En İyi 10 İstanbul Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması | Armut

En İyi 10 İstanbul Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması

4 Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 192 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Halil  K.

Halil K.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Eyüp, İstanbul
20 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimizi istediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız.Araçlarımız mercedes benz 16+1 model servis tipidir.
Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Maltepe, İstanbul
Özsoyer Turizm taşımacılık hizmetleri olarak 2000 yılından itibaren personel taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugun sektörünün önde gelen kuruluşlardan biri olmaya çalışıyoruz.Şirketimiz her geçen gün bir kat daha fazla gelişerek piyasaya yenilikler katmak ve farklılığımız göstermek için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.Tartışmamız lider olabilmek için, hizmetlerinizi, her zaman daha iyiye ve kaliteden ödün vermeden ileriye götür
Emrah O.

Emrah O.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, Günlük olarak Gezi, Düğün, Nişan, Piknik, Deniz, Cezane Biryerden Biryere toplu transferleriniz için 16+1 ve 17 +1 klimalı araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
Fatih A.

Fatih A.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Eyüp, İstanbul
Hafta sonları düğün nişan piknik vb. organizasyonlarınızda güler yüzlü personellerimizle hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Mert  A.

Mert A.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Zeytinburnu, İstanbul
Personel ve Öğrenci Taşımacılığını kaliteli,sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapabileceğimizi her zaman taahhüt edebiliriz. D2 belgeli araçlarımızla sehirlerarası özel gün ve gezileriniz için her kapasiteden araçlarımız mevcuttur.
Özkan H.

Özkan H.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Güngören, İstanbul
20 yılı aşkın hizmet verdiğimiz bu sektör de İstanbul Avrupa yakası, Bakırköy, Merter, Bayrampaşa, Güngören bölgelerindeki okullarda aktif olarak hizmet vermekteyiz.Özel işlere, düğün, nişan, gezilerede araç temin etmekteyiz.
Değirmenler Turizm

Değirmenler Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Eyüp, İstanbul
DEĞİRMENLER TURİZM olarak güvenilir ve deneyimli çalışanlarımızla müşterilerimizin personel, okul ve tur ihtiyaçlarını memnuniyetle karşılamaktayız. Bu bağlamda birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz. Modern filomuz, deneyimli personelimizle, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Ulaş Seyahat Ve Turizm Organizasyon Anonim Şirketi

Ulaş Seyahat Ve Turizm Organizasyon Anonim Şirketi

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Başakşehir, İstanbul
Ulaş Seyahat ve Turizm Org. A.Ş. 1993 yılında Şener Taşımacılık ünvanı ile kurucumuz Münir ŞENER ve Şükran ŞENER’ in iştiraki ile bir araçla başlamış olup zaman içinde büyüyerek şimdiki ünvanına sahip olmuştur. Ulaşım sevdamıza; hiç ara vermeden istikrarlı adımlarla bugünkü geniş ve sektörün kabul gören markalarından oluşan araç yelpazesi, güvenilir saygın duruşu ile sektördeki yerini almıştır.
Avcitur A.

Avcitur A.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Tuzla, İstanbul
Avcı Tur, müşterilerine daima yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Avcı Tur & Taşımacılık İstanbul da bulunan çeşitli Resmi ve Özel Kurumların personel taşımacılığını yapmaktadır.Şirket merkezleri, fabrikalar, şantiye, okul, hotel gibi kurum ve kuruluşların personel, işçi ve memurlarının düzenli olarak taşınması ana iştigal konumuzdur.
Özgür Ç.

Özgür Ç.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Kartal, İstanbul
9+1 volkswagen caravella aracım ile personel öğrenci servis hizmeti, gezi ,düğün , gunluk turlar icin aracım ile kaliteli hizmet vermeye hazırım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Merve Can
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   07/04/2019

Süper bir organizasyon oldu,Halil bey ve Mehmet beye çok tesekkür ederim, bir sonraki organizasyonda yeniden görüşmek üzere :))

         
Vatandus Dus Ve Kuvet Sıstemlerı
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   23/06/2018

Murat bey saolsun gerek araç filosu ile gerekse düzgün diksiyonu ıle bana ve mısafırlerıme cok guzel bır taşımacılıkla hızmet verdı bundan sonrakı işlerimde kesinlikle kendısını tercıh edeceyım saolsun

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz