En İyi 10 İstanbul Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama | Armut

En İyi 10 İstanbul Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama

4 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 400 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Düş Peyzaj

Düş Peyzaj

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama · Eyüp, İstanbul
Peyzaj uygulama ,tasarım ve peyzaj bahçe bakımı konusunda deneyimli peyzaj mimarları kadromuzla hayellerinizdeki bahçeleri tasarlıyoruz.
Piante Peyzaj Mimarlık

Piante Peyzaj Mimarlık

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama · Bakırköy, İstanbul
Piante Peyzaj & Mimarlık İstanbul ‘da 2007 yılında kurulan Peyzaj proje ve uygulama firmasıdır. Şirket bünyesinde peyzaj mimarları, mimar ve saha mühendisleri çalışmaktadır. Kurumsal inşaat şirketlerinin kentsel ölçekli konut projelerine proje ve uygulama hizmeti vermektedir.Peyzaj uygulama Hizmetleri arasında bitki temini, bitkisel uygulamalar, hazır rulo çim, hydroseeding çim uygulaması, sert peyzaj uygulamaları, yaya ve araç yolları, bitki duvarı, vertical garden, dikey bahçe uygulamaları, t
Özel Yapı Peyzaj

Özel Yapı Peyzaj

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama · Beylikdüzü, İstanbul
Mevcut projelerinizi veya bizim tasarımını yapacağımız özel dış mekanlarınızı, ortak alanlarınızı,iç alanlarınızı, küçük -orta-büyük ölçek farketmeksizin, tüm donatıları ile (bitkiler,zeminler,ahşap işleri,havuzlar vb.) en güzel şekilde yapabilme kabiliyetine sahip,deneyimli ve profesyonel kadromuzla yanınızdayız.
Özgür M.

Özgür M.

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama · Esenyurt, İstanbul
2010 yılında kurulan firmamız alanında bir çok projeye hayat vermiş kaliteli malzeme ve temiz işçiliğiyle müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Peyzaj - Havuz - Dekorasyon -Temizlik alanlarında hizmet vermekte olan firmamız, Edirne de 20.000 m2 açık 5000 m2 kapalı alanda süs bitkisi üretimi yaparak sektöre hizmet vermektedir.
Hüseyin K.

Hüseyin K.

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama · Bahçelievler, İstanbul
Daha uygulanabilir, daha estetik ve daha ekonomik, peyzaj tasarım ve modelleme alanında hizmet vermekteyiz.
Mertcan A.

Mertcan A.

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama · Beylikdüzü, İstanbul
3D Model ve Animasyon Hazırlıyorum. Peyzaj Mimarlığı, Mimarlık ve İç Mimarlık Meslek Disiplininde Hizmet Veriyorum..
NUR E.

NUR E.

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama · Beykoz, İstanbul
Doğaya olan özlemimiz ve ihtiyacımız bizlerde her mekanda yeşili arama arzusu yaratıyor. Peyzaj mimarları olarak iç-dış mekanların tasarım&konsept belirleme süreçlerinde doğa ve sizlerle beraber ilerliyoruz. Mekanlarınızda duyulan ihtiyaç ve eksiklikler doğrultusunda tasarım danışmanlığı ya da peyzaj planlama & uygulama hizmetleri veriyoruz. https://www.peyzajtasarimdanismani.com/
Kerem N.

Kerem N.

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama · Kadıköy, İstanbul
Isik Universitesi Peyzaj Mimarligi (4 yillik) mezunuyum. Hem kucuk hem de buyuk alanlarda projelerim mevcut. Projeye gore ucret uygulama butcesinin %10’u ile %20’si arasinda degiskenlik gosterir. Yesil alanlar dogru uygulandiginda sehir hayatinda nefes almanizi saglamakla beraber uygulanan bolgenin maddi degerini de arttirmaktadir. Bu konuda size yardimci olmaktan memnuniyet duyarim.
Atılım Peyzaj

Atılım Peyzaj

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama · Bahçelievler, İstanbul
Her çeşit ithal ve yerli ağaç süs bitkileri bulunmaktadır Peyzaj proje ve uygulama hizmetleri Tasarım,uygulama,bahçe bakım 🌿
Sezgin K.

Sezgin K.

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama · Pendik, İstanbul
Doğayı yaşam alanınız ile birleştirmek temel hedef. Kullanışlı, ekonomik, uzun ömürlü, detaylı tasarım fikirleri ile doğru projeyi ortaya koymak için varız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Etem Şişman
Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama   28/05/2018

İşine sahip çıkan bir ekip. Tüm gayretleriyle işi temizce yapıp güzel sonuçlar veriyorlar. İşlerinde uzman kadro ile çalışmak oldukça güven verici. Teşekkür ediyorum,elinize sağlık.

         
Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama   08/11/2017

müstakil evimin bahçesinin otomatik sulaması ve peysaj işi zamanında, güzel bir işçilikle ve ekonomik bir fiyata yapıldı . çalışmalarından ve sonucundan çok memnun kaldım hacı bey ve akın beye teşekkür ederim kesinlikle bu firmayla çalışılmasını tavsiye ederim

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz