En İyi 10 İstanbul PHP Programcısı | Armut

En İyi 10 İstanbul PHP Programcısı

4 PHP Programcısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 179 PHP Programcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bulent K.

Bulent K.

PHP Programcısı · Tuzla, İstanbul
I have 17+ years experience of web development and I m a Zend Certified PHP Engineer - Senior PHP Developer. I also work as a Frontend developer. My skills are; PHP, MySql, Javascript, Jquery, Css Css3, Xhtml Html5, Wordperss, Sql querying, Soap, Restfull Web services, Create api & used 3 party apis, MVC OOP, PSR, SOLID, NoSql, Git (Github & Bitbucket), AWS (EC2, S3, RDS, Route53, CloudFront, Cert Manager, Load Balancer), and more. I also worked with Frameworks like Codeigniter, Symfony, Ze
Emircan O.

Emircan O.

PHP Programcısı · Esenyurt, İstanbul
Benim için birinci sırada iş disiplini ve müşteri memnuniyeti gelir. Müşterilerimin ihtayaçlarına çözüm bulmak birincil görevimdir.
Mesut Can A.

Mesut Can A.

PHP Programcısı · Tuzla, İstanbul
PHP 5.3, OOP, Zend Framework, Doctrine, Codeigniter, Opencart, mySQL, Xml, Json. 2002 Yılından beri PHP ile yazılım geliştirmekteyim. 2006-2008 yılları arasında arasında SADECEHOSTING, 2010-2012 yılları arasında OYUNSTUDYOSU isimli firmalarda tam zamanlı olarak çalıştım. Yazılım geliştirme konusunda çalışacağım müşterilerin daha önce web projeleri konusunda deneyimli, ne istediğini bilen, liste yada mockup tasarımlarını yapmış olmasını tercih ederim. Daha çok outsource edilmiş planl
Gökhan Ç.

Gökhan Ç.

PHP Programcısı · Beyoğlu, İstanbul
Merhaba Ben Gökhan Çelik, Freelance yazılım, tasarım çalışmaları yapmaktayım, Php, Html, Css, Js, Jquery konularında bilgi sahibiyim. Frontend çalışmalarda Bootstrap kullanıyorum. Framework olarak, CodeIgniter, Wordpress,
Uğur A.

Uğur A.

PHP Programcısı · Kağıthane, İstanbul
2 Yıldır sektörde çalışmaktayım. Eğitimimi lise düzeyinden başlayarak üniversitede bilgisayar programcılığı bölümünde tamamladım. Sektördeki yenilikleri takip ederek yönetebileceğiniz sitelerinizi yapıyorum.
Emre Ç.

Emre Ç.

PHP Programcısı · Pendik, İstanbul
B2b, B2C ve C2C sistemleri sıfırdan yazabilirim. Bütün bankaların sanal pos unu istenilen sisteme entegre edebilirim. Php ile istenilen CRM i yazabilirim. İstenildiği taktirde referanslar verilecektir.
Mahir K.

Mahir K.

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Yaklaşık 10 senelik web deneyimlerim ile uzman olarak php ve mysql konularında her türlü projenize destek olabilecek çözümler üretebilirim, var olan ve hatalı olan scriptlerinizde düzenlemeler yapabilirim. ya da 0 dan temiz kodlama ile hayallinizdeki web projesini php ile hayata geçirebilirim :)
Süleyman A.

Süleyman A.

PHP Programcısı · Güngören, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünden 2015 yılında mezun oldum. 5 yıldır PHP çalışmaları yapıyorum. Object Oriented programlama üzerine çalışmalarım var. Bunun yanında Laravel, Symfony ve Codeigniter Frameworklerini efektif olarak kullanabiliyorum. Jquery, Ajax ,JSon , HTML ve CSS 3 ü etkin olarak kullanabiliyorum.
Burtinet İnternet Hizmetleri

Burtinet İnternet Hizmetleri

PHP Programcısı · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, Ben Burak Buylu, dünyanın en büyük hosting otomasyon sistemi olan WHMCS nin Türkiye Geliştiricisiyim. r10.net Moderatörüyüm. Profesyonel olarak HTML, CSS, MYSQL ve PHP bilgim vardır. Sektörde 2007 den beri faal olarak hizmet vermekteyim. 2012 den beri BurtiNET İnternet Hizmetleri nin yöneticisiyim.
Hamza S.

Hamza S.

PHP Programcısı · Üsküdar, İstanbul
Yeni öğrenmeye başladığım bu dil ile projelerinizi tamamlayarak tecrübe kazanırken sizinde bütçenizi rahatlatmayı planlıyorum ? Birlikte çalışmak dileğiyle Saygılarımla Hamza Sallabş
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Faruk Gürbüz
PHP Programcısı   27/08/2017

Mükemmel hizmet. Tüm istekler karşılandı ve verilen tüm sözler zamanında teslim edildi. Teşekkürler Burak Yücesoy...

PHP Programcısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz