En İyi 10 İstanbul PHP Programcısı - Armut

En İyi 10 İstanbul PHP Programcısı

4 PHP Programcısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 172 PHP Programcısı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mahir Koç

Mahir Koç

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Yaklaşık 10 senelik web deneyimlerim ile uzman olarak php ve mysql konularında her türlü projenize destek olabilecek çözümler üretebilirim, var olan ve hatalı olan scriptlerinizde düzenlemeler yapabilirim. ya da 0 dan temiz kodlama ile hayallinizdeki web projesini php ile hayata geçirebilirim :)
Mesut Can A.

Mesut Can A.

PHP Programcısı · Tuzla, İstanbul
PHP 5.3, OOP, Zend Framework, Doctrine, Codeigniter, Opencart, mySQL, Xml, Json. 2002 Yılından beri PHP ile yazılım geliştirmekteyim. 2006-2008 yılları arasında arasında SADECEHOSTING, 2010-2012 yılları arasında OYUNSTUDYOSU isimli firmalarda tam zamanlı olarak çalıştım. Yazılım geliştirme konusunda çalışacağım müşterilerin daha önce web projeleri konusunda deneyimli, ne istediğini bilen, liste yada mockup tasarımlarını yapmış olmasını tercih ederim. Daha çok outsource edilmiş planl
Serkan Kuyu

Serkan Kuyu

PHP Programcısı · Başakşehir, İstanbul
Projelerinizi kağıt üzerinden olması gerektiği yere; kodların arasına sıkıştırmak için sizleri bekliyor olacağım. Görüşmek üzere.
Fuat Sayra Özden

Fuat Sayra Özden

PHP Programcısı · Kartal, İstanbul
Ben bir Y-Nesli interaktif yazılım geliştirme uzmanıyım. Zengin internet uygulamaları (RIA) tasarlayıp geliştiriyorum. Zoru seviyorum :)
Caner D.

Caner D.

PHP Programcısı · Sultanbeyli, İstanbul
Php , mysql , jquery , ajax , css , html , sass , andriod , ios programlama dillerini biliyorum. photoshop kullarak verilen dökümanları birebir her ayrıntısına kadar web ortamına dökebilirim. proje teslim tarihine dikkat ederim. işinizde istediğiniz herşeyi eksiksiz gerceklestirebilirim.
Sinan Aksu

Sinan Aksu

PHP Programcısı · Avcılar, İstanbul
2004 de başlayarak günümüze kadar üç farklı firmada benzer pozisyonlarda ve farklı projelerde çalıştım. Gelişen teknolojiyi, sektörüdeki yenilik ve haberleri yakından takip ediyorum. Visual Basic .NET : Çok iyi PHP : Çok iyi Web Service : Çok iyi Arayüz Tasarımı : İyi ASP .NET : İyi C# : İyi Donanım : Çok iyi Office Programları: Çok iyi Server Yönetimi: İyi Network Yönetimi: İyi Adobe Photoshop: İyi
Sefa Turan

Sefa Turan

PHP Programcısı · Avcılar, İstanbul
5 yıldır yazılım web tasarım web prograglama android ios yazılımları php,html5,java,javascript,ardino gibi 8 dil de yazılım yapabiliyorum
Bulent Kocaman

Bulent Kocaman

PHP Programcısı · Tuzla, İstanbul
I have 17+ years experience of web development and I m a Zend Certified PHP Engineer - Senior PHP Developer. I also work as a Frontend developer. My skills are; PHP, MySql, Javascript, Jquery, Css Css3, Xhtml Html5, Wordperss, Sql querying, Soap, Restfull Web services, Create api & used 3 party apis, MVC OOP, PSR, SOLID, NoSql, Git (Github & Bitbucket), AWS (EC2, S3, RDS, Route53, CloudFront, Cert Manager, Load Balancer), and more. I also worked with Frameworks like Codeigniter, Symfony, Ze
Adem Yılmaz

Adem Yılmaz

PHP Programcısı · Kartal, İstanbul
1994 doğumluyum. İlk defa 14 yaşımda programlamaya ilgi duydum ve araştırmaya başladım. Şu an 20 yaşındayım ve 6 senedir daha çok aktif olarak kendimi PHP dilinde geliştirdim. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisiyim. Lise de meslek lisesi okudum ve dal olarak da Web Programcılığı okudum. Php, Mysql, HtmlL, Css, Javascript Jquery-Ajax, Flash, Photoshop konularında isteklerinizi karşılayabilecek kadar deneyimliyim.
Bünyamin Sevgin

Bünyamin Sevgin

PHP Programcısı · Ümraniye, İstanbul
PHP, MySQL, OOP, MVC, CodeIgniter, Laravel, Symfony, Wordpress, Opencart, CMS, E-commerce ve özgün yazılımlar.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Faruk Gürbüz
PHP Programcısı   27/08/2017

Mükemmel hizmet. Tüm istekler karşılandı ve verilen tüm sözler zamanında teslim edildi. Teşekkürler Burak Yücesoy...

         
Çağrı Güngör
PHP Programcısı   02/04/2017

İş bitirici birisi. Tecrübesli ve yenilikleri takip eden biri. İş verirken korkmayın. Sıkıbtısız temiz ve hızlı. Yazılımcıların çoğunda olan rahatlık yok gayet disiplinli biri mahir bey.

         
Fatih Altindis
PHP Programcısı   23/03/2017

Mahir bey öncelikle işinin ehli.Titiz ve farklı problemlere farklı çözümler üretiyor.Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.İşinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

         
Hasan DÖNDAŞ
PHP Programcısı   15/03/2017

Kendisi istediğim işi en iyi şekilde yapmak için elinden geleni yaptı ve istediğim gibi de oldu ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

         
Hasan DÖNDAŞ
PHP Programcısı   10/03/2017

Mahir Bey işimizi çok hızlı bir şekilde yaptığı ve işlemi gerçekleştirdikten sonra desteği ve anlatımı konusundada yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

PHP Programcısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz