En İyi 10 İstanbul WordPress Kurulum ve Geliştirme | Armut

En İyi 10 İstanbul WordPress Kurulum ve Geliştirme

4 WordPress Kurulum ve Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 96 WordPress Kurulum ve Geliştirme hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fatih S.

Fatih S.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Beykoz, İstanbul
Sıfırdan wordpress tabanlı her sektöre yönelik site kurarım. Mevcut sitelerde hız, görsellik gibi optimizasyonları yaparım. Sorun çözümlerinde yardımcı olurum.
Mert Faruk G.

Mert Faruk G.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Eyüp, İstanbul
Merhaba, ben yaklaşık 9 senedir web tasarım ve programlama işi ile uğraşıyorum. CMS yazılımları üzerine uzmanlığım var " Wordpress, Opencart, Joomla " ekstradan HTML ve CSS üzerine de uğraşıyorum ve Mobil Uygulama " Kotlin + Java " üzerine eğitim görüyorum işinizi hakkı ile yapmaya hazırım memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.
Naile  K.

Naile K.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Başakşehir, İstanbul
Kurumsal web sitesi yapım; Google arama motoruna sitenizin indekslenmesi ve tüm seo optimizasyonlarını yaparak; marka değerinizi arttırma ve kurumsallaştırma aşamasında sizlere yardımcı oluyoruz.
Yaşar Ş.

Yaşar Ş.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
Sitenizi Wordpress in dinamik ve esnek yapısıyla oluşturup, Kurumsal ve ya Kişisel olarak kullanabileceğiniz sistemler oluşturabilirim. Bu sayede firma ve kişisel prestijiniz tavan yapacaktır.
Ümid A.

Ümid A.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Kadıköy, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Yazılım geliştiricisi olan abimden dolayı bilgisayara küçüklüğümden beri büyük bir ilgim var ve yıllardır web tasarımı ile uğraşmaktayım.
Mehmet U.

Mehmet U.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Küçükçekmece, İstanbul
2005 yılından itibaren Joomla ile uğraşım oldu. Son 5 yılımda ise Wordpress siteleri yapıyor, düzenliyor, işletiyor ve bu siteler ile ilgili teknik destek veriyorum. MySQL veritabanı taşıma ve internet sitelerine de SEO hizmeti vermekteyim.
Selim B.

Selim B.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Bahçelievler, İstanbul
Hizmetlerimiz ; • WordPress Kurulum Hizmeti • PSD den HTML e • WordPress SEO Hizmeti • Sosyal Medya Yönetimi • WordPress Destek Hizmeti
Metehan K.

Metehan K.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Maltepe, İstanbul
Kendim kullanmak adına 3 adet Wordpress web sitesi geliştirdim en son geliştirdiğim haber sitemin adresi volehaber.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Selim Y.

Selim Y.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Bakırköy, İstanbul
Wordpress ile kişisel, kurumsal web sitelerinizi baştan sonra yapabilir, mevcuttaki büyük projelerinize analiz ve test adımları için freelance destek verebilirim.
Necmettin Ş.

Necmettin Ş.

WordPress Kurulum ve Geliştirme · Şişli, İstanbul
Wordpress tabanlı sitelerde 4 yılı aşkın profesyonel tecrübeye sahibim. Wordpress altyapısına sahip siteler kurabilir, var olan sitenizde değişiklik ve geliştirmeler yapabilir ayrıca size özel eklentiler geliştirebilirim. SEO ile ilgili son gelişmeleri takip ederek sitenizi SEO uyumlu olarak geliştirebilir ya da var olan sitenizi SEO uyumlu hale getirebilirim. Daha önce SEO çalışması yaptığım örnek İnternet siteler için mesaj gönderebilirsiniz. Mobil trafiğin günümüzde daha fazla olması n
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İSMAİL ÜLKÜ
WordPress Kurulum ve Geliştirme   24/11/2018

Konusuna hakim. İşimizi başarılı bir şekilde tamamladı. İnternet Sitemizle ilgili olarak tekrar çalışmak isteriz.

         
Ali Destegül
WordPress Kurulum ve Geliştirme   09/06/2018

Doğru, dürüst, hızlı ve alanında uzman, profesyonel bir Webtasarımcı.. İşimiz sorunsuz ve hızlıca halloldu. Yasin ŞAHAN Bey e teşekkürler..

         
Uğur Bilgili
WordPress Kurulum ve Geliştirme   15/03/2018

Cengiz bey wordpress woocommerce web sitemin ihtiyaçlarını sadece bir kaç saat içerisinde hatasız olarak çözdü. Teşekkür eder, kendisini herkese tavsiye ederim.

         
WordPress Kurulum ve Geliştirme   01/03/2018

Çok yardımcı oldu. Hızlı sonuç üretip 3 saatte sayfamı ayaga kaldırdı. Kendisini candan tebrik ediyorum. web tasarımcı arayacagım bir tanıdıgım oldu.

         
Barkutsan Ambalaj
WordPress Kurulum ve Geliştirme   17/10/2017

Murat Bey verdiğimiz işi zamanında ve kusursuz olarak tamamlayarak takdirlerimizi kazanmıştır, kendisine teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

         
Ali Ilci
WordPress Kurulum ve Geliştirme   28/07/2017

Aradığımız developerda bizim için en önemli noktalar: 1) hizmet sağlayan ile iletişim kolaylığı ve ulaşılabilirlik 2) yapılan işe ile ilgili tecrübe ve bilgi birikimi ve 3) proje takip ve hız idi. Murat Bütün her üç konuda da beklentilerimizin çok üzerinde bir hizmet sundu. Gerektiği yerde bizi bilmediğimiz ve bütçe açısından daha uygun alternatiflere yönlendirdi. Tek kelime ile çok memnun kaldık. Wordpress development konusunda desteğe ihtiyaç duyan herkese de şiddetle tavsiye ederiz.

         
WordPress Kurulum ve Geliştirme   04/07/2017

Yaptigi işin sonuna kadar hakkını veren gerektiginde saatlerce telefonda eklentini nasil calistigini anlatan insanlıgın bitmediginin göstergesi bir insan.fiyat konusunda insanları üzmicek teklifler veren işin hakkı ne ise o ücreti aldigini anlıyabilceginiz birisi kesinlikle öneririm tekrardan cok tesekkürler osman bey

         
Animation Türkiye
WordPress Kurulum ve Geliştirme   11/08/2016

Arkadaş bu konuda çok başarılı, tereddütsüz işinizi teslim edebilirsiniz, Başka birini aramaya hiç gerek yok! zaman kaybetmek istemiyorsanız Emre Sarıkaynak bir numara...

WordPress Kurulum ve Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz