En İyi 10 İstanbul İç Mimar Tasarım ve Uygulama - Armut

En İyi 10 İstanbul İç Mimar Tasarım ve Uygulama

5 İç Mimar Tasarım ve Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 774 İç Mimar Tasarım ve Uygulama Firması teklif vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Alev Özçelik Okatan

Alev Özçelik Okatan

İç Mimar Tasarım ve Uygulama · Beşiktaş, İstanbul
Mimari ve iç mimari projelerinizde tasarım , uygulama ve danışmanlık konularında ve dönüştürmek istediğiniz tüm mekanlarınız için birlikte çalışabiliriz.
Emre Akbaş

Emre Akbaş

İç Mimar Tasarım ve Uygulama · Maltepe, İstanbul
1970 yılında İstanbulda doğdum. 1988 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İçmimarlık bölümünde başladığım üniversite eğitimimi 1993 yılında tamamladım. (dip no: 9593). Daha sonra aynı üniversitede Ekolojik mobil konutlar konusundaki yüksek lisans tezimi tamamlayarak Yüksek İçmimar ünvanı aldım.( dip no: 776). 1990 yılında başlayan çalışma hayatım önceleri deneyim kazanma amaçlı olarak çeşitli firmalarda, sonrasında ise bireysel olarak devam etmektedir. Çalışma hayatım boyunca daire, müstakil k
Onur Özyurt

Onur Özyurt

İç Mimar Tasarım ve Uygulama · Beşiktaş, İstanbul
Yaşadığımız veya zaman geçirdiğimiz mekanlar bizim kalemizdir. Bu mekanları yaratıcı ve isteğe bağlı çözümlerle dekore etmek için sizde ödüllü bir Tasarımcıyla çalışmalısınız. 2010 yılından beri İç Mimari Çözümler üretiyorum. Yurtdışı ve Yurtiçinde çalıştığım yerlere bakarak kararı kendiniz verin. Görüşmek üzere!
Ars Vıta Interıors & Desıgn

Ars Vıta Interıors & Desıgn

İç Mimar Tasarım ve Uygulama · Beşiktaş, İstanbul
Ars Vita Nedir ? Latincede “sanat” ve “hayat” anlamına gelen sözcüklerden oluşan, tasarımı sanatın ve hayatın merkezinde tutan bir kuruluştur. Ars Vita Ne Sunar ? Bir mimari yapının ruhu olan iç mekanları içlerinde yaşayan sizleri tanıyarak kendi ruhunuzla eşleşen özgün tasarımlarla buluşturur. Minimal tarzda maksimum verimi hedefler. Tüm tasarımları kişiye özel, yenilikçi ruhuyla kaleme alır ve uygulamaları kendi bünyesinde özenle gerçekleştirir.
Tin Design

Tin Design

İç Mimar Tasarım ve Uygulama · Fatih, İstanbul
Tin design estetik ve yenilikçiliği bir araya getiren farklı beklentileri ve fonksiyonları ön planda tutan, ve bu yolda tasarımlar meydana getiren bir tasarım ofisidir. Tin design farklı disiplinlerden uzun yılların deneyimleriyle bir araya gelen takım arkadaşlarımızın 2012 yılında İstanbul balatta açtıkları merkez ofisimizde kuruldu. Tin design Bugün mimari,iç mimari,görsel tasarım,dijital tasarım ve ürün tasarım gibi birçok alanda hizmet vermektedir.
A Plus Tadilat

A Plus Tadilat

İç Mimar Tasarım ve Uygulama · Ataşehir, İstanbul
Sizlerin istekleri, ihtiyaçları ve bütçe hedefiniz doğrultusunda, en uygun çözümler, kaliteli ve hızlı imalatlarla mekanlarınızı yeniliyoruz. Tadilat ve dekorasyon alanlarımız; Daire, villa, iş yeri, ofis,eğitim kurumları, eczane, mağaza, showroom, fabrika, otel, alışveriş merkezi genel mekanlar, cafe & pastane, restaurantlar. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tadilat, tamirat ve inşaat işlerinde ki tecrübemizi bu alandaki deneyimli mimarlarımız ve ustalarımızla kaliteden ödün vermeden sizlerle b
Mustafa Doğan

Mustafa Doğan

İç Mimar Tasarım ve Uygulama · Pendik, İstanbul
Kırk4 design bir mimari mekânın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir. Yetkin bilgi birikimiyle hazırladığı tasarımın ilk aşamalarından, etütlerden, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen, mekânın ruhuna uygun ürünlerle oluşturduğu projeleri perfeksiyonist yaklaşımı ve seçkin kadrosuyla hayata geçirir. Ücretsiz teklif almak için bizimle iletişime geçin bizde sizler için en iyi çözümü bulalım.
Birgül Aydın Üşen

Birgül Aydın Üşen

İç Mimar Tasarım ve Uygulama · Avcılar, İstanbul
Türkiyenin kurumsal ve özel sektör olarak hizmet veren sayılı bir kaç firmalarında uzun yıllar çalışarak tecrübe edindikten sonra, kendi ekibimi kurarak anahtar teslim uygulamala hizmeti vermekteyim. A dan Z ye anahtar teslim uygulama yaptığımız gibi ihtiyacınıza yönelik sadece bir kalemdede hizmet verebiliriz örneğin; mutfak dolabı mobilyası veya asma tavan. Uygulama kalemlerimizi sıralıyacak olursak; Tüm zemin kaplamaları; granit, mermer, seramik, parke, Asma tavan çeşitleri, Mutfak- Banyo do
Oy Mimarlık

Oy Mimarlık

İç Mimar Tasarım ve Uygulama · Küçükçekmece, İstanbul
Zihnimiz , Algımız ve becerimiz , günümüz ihtiyaclarini karşılamakta ve dahada üstüne çıkmaktadır . Klişeden uzak , farklılıkta ön plan çıkan bakış açımızla , kaliteden ödün vermemekteyiz.Teknoloji , malzeme ve işlevsel fonksiyonların bütünü , tasarımlarım ve uygulamalarımızın bütününü oluşturmaktadır.Kaliteyi denemeden , kalitenizi yaşamada hissedemezsiniz.Güzel işler yapmak dileğiyle , OY MİMARLIK/ Okan Yılmaz
Beyazyapimimarlık

Beyazyapimimarlık

İç Mimar Tasarım ve Uygulama · Bahçelievler, İstanbul
Şirket sahibi olarak inşaahat ve dekorasyon uzereine çekirdekten yetişme bir kişiyim bunyemize kattığımız mimar arkadaşlarla beraber dört dörtlük bir ekib olduğumuzu soyliye bilirim mimari tasarım. imalat. ve uygulama. alanlarında çok iyi bir ekibiz hızlı modelleme ve kaliteli uygulama ve engel tanımaz çözumlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ünal Tanrıkulu
İç Mimar Tasarım ve Uygulama   20/07/2017

YLN İNŞAAT TÜM ÇALIŞANLARINI GEREKLİ VE ÖZENLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI ARKADAŞLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YAPTIKLARI İŞİ ÇOK BEĞENDİM BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE YLN İNŞAATLA TÜM İNŞAAT VE MİMARLIK İŞLERİMİZİ KENDİLERİ İLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ARMUT.COM DA TEŞEKKÜR EDERİM BÖYLE TEMİZ VE İŞİNİ SEVEN FİRMALARI BİZLERE YARDIMCI OLDUĞU İÇİN İYİ Kİ BU PORTALI KULLANMIŞIZ TEŞEKKÜRLER.

Benzer Meslekler
İç Mimar Tasarım ve Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz