Hizmet Ver

4 İstanbul İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 809 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İlkokul Özel Ders

En İyi 10 İstanbul İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Cemrehan Kuruçelik photo

Cemrehan Kuruçelik

05.09.2018

İlkokul Özel Ders · Kağıthane, İstanbul

Merhaba. Ben Cemrehan. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Kız arkadaşım Mehlika, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği son sınıf öğrencisi. Armut ve referanslar dahilinde özel dersler veriyoruz. Eğitim hayatımız boyunca sürekli özel dersler...

Binevş Bodakçi photo

Binevş Bodakçi

23.03.2021

İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Merhaba, ben Binevş. İstanbul'da bir vakıf üniversitesinde tam burslu okumaktayım. Özel ders için iletişime geçebilirsiniz.

Sena Akcay photo

Sena Akcay

06.01.2020

İlkokul Özel Ders · Fatih, İstanbul

Merhabalar 2019 yılından beri Istanbul Fatih'te bir devlet okulunda ilkokul sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım aynı zamanda ek olarak online ve yüzyüze olmak üzere ilköğretim ve liseye hazırlık özel dersleri vermekteyim. Benimle sitenin mesaj kısmından ya da mail adresimden de iletişime...

Gamze Şat photo

Gamze Şat

15.10.2020

İlkokul Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Küçük yaştaki çocuklarla çok iyi anlaştığımdan dolayı bu işi severek yapıyorum. Şu anda ve daha öncesinde özel ders verdiğim bütün öğrencilerim memnun olarak devam etti.

Özgür Şimşek photo

Özgür Şimşek

28.05.2017

İlkokul Özel Ders · Kartal, İstanbul

Branşım sınıf öğretmenliği. Derslerimi etkili,ilgi çekici şekilde anlatmaya çabalarım. Öğrencinin doğum günleri ve benzeri özel günleri kutlarım. Her şeyden önce öğrenci öğretmeni sevmeli ve öğretmen de alanında başarılı ise verimli bir eğitim sonucunda başarıyı yakalıyoruz. Hepsinde önemli olan...

Psk Dilan Boztoprak photo

Psk Dilan Boztoprak

03.07.2021

İlkokul Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

İlkokul dersleri Öğrenci danışmanlığı Eğitim koçluğu Psikolojik danışmanlık Öğrenci-Veli görüşmeleri Eğitimler: Çocuk Resimleri Analizi ve Psikolojik Resim Testleri Oyun Terapisi Masal Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi NLP Teknikleri

Selma Barha photo

Selma Barha

21.02.2018

İlkokul Özel Ders · Maltepe, İstanbul

17 Yıllık sınıf öğretmeniyim. İlk ve ortaokul öğrencilerine özel ders veriyorum. Dikkat eksikliği ve hiperaktivitesi olan öğrencilerde dikkat geliştirme programları uyguluyorum. Uygun olan öğreciler için Bilsem hazırlık çalışması yapıyorum.

Hamdiye Gül photo

Hamdiye Gül

27.10.2020

İlkokul Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

İlkokul özel ve gelişim tüm dersleri veriyorum. Ortaokul öğrencilerine matematik dersleri verebilir LGS sınavı için öğrenciye çalışma programı ayarlayabilir sınav için çalışmasına yardımcı olabilirim. Fırat üniversitesi Tarih öğretmenliği ve çocuk gelişimi mezunuyum .

Mahmut Paşaoğlu photo

Mahmut Paşaoğlu

11.02.2019

İlkokul Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Maltepe de yaşamaktayım. İlkokul öğrencilerine her konuda yardımcı olabilirim.Amacım sadece ders vermek değil öğrencimin genel olarak hayatta başarılı olmasını sağlamaktır.

Ufuk Bahtiyar photo

Ufuk Bahtiyar

02.05.2021

İlkokul Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhabalar; 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen ve Teknoloji Öğretmenliği Bölümünden 2011 yılında mezun oldum. 2011 Yılından bu yana Sinop,Ankara ve İstanbul illerinde öğretmenlik mesleğini icra etttim. 2013 Yılından beride bir çok öğrenciye Fen Bilgisi ve Matematik özel dersi vererek...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için İstanbul içinde toplam 809 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 762 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 6,045 kişi İstanbul İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl