En İyi 10 İstanbul Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu | Armut

En İyi 10 İstanbul Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu

4 Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 761 Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat Ö.

Murat Ö.

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
Hayatınızın içinde elinizde ki gücü doğru yönlere yönlendirdiğinizi düşünürken bazen geçmişin ağır yükleri ,travmalar bazense tercihleriniz sizi kısır döngü kere sokar, tüketir. Adım attığınız işler, ilişkiler, çözümsüzlüğe gider, maddi ve manevi kayıplar, yaşarsınız ve sonrasın da da hedeflerinizden uzaklaşıp açmaz bir noktada durma noktasına gelirsiniz. Yolumuz burada kesişmeli. İletişim eğitimim sonrasın da aldığım mentor koçluk aile danışmanlığı öğrenci koçluğu ilişki koçluğu kariyer
Özlem Ö.

Özlem Ö.

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu · Beylikdüzü, İstanbul
Profesyonel PCC koçluk hizmeti vermekteyim. Özel şirket üst ve orta düzey yöneticiler ile kariyer koçluğu, yasam koçluğu calismalarim devam etmektedir Aile danışmanlığı ve evlilik terapistligi hizmeti de vermekteyim
Tolga T.

Tolga T.

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu · Pendik, İstanbul
Merhabalar, milli eğitimde 8 yıldır psikolojik danışman olarak görev yapmaktayım. Hem lise öğrencileri hem de ortaokul seviyesindeki öğrencilerle çeşitli çalışmalar yaptım ve devam etmekteyim eğitim öğretim sürecindeki öğrencilere motivasyon, dikkat, zamanı verimli kullanma, verimli çalışma teknikleri, program yapma ve kariyer yönetimi alanlarında beceri geliştirici eğitimler sunmakta ayrıca kişisel gelişimlerine destek olmaktayım.
Fulya E.

Fulya E.

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu · Ümraniye, İstanbul
İlgilendiği alanlar Bilişsel Davranışçı Terapi, Eğitim ve Gelişim Psikolojisi, Psikanaliz, Çocuk Çizimleri ve Yorumlarıdır. Eğitimlerde Bilişsel Davranışçı Psikoloji ve Kuramı ile Bilişsel Şema Modeli uygulamaktadır.
Ömer K.

Ömer K.

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu · Şişli, İstanbul
Daha önceleri çalıştığım öğrencilerden çoğu Dikkat eksikliği veya odaklanamama problemleri, En sık görüleni ise Kaygı (Anksiyete)ydi. Bu konularda uzmanlaştımve çalıştığım kişilerin hepsi hedeflerine daha kolay ulaştılar.
Mehmet  B.

Mehmet B.

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu · Maltepe, İstanbul
Neden beni secmelısın oncelıkle kaliteli bir gorusme ve daha fazlasını alabileceğin bir gorusme olucak farkı ancak gorusmeden anlayabilirsin yılların verdiği tecrubeyle
Furkan Ç.

Furkan Ç.

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu · Bayrampaşa, İstanbul
Konuşmak. İnsanı en çok söylemedikleri hasta eder. Tanımadığı birine içinden geçen her şeyi anlatabilmek kadar rahatlatıcı bir eylem olmadığını anlayacaksınız.
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu · Ataşehir, İstanbul
Hayallerinize ulasmaniz icin kat etmeniz gereken yolda yalniz degilsiniz. Korkularinizi asmak, degisimlere kucak acmak zor degil. Cunku birlikteyiz, birlikte daha iyiyiz. Gelin beraber hayatinizi daha iyi yapmaya karar verelim. E karar verdikten sonrasi zaten cok kolay. Birlikte yuruyelim, dusmekten korkmayalim, korkmazsak dusmeyiz zaten :)
Gülsüm K.

Gülsüm K.

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu · Kadıköy, İstanbul
ICF sertifikalı profesyonel yaşam, ilişkiler ve yönetici koçuyum. Seanslarımız sonunda kendi koçunuz olacak ve sorunlar daha oluşmadan ortadan kaldırabileceksiniz. İlk seans ücretsizdir.
Dilan D.

Dilan D.

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu · Kağıthane, İstanbul
Öğrenci koçluğu sayesinde; Ders çalışma stratejileri daha etkin düzeye gelir. Başarıya ve hedeflerine odaklanır. Denemelerdeki netleri artar. Daha verimli ders çalışır. Sınav kaygısından kurtulmasını sağlar. Çalışma isteği hırs ve kararlılığı artar.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Çolak
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   13/10/2019

Çok güzel bir seans geçirdik. Memnuniyetimi belirtmek isterim Ayrıca benim için kendi zamanınızdan feragat ettiniz onun içinde ayrıca teşekkür ederim. Diğer seansımızda görüşmek üzere 👋

         
Gizem Kansız
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   24/09/2019

Işıl hanım çok tatlı ve güler yüzlü birisi. Konuşurken çok rahat hissediyorsunuz. Sizinle danışmanınız değilde arkadaşınızmış gibi konuşuyor ve bu da rahat hissetmenizi sağlıyor. Başa çıkmakta zorlandığım konularda fazlasıyla yardımcı oldu ve dahada olacağına inanıyorum.

         
Bekir Demir
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   06/09/2019

Yusuf Bey le bugün tanıştık ve görüşme gerçekleştirdik. Görüşme etkili ve faydalı geçti. Aldığım hizmetten memnun kaldım. Yusuf Bey işini profesyonel yapan bir danışman. Herkese tavsiye ederim

         
Sem Bora
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   23/08/2019

Daha önce gittiğim hiçbi doktor gibi değildi. O kadar iyi ki işinde.. tanıdığım için çok şanslıyım,ne zaman arasanız ulaşıyorsunuz.sorunlarınızı anlıyor ve doğru yaklaşımla sonuca ulaşıyor. İyi ki diyorum !!! Herkese de tavsiye ediyorum....

         
Perihan Kaleli
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   30/07/2019

Bora Bey gerçekten ne kadar profosyonel bir uzman. Sizi anlıyor. Güven veriyor.mütevazi ve özellikle güler yüzlü. Burayı tercih etmemdeki en önemli etken ön görüşmede seans sürecinikısaltmak için eve ödevler veririz biz burada sizin yapamayacağınız teknikler kullanarak seansımızı yaparız. Ödevlerinizi yaptığınız takdirde süreç hem kısalacal hem de hayatınızın kontrolünü elinizde tutmayı öğreneceksiniz demişti.ücretsiz ön görüşme yapılıyor olması da çok yararlı. iyi ki tercihim Bora Bey olmuş.

         
Melek Koçak
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   08/04/2019

Nurdan Hanımı iyi ki tanımışım. Bana kendimi hatırlattı. Hayata karşı bakış açım değişti. Daha mutlu bir insanım artık. Çok şükür. Çok cana yakın, arkadaş gibi. İyi ki karşıma çıkmış, iyi ki tanımışım. Başarılarının devamını diliyorum. Herşey için teşekkür ederim.

         
Selim Akan
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   04/04/2019

Bilal Bey den çok memnun kaldım. Eğer ihtiyacım olursa tekrar listemde ilk sırada kendisi. Çok teşekkür ederim.

         
Dilay Polat
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   27/03/2019

Gerçekten o kadar iyi kalpli yardımcı olmaya çalışan biri ki gerçekten o an bi rahatlama geliyor bi psikologtan çok bir abla gibi kesinlikle tavsiye ederim :)

Benzer Meslekler
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz