En İyi 10 İstanbul Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu | Armut

En İyi 10 İstanbul Video Editörü

4 Video Editörü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.276 Video Editörü hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ümit A.

Ümit A.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Maltepe, İstanbul
YouTube Creator Academy mezunu bir içerik oluşturucuyum. Videolarınızı profesyonel bir şekilde editleyebilirim. Kısa sürede işimi teslim edebilirim. umitates.org kişisel hesabımdan hakkımda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Turgut Ü.

Turgut Ü.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Sarıyer, İstanbul
Http://www.turgutunal.website/ Ntv, Atv, Trt ve reklam sektöründe uzun yıllar çalıştım. Yönetmenim, kurgu ve animasyonlarımı kendim yapıyorum.
Nehir D.

Nehir D.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Freelance video editörü olarak çalışıyorum. Tanıtım filmi, kısa film, sosyal medya promosyon videoları, düğün klibi ve diğer video prodüksiyon işlerinizin kurgu aşamalarında hizmet vermekteyim. Örnek çalışmalar ve detaylar için irtibata geçebilirsiniz. Mail:
Haluk T.

Haluk T.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Avcılar, İstanbul
Doğan Tv Center (Kanal D) de prodüktör olarak çalışmaktayım. 5 Yıldır Post Prodüksiyon alanında video editörü olarak çalışıyorum. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon mezunuyum. Video Kurgu üzerine 2011 ve 2013 Antalya Altın Portakal Film Festivalinde hizmet verdim. Kısa Film, Tanıtımlar, Düğün, Organizasyon vb. video ile ilgili her konuda hizmet vermekteyim. Kullandığım Programlar: Adobe Photoshop - Premiere - After Effects, Edius Talep Doğrultusunda Video Kurgu Üzerine Özel Der
Kemal  U.

Kemal U.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Sarıyer, İstanbul
Bir şeyler yaratmak, var olanı şekillendirip en uygun haline getirip sunmak büyük bir özgürlük. Yaptıklarıma iş olarak bakmıyorum. Montaj ve kurgunun bilinmeyenlerini aramak, varolanı geliştirmek, geliştirdikçe çıtayı dahada öteye taşımak adına yapıyorum.
Mustafa K.

Mustafa K.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Fatih, İstanbul
Lise ve Üniversite eğitimimi Radyo ve Televizyon bölümü okuyarak tamamladım. Şuanda da 2. Üniversitemi Nişantaşı Üniversitesinde iletişim tasarımı bölümünde okumaktayım. Sektördeki sinema hariç her alanda görev aldım ve staj yaptım. ( prodüksyon şirketi , montaj , reji , kamera ses ışık asistanlığı , tv kanalı , radyo , dizi ,reklam filmi ) Şuanda interaktif bir kanalda aktif olarak kurgu montaj ve after cı olarak çalışmaktayım. Edius ve after effects gibi video hazırlama programlarına üst sevi
Nesime K.

Nesime K.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kadıköy, İstanbul
Mersin Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunuyum. Başka adlı bir belgeselin yönetmenliğini ve kurgusunu yaptım. Belgeselim bir çık festivalde gösterim hakkı kazandı. Filmografi ve ayrıntılı bigi için: http://www.kameraarkasi.org/yonetmenler/nesimekarateke.html Başka belgeselinin fragmanı için: https://www.youtube.com/watch?v JfMVNNWowSY
Tarik B.

Tarik B.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kartal, İstanbul
2006 yılında Windows Movie Maker ile başladığım video kurgu ve prodüksiyon çalışmalarımla bugün Türkiye, ABD, İngiltere ve Almanya ya kadar hizmet veriyorum. Bireysel ve kurumsal videolarınızı sınırsız revizyon seçeneği ile en kısa sürede teslim edilir noktasına kadar getiriyorum. Ben herhangi bir ön ödeme veya kapora gibi ücret almıyorum ve ücret iş bitiminde verilmektedir. İşlerim hakkında daha detaylı bilgi isterseniz www.tarik.ist web sitemi ziyaret edebilirsiniz.
Hakan  T.

Hakan T.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Şişli, İstanbul
Profesyonel ekipmanlar ile imaj kalitesi ve çözünürlüğü yüksek fotoğraf ve video çekim işlerinizi yapmaktayım.En mutlu günlerinizin, fotoğraf karesine tüm güzelliği ile yansıyabilmesi ancak profesyonel biri ile çalıştığınızda mümkün olabilecek bir durumdur. Sizde fotoğraf ve video çekimi için tercihinizi bir profesyonelden yana yapmak istiyorsanız birlikte çalışabiliriz.
Abdullah B.

Abdullah B.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Bayrampaşa, İstanbul
Uzuzn yıllardır bu meslekteyim profesyonel olark kurgu montaj ve grafik dizayn alanında hizmet veriyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Video Editörü   20/06/2018

Sevgili Beyza yaptığı işe özen gösteren, güzel olması için elinden geleni yapan birisi. Onunla çalıştığım için çok memnun oldum. Bu alanda başarılı biri olacağından eminim. Teşekkürler.

         
Tijen Özpehlivan
Video Editörü   18/06/2018

inanılmaz bir şekilde memnun kaldım. Öncelikle böyle bir insanı tanımama vesile olan armut.com sitesine çok teşekkür ediyorum. işinde tarifsiz titiz,Yaratıcılık ve iletişim anlamında mükemmel bir sanatçı bence Beyza DOĞUC.Ne desem eksik kalır. Sonsuz Teşekkürler ve umarım daha nice çalışmalarımıza.Sevgilerimle..

         
Emir Büyükhanlı
Video Editörü   28/05/2018

Emre beyle çalışmaya başlamadan önce kişisel bir spor videosu istediğim için tereddütlerim vardı. Ancak işe başladığı anda tüm tereddütlerimi giderdi ve mükemmel bir iş ortaya çıkardı. Çalışmasının her aşamasında benim görüşümü aldı ve her aşamada bana bilgi verdi ve aynı zamanda bu zor işi de çok kısa bir zamanda bitirdi. Emre beyle çalışmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Daha memnun kalamazdım. Tekrardan emre beye çok teşekkür ederim

         
Hale Almac
Video Editörü   16/05/2018

Fırat bey işini iyi yapan yaratıcı biri ,söz verdiği tarihte şiparişi tamamladı,kendisinden oldukça memnun kaldık

         
Video Editörü   15/05/2018

gece saat 12ye kadar nasıl istediysem uğraştı yaptı, yetiştirdi. işine saygısı olan adam başka oluyo. sizin işinize sizden daha ilgili biri , rahatlıkla güvenebilirsiniz.

         
Gökan Aktaş
Video Editörü   04/05/2018

Çok titiz ve sabırlı bir şekilde çalışarak kısa sürede hayal ettiğimden çok daha güzel bir sonuç almamı sağladı.

Video Editörü hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz