En İyi 10 İstanbul İç Mimar Proje Çizim | Armut

En İyi 10 İstanbul İç Mimar Proje Çizim

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 959 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Burçin T.

Burçin T.

İç Mimar Proje Çizim · Üsküdar, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve İstanbul Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım yüksek lisans programı sırasında ve sonrasında geçen sekiz yıllık çalışma hayatımın ardından, 2018 yılı Haziran ayında kendi çalışmalarıma başladım. Son ofisimdeki üç yılım, köşk restorasyonu ve iç mekan tasarım - uygulama işlerinden oluşuyor. Atölyemde, küçük ölçekli ev proje ve uygulamalarıyla ilgilenmek temel motivasyon kaynağımı oluşturuyor. Bu konuda örnek aldığım anlayışların başında, s
Hasan M.

Hasan M.

İç Mimar Proje Çizim · Kartal, İstanbul
Firmamız kaliteyi, güveni ve siz müşterilerimizi düşünerek yolunda emin adımlarla devam etmektedir. Müşteri tatmin ve bağlılığı birinci önceliğimizdir. Eğitimli, deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır. Sosyal paydaşlarımızla ilişkilerimizde güveni, saygıyı ve iş etiğini esas alırız. Topluma katkıda bulunmaya önem veririz. Hedefimiz Mimarlık sektörünün üst seviyelerinde yerimizi almaktır.
Kerem  E.

Kerem E.

İç Mimar Proje Çizim · Beyoğlu, İstanbul
Tasarımın her ölçeğinde fonksiyon ve estetiği bir arada tutmaya çalışan bir bakış açısısını önemsiyorum.
Ayça S.

Ayça S.

İç Mimar Proje Çizim · Maltepe, İstanbul
Kullanım kolaylığı sunan yerleşim planı, doğru malzeme ve renk seçimleriyle, her alanda istenilen etki yaratılabilinir. İtalya da iç mekan tasarımı eğitimi aldım. Ev ,ofis gibi tüm yaşam alanlarını daha fonksiyonel ve estetik bir halde dekore etmek isterseniz ,sizi mutlu edecek proje tasarımları sunuyorum. 3 boyutlu gerçekçi çizimler sayesinde projenin bitmiş halini baştan görebilir, değişiklikleri fikir alışverişi sayesinde baştan yapabiliriz. En uygun mobilya ve aksesuarları hesaplı bir şeki
Yasemin Ü.

Yasemin Ü.

İç Mimar Proje Çizim · Beşiktaş, İstanbul
Mobilya Dekorasyon ve İç Mimarlık eğitim aldım; iş hayatımda ise iç mimarlık, görsel sunum tasarımı, grafik tasarım, broşür planlama ve web tasarımı üzerine deneyim kazandım. 10 yıldır iç mekan tasarımı ve görsel planlama üzerinde çalışmaktayım. İhtiyacınıza uygun çalışmaları hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ederim.
Baya Mimarlık

Baya Mimarlık

İç Mimar Proje Çizim · Kadıköy, İstanbul
Mimari Tasarım Projelendirme Danışmanlık Uygulama https://www.instagram.com/byinterior/?hl tr
Proje D.

Proje D.

İç Mimar Proje Çizim · Maltepe, İstanbul
Proje Dizayn Ofisi Mimari ,Statik ve Estetiğin birleşimden oluşan tasarım ile yaşam kalitesi en iyi seviyelere çıkararak hizmet vermekte.
Mehmet Seyda A.

Mehmet Seyda A.

İç Mimar Proje Çizim · Kadıköy, İstanbul
Projenizin hak ettiği teknik çizim ,3dreder'ı ; Minimum zaman ve maksimum özenle ,sizin için hazırlayarak beğeninize sunarız. Sizin memnuniyetiniz her şeyden önemli. Projeniz bunu hak ediyor.
Güran Ö.

Güran Ö.

İç Mimar Proje Çizim · Beyoğlu, İstanbul
Bilgisayar mühendisliğiyle başladığım lisans hayatıma ITU İçmimarlık programının son yarısını sürdürmekteyim. .Bugüne kadar Yaptığım stajlar hariçinde mekan fotografcılığı, mobilya tasarımı, sergi tasarımı, grafik tasarım gibi tasarımı farklı ölçekler ve dallarda irdelemeye çalıştım. Ofis , cafe, konut, restoran gibi şahsi ve kurumsal projelerinizi belirli bir tasarım anlayışıyla sizlerin kafasındakini buluşturarak hayata geçireceğim. Görselleştirme, mimari projelerinizin analizini yapmak ve t
Hasan A.

Hasan A.

İç Mimar Proje Çizim · Çekmeköy, İstanbul
Çağdaş iç mimari teknikleriyle hazırladığımız projelerle müşterilerimize görsel yönü güçlü tasarımlar sunuyoruz.Yaşam alanına,müşteri beğenilerine ve mimari yeniliklere göre özgün alanlar oluşturuyoruz.Mimari detayları ve mobilya detaylarını çözerken estetiği ve kullanılabilirliği ön planda tutuyoruz.Beklentinizi karşılamak için sizinle çalışmak isteriz.Arbe tasarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

         
M.ilker Özpınar
İç Mimar Proje Çizim   19/06/2014

Çok hızlı dönüş yaptılar. İstediğimiz mimari tasarım beklentimizin de ötesinde yaratıcı, etkileyici ve güzeldi. Bizim dahi düşünemediğimiz en ufak detayları dahi atlamamışlar. Tasarımı söyledikleri sürede bitirip teslim ettiler. Darya Mimarlığı herkese tavsiye ederiz. İş yaptıracak dürüst işletme bulmanın son derece zor olduğu bir zamanda , bizleri tam ihtiyaç duyduğumuz anda bu derece işinde uzman ve dürüst kişilerle buluşturduğu için de armut.com a da teşekkür ederiz.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz