Hizmet Ver
Online Fal Bakma

4 İstanbul Online Fal Bakma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 224 Online Falcı hizmet vermeye hazır.

İstanbul Online Fal Bakma için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 224 Online Falcı, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 106 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 142 kişi İstanbul Online Fal Bakma için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Online Falcı

Büşra Beşiktepe B. photo

Büşra Beşiktepe B.

07.08.2022

Online Fal Bakma · Maltepe, İstanbul

Uzun yıllardır kendimi iyileştirmek için yaptığım çalışmalar beni bambaşka bir yola götürdü. O yolda bana Yoga, Numeroloji ve Doğu Felsefesinin yanı sıra Tarotun bilgeliği de eşlik ediyor. Eğer burada yollarımız kesiştiyse sen de cevabını bulamadığın ve kimle konuşman gerektiğine karar veremediğin...

Taha A. photo

Taha A.

03.12.2022

Online Fal Bakma · Beyoğlu, İstanbul

Merhabalar, online ya da yüz yüze Tarotbakıyorum. Farklı açılımlarım var. Kafanıza takılan soruların cevabını vermeye çalışacağım. Enerjinizi serbest bırakın. İlk kartı açtığımda memnun kalmazsanız bırakma şansı da tanıyorum.

Hasiyet C. photo

Hasiyet C.

23.05.2023

Online Fal Bakma · Bağcılar, İstanbul

Online yüksek enerjim ile fal tarot açılım ilişki acilimi buyu varmi yokmu ? Yüz yüze watsaptan bakıyorum 😍

Pınar Ş. photo

Pınar Ş.

10.05.2023

Online Fal Bakma · Maltepe, İstanbul

Astroloji ve Numeroloji Danışmanlığı almak, kendinizle ilgili bilmediğiniz ya da anlamlandırmadığınız durumların tespiti ve şifalandırılması. Değişim için ilk adımı atmak ve dönüşümün başarılı bir şekilde tamamlanması için bana ulaşabilirsiniz.

Ezgi Y. photo

Ezgi Y.

30.10.2022

Online Fal Bakma · Kartal, İstanbul

5 yıldır fal bakıyorum. Tarot falında tüm sorularınıza net yanıtlar verilir. Artık çıkmayan fallardan da bıktıysanız doğru yerdesiniz :)

Ünlü Falcı K. photo

Ünlü Falcı K.

14.02.2022

Online Fal Bakma · Kartal, İstanbul

Merhabalar Ben Kaan, aslında şeyh soyundan gelen dede den gelen el alma durumu çok yüksek, hislerime 13 yaşımda içtiğim çay içerisindeki telvelerden bir çok hayatımda önem taşıyan konuları (Askerlik yapacağım yeri, evlilik yapacağım kişinin baş harfini ve ilk çocuğumun kız olacağını) v.b. bir çok...

Osman Rıfkı F. photo

Osman Rıfkı F.

27.02.2022

Online Fal Bakma · Silivri, İstanbul

Enerji kavramına inanan birisiyim ve insanların ağrılarını yüzyüze görüştüğümde iyileştirebiliyorum. Birçok insana yardımcı oldum fakat artık bunu meslek haline getirmemi istediler.Hem yurtdışından hem yurtiçinden bir çok kişiye fal baktım. Referanslarım boldur ve işimi son derece ciddiye alıyorum....

Eylül G. photo

Eylül G.

18.03.2023

Online Fal Bakma · Kadıköy, İstanbul

9 Yıldır astroloji ile ilgileniyorum. Sertifikalarım var. İsteğinizi en iyi şekilde yerine getirebilirim.

Zelfi ✨. photo

Zelfi ✨.

28.03.2022

Online Fal Bakma · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Öncelikle benimle karşılaştıysanız mutlaka sormanız gereken bir soru ve almanız bir cevap vardır. Yaklaşık on iki yıldır kahve falı bakımı, tarot okuyuculuğu ve rüya yorumu yapmaktayım. Soy ağacım Mısır'a dayanıyor ve duru görü yeteneği nesilden nesile ailedeki kimi bireylere aks edip...

Sevgi Ç. photo

Sevgi Ç.

13.02.2023

Online Fal Bakma · Şişli, İstanbul

32 yillik Astrolog terapistim. Yaşam koçu. Yıldızname. Tarot Kahve yorumları. Remil BAKIMI. KURSUN DÖKME. Aile Danışmanlığı. Çeşitli Ritüeller, Havas ilimleri, Rüya yorumlar, Aşk Kartları Yorumları, Burçlar isim Analizi ile hizmetinizdeyim. Detaylı bilgi için irtibata geçiniz.

Alara Ş. photo

Alara Ş.

02.11.2022

Online Fal Bakma · Üsküdar, İstanbul

Tarotun efsunlu dünyasına hoş geldiniz. Siz de tecrübeli bir tarot okuyucusundan kendiniz hakkında yeni bilgiler öğrenmek, karar verirken yardımcı olunmak veya en olası geleceğiniz hakkında tahminlerde bulunulmak isterseniz, bana ulaşın.

Eliz S. photo

Eliz S.

09.04.2022

Online Fal Bakma · Beykoz, İstanbul

Hayatınız ile alakalı detaylı bir danışmanlık ve fal deneyimi için benimle iletişime geçebilirsiniz. Harf, tarih gibi detaylı bir bakım için doğru adrestesiniz. Danışmanlık ve fal bakımlarını yalnızca online gerçekleştirmekteyim.

Aygül K. photo

Aygül K.

23.05.2023

Online Fal Bakma · Bahçelievler, İstanbul

Tarot enerji ve kehanet kartlarım ile bakıyorum ve tabiki hislerime güveniyorum sizde bana güvenebilirsiniz :)

Eren Ş. photo

Eren Ş.

14.02.2022

Online Fal Bakma · Ataşehir, İstanbul

Merhaba Tarot kAhve su ve yıldıznamr yıldız haritanizi online ister görüntülü ister normal olarak telefonda bakımını yapabiliriz 14 senelik deneyimlerinden yararlanmak isterseniz lütfen degerlendirin

Gül C. photo

Gül C.

21.09.2022

Online Fal Bakma · Maltepe, İstanbul

Tanışmamıza vesile olan nedir? 20 yıldır çeşitli desteler ile profesyonel olarak Aşk, İlişkiler, Para, Kariyer açılımlarında danışmanlık veriyorum. Uyanış yaşayacağınız bir deneyime hazır mısınız?

Sümeyye Ö. photo

Sümeyye Ö.

09.07.2022

Online Fal Bakma · Eyüp, İstanbul

Mental olarak rahatlamak mı istiyorsun ?Kafanı kurcalayan birim şey mi var ? İş hayatım ne durum da ? Aşk hayatım ne durum da ? Düşündüğün şey gerçek mi ? Yoksa sadece kuruyor muyum ? Aradığın tüm cevaplar burada. Bekliyorum.

Arven A. photo

Arven A.

21.02.2023

Online Fal Bakma · Güngören, İstanbul

Arvenin bilinçaltı okumasına hoşgeldiniz. 21 yaşındayım, balık burcuyum ve hislerime güveniyorum, yüzlerce kişiye tarot baktım ve yüzlerce defa da yanılmadım. Lütfen merak ettiğiniz ne varsa detaylandırarak benimle paylaşın ki birlikte net sonuçlar alabilelim. Ve lütfen unutmayın, duymak...

Nur D. photo

Nur D.

06.12.2022

Online Fal Bakma · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, içinde ki yüceliği selamlıyorum. Tarot ve kahve ile kehanet enerjisini kullanarak yoluna ışık tutmak için buradayım çeşitli yerlerde ve kendi sayfam da olmak üzere uzun zamandır insanlara danışmanlık veriyorum.

Aysenur K. photo

Aysenur K.

05.07.2022

Online Fal Bakma · Kadıköy, İstanbul

4-5 yıldır fal alanlarında kendimi geliştiriyorum. Uygun fiyata çevreme bakıp olumlu dönüsler alıyorum. Tarot için desteleri sizlere seçtiriyorum.

Elders Spiritüel D. photo

Elders Spiritüel D.

26.11.2022

Online Fal Bakma · Kağıthane, İstanbul

○ Spiritüel Koçluk Hizmetleri ○ -> Psikoloji tabanlı tarot danışmanlığı -> Numeroloji Analizi -> NLP -> JAAS (Çok yakında hizmetinizde)

Busenur Ö. photo

Busenur Ö.

13.07.2022

Online Fal Bakma · Esenler, İstanbul

Uzun yıllardır tarot falı bakıyorum.Geçmişte neler oldu bunlar gelceğini nasıl etkiliyor?Aklında ki kişi senin için ne düşünüyor? Mesleğinde ilerleyebilecek misin ? şimdinin geleceğe etkisi nedir? Tüm bu soruların cevabı için en uygun fiyata tarot falı için beraber çalışabiliriz.

Aren D. photo

Aren D.

12.02.2023

Online Fal Bakma · Avcılar, İstanbul

Kehanet/Fal konusunda birçok alanda hizmet veriyorum ve deneyimliyim. Kahve, tarot, katina, durugörü/duyu seansları, oracle ve pandül seansları gibi. 3 yıldır profesyonel bakımlar yapıyorum, ve yine 3 yıldır spiritüalizm ile ilgileniyorum. 6. hislerime fazlasıyla güveniyorum. Detaylı soru ve...

Sevil B. photo

Sevil B.

22.01.2023

Online Fal Bakma · Kağıthane, İstanbul

Merhaba Ben Atlantis, Tarot ile olan yolculuğumu çok erken yaşlarda keşfettim, ve bu anlamda kendimi geliştirebilmek ve faydalı olabilmek için çok değerli hocalardan Temel Astroloji / Tarot okuma ve anlama eğitimleri aldım. Şimdi danışanlarıma hayatlarında , aldığı kararlarda ve aklına takılan...

Sedef E. photo

Sedef E.

05.08.2022

Online Fal Bakma · Çekmeköy, İstanbul

Merhaba Güzel Ruh, herkesin hergün aklına gelen bir sorudur 'ne yapacağım?'. Önemli olan bu soruyu alışkanlık haline getirip depresif olmamak. Ama hayat her zaman güneşli sabahlar ile karşılayıp, ılık rüzgarlı bol yıldızlı geceler ile yolcu etmiyor. Tarot bilinçaltı okuma, yol alırken nelere dikkat...

Çağla Helin Ç. photo

Çağla Helin Ç.

14.02.2022

Online Fal Bakma · Beyoğlu, İstanbul

Her türlü soru ve konu ile ilgili genel tarot bakımı. Çiftlere özel iskambil falı bakımı.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Online Fal Bakma Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İstanbul Online Fal Bakma ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Fal Bakma talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Fal Bakma için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Fal Bakma talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Fal Bakma taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Fal Bakma talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Fal Bakma için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Fal Bakma hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Online Fal Bakma fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Online Fal Bakma fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl