En İyi 10 İstanbul Tanıtım Filmi Ajansı

4 Tanıtım Filmi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 602 Tanıtım Filmi Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yılmaz K.

Yılmaz K.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Beyoğlu, İstanbul
Tanıtım Filmi ,Klip Çekimi, Belgesel Film Yapımı, Hava Çekimleri, Etkinlik Filmleri gibi video prodüksiyon hizmetleri sunmaktayız
Studio H.

Studio H.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Beyoğlu, İstanbul
Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekteyim. Birçok yapımda görüntü yönetmeni veya kameraman olarak çalıştım. Kendime ait bir prodüksiyon şirketim de bulunmakta. Gelin damat önçekimleri,katalog çekimleri,tanıtım filmleri,sinema filmleri,belgesel,TV programlarında görev aldım.
Masa Prodüksiyon

Masa Prodüksiyon

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Beyoğlu, İstanbul
MASA PRODÜKSİYON işiniz ile ilgili her tür içeriği kaliteli ve özgün anlatan bununla birlikte merak uyandıran kısa ve etkili bir video hazırlar ve videonuzu İnternet yoluyla doğru kişilere ulaştırarak müşteri kitlenizi artırır.
Katre Medya Film Yapım Ve Prodüksiyon Hizmetleri

Katre Medya Film Yapım Ve Prodüksiyon Hizmetleri

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Beyoğlu, İstanbul
Reklam, Tanıtım Filmi, Klip, Firma Ürünü ve Hizmet Tanıtımı, Kurumsal İletişim Danışmanlığı, Fotoğraf ve Video Hizmetleri
Aypek Yapım

Aypek Yapım

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Üsküdar, İstanbul
Tanıtım Filmleri tamamen firma kimliği, geçmişi, ürünleri, hizmetleri, imalat, üretim, hizmet, hedef kitleye ulaşma süreçlerini yer, mekan ve kişileriyle birlikte birebir anlatır. Tanıtım Filmleri aslında her sektör ve kuruluş için zorunluluktur.
Sirketim.tv

Sirketim.tv

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Beşiktaş, İstanbul
Reklam Tanıtım Filmi sadece ( 499 ) tl . Evet Yanlış Duymaınız Firma Reklam Tanıtım Fılmı Hava Çekim Dahil 499 lira Arayın Gelelım Fırmanızı Reklamın Yapalım Süpriz Yok Ara Ödeme Yok Tek Ödemeli Hizmetlerimiz NASIL ÇALIŞIR Şirketim TV ve Şirketiniz arasında yapılacak olan çalışma kısaca 5 ayrı aşamadan oluşur. 1. HAZIRLIK : Şirketim Tv siparişiniz üzerine sizi arayarak size en uygun çekim günü belirlenir. Takvim onaylandıktan sonra hazırlanmanız ve maksimum verim almanız için size özel i
Codec Medya Reklam Bilişim Ve Gayrimenkul Hizm.

Codec Medya Reklam Bilişim Ve Gayrimenkul Hizm.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Şişli, İstanbul
CODEC MEDYA REKLAM ŞİRKETİ OLARAK , TANITIM PRODÜKSİYON VE MEDYA SATIN ALMA PLANLAMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ.
Fatih  B.

Fatih B.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Kadıköy, İstanbul
Istanbul üniversitesi radyo tv sinema bölümü mezunuyum, tanıtım filmleriniz istediğiniz kalitede ve bütçede memnun kalıcağınız şekilde hazırlanacaktır.irtibat halinde gerekli referans işler sunulacaktır.
Anıl T.

Anıl T.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Kağıthane, İstanbul
Öncelikle merhaba; Ben Bahçeşehir Üniversitesi Sinema Tv öğrencisiyim. Yıllardır film yapımı üzerine eğitim alıyorum. Beni diğerlerinden farklı kılacak olansa öğrenciliğin getirdiği bir kabiliyetle minimum iş gücü, ekipman ve fiyat ile maksimum kalitede işler yapmaya gayret etmem. Yıllardır film çektiğimden dolayı kendi ufak ekibime sahibim. Eğer sizde profesyonel başlığı altında pahalı hizmet almaktan çekiniyorsanız,buyrun size daha uygun bir hizmet sunalım. İstediğiniz zaman aklınızdaki he
Mandorin Prodüksiyon

Mandorin Prodüksiyon

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Zeytinburnu, İstanbul
10 senelik bir tecrübenin sonucunda gelen bilgi ve deneyimlerimizle, en kaliteli hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Mandorin prodüksiyon olarak fotoğraf ve video çekimleri ile alakalı aklınıza gelen her hizmeti vermekteyiz. Havadan ve karadan fotoğraf ve video adına her çeşit ekipmanımız mevcuttur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Derya Kurtkale
Tanıtım Filmi   28/08/2019

Alican Bey ve meslektaşı profesyonel bir kurumsal çekim yaparak beklentilerimiz karşılayan bir filmi kısa süre içerisinde teslim ettiler. Yaptıkları işten memnun kaldık. Teşekkürler.

         
Recep Kocaman
Tanıtım Filmi   23/05/2018

kesinlikle harika bir iş ortaya çıkardılar. arkadaşları yürekten tebrik ediyorum. işinin ehli ve çok anlayışlı bir ekip.

         
Tanıtım Filmi   05/11/2017

ben tanıtım videolarından yola çıkarak elefantus filmi seçmeye karar verdim, beni yanıltmadıkları için dergah tesbih adına teşekkür ederim

         
Yusuf Çolak
Tanıtım Filmi   06/10/2017

Merhabalar, İşe başlamadan önce Elefantus Film ile yaptığımız toplantıda kurum kimliğimizi anlattık. İhtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi içeren brief ve keyword leri verdikten sonra ekip işe koyuldu. Eğitim kurumu olduğumuz için, hassasiyet önemliydi. Elefantus Film in kurucusu Taha bey ile sık sık temas içerisinde olmamız proje sürecinin keyifli ve sorunsuz bir şekilde geçmesini, aynı zamanda hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Teşekkürler armut.com! Teşekkürler Elefantus Film!

         
Mehmet Özer
Tanıtım Filmi   26/04/2017

Çok profesyonel ve samimi bir ekip. İşi zamanında teslim ettiler ve her talebimizi fazlasıyla karşıladılar. Ortaya süper bir iş çıktı. Açıkçası bu kadarını biz beklemiyorduk. Havadan video çekimi konusunda da çok iyilerdi.

         
Fırat Çam
Tanıtım Filmi   24/04/2017

Ekip zamanında geldi ve işi zamanında teslim etti. Aklımızdan geçenden daha iyi bir iş ortaya çıkardı. Güler yüzü ve yaratıcı fikirlerinden dolayı Taha Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

         
Çiğdem Hanım
Tanıtım Filmi   06/02/2017

Taha Bey çok ilgili, işi inanılmaz sahipleniyor. Süreci çok iyi planladılar. Çekimlere zamanında geldiler, işi zamanında teslim ettiler. Kendi işlerini yapıyormuş gibi çalıştılar. Nasıl bir şey istediğimi anlayıp üzerine yaratıcı fikirler eklediler ve neticede ortaya harika bir iş çıktı. Kesinlikle uygun bütçeyle video çektirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Tanıtım Filmi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz