En İyi 10 İstanbul Müteahhit Firması

6 Müteahhit Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 801 Müteahhit Firması hizmet vermeye hazır.

6 TEKLİF AL
Tera İnşaat

Tera İnşaat

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Bakırköy, İstanbul
Tera inşaat mühendislik olarak uzman mühendis ve mimar kadrosu ile 30 yıldır inşaat sektöründe hizmet vermektedir.
Somuncuoğulları İnşaat

Somuncuoğulları İnşaat

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Ataşehir, İstanbul
SOMUNCUOĞULLARI İNŞAAT 1992 yılında İstanbul Ataşehir’de, Somuncuoğlu İnşaat olarak kurulan firmamız, 2007 Yılından itibaren SOMUNCUOĞULLARI İNŞAAT markasıyla, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız, kalite politikası, hedef ve stratejilerinin belirlenmesi, iş yönetimi sürecinde sürekli iyileştirilme mantığına, yönetim ve iş planı prosedürüne göre yönetilmektedir. Bu vizyonla yola çıkan firmamız, İnşaa
Korkmaz T.

Korkmaz T.

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Avcılar, İstanbul
Arsalariniz kat karşılığı inşaat sözleşmeleri ile degerlendirilir,mevcut eski yapılarının kentsel dönüşüm kapsamında yıkılarak yeniden inşaası yapılır
Kabataş İnşaat

Kabataş İnşaat

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Şişli, İstanbul
İnşaat mühendisiyim. 15 yılık şantiye inşaat mühendisliği deneyimim vardır. 2015 yılında kurmuş olduğum firma ile müteahhitlik hizmeti yapmaktayım. kentsel dönüşüme uygun binalarınızı yıkarak kat karşılığı veya hakkediş usulü anahtar teslimi yenilemekteyiz. yaptığımız ve yapacağımız binaları normal bir müteahhit gibi sadece süsüne değil sağlamlığına da çok dikkat eder hem projesini kendimiz çizer hem de projeye uygun olarak yapılması için kontrolünü de başından sonuna kadar yaparız. Böylece bin
Yenicem Mimarlık Harita İnşaat

Yenicem Mimarlık Harita İnşaat

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Ümraniye, İstanbul
30 yıllık İnşaat, Mimarlık, Mühendislik, Müteahhitlik, Harita , İç Mimarlık tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.
Şahıs Şirketi

Şahıs Şirketi

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Üsküdar, İstanbul
Ev yaptırma müteahhit yazdım. Çünkü İnşaat mühendisi butonu bulamdım. İnşaar mühendis olarak zevkli olan bu işleri yapmaktır.Bina konusunda iç ve dış tadilat tamirat işleri (kalebodur, fayans, sıva, alçı, boya-badana, kapı pencere tamirat, çatı aktarımı, dış cephe tamirat ve kaplaması v.b.)
Alkan Turizm San Ve Tic Ltd

Alkan Turizm San Ve Tic Ltd

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Üsküdar, İstanbul
Kat karşılığı veya müteahhitlik hizmetleri veriyoruz. Anahtar teslimi binanızı kentsel dönüşüme sokarak sıfırdan yeniliyoruz.
Global İnşaat Yapı Dekorasyon

Global İnşaat Yapı Dekorasyon

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Beykoz, İstanbul
İki kuşaktır devam eden tecrübe ile hizmet veren ve yakın zamanda kurumsallaşmış olan firmamız ile tadilat ve dekorasyon uygulamalarında sizlere hizmet vermekteyiz. İç ve dış cephe tadilatları, boya uygulamaları, tesisat işleri. Güvenilir ve profesyonel ekibimiz ile istanbul içerisindeki tüm ilçelere ücretsiz keşifimiz bulunmaktadır.
Murat B.

Murat B.

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Üsküdar, İstanbul
Merhabalar, Her türlü inşaat, tadilat, dekorasyon, tesisat veya mobilya gibi işlerinizde, gerek taahhüt, gerek projelendirme konusunda, yurt içinde ve dışında uzun yılların deneyimi ile Uluslararası yönetmeliklere uygun, küçük büyük iş ayrımı yapmadan hizmet vermekteyiz. İş ahlakından, etik kurallardan ve iyi niyet çerçevesinden taviz vermeden çalışmayı prensip edinmiş bir partner arıyorsanız işlerinize talibiz . Kendi alanımızda gerekli görülen belge ve sertifikalara sahibiz. Saygı
Vision İnşaat

Vision İnşaat

Müteahhit (Ev Yaptırma) · Ataşehir, İstanbul
15 yıllık mühendislik deneyiminin vermiş olduğu tecrübeyle özel sektörde kendi işimi yapmaya başladım. Yurt içi ve uluslararası birçok projede üst düzey yöneticilik yaptım.şuan Kendi işimi yapmaktayım. Tüm inşaat işleriniz ile ilgili her türlü hizmeti vermekteyim. Çalışmak dileğiyle.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erkan Mert
Müteahhit   05/08/2020

Gayet ilgili bir arkadaş,yardımcı olmaya çalışıyor.Sorun genel anlamda piyasaların belirsizliği ve gayrımenkul fiyatlarının biraz yüksek olması.

         
Muhammet Baydemir
Müteahhit   22/06/2020

Tekirdağ Süleymanpaşa'da bulunan arsama 2 katlı dublex villa yaptırdım kendilerine. Sürecin en başından sonuna kadar işin üstünde durdular. Proje çizim döneminde sıkılmadan tüm taleplerimize cevap verdiler. 120 m2 gibi bir inşaatı anahtar teslim biçimde 60 gün içerisinde teslim ettiler. İnşaat üzerine şüphe etmeden iş verebileceğiniz güvenilir firma kendileri. Bizi bir araya getiren armut.com'a da ayrıca teşekkürler.

         
Yusuf Süzer
Müteahhit   12/05/2020

İŞİMİZE BAŞLANDI BEKLEMEDİGİMİZ KADAR HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜYOR HER İŞLEM TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

         
İsmail Dara
Müteahhit   16/03/2020

ömer bey anahtar teslim vermiş olduğunuz teklif 1.sınıf inşaatı kapıyor ve içinde proje mimarlık ve alt yapı dahil mi .? sözleşme kapsamında kullanılacak olan malzenin kalitesi belirleniyormu? bu konuda detaylı bilgilendirirseniz sizinle iletişime geçilecektir iyi günler dileriz.

Müteahhit hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz