En İyi 10 İstanbul Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması | Armut

En İyi 10 İstanbul Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması

4 Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 172 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yağmurtur Turizm Personel Taş.şt

Yağmurtur Turizm Personel Taş.şt

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Bahçelievler, İstanbul
2008 YILINDA KURULMUŞ OLAN YAĞMURTUR TURİZM PERSONEL TAŞIMACILIĞI LTD.ŞTİ İŞİNİ KALİTE VE GÜVENE DAYANDIRAN BİR FİRMADIR.
Göknur Turizm

Göknur Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Beylikdüzü, İstanbul
Göknur Turizm teknolojinin getirdiği tüm avantajları kullanıp, özel olarak oluşturulmuş uzman kadrosuyla fabrikalardan okullara özel kuruluşlardan kamu kuruluşlarına kadar pek çok sektörün personel taşıma hizmetini "Güvenli, rahat, dakik" anlayışıyla gerçekleştirmektedir.
Emrah O.

Emrah O.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, Günlük olarak Gezi, Düğün, Nişan, Piknik, Deniz, Cezane Biryerden Biryere toplu transferleriniz için 16+1 ve 17 +1 klimalı araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
Han Personel Öğrenci Ve Nakliye Hizm.

Han Personel Öğrenci Ve Nakliye Hizm.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Küçükçekmece, İstanbul
Firmamız olarak Personel Taşıma, Öğrenci Taşıma, Lojistik, Organizasyon ve VIP Taşımacılık hizmetlerini vermekteyiz. Bu bağlamda sizlerle de çözüm ortaklığı sağlayabilmek ve kendimizi daha açık bir şekilde ifade edebilmek adına bir araya gelmek istemekteyiz.
Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Maltepe, İstanbul
Özsoyer Turizm taşımacılık hizmetleri olarak 2000 yılından itibaren personel taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugun sektörünün önde gelen kuruluşlardan biri olmaya çalışıyoruz.Şirketimiz her geçen gün bir kat daha fazla gelişerek piyasaya yenilikler katmak ve farklılığımız göstermek için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.Tartışmamız lider olabilmek için, hizmetlerinizi, her zaman daha iyiye ve kaliteden ödün vermeden ileriye götür
Erentur

Erentur

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Ümraniye, İstanbul
Firmamız 2008 yılında kurulmuş son derece deneyimli uyumlu ekiple birlikte tam donanımlı araçlarımızla personel ve okul taşıma işi yapmaktayız bizim için müşteri memnuniyetini sağlamak ve İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli
Mert  A.

Mert A.

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Zeytinburnu, İstanbul
Personel ve Öğrenci Taşımacılığını kaliteli,sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapabileceğimizi her zaman taahhüt edebiliriz. D2 belgeli araçlarımızla sehirlerarası özel gün ve gezileriniz için her kapasiteden araçlarımız mevcuttur.
Bi Ulaşım

Bi Ulaşım

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Sancaktepe, İstanbul
Personel ve Öğrenci taşımacılığındaki 15. Yılımızda ileriyi görerek dakik ve güvenilir hizmet anlayışı ile emin adımlarla ilerlemekteyiz.
Bsp Grup Turizm Taşımacılık

Bsp Grup Turizm Taşımacılık

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Beykoz, İstanbul
BSP GRUP TURİZM TAŞIMACILIK olarak; Kurumsal Firma, Kurumsal Kimlik, Güvenli Ve Sorumlu Taşımacılık Anlayışı ile, - PERSONEL TAŞIMACILIĞI - ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI - VİP TAŞIMACILIK - TRANSFER HİZMETİ - SÜRÜCÜLÜ ARAÇ KİRALAMA - TUR ve DİĞER TAŞIMACILIK HİZMETLERİ *PERSONEL TAŞIMACILIĞI* Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının. Üst düzey yönetimden, servis yöneticilerine ve şoförlerine kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güven ortamında ulaşmanız için zaman gözetmeksizin, zamanında
Kurucu Turizm

Kurucu Turizm

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi · Tuzla, İstanbul
Tüm servis sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak çalışan, Ticari Taşıt Kullanma belgelerini tüm Eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir. Servis araçlarımızın tamamı yeni, yolcularımız için azami ölçüde konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış araçlardır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vatandus Dus Ve Kuvet Sıstemlerı
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   23/06/2018

Murat bey saolsun gerek araç filosu ile gerekse düzgün diksiyonu ıle bana ve mısafırlerıme cok guzel bır taşımacılıkla hızmet verdı bundan sonrakı işlerimde kesinlikle kendısını tercıh edeceyım saolsun

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz