En İyi 10 İstanbul iPhone Uygulama | Armut

En İyi 10 İstanbul iPhone Uygulama

5 iPhone Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 267 iPhone Uygulama hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Mehmet T.

Mehmet T.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
İstanbul merkezli freelance iOS geliştiriciyim. Swift ile native iOS uygulamalar yazıyorum. Proje bazlı freelance iOS yazılımcısı ihtiyaçlarınız için benimle irtibat kurabilirsiniz.
Ertugrul U.

Ertugrul U.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Sarıyer, İstanbul
Freelance olarak ios uygulama yapıyorum. Bilgisayar küçüklüğümden beri en sevdiğim şeydir. Bu işi yapmaktaki amacım maddi gelir elde etmek değil, ülkemizde bu işi doğru yapan çok kişininn olmadığını düşünüyorum. İşlerimin hepsine ücret ayrıı yapmadan pür dikkat verir ve gerekn önemi ve ilgiyi gösteririm.
Prometech

Prometech

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Beylikdüzü, İstanbul
Swift dilinde belirli ücret ve komisyon karşılığında istediğiniz uygulamanız,hazırlanıp test edilip pazara sunulur.
Ferhat A.

Ferhat A.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Sabancı Üniversitesi nden mezun olduğumdan bu yana 7 senedir yazılım sektöründeyim. Daha önce yaptığım Dingin Kafa uygulamasına göz atabilirsin. · Dingin Kafa: Meditasyon Native iOS App Development, (Current – 12.2016) https://itunes.apple.com/tr/app/dingin-kafa/id1208237406?l tr&mt 8 Used Frameworks: Foundation UIKit: Overall UI implementation Cocoa Touch SystemConfiguration: Detecting network changes MediaPlayer: Implementation of meditation audio sessions HealthKit
Kerim Ş.

Kerim Ş.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, 3 yildir profesyonel olarak iOS uygulamalari gelistirmekteyim. Tek basima yuruttugum veya ekibine dahil oldugum 15i askin uygulama suan App Store da yayindadir. Bu uygulamalar agirlikli olarak bankacilik ve e-ticaret olmak uzere, sosyal medya, havayolu kategorilerindedir. Daha detayli bilgi icin iletiseme gectiginizde guncel ozgecmisimi sizinle paylasabilirim. Sizinde bir uygulamaya ihtiyaciniz varsa fikrinizi paylasin urune donusturelim.
Sinan Ö.

Sinan Ö.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Maltepe, İstanbul
aha önce Türk Telekom projelerinde çalıştım. Bunun haricinde Vodafone , Halkbankası , Turkcell gibi büyük firmaların projelerinde çalıştım.
Kadircan T.

Kadircan T.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Dünyanın önde gelen teknoloji firmasında ios developer ım. Apple-Ipad için olması gereken uygulamanızın yazılmasına katkıda bulunabilirim.
Wangosoft

Wangosoft

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Başakşehir, İstanbul
Kuruluşundan bu yana pek çok hizmet veren firmamız, bilişim sektöründe önemli ve sağlam adımlar atmaktadır. Amacımız hizmetinde bulunduğumuz iş alanı çerçevesinde yenilikçi, yaratıcı, kullanıcı dostu ve geleceğe yönelik çözümler sunmaktır. Yeni, teknolojinin kolay ve akılcı çözümleriyle bezenmiş bir dünya için çalışmak, firmamızın temel yapı taşlarından birisidir. WangoSoft olarak mobil uygulama yazılım çözümleri sunmaktayız. İhtiyacınıza göre kademeli şekilde tasarlanan iPad, iPhone v
Shamkhal G.

Shamkhal G.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Esenyurt, İstanbul
Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. 3 yi aşkın bir süredir iOS Developer olarak çalışıyorum. eticaret, sosyal platform, dernek, big data vs. kategorilerden projelerde çalıştım.
Burak Y.

Burak Y.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Beylikdüzü, İstanbul
2 Kişilik tam zamanlı iOS yazılım geliştirme ekibimiz ile hayal ettiğiniz Mobil iOS projelerini birlikte hayata geçirebiliriz. Ekip arkadaşım ile sıfırdan Native iPhone ve iPad destekli iOS uygulamalar geliştirmekteyiz. Apple CloudKit, Parse Server ve Firebase gibi Cloud API lerine hakimiz ve buradaki bilgi birikimimizle, altyapı masrafını en aza indirerek projenizi en az maliyet ile gerçekleştirebiliriz. Bunlarla beraber sunduğumuz hizmetler; 1)Push Notification Entegrasyonu 2)In A
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin CANSEVER
iPhone Uygulama   07/11/2017

Betül Hanım hızlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi. Hesaplanamayan bir çok problemi çözerek işi sonuca ulaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim.

iPhone Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz