En İyi 10 İstanbul Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması | Armut

En İyi 10 İstanbul Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması

4 Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 161 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yağmurtur Turizm Personel Taş.tic.ltd.şt

Yağmurtur Turizm Personel Taş.tic.ltd.şt

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Bahçelievler, İstanbul
2008 YILINDA KURULMUŞ OLAN YAĞMURTUR TURİZM PERSONEL TAŞIMACILIĞI LTD.ŞTİ İŞİNİ KALİTE VE GÜVENE DAYANDIRAN BİR FİRMADIR.
Göknur Turizm

Göknur Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Beylikdüzü, İstanbul
Göknur Turizm teknolojinin getirdiği tüm avantajları kullanıp, özel olarak oluşturulmuş uzman kadrosuyla fabrikalardan okullara özel kuruluşlardan kamu kuruluşlarına kadar pek çok sektörün personel taşıma hizmetini "Güvenli, rahat, dakik" anlayışıyla gerçekleştirmektedir.
Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Maltepe, İstanbul
Özsoyer Turizm taşımacılık hizmetleri olarak 2000 yılından itibaren personel taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugun sektörünün önde gelen kuruluşlardan biri olmaya çalışıyoruz.Şirketimiz her geçen gün bir kat daha fazla gelişerek piyasaya yenilikler katmak ve farklılığımız göstermek için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.Tartışmamız lider olabilmek için, hizmetlerinizi, her zaman daha iyiye ve kaliteden ödün vermeden ileriye götür
Erentur

Erentur

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Ümraniye, İstanbul
Firmamız 2008 yılında kurulmuş son derece deneyimli uyumlu ekiple birlikte tam donanımlı araçlarımızla personel ve okul taşıma işi yapmaktayız bizim için müşteri memnuniyetini sağlamak ve İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli
Mert  A.

Mert A.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Zeytinburnu, İstanbul
Personel ve Öğrenci Taşımacılığını kaliteli,sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapabileceğimizi her zaman taahhüt edebiliriz. D2 belgeli araçlarımızla sehirlerarası özel gün ve gezileriniz için her kapasiteden araçlarımız mevcuttur.
Serdar Yılmaz Turizm

Serdar Yılmaz Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Sarıyer, İstanbul
Personel ve okul taşımacılığında güvenilir tam zamanında ulaşım şirket politikamızda ilk sarada yer almaktadır
Menekse Turizm

Menekse Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Çekmeköy, İstanbul
Personel ve Öğrenci Taşımacılığını kaliteli,sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapabileceğimizi her zaman taahhüt edebiliriz.Sehir ici ve sehirdisi D2 belgeli araçlarımızla özel gün ve gezileriniz için her kapasiteden araçlarımız mevcuttur.
Kadir Y.

Kadir Y.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Kağıthane, İstanbul
Personel okul turizm tasimaciligi Özel işler Dügün Gezi Organizasyon Şehir içi turlar Şehir dışı turlar Hertürlü araç temin edilir
Emrah O.

Emrah O.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, Günlük olarak Gezi, Düğün, Nişan, Piknik, Deniz, Cezane Biryerden Biryere toplu transferleriniz için 16+1 ve 17 +1 klimalı araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
Satur Turizm

Satur Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Kağıthane, İstanbul
Satur Turizm Olarak, 2011 yılından beri güleryüzlü ekibimiz, uzman kadromuz, konforlu araçlarımız ile Personel Servisi Hizmeti, Öğrenci Servisi Hizmeti, Gezi Turları, Düğün ve Nişanlarda Araç Temini, Vip Araçlarımızla misafirlerinizin karşılamakta ve alınan memnuniyetler neticesinde sektörde başarılı ile ilerlemekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vatandus Dus Ve Kuvet Sıstemlerı
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   23/06/2018

Murat bey saolsun gerek araç filosu ile gerekse düzgün diksiyonu ıle bana ve mısafırlerıme cok guzel bır taşımacılıkla hızmet verdı bundan sonrakı işlerimde kesinlikle kendısını tercıh edeceyım saolsun

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz