En İyi 10 İstanbul Müteahhit

6 Müteahhit Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 532 Müteahhit hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Öarslan inşaat

Öarslan inşaat

Müteahhit · Beylikdüzü, İstanbul
Özarslan yapı inşaat olarak yılardır istanbul beylikdüzü avcılar büyükçekmece ve ümraniye ilçelerinde birçok aileyi ev sahibi yaptık. Arsalarınızı nakit değerinde alınır veya KAT karşılığı anahtar teslim yapılır
Erdoğan Barış

Erdoğan Barış

Müteahhit · Ataşehir, İstanbul
Dürüstlük ile söz verildiği işi, sözün verildiği gibi teslim etmek. Yapılan işten bu ölçülerle keyif duyan.
Artcon Yapı San.

Artcon Yapı San.

Müteahhit · Ataşehir, İstanbul
Konut, Villa, Mağaza, İş merkezi ve Fabrika işleriniz için; Proje, Taahhüt, Dekorasyon ve yenileme işleriniz Anahtar teslimi olarak yapılır.
İsmail Arslan

İsmail Arslan

Müteahhit · Büyükçekmece, İstanbul
Çekirdekten yetişme inşaat mühendisi olarak profosyonel ekibim ile kaba ve ince işlerde hizmet vermekteyiz.
Somuncuoğulları İnşaat

Somuncuoğulları İnşaat

Müteahhit · Ataşehir, İstanbul
SOMUNCUOĞULLARI İNŞAAT 1992 yılında İstanbul Ataşehir’de, Somuncuoğlu İnşaat olarak kurulan firmamız, 2007 Yılından itibaren SOMUNCUOĞULLARI İNŞAAT markasıyla, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız, kalite politikası, hedef ve stratejilerinin belirlenmesi, iş yönetimi sürecinde sürekli iyileştirilme mantığına, yönetim ve iş planı prosedürüne göre yönetilmektedir. Bu vizyonla yola çıkan firmamız, İnşaa
Abdulsamet Çakır

Abdulsamet Çakır

Müteahhit · Eyüp, İstanbul
NSC Mühendislik & Mimarlık deneyimli kadrosu ile birçok altyapı & üstyapı projesine imza atmış bir firmadır.
Sütun Yapı İnşaat Mimarlık

Sütun Yapı İnşaat Mimarlık

Müteahhit · Beşiktaş, İstanbul
2011 yılından bugüne kadar olan 10yıllık sektör tecrübemizle kentsel dönüşüm, kat karşılığı, mimari hizmetler, tadilat alanlarında hizmet vermekteyiz.
Minimal İnşaat

Minimal İnşaat

Müteahhit · Büyükçekmece, İstanbul
Minimal İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2007 de İstanbul’da kurularak müteahhitlik, mimarlık ve mühendislik alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli iyileşme, hizmette toplam kalite olgusu, tam zamanında üretim ve müşteri odaklı yönetimi temel yönetim şekli olarak benimseyen deneyimli kadrosu, güvenilirlikten ve dürüstlükten ödün vermeyecek bir vizyona sahiptir. Minimal İnşaat güncel yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun olarak sürekli değişen müşteri ve çevre beklentilerin
Mehmet Arı

Mehmet Arı

Müteahhit · Ataşehir, İstanbul
18 yıllık inşaat mühendisi yönetiminde, yenileme&tadilat projelerinizle, 4000 metrekare kapalı alan büyüklüğüne kadar inşaat işlerinizi yapıyoruz.
Selim Görgülü

Selim Görgülü

Müteahhit · Şişli, İstanbul
22 yıllık tecrübeli İnşaat Yüksek Mühendisi olarak amacım sağlıklı sağlam depreme dayanıklı yapılar üretmek. Malesef İstanbul'un büyük bir kısmı depreme hazırlıksız. Binanız 20 yıllık ve daha yaşlıysa riskli bir binada yaşıyor olma ihtimaliniz çok yüksek. Bina güçlendirme kentsel dönüşüm evinizi yeniden yapma gibi bir ihtiyacınız var ise size hizmet vermekten memnuniyet duyarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kuthan K.
Müteahhit   15/12/2020

Kendisi ile buluştuk, uygun fiyata kaliteli malzeme ile iş yapmasi için anlasmaya vardık. Gerçekten ilgili ve güvenilir bir arkadaş.

         
Erkan M.
Müteahhit   05/08/2020

Gayet ilgili bir arkadaş,yardımcı olmaya çalışıyor.Sorun genel anlamda piyasaların belirsizliği ve gayrımenkul fiyatlarının biraz yüksek olması.

         
Muhammet B.
Müteahhit   22/06/2020

Tekirdağ Süleymanpaşa'da bulunan arsama 2 katlı dublex villa yaptırdım kendilerine. Sürecin en başından sonuna kadar işin üstünde durdular. Proje çizim döneminde sıkılmadan tüm taleplerimize cevap verdiler. 120 m2 gibi bir inşaatı anahtar teslim biçimde 60 gün içerisinde teslim ettiler. İnşaat üzerine şüphe etmeden iş verebileceğiniz güvenilir firma kendileri. Bizi bir araya getiren armut.com'a da ayrıca teşekkürler.

         
Yusuf S.
Müteahhit   12/05/2020

İŞİMİZE BAŞLANDI BEKLEMEDİGİMİZ KADAR HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜYOR HER İŞLEM TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

         
İsmail D.
Müteahhit   16/03/2020

ömer bey anahtar teslim vermiş olduğunuz teklif 1.sınıf inşaatı kapıyor ve içinde proje mimarlık ve alt yapı dahil mi .? sözleşme kapsamında kullanılacak olan malzenin kalitesi belirleniyormu? bu konuda detaylı bilgilendirirseniz sizinle iletişime geçilecektir iyi günler dileriz.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
Müteahhit hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz