En İyi 10 İstanbul PHP Programcısı | Armut

En İyi 10 İstanbul PHP Programcısı

4 PHP Programcısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 174 PHP Programcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ömer F.

Ömer F.

PHP Programcısı · Bakırköy, İstanbul
Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezunum 2008 yılından beri aktif olarak yazılımın içerisindeyim php yazılım dilini kullanarak web yazılımları yapmaktayım.
Bünyamin S.

Bünyamin S.

PHP Programcısı · Ümraniye, İstanbul
PHP, MySQL, Laravel, Codeigniter, RestAPI, içerik yönetim sistemleri, e-ticaret sistemleri, ödeme entegrasyonları, özel projeler, android uygulama geliştirme, versiyon kontrol sistemleri(Git, SVN vb.), MVC, OOP, HTML, CSS, XML, jQuery, Ajax, Javascript, jQuery, Bootstrap, Less.
Caner D.

Caner D.

PHP Programcısı · Kadıköy, İstanbul
Php , mysql , jquery , ajax , css , html , sass , andriod , ios programlama dillerini biliyorum. photoshop kullarak verilen dökümanları birebir her ayrıntısına kadar web ortamına dökebilirim. proje teslim tarihine dikkat ederim. işinizde istediğiniz herşeyi eksiksiz gerceklestirebilirim.
Mithat G.

Mithat G.

PHP Programcısı · Bayrampaşa, İstanbul
Uzun yıllardır yazılım ile uğraşıyorum, HTML temalarınıza php yazılım yapabilirim, mysql, jquery, ajax, javascript ilede ilgileniyorum.
İbrahim T.

İbrahim T.

PHP Programcısı · Ümraniye, İstanbul
Yaklaşık 10 Yıldır İnternet Teknolojileri Alanında birçok çalışmalarım oldu. Halen Araştırmaya ,çalışmaya ve üretmeye devam etmekteyim.PHP Programlama dilini ve MySQLVeritabanı alt yapısını kullanarak projeler üretmekteyim.
Mesut Can A.

Mesut Can A.

PHP Programcısı · Tuzla, İstanbul
PHP 5.3, OOP, Zend Framework, Doctrine, Codeigniter, Opencart, mySQL, Xml, Json. 2002 Yılından beri PHP ile yazılım geliştirmekteyim. 2006-2008 yılları arasında arasında SADECEHOSTING, 2010-2012 yılları arasında OYUNSTUDYOSU isimli firmalarda tam zamanlı olarak çalıştım. Yazılım geliştirme konusunda çalışacağım müşterilerin daha önce web projeleri konusunda deneyimli, ne istediğini bilen, liste yada mockup tasarımlarını yapmış olmasını tercih ederim. Daha çok outsource edilmiş planl
Emre Ç.

Emre Ç.

PHP Programcısı · Pendik, İstanbul
B2b, B2C ve C2C sistemleri sıfırdan yazabilirim. Bütün bankaların sanal pos unu istenilen sisteme entegre edebilirim. Php ile istenilen CRM i yazabilirim. İstenildiği taktirde referanslar verilecektir.
Bulent K.

Bulent K.

PHP Programcısı · Tuzla, İstanbul
I have 17+ years experience of web development and I m a Zend Certified PHP Engineer - Senior PHP Developer. I also work as a Frontend developer. My skills are; PHP, MySql, Javascript, Jquery, Css Css3, Xhtml Html5, Wordperss, Sql querying, Soap, Restfull Web services, Create api & used 3 party apis, MVC OOP, PSR, SOLID, NoSql, Git (Github & Bitbucket), AWS (EC2, S3, RDS, Route53, CloudFront, Cert Manager, Load Balancer), and more. I also worked with Frameworks like Codeigniter, Symfony, Ze
Emircan O.

Emircan O.

PHP Programcısı · Esenyurt, İstanbul
Benim için birinci sırada iş disiplini ve müşteri memnuniyeti gelir. Müşterilerimin ihtayaçlarına çözüm bulmak birincil görevimdir.
Serkan K.

Serkan K.

PHP Programcısı · Başakşehir, İstanbul
Projelerinizi kağıt üzerinden olması gerektiği yere; kodların arasına sıkıştırmak için sizleri bekliyor olacağım. Görüşmek üzere.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Turgay Sirkeci
PHP Programcısı   26/07/2018

Gerçekten işinde çok başarılı bir arkadaşımız, kendisine verilen işi sabırlı ve detaylı bir şekilde hatasız yaparak teslim etti.Ayrıca çok saygılı ve efendi bir arkadaşımız , kesinlikle tavsiye ederim , ben kendisinden çok memnun kaldım , çalışmaya devam edeceğiz inşallah

PHP Programcısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz