En İyi 10 İstanbul WordPress Kurulum ve Geliştirme | Armut

En İyi 10 İstanbul WordPress Kurulum ve Geliştirme

4 WordPress Kurulum ve Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 86 WordPress Kurulum ve Geliştirme hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fatih S.

Fatih S.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Beykoz, İstanbul
Sıfırdan wordpress tabanlı her sektöre yönelik site kurarım. Mevcut sitelerde hız, görsellik gibi optimizasyonları yaparım. Sorun çözümlerinde yardımcı olurum.
Burak G.

Burak G.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Beyoğlu, İstanbul
Merhabalar,kurumsal bir kimliğiniz olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz.Sahip olduğum bilgi birikimimle ve yapmış olduğum sitelerden örneklerle her zaman ulaşabilirsiniz.
İrem P.

İrem P.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Sizin için wordpress sitelerini profesyonellik le yapıyoruz. Fiyatlarımız çok uygun . Domain ve hostu bizden satın almak zorunda DEĞİLSİNİZ. Her türden site yapılır. Maximum 2 hafta içinde teslim edilir.
Ofis X.

Ofis X.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Günümüz dijital dünyası içerisinde yaratıcı ve başarılı projeler ortaya koymak amacıyla bir araya geldiğimiz firmamızda, sizlerin ihtiyaçlarını yaratıcı fikirlerimiz ve tecrübemiz ile bir araya getirerek projeleriniz için çözüm üretiyoruz. Bu yolda ilerlerken misyonlarımızın en önemlisinin müşteri ilişkileri ve desteği olduğunu unutmadan; proje ve danışmanlık alanında 100 üzerinde müşteri portföyüne sahip Ofis XL olarak, genç ve yaratıcı kadromuz ile güçlü bir alt yapı sayesinde internet
Caner  T.

Caner T.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Üsküdar, İstanbul
Genel olarak tek sayfa (landing) page wordpressten site yapımı yapıyorum. Genel olarak adobe cc vb. gibi programları kullanmayı bilmiyorum. Logonuz yok ise ve tasarımcı tutmak istemiyorsanız logomakr.com gibi sitelerden basit logolar yapabilirsiniz. Daha yeni bitirdiğim bir sitem(kendi işim) http://noreason.co/ yu bitirdim. Yapımı kolay bir site fotoğraflar falan hep bize ait. Ayrıca logoda bir tasarımcı arkadasımdan cıkma. Ben hazırlamadım. Kısacası kolay bir site yapımı istiyorsanız doğ
Emre Y.

Emre Y.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Şişli, İstanbul
Kişisel ve Firmanıza özel Wordpress Sitenizi hazırlarım. Alan adı ve Hosting hakkında fikirlerimi paylarış, size en uygun en iyi paketleri sunarım. Wordpress Yapılacaklar: * Site Hızlandırma * Yandex ve Google Kaydı, SEO Optimizasyonu * Saldırılara karşı koruma * En uygun tema fikri * Sayfa düzenleme eklentileri * Kurumsal veya Kişisel mail açılması konusunda yadım, * Wordpress Mail ayarları (İletişim özel) * Sizden gelen özel istekler konusunda her türlü fikir alışverişi Word
Yaşar Ş.

Yaşar Ş.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Sitenizi Wordpress in dinamik ve esnek yapısıyla oluşturup, Kurumsal ve ya Kişisel olarak kullanabileceğiniz sistemler oluşturabilirim. Bu sayede firma ve kişisel prestijiniz tavan yapacaktır.
Necmettin Ş.

Necmettin Ş.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Şişli, İstanbul
Wordpress tabanlı sitelerde 4 yılı aşkın profesyonel tecrübeye sahibim. Wordpress altyapısına sahip siteler kurabilir, var olan sitenizde değişiklik ve geliştirmeler yapabilir ayrıca size özel eklentiler geliştirebilirim. SEO ile ilgili son gelişmeleri takip ederek sitenizi SEO uyumlu olarak geliştirebilir ya da var olan sitenizi SEO uyumlu hale getirebilirim. Daha önce SEO çalışması yaptığım örnek İnternet siteler için mesaj gönderebilirsiniz. Mobil trafiğin günümüzde daha fazla olması n
Adnan  D.

Adnan D.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Bahçelievler, İstanbul
Yıllardır sadece sevdiğimiz işi yaptık, web tasarımı ve seo alanında uzmanlaştık. Bu sayede onlarca aktif kullanıcıya ulaştık ve kullanıcılarımızın önerilerini dikkate alarak teknolojilerimizi sürekli geliştiriyoruz.Wordpress kurulum, ayarları, düzenleme, geliştirme, mobil uygulama yazılımı ve wordpress e entegresini sağlamak için buradayım. .
Tolgahan D.

Tolgahan D.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
T.C Maltepe Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunu. Yaklaşık 8 senedir profesyonel olarak Web tasarımıyla ilgileniyor. Wordpress Uzmanı, PHP, CSS, JQuery, Javascript, MySQL İstanbul, Türkiye 28
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali Destegül
WordPress Kurulum ve Geliştirme   09/06/2018

Doğru, dürüst, hızlı ve alanında uzman, profesyonel bir Webtasarımcı.. İşimiz sorunsuz ve hızlıca halloldu. Yasin ŞAHAN Bey e teşekkürler..

         
Uğur Bilgili
WordPress Kurulum ve Geliştirme   15/03/2018

Cengiz bey wordpress woocommerce web sitemin ihtiyaçlarını sadece bir kaç saat içerisinde hatasız olarak çözdü. Teşekkür eder, kendisini herkese tavsiye ederim.

         
WordPress Kurulum ve Geliştirme   01/03/2018

Çok yardımcı oldu. Hızlı sonuç üretip 3 saatte sayfamı ayaga kaldırdı. Kendisini candan tebrik ediyorum. web tasarımcı arayacagım bir tanıdıgım oldu.

         
Barkutsan Ambalaj
WordPress Kurulum ve Geliştirme   17/10/2017

Murat Bey verdiğimiz işi zamanında ve kusursuz olarak tamamlayarak takdirlerimizi kazanmıştır, kendisine teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

WordPress Kurulum ve Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz