En İyi 10 İstanbul Web Yazılım ve Tasarım - Armut

En İyi 10 İstanbul Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 1.294 Web Yazılım ve Tasarım Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erdi Uzunoğlu

Erdi Uzunoğlu

Web Yazılım ve Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Merhaba Ben Erdi UZUNOĞLU; Yaklaşık 13 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı olarak büyük şirketlerde bilgi işlem sorumlusu olarak çalıştım. Genel olarak da freelance web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım. Şu anda İstanbul’da Zm Union Telekom A.Ş Çalışmaktayım. Ayrıca Freelance (serbest) olarak bireysel ve kurumsal firmalar ile çalışıyorum. 13 yıl
Onur Öz

Onur Öz

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
İtiraf etmeliyim ki ben hafif derecede narsist (patolojik düzeyde değilim), biraz egoist ve biraz da hırslıyım, ancak bu hem bana hem de benim dışımdaki herkes için faydalı bir karakter özelliğidir, dolayısıyla bu duygularıma ihanet etmem nesnenin doğasına aykırıdır, işte bu nedenle aşağıdaki 2 unsurdan asla şaşmam, 1. İşi kısıtlı zamanda en iyi şekilde yaparım, referanslarımdan bunu anlayacaksınız, 2. Hem müşterinin hem de kendi iyiliğim için projeyi zamanında bitiririm (Çok nadiren bazı proje
Ecole Teknoloji

Ecole Teknoloji

Web Yazılım ve Tasarım · Fatih, İstanbul
Ecole Bilgisayar olarak 20 yıldır Web Tasarım, Bilgisayar sistemlerine teknik desteği ve çeşitli USB promosyon ürünlerinin satışını yapmakta olup Akınsoft İstanbul Fatih bayisidir. Konusunda amatör ruhla profesyonelce çalışan firmamız, önce kalite ve iyi iş sonra para demektedir. Bizimle çalışmak kaliteli, titiz ve sonuç odaklı olmak demektir. Ecole Bilgisayar
Esra Sertsu

Esra Sertsu

Web Yazılım ve Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul
Bilgisayar Mühendisiyim ve web yazılımcısı olarak özel sektörde 2 senedir çalışmaktayım. Öğrencilik dönemimde de web sitesi yazılımı işinde freelance aktif olarak hizmet veriyordum. Kısa sürede, uygun fiyata ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çalışmaya özen gösteririm.
Lumi Yazılım

Lumi Yazılım

Web Yazılım ve Tasarım · Ataşehir, İstanbul
Firmanızın geleceğini birlikte tasarlayıp şekillendirelim. Lumi Yazılım 2006 yılından bu yana sizlere en doğru çözümleri üreten ve üretmeye durmaksızın devam eden yüksek teknolojiyi yakalamayı hedefleyen bir ekiptir. Bugüne kadar 500 den fazla Web site projesi, E-Ticaret projesi, CRM ve Özel yazılım hizmeti vermiştir. Güncel devam eden 20 nin üzerinde projesi vardır. 9 yılda edindiği tüm tecrübelerini sizlere Lumi markası altında sunmaktadır.
Kemal Şentürk

Kemal Şentürk

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
E-ticaret: magigyarn.com, pulkomarket.com Kurumsal Web Sitesi: goldenbaytour.com, gazella.com, idakozmetik.com, orenkablo.com, tasteartpasta.com XHTML, Bootstrap CSS, Telerik Kendo ,AngularJS, MVC Framework , .Net Framework Linkq, Factory Pattern, ADO.NET, MYSQL, MSSQL, Katmanlı mimari yazılımı OOP, WCF Web Servis, C# yazılım dilleri, ASP.NET Visual Studio 2010 - 2012 - 2015 kullanımı. Web Yazılım Uzmanı Yazılım uzamanı.
Bilkey Bilişim Kursu

Bilkey Bilişim Kursu

Web Yazılım ve Tasarım · Pendik, İstanbul
2005 Yılından beri web tasarım sektörünün kalitesini, algısını, bakış açısını, yansımasını, sunuş tarzını değiştirmeyi ve farklılıştırmayı amaç edinerek hizmet vermekteyiz.
İzzeddin Çelik

İzzeddin Çelik

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Bilgisayar Mühendisliği Son Sınıf Öğrencisiyim. Geleceğin Desktop App yazmak yerine Web de olduğunu keşfetmem fazla zaman almadı. Bu yüzden kendi çapımda zamanımın el verdiğince çok yüksek meblağ istemeden Web sitesi yapıyor ve satıyorum. I m the Undergraduated student but last class in the university. It didn t take much time is that to discover the Web Services instead of Desktop Apps in the future. Therefore I m doing and selling the Web sites in my bests but not expensive sites in the mark
Vector Medya

Vector Medya

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Biz birkaç web tasarım uzmanı, yazılım mühendisi ve fotoğrafçının bir araya gelerek oluşturduğu bir markayız. Evet yanlış duymadınız. Markayız diyoruz çünkü biz kendimiz sizler için markalar yaratıyoruz. Yaratmak her nekadar Tanrı ya mahsus olsa da bizler de kendi dünyamızda sanal ortamda ve teknoloji dünyasında bir şeyler yaratıyoruz. Her biri yaklaşık olarak 10 yılın üzerinde pratik iş tecrübesine sahip ve kendilerini branşlarında kanıtlamış kişilerden oluşan ekibimiz hem Türkiye, hem de y
Hakan Türkmen

Hakan Türkmen

Web Yazılım ve Tasarım · Üsküdar, İstanbul
10 senedir ASP ile uğraşmaktayım. Asp, Jquery, Ajax yazılım ve web tasarım ihtiyaçlarınıza çözüm üretilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gültekin Öncel
Web Yazılım ve Tasarım   07/11/2017

Berkay bey www.parafesor.net ekonomi haber portalım için özel yazılım yaptı. Daha önce işi yaptırmak üzere görüştüğüm kişilerin hemen hemen hepsi ya işi yapamadılar ya da kendi işlerini kolaylaştıracak önerilerde bulundular. Berkay ise istediklerimi tam olarak yapmamla kalmadı , bazı konularda çok daha iyi alternatifler de sundu. Bundan sonraki iki projem için de kendisiyle çalışmayı istiyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Mustafa Kemal Keskin
Web Yazılım ve Tasarım   25/07/2017

İnanılmaz iyi bir iş çıkardı Erdi Bey zamanında da teslim etti almış olduğumuz hizmetten çok memmnun kaldık.armut.com a da böyle bir hizmet sunup bizim işimizi kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz