En İyi 10 İstanbul Tanıtım Filmi | Armut

En İyi 10 İstanbul Tanıtım Filmi

4 Tanıtım Filmi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 482 Tanıtım Filmi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fikrico Medya Grafik Fabrikası

Fikrico Medya Grafik Fabrikası

Tanıtım Filmi Prodüksiyon · Pendik, İstanbul
İLETİŞİM: İlk olarak fikrico ile ileşime geçtiğinizde size en uygun çekim günü ve saati belirlenir. HAZIRLIK: Karşılıklı onaydan sonra fikrico detay ve ipuçlarını size bildirir ve çekim gününe kadar ön çalışmaların halledilmesini sağlar. SET: Çekim günü profesyonel fikrico ekibi işletmenize gelir ve belirlenen saatler arasında kurumuzun çekimlerini tamamlar. Çekim günü kurumunuzun üretim ve hizmetlerini durdurmaya gerek yoktur. MONTAJ: Çekimleri tamamlanan filmin montaj aşaması başlar. fik
Uluslararası İnteraktif Medya

Uluslararası İnteraktif Medya

Tanıtım Filmi Prodüksiyon · Pendik, İstanbul
Tam hizmet ajansı konseptinde, kurumsal firma ve ürün tanıtım videoları konusunda da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Konusunda uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz ile kurumsal firmalara profesyonel HD ekipmanlarımızla HD Video çekim hizmetleri sunmaktayız. Özellikle kuruluşunuzun, ürün ya da hizmetlerinizin tanıtımına yönelik HD video çekimleri, internet sitenizde kullanılacak tanıtım videoları çekimi için CANON 5D Mark III başta olmak üzere projenize uygun ekipmanlarla HD Video ceki
Süleyman Ö.

Süleyman Ö.

Tanıtım Filmi Prodüksiyon · Pendik, İstanbul
Pendik, Tuzla, Kartal bölgelerinde Yarı-Profesyonel ve hesaplı "Reklam - Tanıtım Filmi" hizmeti almak istiyorsanız bana ulaşmanız yeterlidir. Profesyonel değilim ama amatör de değilim.
Kağan Ö.

Kağan Ö.

Tanıtım Filmi Prodüksiyon · Beşiktaş, İstanbul
Her türlü grafik, kurgu, montaj, prodüksiyon, reklam filmi, tanıtım filmi çözümleriniz için arayabilirsiniz.
Dame Prodüksiyon

Dame Prodüksiyon

Tanıtım Filmi Prodüksiyon · Şişli, İstanbul
9 kişilik Çekim Ekibi, 5 kişilik kurgucu kadrosu, 5 kişilik müşteri danışma hattı ve 3 kişilik grafik kadrosuyla 4K kalitesinde çekimler yapan, çeşitli televizyon kanallarına işler yapan ve bir çok kurumsal firmanın reklam ve tanıtım çekimlerini yapan Dame prodüksiyon yeni müşterileriyle hizmetlerine devam ediyor.
No3 Medya

No3 Medya

Tanıtım Filmi Prodüksiyon · Kartal, İstanbul
No3 Medya olarak kurumsal ve bireysel video çekimlerinizi ve kurgu projelerinizi hayatınıza geçirmek için kurulan bir şirketiz. Her türlü davet, organizasyon, mekan ve ürün tanıtımlarınızı hızlı ve profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Hdk P.

Hdk P.

Tanıtım Filmi Prodüksiyon · Arnavutköy, İstanbul
FOTOĞRAF ÇEKİMLERİMİZ HDK Prodüksiyon fotoğrafta dijital düzenlemesi abartılmış donuk suretlerle doğallıktan uzak fotoğraf anlayışına tepki olarak, daha naturel doğa ile bütüncül ve altın oran sanat anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir. Özel Kişisel Fotoğraflarınız Özel Cosplay Fotoğraflama Mekan Tanıtım Fotoğraflama Ürün Katalog Fotoğraflama Model Backstage FotoğraflamaŞiparişleriniz İçin: E-mail:
Wok Films

Wok Films

Tanıtım Filmi Prodüksiyon · Beşiktaş, İstanbul
Birçok firmaya tanıtım, reklam ve prodüksiyon hizmeti veren şirketimiz, isteğiniz doğrultusunda sizlere hizmet vermeye hazırdır. Portfolyosuz, referanssız olmaz tabiki de. Yaptığımız işler ve aldığımız ödülleri görmek için wokfilms.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Ali Murat B.

Ali Murat B.

Tanıtım Filmi Prodüksiyon · Bahçelievler, İstanbul
2008 yılından bu yana tanıtım filmi ve sanaltur alanında çalışan tecrübeli bir ekibiz. Bu süre zarfından özellikle sanaltur konusunda 3.000 in üzerinde gerçekleştirdiğimiz proje ile sektörün önde gelenleri arasındayız. Emek Sineması, Grandpera gibi büyük projelerde fotoğraf çekimleri yapmakta, Gebze Belediyesi spor okulları gibi büyük bütçeli tanıtım filmleri yapabilmekteyiz
Noctua360

Noctua360

Tanıtım Filmi Prodüksiyon · Beylikdüzü, İstanbul
Eğitimli , genç ve dinamik çalışanlarımızla yaptığımız her türlü işte mükemmeliyeti arayan vizyon sahibi bir ekibiz .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Recep Kocaman
Tanıtım Filmi   23/05/2018

kesinlikle harika bir iş ortaya çıkardılar. arkadaşları yürekten tebrik ediyorum. işinin ehli ve çok anlayışlı bir ekip.

         
Tanıtım Filmi   05/11/2017

ben tanıtım videolarından yola çıkarak elefantus filmi seçmeye karar verdim, beni yanıltmadıkları için dergah tesbih adına teşekkür ederim

         
Yusuf Çolak
Tanıtım Filmi   06/10/2017

Merhabalar, İşe başlamadan önce Elefantus Film ile yaptığımız toplantıda kurum kimliğimizi anlattık. İhtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi içeren brief ve keyword leri verdikten sonra ekip işe koyuldu. Eğitim kurumu olduğumuz için, hassasiyet önemliydi. Elefantus Film in kurucusu Taha bey ile sık sık temas içerisinde olmamız proje sürecinin keyifli ve sorunsuz bir şekilde geçmesini, aynı zamanda hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Teşekkürler armut.com! Teşekkürler Elefantus Film!

         
Mehmet Özer
Tanıtım Filmi   26/04/2017

Çok profesyonel ve samimi bir ekip. İşi zamanında teslim ettiler ve her talebimizi fazlasıyla karşıladılar. Ortaya süper bir iş çıktı. Açıkçası bu kadarını biz beklemiyorduk. Havadan video çekimi konusunda da çok iyilerdi.

         
Fırat Çam
Tanıtım Filmi   24/04/2017

Ekip zamanında geldi ve işi zamanında teslim etti. Aklımızdan geçenden daha iyi bir iş ortaya çıkardı. Güler yüzü ve yaratıcı fikirlerinden dolayı Taha Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

         
Çiğdem Hanım
Tanıtım Filmi   06/02/2017

Taha Bey çok ilgili, işi inanılmaz sahipleniyor. Süreci çok iyi planladılar. Çekimlere zamanında geldiler, işi zamanında teslim ettiler. Kendi işlerini yapıyormuş gibi çalıştılar. Nasıl bir şey istediğimi anlayıp üzerine yaratıcı fikirler eklediler ve neticede ortaya harika bir iş çıktı. Kesinlikle uygun bütçeyle video çektirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Tanıtım Filmi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz