En İyi 10 İstanbul Psikolojik Danışman

4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 913 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ömer K.

Ömer K.

Psikolojik Danışman · Bakırköy, İstanbul
Daha önceleri çalıştığım öğrencilerden çoğu Dikkat eksikliği veya odaklanamama problemleri, En sık görüleni ise Kaygı (Anksiyete)ydi. Bu konularda uzmanlaştımve çalıştığım kişilerin hepsi hedeflerine daha kolay ulaştılar.
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

Psikolojik Danışman · Ataşehir, İstanbul
Hayallerinize ulasmaniz icin kat etmeniz gereken yolda yalniz degilsiniz. Korkularinizi asmak, degisimlere kucak acmak zor degil. Cunku birlikteyiz, birlikte daha iyiyiz. Gelin beraber hayatinizi daha iyi yapmaya karar verelim. E karar verdikten sonrasi zaten cok kolay. Birlikte yuruyelim, dusmekten korkmayalim, korkmazsak dusmeyiz zaten :)
Cemil A.

Cemil A.

Psikolojik Danışman · Kadıköy, İstanbul
Yaşam Akademisi nde NLP Practitoner, NLP Master ve Koçluk eğitimlerimi aldım. Hepsi belgelidir. Koçluk esnasında sizlerin ihtiyaçlarınıza göre bilinçaltı yönlendirme yapıyorum. İlk seansımız ücretsizdir. Sizlerin durumunu tespit ettikten sonra daha sonra ki seanslarınız düzenliyoruz. Çalışan kişiler için akşam seansları düzenlemekteyiz.
Betül C.

Betül C.

Psikolojik Danışman · Ümraniye, İstanbul
Kısa Özgeçmişim: 1994 Mersin doğumluyum, ortaokulu Çankırı’da, liseyi ise Elazığ Anadolu Lisesinde tamamladım. 2012’de Malatya İnönü Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden mezun oldum. Ankara’da yaşamaktayım. 2016 yılından itibaren özel bir okulda Psikolojik Danışmanlık yapmaktayım.2017 yılında Aile Danışmanlığı Eğitimi aldım. Şu anda ise çeşitli psikoterapi kuramları üzerine çalışmalarımı sürdürmeye devam etmekle birlikte, Kişilik Bozuklukları, Bireysel Terapiler, Çift
Gülderen K.

Gülderen K.

Psikolojik Danışman · Bakırköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışman, İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans mezunuyum.Psikanalitik, Dinamik ve duygu odaklı terapi eğtimleri aldım, halen aile dizimi eğitim ve uygulamalarım devam etmektedir.15 yıldır, çocuk, ergen ve yetişkinlerle dinamik yönelimli terapi yapmaktayım. Panik atak, kaygı,depresyon, kişilik bozuklukları, ergenlik sorunları, çocuklukta davranış sorunları gibi farklı sorunlar yaşayan danışanlarla terapi yapmaya devam etmekteyim.
Gülay T.

Gülay T.

Psikolojik Danışman · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, Psikoloji uzmanı, uluslararası sertifikalı koç ve araştırmacı akademik yazar olarak; İnsanların değişim, dönüşüm ve baş etme yolculuklarında, Mevcut problemlerin üstesinden gelmek ya da yaşam kalitelerini arttırmayı içeren belli başlı konuların üstesinden gelmek için destek almak isteyen ergen/yetişkin bireylere yardımcı olmaktayım. Yaklaşık 4 yıldır bir çok danışanla bu yolda yürüdük. Güçlüklerin üstesinden gelebilmeleri adına bir çok dönüşüm gerçekleştirdiler. Kendil
Emrehan M.

Emrehan M.

Psikolojik Danışman · Şişli, İstanbul
İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji lisansımı burslu bir şekilde tamamladım. Bu süre zarfında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları akut servisinde Şişli Florence Nightingale hastahanesi ve Yorum Psikolojik Danışmanlık merkezinde zorunlu ve gönüllü staj yaptım. Çalışma alanım çocuk ve ergen, yetişkin üzerinedir. Yetişkinlerde EMDR terapisi ağırlıklı çalışıyorum.
Murat Ö.

Murat Ö.

Psikolojik Danışman · Kadıköy, İstanbul
Hayatınızın içinde elinizde ki gücü doğru yönlere yönlendirdiğinizi düşünürken bazen geçmişin ağır yükleri ,travmalar bazense tercihleriniz sizi kısır döngü kere sokar, tüketir. Adım attığınız işler, ilişkiler, çözümsüzlüğe gider, maddi ve manevi kayıplar, yaşarsınız ve sonrasın da da hedeflerinizden uzaklaşıp açmaz bir noktada durma noktasına gelirsiniz. Yolumuz burada kesişmeli. İletişim eğitimim sonrasın da aldığım mentor koçluk aile danışmanlığı öğrenci koçluğu ilişki koçluğu kariyer
Elif E.

Elif E.

Psikolojik Danışman · Eyüp, İstanbul
Eğer bir hedefiniz var ve hedefe ulaşmak istiyorsanız ya da bir problem durumunuz var ve çözüme kavuşturmak istiyorsanız. Ancak bu konuda neler yapabileceğinizi bilmiyorsanız bu durumda bir koçla çalışmak size fayda sağlayacaktır. Çünkü bir koç, farkındalık seviyenizi artırmanız konusunda size yardımcı olur. Sizi yargılamadan, sorgulamadan empatik bir şekilde dinler. Güçlü sorularla ve yöntemlerle ne yapmak istediğinizi sağlar. Henüz fark edemediğiniz yönlerinizi yani potansiyelinizi ortaya çık
Sevim Ö.

Sevim Ö.

Psikolojik Danışman · Beykoz, İstanbul
Hayatında değişime ihtiyacı olan, karar verme noktasında zorlanan, hedeflerini belirleyip hayatında daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlere Enerji Terapistliği ve Koçluk Çalışmaları ile yardımcı oluyorum. Bilinçaltı temizliği, olumsuz kalıplardan kurtulma, daha huzurlu ve mutlu bir dünyaya adım etmek isterseniz size de yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Beyzanur Yurtdüzen
Psikolojik Danışman   11/12/2019

Tuba hanım birçok konuda danışanını destekleyen ve yanında olan bir yaşam koçu, işinin hakkını vermeye çalışan samimi bir insan. İyi ki de tanımışım diyebileceğiniz insanlardan olacak emin olabilirsiniz gerçekten yanınızda iyi bir danışman ve destekçi istiyorsaniz Tuba hanım iyi bir seçim olacaktır

         
Ümit Ekinci
Psikolojik Danışman   04/11/2019
gallery thumbnail

Ömer Beyden aldığım terapiler sonucu gerçekten hayatımın kalitesini artırdım ve eşimle aram çok çok iyi oldu. Bugün acil bir seans istedim ve teklifimi geri çevirmedi.

         
Sem Bora
Psikolojik Danışman   23/08/2019

Daha önce gittiğim hiçbi doktor gibi değildi. O kadar iyi ki işinde.. tanıdığım için çok şanslıyım,ne zaman arasanız ulaşıyorsunuz.sorunlarınızı anlıyor ve doğru yaklaşımla sonuca ulaşıyor. İyi ki diyorum !!! Herkese de tavsiye ediyorum....

         
Ferhat Coşkun
Psikolojik Danışman   30/06/2019

Umutsuz olduğunuz ve Başarıya ulaşamayacağınızı düşündüğünüz öğrenciniz varsa yada çocuğunuz akıllı ve zeki ancak bir rehber eşliğinde daha mı iyi olur? Diyorsanız, Doğru teşhis ile 3 görüşmede kesinlikle kabuğundan çıkan ve yeni hedefler belirleyen öğrencimizin böyle düşünmesini sağlayan Nazan Öğretmenime Teşekkür ediyorum. Kesinlikle bu tarz durumlarda tanışmanızda fayda var diye tavsiye ediyorum.

         
Hatun Duman
Psikolojik Danışman   01/05/2019

Duygu hanımla bir aydır tanışıyoruz bu süre içerisinde kendimi enteresan,zevkli ve kesinlikle cok etkili bir çalışma içerisinde buldum.Keşke daha önceden tanışsaydim dediğim insanlardan biri oldu benim icin.Sizde geç kalmak istemiyorsaniz tereddütsüz tavsiye ederim..

         
Kadem Emir
Psikolojik Danışman   15/04/2019

sevgili hocam iyi niyetiniz işinizdeki profesyenelliğiniz tecrübeniz ve bilginiz tartışılmaz. İnsanın çok zor durumlurda bile nasıl aydınlığa çıkacağını bana ispatladınız. Demem o ki psikolojik buhranlarla boğuşmak yerine Melih hocamı ziyaret edip dertlerinizi sıkıntılarınızı nasıl aşacağınızı keşfedin kendinizi yeniden yaratın. teşekkür ederim melih bey ilginize alakanıza yaşamak çok güzelmiş dedirtiniz bana.

         
Melek Koçak
Psikolojik Danışman   08/04/2019

Nurdan Hanımı iyi ki tanımışım. Bana kendimi hatırlattı. Hayata karşı bakış açım değişti. Daha mutlu bir insanım artık. Çok şükür. Çok cana yakın, arkadaş gibi. İyi ki karşıma çıkmış, iyi ki tanımışım. Başarılarının devamını diliyorum. Herşey için teşekkür ederim.

         
Emre Özkanlar
Psikolojik Danışman   01/02/2019

terapiden sonra kendimi daha iyi hissedeceğimi düşünmemiştim. depresyondaydım ve kendimi çok kötü hissettiğim bir zamanda uygun fiyata danışman arıyordum. gitmeden önce çekincelerim vardı ama gayet güzel ilgilendi. görüşmeye devam edeceğim. terapim bittiğinde yeniden yorum yaparım. Danışmanın aldığı eğitimler, edindiği tecrübe ve yaklaşımı bu fiyat için oldukça iyi. Tavsiye ederim.

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz