Hizmet Ver

3 İstanbul Online Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 132 Online Rusça Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online Rusça Özel Ders

İstanbul Online Rusça Dersi Öğretmeni

Zarina İplikci photo

Zarina İplikci

03.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Adım Zarina. Rusça öğretiminde 18 yıllık deneyime sahip kalifiye bir uzmanım. Rusça anadilimdir. Derslerim, öğrencinin olabildiğince çabuk konuşmasını ve anlamasını amaçlamaktadır. Her öğrencinin bireysel özelliklerine bağlı materyalleri ve farklı yöntemleri kullanmaktayım, böylece...

Zümra Kömürcü photo

Zümra Kömürcü

19.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Merhaba ben 21 yaşındayım rusça mütercim ve tercümanlık bölümünde okuyorum. Aynı zamanda c2 seviye ingilizce bilgim var. İngilizce veya rusça ders almak isterseniz veya ikisini birden düşünürseniz iletişime geçebilirsiniz.

Naiba Şayeste photo

Naiba Şayeste

19.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Anadili RUSÇA olan Rus dili ve edebiyatı mezunu, yüksek lisanlı yaşında bayan öğretmenim. Rusça öğrenmek isteyen yönetici, yönetici adaylarna, şirket çalışanlarına grup ve YDS ye hazırlanan adaylara cd, kitap vs. materyaller ile her yaşa özel ders veriyorum. Halihazırda İLM (İstanbul Lisan...

Ceren Şatır photo

Ceren Şatır

19.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi Rusça tercümanlık mezunuyum 1 yıl Letonya da yaşadım orada okudum. Rusça tercümanlık sektöründe 1 sene çalıştım Özel eğitim kurumlarında Rusça özel ders verdim şu an ki mesleğim dış ticaret uzmanı olarak çalışıyorum , özel ders vermeye de devam ediyorum Covid19...

Selin Solak photo

Selin Solak

06.09.2021

Online Rusça Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Lomonosov Moskova Devlet Üniversitesini birincilik ile bitirdim. Sonrasında Londra’da University of East Anglia'da işletme alanında dersler aldım. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansını bitirdim ve özel bir üniversitede 6 yıldır Rusça dersleri veriyorum.

Nilufer Rey photo

Nilufer Rey

01.09.2021

Online Rusça Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul

Merhabalar ben Nilüfer Rey Rusyada Moskova da MGU üniversitesini okudum hukuk fakültesi.Rusca özel ders veriyorum yüz yüze ve online olarakta geçiyor dersler ,daha önce Just English özel kurslar da Rusça ders verdim 2 sene.

Rakhat Zhorobekova photo

Rakhat Zhorobekova

05.09.2021

Online Rusça Özel Ders · Fatih, İstanbul

Merhaba, Ben Rakhat. Ana dilim Rusça ve Kırgızca. Bu 2 dili çok iyi bir şekilde biliyorum ve bu dillerde tercümanlık, özel ders, tez ve makale çevirmenliği yapıyorum. Aktif olarak bir şirkette tercüman olarak çalışıyorum. İngilizce bilgim orta seviyededir. Online veya yüz yüze olarak ders veririm.

Ramazan Gümüş photo

Ramazan Gümüş

26.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Kafkas üniversitesi Rus dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. Belarus'ta yaşadım ve aynı zamanda yüksek lisans yaptım. Elpis yayınevi bünyesinde rusça tercüman olarak çalışıyorum. (2 tane çevrilmiş, yayına hazır rusça eserim bulunuyor.) Karantina-intikam adlı üçleme romanın yazarıyım.(Türkçe) Hafıza...

Mehin Ramazanova photo

Mehin Ramazanova

20.04.2020

Online Rusça Özel Ders · Arnavutköy, İstanbul

Rusça dersleri veriyorum online 20 yıldır Moskova’da yaşıyorum.Okulumu ve üniversiteyi(tercümanlık bölümünü) Moskova’da bitirdim.Şimdi Tömer kursunda çalışıyorum Türkçe ve Rusça dersleri veriyorum. İngilizce derslerinde veriyorum 5 yıldır.Tercumanlık bölümünü bitirdim Rusya Halklar Dosluğu...

Ilona Istyagina photo

Ilona Istyagina

08.04.2020

Online Rusça Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

I am a language expert has degrees on language, psyhology. i am running my own language school in Krasnodar /Russia yet i can teach online classes via Zoom/Skype etc. I have been teaching for 15 years and I have my own way and program of teaching both Russian (as a foreign language) and English....

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Online Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Online Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul Online Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Rusça Özel Ders için İstanbul içinde toplam 132 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 151 yorum ve verilen 5 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 795 kişi İstanbul Online Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl