En İyi 10 İstanbul Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu | Armut

En İyi 10 İstanbul Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu

4 Video Editörü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.151 Video Editörü teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ümit Ateş

Ümit Ateş

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Maltepe, İstanbul
YouTube Creator Academy mezunu bir içerik oluşturucuyum. Videolarınızı profesyonel bir şekilde editleyebilirim. Kısa sürede işimi teslim edebilirim. umitates.org kişisel hesabımdan hakkımda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Özlem İnan

Özlem İnan

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel olarak kurgu ve post prodüksyon yapmaktayım. Film (Kısa uzun metraj), reklam, klip ve tanıtım çalışmaktayım. Ürününüzün son aşamasının en güzel halini sunmak ve kurgunun operatör ve software haricinde sinematografik ve teknik altyapısını en doğru şekilde ortaya koymak için buradayım.
Emin Murat Kılıç

Emin Murat Kılıç

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kadıköy, İstanbul
Birçok televizyon programı, tanıtım filmi, belgesel ve klipte kurgu yönetmenliği, kurguculuk ve yönetmenlik yaptım. Video kurgu işlerinizi, olabilecek en profesyonel ve sorunsuz şekilde yapabilirim. Star TV Big Brother yarışmasında 100 bölüm kurgu yönetmenliği, TV8 Ütopya yarışmasında 200 bölüm kurgu, Honda, Bayer, Escort, Bosch Türkiye gibi firmaların tanıtım, reklam ve kongre filmleri, birçok belediyenin tanıtım filmi ve TRT için çektiğim belgeseller işlerim arasındadır.
İlhan E.

İlhan E.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Fatih, İstanbul
7 adet sinema filmi , 5 adet dizi . 4 5 adet reklam , sayısız kısa film kurgusu ve montajı . yaptığım işlerin bir kısmını ; http: www.sinematurk.com kisi 187855-ilhan-elmaci linkinden görebilirsiniz.
Nehir Diyar

Nehir Diyar

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kadıköy, İstanbul
Merhaba, Freelance video editörü olarak çalışıyorum. Tanıtım filmi, kısa film, sosyal medya promosyon videoları, düğün klibi ve diğer video prodüksiyon işlerinizin kurgu aşamalarında hizmet vermekteyim. Örnek çalışmalar ve detaylar için irtibata geçebilirsiniz. Mail:
Tarik B.

Tarik B.

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kartal, İstanbul
İster şirketiniz için tanıtım videosu, ister özel videolarınızdan harika oluşumlar yapabilirim. Milyonlarca efektler arasından sizin hayalinizi görsel hale getirip en kısa zamanda teslim ediyorum. Eğer fikriniz yok ama hedefiniz var ise gerisini bana bırakın. (Resimler bazı referanslarımdır)
Fatma Adıgüzel

Fatma Adıgüzel

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Bakırköy, İstanbul
Düğün videoları Mezuniyet Okul Ödevleri Nişan Takı Her türlü video çekimleri yapılıp kurgulanır.
Hakkı Öz

Hakkı Öz

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Maltepe, İstanbul
15 yıl ulusal basında çeşitli kameraman, muhabir, foto muhabirliği gibi görevler yaptıktan sonra kendi işimi kurma kararı aldım. Profesyonel kamera, fotoğraf makinesi ve edius, final cut pro gibi kurgu programları kullanabilmekteyim. Her türlü video kurgu işleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır ve teslim edilir.
Fırat Terzioğlu

Fırat Terzioğlu

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kadıköy, İstanbul
Video, film, kısa film, klip, teaser, fragman gibi farklı birçok işiniz için kurgular hazırlayabilir; dijital pazarlama odaklı sosyal mecralar için videolar kurgulayabilirim.
Zelal Merve Elyıldırım

Zelal Merve Elyıldırım

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Kadıköy, İstanbul
TRT Haber de yayınlanan Vapurda Çay Simit Sohbet programının kurgucusuyum. Sektörde uzun zamandır deneyimim var. Daha önce festival - konser, tanıtım ve reklam filmi çekimlerinde bulundum kurgusunu yaptım. Beykent TV de yayınlanan Yanıbaşımızdaki Tarih programını yaptım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Semih Admis
Video Editörü   29/01/2018

isini cookk profosyonel ve hızlı bir sekilde teslim etti tabiiki bu durumda radyo televizyon mezunu olmasi ve yillarin deneyimi adeta mesleğine aşkını yansitti tesekkurler sinan bey

         
Video Editörü   24/01/2018

İletişimi çok iyi, ulaşılabilir. Ayrıca Türkçenin kullanımına olan özverisi sayesinde hem senaryomuzu düzeltti hem de asıl ihtiyacımız olan kurguda yardımcı oldu.

         
Video Editörü   23/01/2018

Tam istediğim gibi ve çok güzel oldu video ve zamanında teslim edildi. Tebrikler ve başarılarınızın devamını dilerim.

         
Fatih Albayrak
Video Editörü   21/01/2018

İşinde son derece ehil ve en önemlisi iş ahlakı sahibi diplomalı kalifiye bir arkadaş. Söylediği zamanda söylediği yerde olur, senin içine sinmeden işi geçiştirmez.

         
Video Editörü   15/12/2017

Merhaba Beyza hanımdan almış olduğum hizmetten cok çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim kaliteli güleryüzlü tam zamanında ve güven vericiydi teşekkürler beyza hanım teşekkürler armut.com herkese tavsiye ediyorum👍

         
Erdem Kurt
Video Editörü   15/12/2017

Defalarca düzeltme taleplerimi istediğim gibi yerine getirilmesi ve hiç üşenmeden tekrar tekrar özenli çalışması için teşekkür ederim.

Benzer Meslekler
Video Editörü hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz