En İyi 10 İstanbul iPhone iPad Uygulama Geliştirme Firması | Armut

En İyi 10 İstanbul iPhone iPad Uygulama Geliştirme Firması

5 iPhone Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 352 iPhone iPad Uygulama Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Mehmet T.

Mehmet T.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
İstanbul merkezli freelance iOS geliştiriciyim. Swift ile native iOS uygulamalar yazıyorum. Proje bazlı freelance iOS yazılımcısı ihtiyaçlarınız için benimle irtibat kurabilirsiniz. https://indieios.blogspot.com
Kerim Ş.

Kerim Ş.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, 3 yildir profesyonel olarak iOS uygulamalari gelistirmekteyim. Tek basima yuruttugum veya ekibine dahil oldugum 15i askin uygulama suan App Store da yayindadir. Bu uygulamalar agirlikli olarak bankacilik ve e-ticaret olmak uzere, sosyal medya, havayolu kategorilerindedir. Daha detayli bilgi icin iletiseme gectiginizde guncel ozgecmisimi sizinle paylasabilirim. Sizinde bir uygulamaya ihtiyaciniz varsa fikrinizi paylasin urune donusturelim.
Alper A.

Alper A.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Beşiktaş, İstanbul
10 yılı aşkın yazılım geliştiriciliği tecrübemi kullanarak, 4 yılı aşkın süredir, iPhone ve iPad cihazlarına yönetlik iOS uygulama geliştiriciliği yapmaktayım. Bu süre boyunca 2 si kendime ait 20 nin üzerinde yazılım projesini tamamladım. Uygulamanızın geliştirilme sürecinde, hem de geliştirme işleminin ardındaki kullanım süreçlerinde sağlıklı bir iletişim ile hizmet sağlamaktayım. Kurumunuzun tüm ihtiyaçlarını maksimum ölçüde karşılayacağınız uygulamanızı birlikte tasarlayarak tamamlayabil
Atakan Ç.

Atakan Ç.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Sarıyer, İstanbul
Merhaba, ben Atakan. Koç Üniversitesinde Makine mühendisliği ve işletme öğrencisiyim. 4 sene önce hobi olarak başladığım programlama konusunda şuan oldukça birikimli olduğumu düşünüyorum. Üniversite hayatım boyunca birçok kişinin fikirlerini dinleyip, mobil uygulama çıkararak gerçekleştirmelerine yardımcı oldum. Aynı zamanda kendim de mobil uygulamalar ve start-up’lar üzerine çalışıyorum. iOS platformuna hakimim, ve sizin de fikrinizi mobil uygulama haline getirebilirim. Daha önceki projelerimi
Uygar İ.

Uygar İ.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, ben Uygar. 3 Yıldır iOS & Android geliştirici olarak çalışmaktayım. İncelemeniz için üzerinde tek çalıştığım, belli kısımlarında görev aldığım uygulamaları sizlerle paylaşabilirim. Hoşçakalın :)
Onur D.

Onur D.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Kartal, İstanbul
Uluslararası hazır telefon uygulaması yapan firma aracılığı ile markanızın Google Play ve App Store da yer alması artık çok kolay. Sizde oldukça uygun fiyatlar ile ürünlerinizin ve markanızın, çağın gelişen marka pazarlama platformlarında yer alması için hemen bizimle irtibata geçin.
Kemal B.

Kemal B.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Kartal, İstanbul
Bilgisayar mühendisiyim. Yaklaşık 2 yıldır bir mobil yazılım şirketinde solution developer olarak çalışmaktayım. IOS(iphone / ipad) ve android uyglamala gereksinimlerinizi native yada cross platform kullanarak karşılayabilirim. 4 mühendis ten oluşan bir ekibimizlede, büyük yada acil işlerinize de çözüm sağlayabiliriz.
Shamkhal G.

Shamkhal G.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Esenyurt, İstanbul
Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. 3 yi aşkın bir süredir iOS Developer olarak çalışıyorum. eticaret, sosyal platform, dernek, big data vs. kategorilerden projelerde çalıştım.
Volkan T.

Volkan T.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Beylikdüzü, İstanbul
10 yıllık web tasarım ve yazılım tecrübesi ile mobil uygulamalarınızı veritabanlarınızla, sitenizle dilediğiniz gibi ilişkilendirip dilediğiniz uygulamanızı hayata geçirmenizde sizlere yardımcı olmak için buradayım
Mehmet Z.

Mehmet Z.

iPhone iPad Uygulama Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Günümüzde birçok firmanın iPhone uygulaması bulunmaktadır. Pazarlama, reklam ve marka oluşturma talepleri firmaları kendilerine özel çeşitli iPhone uygulamları geliştirmeye teşvik etmiştir. Bu tür iPhone uygulamaları genellikle firmaların sistemleri ile entegreli olarak çalışırlar. Bu tür iPhone uygulamaların birçoğu, kurum içi değişik bölümlerin kullandıkları veri bankaları ile entegreli çalışırlar. Gerçek (Native) iPhone yazılımları geliştirmekteyiz. Web sayfalarının iPhone uygulamaları içi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Neslihan Yıldırım
iPhone Uygulama   21/01/2019

CarbonCode Technology şirketini en iyi firmalar sıralamasında 1 numara oldukları için seçmiştim. Beni de yanıltmadığınız için teşekkür ederim. 1 numaradada olmayı hak ediyorsunuz.

         
Hüseyin CANSEVER
iPhone Uygulama   07/11/2017

Betül Hanım hızlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi. Hesaplanamayan bir çok problemi çözerek işi sonuca ulaştırdı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Fatih Aşık
iPhone Uygulama   04/05/2017

Mob Türkiye ile kısa bir proje için çalıştık, oldukça profesyoneller. Süreye uyumu, işin kalitesi çok iyi. Başka projelerde görüşmek üzere.

         
iPhone Uygulama   02/01/2017

Çok hızlı ve araştırmacı bir yapıya sahip istediğim şeyi bana zamanında teslim etti çok başarılı çok memnun kaldım

         
Sezgin Durak
iPhone Uygulama   26/10/2016

Kusursuz hizmet aldım. Bartu, tecrübe ve bilgi birikimiyle sürekli yönlendirdi beni. Beklediğimden çok çok hızlı tamamladı projeyi. Bir de IOS uygulama yaptıracaksanız, başka yere gitmenize gerek yok. Siz kafanızdakini bi kağıda karalayın, gerisini Bartu ya bırakın. Ayrıca bu web sayfasını da Bartu yaptı.

         
öner Kerim
iPhone Uygulama   04/01/2016

Hızlı dönüş ve mobil uygulamam hakkında alternatif görüşleriyle süreci istediğim gibi tamamladı teşekkürler emre

         
iPhone Uygulama   26/11/2015

Emre Bey, işe çok profesyonelce yaklaşan ve alanında tecrübe sahibi bir insan. Müşteriyle iyi iletişimi ve yönlendirmeleri onu tercih etmemdeki en önemli etkenler oldu.

         
Anıl Ergen
iPhone Uygulama   19/08/2015

Guveniniz tam olabicegi dusuncenizden dahada basarili isler yaratabilen bir yazilimci...harika isler yaratan bilen bir kisi...tesekkurler

iPhone Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz