En İyi 10 İstanbul Ses Teknisyeni Tonmaister | Armut

En İyi 10 İstanbul Ses Teknisyeni Tonmaister

4 Ses Teknisyeni Tonmaister Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 23 Ses Teknisyeni Tonmaister hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mesut Emre  E.

Mesut Emre E.

Ses Teknisyeni Tonmaister · Bakırköy, İstanbul
23 yasındayım ıstanbulda bırcok medya produksıyon basın sahne sanatlarında bir çok mekanda ve tv kanallarında orkestra tonlama duzenleme ses ayarları tecrübem vardır halihazırda ulusal bir haber kanalında tonmaisterlık görevini yurutmekteyım dijital anolog konsol da tecrubelıyımdır özel gecelerinize günlerinize uygun fıyat sartlarında anlaşmak mumkundur .
Emre B.

Emre B.

Ses Teknisyeni Tonmaister · Kartal, İstanbul
Dolu dolu bir 3 senedir bu sektördeyim özellikle analog mikser konusunda tecrübeliyim. Tuğba Özay, Uygar Doğanay, Gökhan Doğanay, Yusuf Harputlu gibi isimlere tonemeisterlik yaptım. dijital mixer de x32 ile birkaç sahne deneyimim bulunmaktadır gelişme sürecim devam etmektedir.
Erkan K.

Erkan K.

Ses Teknisyeni Tonmaister · Eyüp, İstanbul
Yurtiçi ve yurtdışı konser, toplantı, org. etkinlik ve organizasyonlarınızda ses ışık görüntü sistemleri temin ve tonmaisterlik hizmeti vermekteyiz.
Sedat O.

Sedat O.

Ses Teknisyeni Tonmaister · Üsküdar, İstanbul
Ses Mühendisi. Sektörün büyük firmalarının post-prodüksiyon bölümlerinde çalışmış, reklam dublaj, sound dizayn ve miksajı, yerli dizi sound dizaynı ve miksajı, yabancı dizi dublaj ve miksajı, yabancı çizgi dizi dublaj ve miksajı, animasyon çizgi dizi dublaj, sound dizaynı ve mikajı, sinema filmi dublaj ve foley kayıtları tecrübesine sahip, protools programını iyi derecede kullanabilen bir sesçiyim. Tam zamanlı ya da freelance çalışabileceğim bir firma aramaktayım. İlgilenenlere CV mi yol
Batuhan O.

Batuhan O.

Ses Teknisyeni Tonmaister · Kadıköy, İstanbul
3 yıldır profesyonel olarak bu işi yapıyorum. İtü Tmdk’da Ses Kayıt Tasarımı bölümü öğrencisiyim. Tonmaisterliğin yanında çeşitli tiyatro oyunlarında ve kısa film projelerinde ses tasarımı yaptım.
Fatih B.

Fatih B.

Ses Teknisyeni Tonmaister · Kadıköy, İstanbul
I have 16 years experience in this sector. I worked in a lot of events throughout the Turkay. I can work anywhere in the country and abroad. MY WORK AREAS •Live sound technician •Live recording & mix • Stage manager •Production manager
Selim K.

Selim K.

Ses Teknisyeni Tonmaister · Kadıköy, İstanbul
Enstrumanist olarak girdiğim müzik sektöründe, ses mühendisi olarak devam etmekteyim. Dijital/analog masalar, mix, aranje, tonmeisterlik konularına oldukça hakimim. 10 yıldır sektördeyim, son 4 yıldır çeşitli stüdyolarda kayıt/mix mühendisliği, konserlerde tonmeisterlik yapıyorum. Galatasaray ITM’de eğitimim devam etmekte.
Gürkan D.

Gürkan D.

Ses Teknisyeni Tonmaister · Küçükçekmece, İstanbul
Özel tv kanallarında .canlı yayın.müzik ve eğlence proğramı.spor proğramı.vs.tüm yayın alanlarında 20 yıldır tecrübem ile hizmet vermekteyim.aynı zamanda ses kayıt studyom ile edit ve aranje konusundada bilği sahibiyim.teklifleri değerlendirmek istiyorum.
Volkan A.

Volkan A.

Ses Teknisyeni Tonmaister · Zeytinburnu, İstanbul
2005-2013 ulus müzik mdm studioları profesyonel olarak ses teknisyenliği, şimdilik free olarak çalışmaktayım bir çok ünlü sanatçıların albümlerinde hala profesyonel olarak çalışmaktayım
Mert K.

Mert K.

Ses Teknisyeni Tonmaister · Kadıköy, İstanbul
Galatasaray İletişim Teknolojisi ve Müzik Akademisi - Ses Prodüksiyon'mezunuyum Televizyon kanalların da başlayan Tonmaisterlik kariyerim son 2014 ten senesinden beri Canlı Müzik alanın da devam etmektedir. İş deneyimlerim şunlardır: 2010-2012 TV kanalları Ses Teknisyenliği 2012-2013 Açık Sanat Studyoları(Kayıt ve Mix) 2013-2014 Tiyatro Kare Ses Teknisyenliği 2014 - 2017 Shaft Rock Jazz Blues Club (Ses Teknisyeni / Tonmaister) Not:Yaklaşık 1000 konser 2017 - 2018 Monc Live Club (Ses Tekni
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

Ses Teknisyeni Tonmaister hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz