En İyi 10 İstanbul Kilit Parke Taşı Döşeme Ustası

4 Kilit Parke Taşı Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 171 Kilit Parke Taşı Döşeme Ustası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sacit A.

Sacit A.

Kilit Parke Taşı Döşeme · Beylikdüzü, İstanbul
Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile Kilit parke,Begonit,Granit,Andezit,Kayrak taşi, Bordür taşı,Doğal taş ve her türlü taş işi itina ile yapılmaktadır.
İbrahim B.

İbrahim B.

Kilit Parke Taşı Döşeme · Beylikdüzü, İstanbul
Alarko alkent 2000 ve göl malikaneleri yol işleri,alt yapı işleri cevre düzenleme işlerini yaptık.30 yıla aşkın tecrübeli kadrolarımızla kaliteli işçilikle aranan bir ekip ruhumuz var.
Haşim S.

Haşim S.

Kilit Parke Taşı Döşeme · Çekmeköy, İstanbul
Yaklaşık 26 yıldır u sektörde çalışmaktayım.Projenin büyüklüğüne göre artan sayıda ekibimiz bulunmaktadır. Tüm İstanbul a hizmet verebiliyoruz. Kilit parke taşı , bahçe işleri ve hazır döşeme hizmet alanlarımızdır. Kağithane, Ağva ,Şile ve Ümraniye belediyeleri referansımızdır. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak kaliteli işler yapıyoruz. Ücretsiz keşif yapılarak zamanında teslim edilir.
DİZAYNYAPİİNSAAT TAŞ TASARIM VE ÇEVRE DÜZENLEME

DİZAYNYAPİİNSAAT TAŞ TASARIM VE ÇEVRE DÜZENLEME

Kilit Parke Taşı Döşeme · Sancaktepe, İstanbul
Dizaynyapiinsaat 2011 yılında kurulmuştur Ben firma Sahibi olarak 20 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyim. Siz değerli müşterilerime daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak önceliğimdir. Deneyimli ekip ve ekipmanlarımla Türkiye nin her bölgesinde hizmet vermeye her daim hazırız.
Erol Y.

Erol Y.

Kilit Parke Taşı Döşeme · Sultanbeyli, İstanbul
İst anadolu yakasında çevre düzenlemeyle ilgili herşey parke taşı bahçe bordür şu oluğu kaplama itinayla işlerinizin teslim edilmekte
Snc Taş Yapı Peyzaj

Snc Taş Yapı Peyzaj

Kilit Parke Taşı Döşeme · Sultanbeyli, İstanbul
Biz Kimiz ? Çevre düzenleme ve peyzaj konusunda 10 yıllık deneyime sahip genç girişimcilerin oluşturduğu SNC TAŞ YAPI PEYZAJ, sektörünün en iddialı ve en dinamik ekibi ile güçlü bir yapıya sahiptir.
Taş U.

Taş U.

Kilit Parke Taşı Döşeme · Çekmeköy, İstanbul
20 yıllık tecrübemizle ekip olarak her türlü çevre düzenleme ve kilit taşı parke bordür işleri yapıyoruz
Salih  Ç.

Salih Ç.

Kilit Parke Taşı Döşeme · Büyükçekmece, İstanbul
Parke taşı Dekoratif taş Bordur Duvar kaplaması Küpeste Bahçe süsleri Adım taşı Çim taşı İmalat şatışlarımız devam etmektedir Tamirat işleriniz yapılır
Hikmet I.

Hikmet I.

Kilit Parke Taşı Döşeme · Beylikdüzü, İstanbul
Mrhab ben hikmet usta istanbul içinde yila aşkindir bu srkturde hizmet vermekteyim kilit taşi bordor kup andazi granit çim peyzaj islerinizi itina ile yapılir temiz ve kaliteli işçiliknistiyosaniz not sadecevistanbul içinde hizmet vermekteyiz
Yılmazlar Group Yapı Endüstrisi

Yılmazlar Group Yapı Endüstrisi

Kilit Parke Taşı Döşeme · Esenyurt, İstanbul
1994 YILINDAN BERİ; KİLİT TAŞI ,BORDÜR,ŞEV TAŞI,OLUK TAŞI MİNERALLİ TAŞ,KUMLAMALI ANTİK PARKE TAŞI,KUMLAMALI BASALİT,KUMLAMALI BEHATON,KUMLAMALI PRİZMA PARKE,KUMLAMALI KÜP TAŞI,ÇİM PARKE,YATIK BORDÜR,ANTİK BORDÜR,LİMONLUK BORDÜR,BAHÇE BORDÜRÜ,PARKE OLUK,YAĞMUR OLUĞU VS. HER TÜRLÜ TAŞ, ÇİM,BORDÜR VS İŞLER İTİNA İLE YAPILIR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Halil Suat
Kilit Parke Taşı Döşeme   29/04/2020

Uğur Ustam ne derseniz peki öyle olsun diyor. konuşurken isteklerinizi dinliyor ve sizin istediğiniz şekilde yapıyor. bu iş böyle olur deyip kafasına göre yapmıyor. ben memnum kaldım. işinin ehli biri Teşekkür ederim ustam.

         
Ali Seyfikli
Kilit Parke Taşı Döşeme   25/03/2020

Ömer usta uyumlu, kanaatkar, gariban bir adam, temiz iş yapıyor. çalışmasından dolayı teşekkür ederim. ihtiyacı olanlara da tavsiye ederim.

         
Kilit Parke Taşı Döşeme   11/03/2020

Kilit taşı, Çim taşı vs Hiç düşünmeye veya başka bir usta aramaya gerek yok. Adresi verdim gelip en uygun fiyatı verdi. Ertesi gün ben daha iş yapılacak sahaya gelmeden çoktan gelmiş ve işin büyük kısmını bitirmişti. Ben çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

         
Ercan Durmaz
Kilit Parke Taşı Döşeme   15/02/2020

Çok başarılı bir işçilik yapıldı. Zamanında yapılan keşifle hızlı bir çözüm önererek ertesi gün taş uygulamasını gerçekleştirdiler. Söylenen sürede işi teslim ettiler. Herkese tasfiye ederim.

         
Sabri Gürol
Kilit Parke Taşı Döşeme   29/01/2020

Zamaninda gelip işi mükemmel bir şekilde tamamladı. İsa ustanın ellerine sağlık. İşinizi gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz..

         
Mete Demir
Kilit Parke Taşı Döşeme   16/12/2019

Çok hızlı ve temiz çalıştı ekibi ile birlikte. Aldığım teklifler içinde en uygun teklif olması ayrıca bir avantaj yarattı. Tek işlerinin bu olması benimde düşünemediğim detaylara hakim olmaları işin kusursuz olmasını sağladı.

         
Uğur Polat
Kilit Parke Taşı Döşeme   07/08/2019

Kişiliği iş deneyimi ve güvenirliğiyle gönlümüze girmiş bir ustadır. Ben müteahhit olarak evimin işini kendisine emanet ettim. İş yaptırmayı düşünen kişiler olursa gönül rahatlığıyla teslim edebilirler. Yolun açık işin rast gitsin. Allah seni iyi insanlarla karşılaştırsın HAŞİM usta

         
Kilit Parke Taşı Döşeme   31/07/2018

İşçiliğinden ve hızından memnun kaldık kendisine ve çalışanlarına çok teşekkür eder başarılar dilerim.

Benzer Meslekler
Kilit Parke Taşı Döşeme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz