En İyi 10 İstanbul İnşaat Maliyet Hesaplama Firması

4 İnşaat Maliyet Hesaplama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 192 İnşaat Maliyet Hesaplama Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Volkan Günsev

Volkan Günsev

İnşaat Maliyet Hesaplama · Başakşehir, İstanbul
İnşaat Yapı Sektöründe yaklaşık 15 senelik mesleki tecrübem teknik bilgim ve ilkeli çalışma prensiplerim doğrultusunda; başta Konut, Kamu yapıları ve Ticari olmak üzere her türlü Projelerinizde Metraj, Keşif, Hakediş ve Kesin Hesaplarınız, İş Programlarınız. Makul sürelerde Doğru ve detaylı olarak hazırlanır.
Serkan Yalçınkaya

Serkan Yalçınkaya

İnşaat Maliyet Hesaplama · Ümraniye, İstanbul
11 yıllık inşaat tecrübem vardır ince işler üzerine. Kesin hesap - hakediş- teklif hazırlama. İtina ile hakedişleriniz teklifleriniz hazırlanır
Murat Şahin

Murat Şahin

İnşaat Maliyet Hesaplama · Çekmeköy, İstanbul
Keşif-Yaklaşık Maliyet,Metraj,Hakediş ve As-Buıld'lerinizin,Birim Fiyatlı ve Anahtar Teslim işlerinizin başından sonuna kadar titizlikle ve uygun sürede çözüm bulması noktasında tecrübemizle,bilgimizle ve tüm hassasiyetimizle yanınızdayız.
Bilge Mühendislik Bilge Özen

Bilge Mühendislik Bilge Özen

İnşaat Maliyet Hesaplama · Bahçelievler, İstanbul
Kamu kurum ve kuruluşlarının hakkediş, yaklaşık maliyet ve kesin hesaplarını titizlikle idarelere teslime şekilde hazırlıyoruz.
Ersin ÖZMEN

Ersin ÖZMEN

İnşaat Maliyet Hesaplama · Maltepe, İstanbul
2010 yılından itibaren mega projelerde görev aldım. Keşif ve hakediş hazırlamada profesyonel bir ekip arkadaşlarım var. Emeğinizin karşılığını doğru şekilde almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.
Abdullah Koç

Abdullah Koç

İnşaat Maliyet Hesaplama · Beylikdüzü, İstanbul
SEKTÖRÜN VAZGEÇİLMEZ İHTİYACI OLAN METRAJ HAZIRLANMASI, KEŞİF ÖZETİ, YAKLAŞIK MALİYET HESABI, İHALE DOSYASI HAZIRLANMASI, RÖLEVE VE AS-BUILD ÇİZİMLERİN YAPILMASI, PROJE-AUTOCAD ÇİZİMLERİ, TAŞERON VE ŞANTİYE ŞEFİ TEMİNİ, İŞ PROGRAMI VE SAHADA UYGULAMA TEKNİK DESTEK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VERMEKTEYİM.KISA SÜREDE UYGUN ÜCRETLERLE ÇÖZÜM BULABİLİRİZ.
Oktay Özer

Oktay Özer

İnşaat Maliyet Hesaplama · Avcılar, İstanbul
Kamu taahhüt projelerinin ihale hazırlıklarından kesin hesaplarına kadar tüm süreçlerde 5 yıllık deneyimimle mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermekteyim. Uzman olduğum iş alanları: -İhale dosyası hazırlıkları (Üstyapı, altyapı) -Metraj ve yaklaşık maliyet hesabı -Mukayeseli keşif hesabı -İdare ve taşeron hakediş hesapları -Kesin hesap -Proje iş programı ve maliyet hesabı -Altyapı projelerinin çizimi
Demet İsmihan

Demet İsmihan

İnşaat Maliyet Hesaplama · Beşiktaş, İstanbul
İhale Hazırlığı ve Yönetimi (Taşeron İhaleleri, İdari İhaleler); Teklif Hazırlama ve Yönetimi (Teklif Paketlerinin Anahtar Teslim Hazırlanması) -BOQ Summary (EPY) - BID (Keşif ve Keşif Özetlerinin, Mali Teklif Dosyalarının Oluşturulması -Projects Summary (Proje Özetlerinin Oluşturulması) -Bills of Quantities / Bills of Quantities / Analysis Study (Metraj ve Malzeme Listesi ve Analiz Çalışmalarının Hazırlanması) -Tender Package /Final Tender Package (İhale Paketinin Oluşturulması ve Tamamla
Furkan Şimşek

Furkan Şimşek

İnşaat Maliyet Hesaplama · Beylikdüzü, İstanbul
İTÜ den mezun deneyimli İnşaat Mühendisi ve Yapı Mühendisi kadromuzla metraj, hakediş, yapı yaklaşık maliyeti ve statik hesap alanlarında hizmet vermekteyiz. Geçmiş çalışmalarımızda hastane, okul, itfaiye binası, emniyet binası, üniversite kampüsü, spor kompleksi vb. çeşitli projelerin hesaplarını yaptık. İşin süresi, kalitesi ve doğruluğu açısından kendimize ve tecrubelerimize güveniyoruz. Teklif alma aşamasında proje dosyalarının bir örneğini ve inşaat alanı gibi bilgileri paylaşmanız doğrul
Selçuk Demirbaş

Selçuk Demirbaş

İnşaat Maliyet Hesaplama · Başakşehir, İstanbul
İTÜ de doktora öğrencisi. İnşaat Müh., Hidrolik Müh. Saha deneyimli, Hakediş, kesin hesap vb. kamu işleri ile ilgili tüm idari süreçlerde ve metraj, iş programı vb. uygulama işlerinde tecrübeli.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erol C.
İnşaat Maliyet Hesaplama   23/09/2020

www.ihalehesapci.com web sayfası sahibi Ahmet Cem AKYILDIZ'dan Cami inşatında kullanılacak malzemelerin detaylı dökümlerinin yapıldığı metraj işini aldık. Tarafımıza verilen hizmetten memnunuz. Armut ve Hizmeti aldı Ahmet beye teşekkür ederiz.

         
Mustafa A.
İnşaat Maliyet Hesaplama   12/02/2020

İstediğimiz alçıpan ve seramik hakedişlerimizi kısa sürede teslim etti teşekkür ederiz, tavsiye ederim.

         
Filiz B.
İnşaat Maliyet Hesaplama   17/09/2019

İhtiyacım olan metrajları kısa bir sürede teslim etti. Teknik olarak da gerekli desteklerini aldık. Teşekkür ederiz .

         
Ahmet Y.
İnşaat Maliyet Hesaplama   13/12/2018

Fiyattan daha önce işe gösterdiğiniz önem ve hassasiyet için teşekkür ederim. Sizden almış olduğum hesap sonuçlarının doğruluğundan ve hassasiyetinizden yeterince memnun kaldım.

İnşaat Maliyet Hesaplama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz