Hizmet Ver

4 İstanbul Keman Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 406 Keman Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Keman Özel Ders

En İyi 10 İstanbul Keman Özel Ders Öğretmeni

Hakan Önder photo

Hakan Önder

12.10.2017

Keman Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Keman dersleri, 15 yılı aşkın keman tecrübesi ve çeşitli orkestralarda çalma deneyimi ile sizlerle buluşuyor.

Deniz Kara photo

Deniz Kara

04.11.2019

Keman Özel Ders · Çekmeköy, İstanbul

Öğrencilerimle eğlenceli ama bir o kadarda disiplinli dersler işliyoruz. Bire bir ders veriyorum. Belirlenmiş çift kaynak üzerinden notalı bir şekilde ders veriyorum. Çocuk öğrencilerden yetişkin öğrencilere kadar her yaşa hitabeden öğretme teknikleri kullanıyorum. • Ücretsiz Tanıtım tanışma...

Rukiye Altınel photo

Rukiye Altınel

24.03.2018

Keman Özel Ders · Şişli, İstanbul

Eğitimine 8 yaşında keman çalarak başlayan Altınel, lisede İstanbul Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü yarı zamanlı eğitimini kazanarak profesyonel müzik hayatına giriş yapmıştır. Lisans düzeyinde ise tam zamanlı keman ve piyano bölümü eğitimini bitirmiştir. Hala Mimar Sinan Devlet...

Namık Kemal Yıldırım photo

Namık Kemal Yıldırım

31.08.2018

Keman Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Kursumuz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ndan alınmış izin kapsamında ÖZEL ATAŞEHİR NAMIK KEMAL YILDIRIM MÜZİK AKADEMİ (www.nkymuzik.com) adıyla İstanbul Ataşehir de faaliyet göstermekte olup, Koronavirüs (COVID-19) salgın süreci nedeniyle alınması gerekli tüm tedbirler dersliklerimizde eksiksiz bir...

Duygu Kangaloğlu photo

Duygu Kangaloğlu

07.10.2019

Keman Özel Ders · Şişli, İstanbul

Kendi evimde yada tercihinize gore kendi evinkzde özel keman dersi vermekteyim. Mimar sinan egitimine sahip disiplinli ve her seviyeye uygun keman bilgisi olan bir egitmenim.

Deniz Asena Güler photo

Deniz Asena Güler

23.03.2021

Keman Özel Ders · Fatih, İstanbul

Liselerin güzel sanatlar bölümüne ve üniversitelerin müzik öğretmenliği bölümlerine hazırlık dersleri, hobi amaçlı keman dersleri, küçük yaş gruplarıyla müzikli ve bol etkinlikli orff yaklaşımlı eğitimler gerçekleştirmekteyim.

Gözde Oktar photo

Gözde Oktar

11.11.2020

Keman Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Hacettepe Üniversitesi Keman Anasanat Dalı mezunuyum. 20 yıllık müzisyenlik geçmişimin 10 yılını Keman bölümünde okuyarak, kalan 10 yılını da sahne sanatları ve eğitmenlik üzerinde çalışarak sürdürdüm. Son 7 yıldır 5 yaş ve üzeri öğrencilerimle müziğe ilk adımlarını birlikte atıyoruz. Pozitif...

Şebnem Güven photo

Şebnem Güven

25.02.2019

Keman Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Müzik, duyguları en iyi tercüme eden şefkatli bir araç ve hepimiz bir enstrümanı konuşturacak beceriye sahibiz aslında. Başlangıç seviyesinde olsanız bile, kaygılanmayın, başarabilirsiniz. Yeter ki isteyin, azmedin, yapabileceğinize inanın. Yaşınız kaç olursa olsun sıkılmadan, keyif alarak keman...

Özlem Başak photo

Özlem Başak

10.06.2020

Keman Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Keman dersleri esnasında öğrencilerimden özellikle 6-12 yaş grubu çocuklardan öğrendiğim bir şey oldu , yaşımız kaç olursa olsun , bir şeyi başarabilmemiz onu ne kadar istediğimiz ve bu uğurda ne kadar çaba sarfettiğimizle alakalıdır.

Hazal Azazi photo

Hazal Azazi

25.08.2020

Keman Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

*Lise ve üniversitede müzik eğitimi aldım. *Marmara Üniversitesi müzik öğretmenliği mezunuyum. *Bilfen kolejinde ve Ümraniye Müzik Evi’nde eğitim veriyorum. Ayrıca özel derslerim de var. *Yaklaşık 10 yıldır bu işi yapıyorum. *Keman, Piyano dersleri veriyorum ; Güzel Sanatlar Liselerine ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Keman Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Keman Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul Keman Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Keman Özel Ders için İstanbul içinde toplam 406 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 684 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,993 kişi İstanbul Keman Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

İstanbul Piyano Dersi

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl