En İyi 10 İstanbul PHP Programcısı armut'ta

En İyi 10 İstanbul PHP Programcısı

4 PHP Programcısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 171 PHP Programcısı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
php,arayüz tasarımı,jquery,mysql

Öner Kerim

PHP Programcısı · Kağıthane · İstanbul
3 senedir php ile uygulamalar geliştirmekteyim çalışmalarımda MysQl veri tabanının tercih ediyorum Ajax (jquery) i aktif şekilde kullanıyorum.

Kenan Adar

PHP Programcısı · Fatih · İstanbul
8 Yıllık sektörel tecrübesi var. Kurumsal şirketlerin IT departmanlarında web developer olarak çalıştı. Bu aralar Freelance olarak iş ağı oluşturmakta. Web Yazılım, PHP, ASP.net, MVC, WordPress ve Opencart vb. Hizmetleri Konusunda Profesyonel ve Hızlı Çözümler Sunuyor.

Emrah A.

PHP Programcısı · Esenler · İstanbul
Web sektöründe profesyonel ürünler üretip web tasarımından, web yazılımına php mysql ile hayalinizdeki yazılımı kodluyorum. Hali hazırda yazdığım sistemler : e-ticaret yazılımı , emlak yazılımı , oto galeri yazılımı , kurumsal firma yazılımı , anket yazılımı , makale yazar sistemi , vb. scriptler

Enes G.

PHP Programcısı · Esenler · İstanbul
Bilgisayar Mühendisliği Son sınıf öğrencisiyim. Bilişim sektöründe bir firmada yazılım geliştirme sorumlusu olarak çalışıyorum.

Mustafa Güngör

PHP Programcısı · Bahçelievler · İstanbul
İleri düzey PHP yeteneklerimiz ile yazılımlarınızı güven ve kalite ile hayata geçiriyoruz. Dilerseniz Larave Codeigniter vb. frameworkler ile hızla geliştirme yapıyoruz. Kaliteli uygun ve güncel teknolojiler ile sizlerin projelerinizi hayata geçirmek için bekliyoruz

Radonrad Yazılım Ve Elektronık Sıstemlerı Tıc.ltd.stı

PHP Programcısı · Şişli · İstanbul
RadonRad, bir çok sektörü çözümleri ile tanıştırmıştır. Özellikle web,mobil,masaüstü uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir. RadonRad, müşterilerinin beklenti ve hedeflerini en üst seviyede karşılamayı

Ketencek Bilgi Teknolojileri

PHP Programcısı · Bahçelievler · İstanbul
Biz kimiz; neler yaparız? Bilgi teknolojilerinin ülkemizde gelişmeye başladığı yıllarda toptan ve perakende sektöründeki ihtiyaçları araştırarak yola çıkan Ketencek Bilgi Teknolojileri; yaklaşık 12 yıldır internet, intranet, ERP entegrasyonları, kurumsal web ve ürün tanıtım siteleri yapmaktadır.

Metin Budak

PHP Programcısı · Çekmeköy · İstanbul
2007den beridir web tasarım ve programcılık ile uğraşıyorum çok sayıda projede yer aldım kendi geliştirdiğim projelerimde mevcut olmaktadır. ASP,PHP yazılım dillerinde uzmanımdır.

Enes Demircan

PHP Programcısı · Fatih · İstanbul
5 yili aşkindir web tasarim ve yazilim isleri yapiyorum front-end ve back-end alanlarinda uzman olup hazir kod ve calinti kod kullanmiyorum.

Crea Mind

PHP Programcısı · Beşiktaş · İstanbul
Php programlama, Php İçerik Yönetim Sistemleri, Php E-ticaret Yazılım Geliştirme, Php Sanal Pos Uygulamaları, Php Rezervasyon Sistemleri, Php Sosyal Ağ Projeleri, Php Facebook Uygulamaları, Php Twitter Uygulamaları, Php Haber Yönetim Sistemleri
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Çağrı Güngör
PHP Programcısı   02/04/2017

İş bitirici birisi. Tecrübesli ve yenilikleri takip eden biri. İş verirken korkmayın. Sıkıbtısız temiz ve hızlı. Yazılımcıların çoğunda olan rahatlık yok gayet disiplinli biri mahir bey.

         
Fatih Altindis
PHP Programcısı   23/03/2017

Mahir bey öncelikle işinin ehli.Titiz ve farklı problemlere farklı çözümler üretiyor.Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.İşinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

         
Hasan DÖNDAŞ
PHP Programcısı   15/03/2017

Kendisi istediğim işi en iyi şekilde yapmak için elinden geleni yaptı ve istediğim gibi de oldu ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

         
Hasan DÖNDAŞ
PHP Programcısı   10/03/2017

Mahir Bey işimizi çok hızlı bir şekilde yaptığı ve işlemi gerçekleştirdikten sonra desteği ve anlatımı konusundada yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

         
Fatma Bozlak
PHP Programcısı   22/01/2017

Tek kelime ile harika bir iş çıkardı kendisinden bin kere Allah razı olsun çok çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı

İstanbul - Benzer Meslekler
Freelance Programcı (Yazılımcı)
Web Site Yaptırma
Web Tasarım
Web Tasarım ve Programlama
Web Yazılım ve Tasarım

İstanbul için PHP Programcısı hizmeti mi veriyorsun?  Ücretsiz Üye Ol, Hizmet Verseni de burada listeleyelim!