En İyi 10 İstanbul Personel Yemek Hizmeti | Armut

En İyi 10 İstanbul Personel Yemek Hizmeti

4 Personel Yemek Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 23 Personel Yemek Hizmeti hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Merve B.

Merve B.

Personel Yemek Hizmeti · Pendik, İstanbul
Üç Öğün Catering, İstanbul un Anadolu yakasında en son teknoloji ile donatılmış, günlük 50.000 kişi kapasiteli fabrikası ve Ankara, Bilecik, Eskişehir, Denizli de bulunan butik mutfaklarıyla müşterilerinin ihtiyacı olan tüm yemek ve outside catering hizmetlerini profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.
Kuvars Mekanik

Kuvars Mekanik

Personel Yemek Hizmeti · Beylikdüzü, İstanbul
Kurumsal firma ve kuruluşlara,şantiyelere toplu yemek hizmeti veriyoruz.Bunun yanında Düğün,Kına vb organizasyonları düzenliyoruz. Toplu yemek alımlarında indirimlerimiz için bizim ile irtibata geçiniz.
Erdoğan Yemek

Erdoğan Yemek

Personel Yemek Hizmeti · Esenyurt, İstanbul
Erdoğan Yemek, yoğun çalışma temposu içerisinde çalışanlarına kısa ama mutlu bir nefes aldırmayı arzu eden müşterilerimize seçkin bir ayrıcalık sağlıyor. Erdoğan Yemek Şirketi olarak 40 yıllık tecrübemizi, yepyeni bir heyecanla ve bugünlere taşıyan değerlerimizin katkısıyla çalışanlarınızın yemek ihtiyaçlarını ister yerinde üretim, ister taşıma yemek hizmeti olsun 8000m2 alana sahip merkez mutfağımızdan karşılamaya devam ediyoruz. 8000m2 alana kurulu en son teknoloji cihazlarla faaliyet göste
Mustafa S.

Mustafa S.

Personel Yemek Hizmeti · Bahçelievler, İstanbul
Zanir turkmutaği olarak 35 yıldir turkmutfagi alaninda siz musterilerimize yemekle alalali butun hizmetleri veriyoruz
Ada Catering Yemek

Ada Catering Yemek

Personel Yemek Hizmeti · Tuzla, İstanbul
‘’Neden Ada Ev Yemekleri Catering’’ EVDEKİ LEZZETLER TADINDA  RESTAURANT KALİTESİNDE CATERING Fabrikasyon Değil,Ev Yemekleri Tadında,En Lezzetli Şirket YemekleriMutfak ve ekipman gerektirmeyen çözüm.Yemek alanına ihtiyaç duymadan, gerekli olan her şeyi sizlere sunuyoruz.Sizlere sunacağımız özel fiyat teklifimizle, yemek lezzetinden ve kalitesinden asla ödün vermiyoruz. ·         Çalışanlar İstediği Saatte Yemek Yeme Özgürlüğüne Kavuşur ·         Geç Yemeği Tercih Eden Çalışanlar Ku
Merve Ç.

Merve Ç.

Personel Yemek Hizmeti · Kartal, İstanbul
Kadikoy ve kartal civarına evden toplu yemek hizmeti vermekteyiz. İşimize verdiğimiz önem bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yönlendirmiştir. İnsan sağlığına verdiğimiz önem ürünlerimizi hazırlarken hijyeni on planda tutmamızi sağlamaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

İlçe İlçe Personel Yemek Hizmeti
Personel Yemek Hizmeti hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz