En İyi 10 İstanbul Tanıtım Filmi Ajansı | Armut

En İyi 10 İstanbul Tanıtım Filmi Ajansı

4 Tanıtım Filmi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 646 Tanıtım Filmi Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tastek T.

Tastek T.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Eyüp, İstanbul
"Kreatif olmak". Yani yaratıcı olmayı tüm çağdaş olanaklarla yapmak, çağı anbean takip etmek yaptığım tüm işlerdeki kullandığım ortak felsefedir. Web site yapmamın yanında fotoğrafçı ve sinemacı olmamın da yaptığım işlere olumlu katkısını görmekteyim. "Tek işe odaklan." disiplinine sahibim. Elimde bir iş varken başka işlere odaklanmak doğama aykırıdır. Bu da yaptığım işlerden daha da fazla keyif almamı sağlayarak hem beni hem de sizleri daha çok memnun etmektedir. Hizmet öncesi ön görüşm
Ibrahim D.

Ibrahim D.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Şişli, İstanbul
Tanitim filmi cekimi ve montaji. Logo tasarimi reklam cekimleri urun fotograflama. Uzun ve kisa.metraj film cekimleri ve kurgusu
Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Kadıköy, İstanbul
Kurumsal Film Prodüksiyon hizmetleri alanında 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız; sahip olduğu tecrübe, yüksek teknoloji ve profesyonel ekibiyle; alanında Türkiye nin en büyük film prodüksiyon şirketlerindendir. Başlıca faaliyet alanları; Kurumsal Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Ürün Tanıtım Filmi ve İş Güvenliği Eğitim Filmi olan firmamız, Viral Reklam ve Post Prodüksiyon hizmetleri ile de müşterilerine çözümler sunmaktadır. Teslim aldığı projeyi metin yazarlığından prodüksiyona;
Sava Medya Prodüksiyon

Sava Medya Prodüksiyon

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Başakşehir, İstanbul
Sava Medya 2000 Yılından bu yana siz iş ortaklarına, TV Programları, Sportif Müsabakalar, Belgeseller, Tanıtım Filmleri, Prodüksiyon ve Post Prodüksiyon, Konserler, Tiyatro ya da Animasyon Gösterileri ve benzeri organizasyonların görselliğini artırmak ve kalıcılık sağlamak amacı ile Canlı Yayın ve çok kameralı mobil reji sistemleriyle HD ve 4K kalitede hizmetler vermektedir.
Hdk P.

Hdk P.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Beylikdüzü, İstanbul
FOTOĞRAF ÇEKİMLERİMİZ HDK Prodüksiyon fotoğrafta dijital düzenlemesi abartılmış donuk suretlerle doğallıktan uzak fotoğraf anlayışına tepki olarak, daha naturel doğa ile bütüncül ve altın oran sanat anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Özel Kişisel Fotoğraflarınız Özel Cosplay Fotoğraflama Mekan Tanıtım Fotoğraflama Ürün Katalog Fotoğraflama Model Backstage FotoğraflamaŞiparişleriniz İçin: E-mail:
Noctua360

Noctua360

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Beylikdüzü, İstanbul
Eğitimli , genç ve dinamik çalışanlarımızla yaptığımız her türlü işte mükemmeliyeti arayan vizyon sahibi bir ekibiz .
Wok Films

Wok Films

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Beşiktaş, İstanbul
Birçok firmaya tanıtım, reklam ve prodüksiyon hizmeti veren şirketimiz, isteğiniz doğrultusunda sizlere hizmet vermeye hazırdır. Portfolyosuz, referanssız olmaz tabiki de. Yaptığımız işler ve aldığımız ödülleri görmek için wokfilms.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yıldırımentertaınmentgroup

Yıldırımentertaınmentgroup

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Bakırköy, İstanbul
YILDIRIMENTERTAINMENTGROUP Müzik,Sinema,Medya,Teknoloji,Reklam,Extreme Spor,Organizasyon,Tasarım ve üretim alanlarında hizmet vermek için kurulmuştur. 7 den 70 e kişi ve toplu eğlence aktiviteleri (Davet balo konser Spor organizasyonu) düzenlemekte olup yapılan bütün aktiviteler için film tadında çekimler yapmaktayız. Film ve animasyon alanında 2 yıl içerisinde Türk yabancı ortak yapımı ciddi film yatırımlarını dünya ya sunacağız.Medya reklamcılığında ise ürünün tasarımından reklam çekimine k
Ali Murat B.

Ali Murat B.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Bahçelievler, İstanbul
2008 yılından bu yana tanıtım filmi ve sanaltur alanında çalışan tecrübeli bir ekibiz. Bu süre zarfından özellikle sanaltur konusunda 3.000 in üzerinde gerçekleştirdiğimiz proje ile sektörün önde gelenleri arasındayız. Emek Sineması, Grandpera gibi büyük projelerde fotoğraf çekimleri yapmakta, Gebze Belediyesi spor okulları gibi büyük bütçeli tanıtım filmleri yapabilmekteyiz
Süleyman Ö.

Süleyman Ö.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Pendik, İstanbul
Pendik, Tuzla, Kartal bölgelerinde Yarı-Profesyonel ve hesaplı "Reklam - Tanıtım Filmi" hizmeti almak istiyorsanız bana ulaşmanız yeterlidir. Profesyonel değilim ama amatör de değilim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Recep Kocaman
Tanıtım Filmi   23/05/2018

kesinlikle harika bir iş ortaya çıkardılar. arkadaşları yürekten tebrik ediyorum. işinin ehli ve çok anlayışlı bir ekip.

         
Tanıtım Filmi   05/11/2017

ben tanıtım videolarından yola çıkarak elefantus filmi seçmeye karar verdim, beni yanıltmadıkları için dergah tesbih adına teşekkür ederim

         
Yusuf Çolak
Tanıtım Filmi   06/10/2017

Merhabalar, İşe başlamadan önce Elefantus Film ile yaptığımız toplantıda kurum kimliğimizi anlattık. İhtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi içeren brief ve keyword leri verdikten sonra ekip işe koyuldu. Eğitim kurumu olduğumuz için, hassasiyet önemliydi. Elefantus Film in kurucusu Taha bey ile sık sık temas içerisinde olmamız proje sürecinin keyifli ve sorunsuz bir şekilde geçmesini, aynı zamanda hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Teşekkürler armut.com! Teşekkürler Elefantus Film!

         
Mehmet Özer
Tanıtım Filmi   26/04/2017

Çok profesyonel ve samimi bir ekip. İşi zamanında teslim ettiler ve her talebimizi fazlasıyla karşıladılar. Ortaya süper bir iş çıktı. Açıkçası bu kadarını biz beklemiyorduk. Havadan video çekimi konusunda da çok iyilerdi.

         
Fırat Çam
Tanıtım Filmi   24/04/2017

Ekip zamanında geldi ve işi zamanında teslim etti. Aklımızdan geçenden daha iyi bir iş ortaya çıkardı. Güler yüzü ve yaratıcı fikirlerinden dolayı Taha Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

         
Çiğdem Hanım
Tanıtım Filmi   06/02/2017

Taha Bey çok ilgili, işi inanılmaz sahipleniyor. Süreci çok iyi planladılar. Çekimlere zamanında geldiler, işi zamanında teslim ettiler. Kendi işlerini yapıyormuş gibi çalıştılar. Nasıl bir şey istediğimi anlayıp üzerine yaratıcı fikirler eklediler ve neticede ortaya harika bir iş çıktı. Kesinlikle uygun bütçeyle video çektirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Tanıtım Filmi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz