En İyi 10 İstanbul Piyano Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 İstanbul Piyano Özel Ders Öğretmeni

4 Piyano Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 597 Piyano Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Işılay Ö.

Işılay Ö.

Piyano Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba. Ben Işılay. Konservatuvar mezunu bir piyano ögretmeniyim. 6 yıldır düzenli olarak ders veriyorum. Şu anda Mimar Sinan da Kompozisyon ve piyano ögrencisi olan kardeşimle birlikte Gayrettepe deki ofisimizde, kendi akustik piyanomuzda ders veriyoruz. Evinde piyano olan öğrencilerin evlerinde de çalışıyoruz. Dersleri ortak uygun saatlerde planlıyoruz. Eğer ilgilenirseniz yardımcı olmak isterim. Ofisimiz Gayrettepe Muhtarlığa çok yakın konumda. Iyi gunler dilerim :) Dersler hakkında deta
Atacan C.

Atacan C.

Piyano Özel Ders · Beykoz, İstanbul
- Farklı tarzlarda, farklı öğretim teknikleri uygularım - Öğrenciyle üst düzey iletişim kurarım - yaratıcılığı arttıran ve hayatın her noktasında kullanabilmelerini sağlayan bir çalışma metoduna sahibim - 7/24 öğrencilerim bana ulaşabilirler - Sıkıcı, teorik bilgiler üzerinde durmam, pratik biçimde hızlı ilerlerim. - 2 saat gibi bir sınırlamam yoktur, çoğu zaman dersler oldukça uzayabilir. Ekstra ücrete tabi değildir. - Piyanonun dışında şan, solfej, kompozisyon dersleri de programımızın için
Yasemin T.

Yasemin T.

Piyano Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Konservatuar,piyano ana sanat dali mezunuyum. Temel piyano egitimi,konservatuara hazirlik, temel solfej egitimi,ABRSM-LCM sinavlarina hazirlik dersleri verilir.
Gonca M.

Gonca M.

Piyano Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar ben gonca özer deü devlet konservatuarı ve yine deü güzel sanatlar eğitim fakültesi müzik öğretmenliği bölümü mezunuyum pedagojik formasyon sahibiyim çocuklar ile aram çok iyidir 17 yıldır çocuklara ve yetişkinlere özel piyano dersleri veriyorum
Elif  G.

Elif G.

Piyano Özel Ders · Beyoğlu, İstanbul
Yüzde yüz başarı bursu ile girdiğim Başkent Üniversitesi Müzik Teorisi Bölümü nde bir sene okuduktan sonra Azerbaycan Bakü Müzik Akademisi sınavlarını kazanarak Müzik Teorisi üzerine 5 sene eğitim aldım. Çocuklara yönelik gitar ve piyano eğitiminde sosyal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak materyal ve yöntemler kullanmaktayım. 2018 Ekim ayi itibariyle Beyoglu nda, Sekizinci Sanat Egitim ve Gelistirme Dernegi ismiyle hem enstruman egitimi hem de sanat atolyelerimizin oldugu kurumumuzda
Dilan Ö.

Dilan Ö.

Piyano Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Bilkent Üniversitesi Konservatuvarı mezunuyum. Beş yıldır özel piyano dersi öğretmenliği yapmaktayım. Bu beş yılın üç yılında özel derslerin yanı sıra Tan Sağtürk Akademi’de piyano, solfej ve erken müzik ve LCM sınavlarına hazırlık alanlarında müzik eğitmenliği yaptım. 3 yaştan başlamak üzere çok çeşitli yaş gruplarıyla deneyimim var. Buna ek olarak özel öğrencilerim arasında Royal Academy’nin sınavlarına hazırladığım öğrencilerim var. Piyano derslerine ek olarak solfej ve konservatuvara hazır
Gökhan Ö.

Gökhan Ö.

Piyano Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar. 12 yıllık müzik tecrübesi olan ve profesyonel müzik eğitimi almış bir eğitmenim. Yaşamım boyunca hep öğrenme gayreti ve merakı içinde oldum. Bu nedenle de bende her zaman bir öğrenciyim ve bir öğrencinin öğrenme sürecinde ne gibi zorluklarla karşılaşabileceği konusunda fikir sahibiyim. Derslerimde de bunu göz önünde tutarak eğitim vermekteyim.
Emre A.

Emre A.

Piyano Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Hacettepe universitesi devlet konservatuarı piyano bölümü mezunuyum.bölümüm gereği piyano dersini 8 sene aldım ve hala çalmaya devam etmekteyim.piyano eğitmenliği üzerine ankara üniversitesinden formasyon sertifikasına sahibim.yaklaşık üç yıldır müzik merkezlerinde profosyonel piyano ve konservatuar hazırlık derslerini içeren armoni solfej dikte derslerini vermekteyim.performansım ve öğrencilerimle iletişimimi instagramda istanbul özel piyano dersi sayfasına ziyaret edip inceleyebilirsiniz.
Osman K.

Osman K.

Piyano Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar. Ben Gazi Üniversitesi Müzik Eğitim Fakültesi mezunuyum.Mesleğim gereği profesyonel olarak 8 yıl piyano eğitimi aldım.Hali hazırda çocuk yaş gruplarına ve yetişkin bireylere piyano dersi vermekteyim.Derslerimde öğrenciler eğlenirken öğrenecek,öğrenirken daha da çok eğlenecek.Derslerimde klasik repertuvarın yanı sıra popüler , etnik , caz ve evrensel müzik repertuvarını da tanıtıyor ve çalıştırıyorum. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım. Esenlikler dilerim.
SAMED K.

SAMED K.

Piyano Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunuyum. yıldır piyano,solfej ve nota okuma dersleri veriyorum. Eğer siz de istekliyseniz haydi derse başlayalım. ()
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vahide Saçlı
Piyano Özel Ders   08/08/2019

Gizem Hanımdan çok memnun kaldık.. İşinde gayet profesyonel.. Güleryüzlülüğü ve pozitif enerjisi yetiyor.. Çok teşekkür ederiz :)

         
İclal Söylemez
Piyano Özel Ders   01/06/2019

Şükrü beyden almakta olduğum piyano dersinden çok memnunum. Kendisi müzik öğretmeni. Deneyimli. Öğretme yöntemi iyi. Öğrencisini hem rahat ettiriyor, hem de ilerlemesi için zorluyor bir taraftan. İyi yetiştirilmiş bir insan. Evinize rahatlıkla kabul edebileceğiniz bir profil. Ders esnasında son derece sabırlı, motive edici, yol gösterici. Kullandığımız kitap da öğrenmeyi ve hızlı ilerlemeyi sağlayan iyi bir kitap.

         
Mine Canan Erkan
Piyano Özel Ders   02/05/2019

Gerek tanışma çalışmasında gerekse ilk ders çalışmamızdan edindiğim izlenim MÜKEMMEL bir hoca...Ebru Ketenci hanımı kesinlikle tavsiye ederim.

         
Gul Unal
Piyano Özel Ders   04/04/2019

4 yaşındaki kızım sinem öğretmenimizin piyano derslerini iple çekiyor, daha ilk iletişime geçtiğimizde öğretmenimizin verdiği tavsiyeler sayesinde çok güzel bir başlangıç yaptık, sinem öğretmenimizin güler yüzüne, şefkatine, sabrına, enerjisine, kızımla ilişkisine hayraniz, o kadar güzel piyano öğretiyor ki ben de kendisinden ders almak istiyorum, kızımın kısa zamanda gösterdiği gelişimi izlemek çok gurur verici, iyi ki sinem öğretmenimizle başlamışız çok şanslıyız.

         
Karel Dolgun
Piyano Özel Ders   01/04/2019

Çok canayakın ve oldukça iyi öğretiyor. Ders dışında da bir soru olduğunda hemen ilgileniyor. Memnun kaldım.

         
Ayberk Karaçay
Piyano Özel Ders   26/03/2019

Armut vasıtasıyla aldığım en iyi hizmet, Işılay Hanım son derece sabırlı ve güler yüzlü, işinde de bir o kadar iyi. Bir öğreticiden beklenebilecek her şey var kısaca. Teşekkürü borç bilmekte sakınca görmediğimi açıkça ifade etmek istiyorum.

         
Piyano Özel Ders   10/02/2019

6 yaşındaki kızım için araştırmıştım aslında piyano dersini. Sinem Hanım’ın çocuğuma yaklaşımı ve dersi öğretme tarzı o kadar hoşuma gitti ki, “35 yaşında da piyanoya başlanır mı” demedim kendim de ders almaya başladım. Şimdi anne-kız koşarak uçarak derslere gidiyoruz. Fiyatın bu kadar uygun, hocanın bu kadar kaliteli olduğu bir hizmet her zaman denk gelmeyebilir hayatta o yüzden yürekten tavsiye ederim ilgilenenlere...

         
Utku Akdemir
Piyano Özel Ders   28/12/2018

Gerçekten harika bir hoca. Sizin piyanoyu bir nota papağanı gibi çalmak yerine, kendinizi ve duygularınızı ifade etmek için nasıl bir araç olarak kullanabileceğinizi size gösteren bir rehber. Klasik müfredat kafası yerine öğrencisine göre dersi şekillendirebilen, ihtiyaçlarınızı ve sizi sizden daha iyi anlayabilen ve içinizdeki potansiyeli keşfedebilen bir duayen. Verdiği emeğin karşılığı parayla ödenmez buna emin olun. Çok yaşa Atacan Hoca!

İlçe İlçe Piyano Özel Ders
Piyano Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz