En İyi 10 İstanbul Video Editörü | Armut

En İyi 10 İstanbul Video Editörü

4 Video Editörü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.359 Video Editörü hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Haluk T.

Haluk T.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Avcılar, İstanbul
Demirören Medya Center (Kanal D) de Yönetmen olarak çalışmaktayım. 5 Yıldır Post Prodüksiyon alanında hizmet veriyorum. Video,kurgu,tanıtım,fotoğraf çekim işlerinin tamamına profesyonel olarak hakimim. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon mezunuyum. Video Kurgu üzerine 2011 ve 2013 Antalya Altın Portakal Film Festivalinde hizmet verdim. Kısa Film, Tanıtımlar, Düğün, Organizasyon vb. video ile ilgili her konuda hizmet vermekteyim. Kullandığım Programlar: Adobe Photoshop - Premiere - A
Beyza D.

Beyza D.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Küçükçekmece, İstanbul
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Ortaokuldan beri çekim ve kurgu yapıyorum. Şimdi de vloglarımı, kısa filmler ve kendi bestelerim için çektiğim klipleri kurguluyorum. Sony Vegas Pro ve Adobe Premiere kullanıyorum. Yaptığım işler için youtube hesabıma bakabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCJk_tj_dOED6xJJX5gNyqGA Ulaşım:
Turgut Ü.

Turgut Ü.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Sarıyer, İstanbul
Http://www.turgutunal.website/ Ntv, Atv, Trt ve reklam sektöründe uzun yıllar çalıştım. Yönetmenim, kurgu ve animasyonlarımı kendim yapıyorum.
Ümit A.

Ümit A.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Maltepe, İstanbul
YouTube Creator Academy mezunu bir içerik oluşturucuyum. Videolarınızı profesyonel bir şekilde editleyebilirim. Kısa sürede işimi teslim edebilirim. umitates.org kişisel hesabımdan hakkımda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Orhun  Y.

Orhun Y.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Bakırköy, İstanbul
Yeni doğan bebeklere kısa kısa videolardan bir dakikalık anı oluşturuyorum. Sosyal medya da paylaşmaya uygundur.
İncir Yapım

İncir Yapım

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Şişli, İstanbul
Yılların deneyimi ve gözlemi ile şunu farkettik, post prodüksiyon alanında herşey çok eski tekniklere ve çalışmalara dayanmış gidiyor. Biz de bunun için kurgu algısında yeni ve gelişime açık; güncel teknikler ve sanatsal bakış açımızla değişimi başlatmak için kurulduk. En iyi sistem donanımlarımızla, en iyi ekibimizle en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Şahsi ve Şirket olarak yaptığım işlerden bazıları : Leyla İle Mecnun Dizi 3. Sezon kurgu Murat Bör ile Ciran Ciran dizi 3. Sezon kurgu Aykut
Tarik B.

Tarik B.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kartal, İstanbul
2006 yılında Windows Movie Maker ile başladığım video kurgu ve prodüksiyon çalışmalarımla bugün Türkiye, ABD, İngiltere, Malezya, Fransa ve Almanya ya kadar hizmet veriyorum. Bireysel ve kurumsal videolarınızı sınırsız revizyon seçeneği ile en kısa sürede teslim edilir noktasına kadar getiriyorum. Ben herhangi bir ön ödeme veya kapora gibi ücret almıyorum ve ücret iş bitiminde verilmektedir. İşlerim hakkında daha detaylı bilgi isterseniz www.tarik.ist web sitemi ziyaret edebilirsiniz.
Hakkı Ö.

Hakkı Ö.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Maltepe, İstanbul
15 yıl ulusal basında çeşitli kameraman, muhabir, foto muhabirliği gibi görevler yaptıktan sonra kendi işimi kurma kararı aldım. Profesyonel kamera, fotoğraf makinesi ve edius, final cut pro gibi kurgu programları kullanabilmekteyim. Her türlü video kurgu işleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır ve teslim edilir.
Bros E.

Bros E.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Eyüp, İstanbul
Uzman olarak 100ün üzerinde çekim ve kurgu işi yaptım. Çekim aşamasından kurgu ve sonrasına kadar tüm işlemleriniz profesyonel biçimde hazırlanır.
Ahmet Ü.

Ahmet Ü.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Maltepe, İstanbul
Merhaba. 23 yaşındayım, 5 senedir sektörün içindeyim, 2 senedir profesyonel video hizmetleri veriyorum. Çekim ve kurguyu birlikte yaptığım için uygun bir paket fiyatı verebiliyorum. İkisine ayrı ücret ödememiş oluyorsunuz. Referans işlerim: -PO Sosyal Lig videoları -Türk Telekom Senin Zamanın videoları -Nef internet reklamları
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevcan Uzun
Video Editörü   17/09/2018

İşinim ehli bir video editörü. Doğumum için beraber çalıştık. çok ama çok memnun kaldık. Tüm izleyenler de çok beğendi. Video işlerinizde çalışmak için tereddütte kalmayınız. İlerde tekrar görüşmek üzere :)

         
Video Editörü   18/08/2018

Baştan sona gösterdiğiniz ilginiz için çok teşekkür ederiz. 2300km viyana’dan izmire yolumuz değdi. Çektiğiniz poslar 10 numara 5 Yıldız.

         
Pınar Yeşilova
Video Editörü   26/07/2018

Teslim aldığım iş estetik açıdan çok tatmin ediciydi. Sanatsal dokunuşu hissettim aradığım da buydu zaten. Pişman olmadım teşekkürler.

         
Video Editörü   20/06/2018

Sevgili Beyza yaptığı işe özen gösteren, güzel olması için elinden geleni yapan birisi. Onunla çalıştığım için çok memnun oldum. Bu alanda başarılı biri olacağından eminim. Teşekkürler.

         
Tijen Özpehlivan
Video Editörü   18/06/2018

inanılmaz bir şekilde memnun kaldım. Öncelikle böyle bir insanı tanımama vesile olan armut.com sitesine çok teşekkür ediyorum. işinde tarifsiz titiz,Yaratıcılık ve iletişim anlamında mükemmel bir sanatçı bence Beyza DOĞUC.Ne desem eksik kalır. Sonsuz Teşekkürler ve umarım daha nice çalışmalarımıza.Sevgilerimle..

         
Emir Büyükhanlı
Video Editörü   28/05/2018

Emre beyle çalışmaya başlamadan önce kişisel bir spor videosu istediğim için tereddütlerim vardı. Ancak işe başladığı anda tüm tereddütlerimi giderdi ve mükemmel bir iş ortaya çıkardı. Çalışmasının her aşamasında benim görüşümü aldı ve her aşamada bana bilgi verdi ve aynı zamanda bu zor işi de çok kısa bir zamanda bitirdi. Emre beyle çalışmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Daha memnun kalamazdım. Tekrardan emre beye çok teşekkür ederim

Benzer Meslekler
Video Editörü hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz