En İyi 10 İstanbul iPhone iPad Uygulama Geliştirme Firması

5 iPhone Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 414 iPhone iPad Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Alper A.

Alper A.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
10 yılı aşkın yazılım geliştiriciliği tecrübemi kullanarak, 4 yılı aşkın süredir, iPhone ve iPad cihazlarına yönetlik iOS uygulama geliştiriciliği yapmaktayım. Bu süre boyunca 2 si kendime ait 20 nin üzerinde yazılım projesini tamamladım. Uygulamanızın geliştirilme sürecinde, hem de geliştirme işleminin ardındaki kullanım süreçlerinde sağlıklı bir iletişim ile hizmet sağlamaktayım. Kurumunuzun tüm ihtiyaçlarını maksimum ölçüde karşılayacağınız uygulamanızı birlikte tasarlayarak tamamlayabil
Shamkhal G.

Shamkhal G.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Esenyurt, İstanbul
Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. 3 yi aşkın bir süredir iOS Developer olarak çalışıyorum. eticaret, sosyal platform, dernek, big data vs. kategorilerden projelerde çalıştım.
Kaan Y.

Kaan Y.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Çekmeköy, İstanbul
IPhone ve iPad için birçok başarılı application projesine imza atmış, kendi adıma 30’dan fazla uygulama yayınlamış ve sayısız müşteri için uygulama geliştirmiş bir yazılımcı olarak, uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırım. Uygulamalarınızda iPhone ve iPad’in tüm kabiliyetlerinden yararlanabilen, inovatif fikirlerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz her tür sistemi kurabiliriz. Veri akışı için istediğiniz tüm web api’larıyla ve sizin backend’inizle haberleşebilen altyapılar hazırlayabiliri
Atakan Ç.

Atakan Ç.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Sarıyer, İstanbul
Merhaba, ben Atakan. Koç Üniversitesinde Makine mühendisliği ve işletme öğrencisiyim. 4 sene önce hobi olarak başladığım programlama konusunda şuan oldukça birikimli olduğumu düşünüyorum. Üniversite hayatım boyunca birçok kişinin fikirlerini dinleyip, mobil uygulama çıkararak gerçekleştirmelerine yardımcı oldum. Aynı zamanda kendim de mobil uygulamalar ve start-up’lar üzerine çalışıyorum. iOS platformuna hakimim, ve sizin de fikrinizi mobil uygulama haline getirebilirim. Daha önceki projelerimi
Volkan T.

Volkan T.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Beylikdüzü, İstanbul
10 yıllık web tasarım ve yazılım tecrübesi ile mobil uygulamalarınızı veritabanlarınızla, sitenizle dilediğiniz gibi ilişkilendirip dilediğiniz uygulamanızı hayata geçirmenizde sizlere yardımcı olmak için buradayım
Onur D.

Onur D.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Kartal, İstanbul
Uluslararası hazır telefon uygulaması yapan firma aracılığı ile markanızın Google Play ve App Store da yer alması artık çok kolay. Sizde oldukça uygun fiyatlar ile ürünlerinizin ve markanızın, çağın gelişen marka pazarlama platformlarında yer alması için hemen bizimle irtibata geçin.
Kemal B.

Kemal B.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Kartal, İstanbul
Bilgisayar mühendisiyim. Yaklaşık 2 yıldır bir mobil yazılım şirketinde solution developer olarak çalışmaktayım. IOS(iphone / ipad) ve android uyglamala gereksinimlerinizi native yada cross platform kullanarak karşılayabilirim. 4 mühendis ten oluşan bir ekibimizlede, büyük yada acil işlerinize de çözüm sağlayabiliriz.
Semih E.

Semih E.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Maltepe, İstanbul
2011 den beri iOS Developer olarak çalışıyorum. Şuanda freelance hizmet veriyorum. Bir çok büyük proje bitirdim.
Sinan Ö.

Sinan Ö.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Maltepe, İstanbul
Aa önce Türk Telekom projelerinde çalıştım. Bunun haricinde Vodafone , Halkbankası , Turkcell gibi büyük firmaların projelerinde çalıştım.
Mehmet Z.

Mehmet Z.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Günümüzde birçok firmanın iPhone uygulaması bulunmaktadır. Pazarlama, reklam ve marka oluşturma talepleri firmaları kendilerine özel çeşitli iPhone uygulamları geliştirmeye teşvik etmiştir. Bu tür iPhone uygulamaları genellikle firmaların sistemleri ile entegreli olarak çalışırlar. Bu tür iPhone uygulamaların birçoğu, kurum içi değişik bölümlerin kullandıkları veri bankaları ile entegreli çalışırlar. Gerçek (Native) iPhone yazılımları geliştirmekteyiz. Web sayfalarının iPhone uygulamaları içi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
iPhone Uygulama   14/01/2020

istenilenden çok daha iyi bir ürün ortaya çıktı. Teslim tam zamanında yapıldı. Teşekkür ederiz. Elinize sağlık

         
Neslihan Yıldırım
iPhone Uygulama   21/01/2019

CarbonCode Technology şirketini en iyi firmalar sıralamasında 1 numara oldukları için seçmiştim. Beni de yanıltmadığınız için teşekkür ederim. 1 numaradada olmayı hak ediyorsunuz.

         
Hüseyin CANSEVER
iPhone Uygulama   07/11/2017

Betül Hanım hızlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi. Hesaplanamayan bir çok problemi çözerek işi sonuca ulaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Fatih Aşık
iPhone Uygulama   04/05/2017

Mob Türkiye ile kısa bir proje için çalıştık, oldukça profesyoneller. Süreye uyumu, işin kalitesi çok iyi. Başka projelerde görüşmek üzere.

         
iPhone Uygulama   02/01/2017

Çok hızlı ve araştırmacı bir yapıya sahip istediğim şeyi bana zamanında teslim etti çok başarılı çok memnun kaldım

         
Sezgin Durak
iPhone Uygulama   26/10/2016

Kusursuz hizmet aldım. Bartu, tecrübe ve bilgi birikimiyle sürekli yönlendirdi beni. Beklediğimden çok çok hızlı tamamladı projeyi. Bir de IOS uygulama yaptıracaksanız, başka yere gitmenize gerek yok. Siz kafanızdakini bi kağıda karalayın, gerisini Bartu ya bırakın. Ayrıca bu web sayfasını da Bartu yaptı.

         
öner Kerim
iPhone Uygulama   04/01/2016

Hızlı dönüş ve mobil uygulamam hakkında alternatif görüşleriyle süreci istediğim gibi tamamladı teşekkürler emre

         
iPhone Uygulama   26/11/2015

Emre Bey, işe çok profesyonelce yaklaşan ve alanında tecrübe sahibi bir insan. Müşteriyle iyi iletişimi ve yönlendirmeleri onu tercih etmemdeki en önemli etkenler oldu.

iPhone Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz