En İyi 10 İstanbul Yoga Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 İstanbul Yoga Özel Ders Öğretmeni

4 Yoga Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 158 Yoga Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Meral K.

Meral K.

Yoga Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
* Yin Yoga, * Hatha Yoga * Özel Hamile Yogası * Çocuk Yogası derslerimi * 60 -70 üst yaş grubu yoga, Derslerimin her birinde; İş hayatının, özel hayatın içinde bunalmış, sıkışmış, yorulmuş zihin ve bedeniniz için, kişiye size özel programlar hazırlayarak, aroma terapi, reiki, aroma terapi ve destek enerjisel çalışmalarımla isteğinize göre özel dersler hazırlıyorum. Halen İstanbul Üniversitesi ve Özel Anaokul , 70 yaş üstü özel derslerim devam ediyor. Daha detaylı bilgi için :
Ece  I.

Ece I.

Yoga Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Nefes, Meditasyon, Hatha ve Dinamik Yoga dersleri vermekteyim. Her seviyeye uygun meditatif bir uygulama yapıyorum. Yoga; düzenli uygulamada omurga ve eklem ağrılarınıza iyi gelecek, kaslarını güçlendirip sıkılaştıracak ve size esneklik sağlayıp, postürünüzü de düzenleyecektir. Uluslararası Yoga Federasyonu üyesi Yoga Alliance U.S.A onaylı diplomaya sahibim. 9 yıldır yoga yapmakta ve 2 yıldır ders vermekteyim. ✩Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için lütfen mesaj atınız.
Dilem  A.

Dilem A.

Yoga Özel Ders · Fatih, İstanbul
Uluslarası geçerli 200 saat Hatha Yoga eğitimi (Spanda Bodrum). Kişiye özel program, enerji çalışmaları ve beslenme tavsiyeleri.
Güneş C.

Güneş C.

Yoga Özel Ders · Şişli, İstanbul
3 yıl önce yoga ile tanıştığımdan beri önce en büyük tutkum sonra da severek yaptığım işim haline geldi. 200 saat eğitmenlik eğitimimi tamamladıktan sonra Devrim Akkaya ile 30 saat Yin yoga eğitimini bitirdim. Halen Başak Yüksel ile 100 saat yoga terapi eğitimim devam ediyor. Özellikle Bel-boyun-diz incinmeleri ve hassasiyeti için yoga terapi pratiği büyük bir alan açıyor. Beden ve ruh bir bütün , yoga pratiğiyle bunu hatırladım. Belki sizde de benzer hisler uyanır :) Stüdyolarda ve özel ola
Gökçe Ö.

Gökçe Ö.

Yoga Özel Ders · Esenyurt, İstanbul
Merhaba hatha yoga eğitmeniyim. 🍀280Ryt Yoga Eğitmenliği 🍀Swing Yoga eğitmenliği 🍀Reiki practioner 🍀Yoga Federasyonu 🍀İleri seviye Asanalar 🍀Çakralarda Asanalar 🍀Nefes eğitmeni Birçok eğitim alanından bilgileri toparlayıp kendi tarzımda yorumlayarak şuanda eğitim hizmeti veriyorum.Beylikdüzünde kendi Yoga studıom var.Grup dersleri ve Özel dersler veriyorum.Kendi oluşturduğunuz kapalı grup ile ders alabilir,Özel olarak birebir ders yapabiliriz. . 📍Özel ders 130₺ 📍Grup Dersi
Eda B.

Eda B.

Yoga Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Merhaba. Hatha Yoga özel ders veriyorum. Derslerim 1 saat 15 dk sürmektedir. 200 saat Yoga eğitmenlik eğitimimi Cihangir Yoga Chris Chavez ile tamamladım. Ayrıntılar için çekinmeden bana ulaşabilirsiniz. Sevgiler.
Emel  O.

Emel O.

Yoga Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
1982 Bulgaristan doğumluyum. 1989’da Mecburi göç sebebiyle ailemle birlikte Türkiye’ye geldim. İstanbul Erkek Lisesi’ndeki eğitimimi takiben İ.Ü.İşletme Fakültesi ve GSÜ Pazarlama Yüksek Lisans eğitimleri aldım. AIESEC başta olmak üzere çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında ve projelerde çalıştım. Almanya’da Goodyear ile başladığım kurumsal iş hayatıma Microsoft ile önce Türkiye’de, sonra Dubai’de devam ettim. Yoga ile tanışmam da Dubai’de bu döneme rastlar. Stresli iş hayatıma bir panzehir
Merve Y.

Merve Y.

Yoga Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Hamilelik sürecini tamamlayan, bebeğini kucağına alan, yeni yaşam şartlarına fiziksel ve ruhsal yönden uyum sağlamaya çalışan annelerin bebekleri ile birlikte yapabilecekleri, eğlenerek, hareket etmek ve rahatlamak için en etkili yöntemlerden biri anne ve bebek yogası. Bebekle beraber yapılan yoga pozlarının yanı sıra, masaj, dokunma, kucaklama ve derin gevşeme içeren dersler sonrasında bebeğinizin iyi hissettiğini deneyimlemek ise en büyük hediye. Bebeğin anneyle iletişiminin mutlu ve huzurlu
Rıza Y.

Rıza Y.

Yoga Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Nefes, Meditasyon, Hatha ve Vinyasa Yoga dersleri veriyorum. 200RYT eğitimimi yoga nın doğduğu yer olan Rishikesh/Hindistan da aldım. Özel ve grup dersleri için iletişime geçebilirsiniz.
Merve K.

Merve K.

Yoga Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Yoga benim için sadece vücut egzersizi değil, beden zihin ve aklın bir bütün hali. Dinginlik, uyum ve ahenk. 6 senelik yoga geçmişime Vivekenanda Yoga Üniversitesi (Hindistan) eğitmenlik eğitimle birlikte daha da derinlik kazandırdım. Hindistan'a seyahatlerim, orada ünlü hocalardan aldığım dersler ve vipassana meditasyon eğitimi ile yoga bilgimi ve deneyimimi perçinledim. Öğrendiklerimle bana iyi geleni öğrencilerime de aktarabilmek , onlara her anlamda şifa verebilmek en büyük tuttkum. Yine ma
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Dd
Yoga Özel Ders   21/01/2019

ilk ders olmasına rağmen, hem mental olarak çakralarımı, hemde vücudumdaki enerjetik kanallarımı açtı Dilem hocam. sağolsun.

         
Yoga Özel Ders   16/01/2019

Şu anda ilk dersi aldım gayet memnun kaldım. İşini severek yapan birisi bu da bana yansıyor... teşekkürler Meral Hanım:)

         
Ezgi Gürer
Yoga Özel Ders   09/01/2019

Meral hanımla gerçekten tam bir denge içerisindeyiz ve yoga meditasyona her zaman kendisiyle devam etmek isterim☺️

         
Günnur Fidan
Yoga Özel Ders   22/11/2018

Zaten yoga yapmaya karar vermiştim. Buraya geldiğimde de iyice emin olduğum doğru adreste olduğumdan.

         
Mustafa Tığıl
Yoga Özel Ders   15/11/2018

Gizem hoca isinin profesörü. Bu kadar memlun kalcagimi sanmiyordum. Bir sonraki seansı sabırsızlıkla bekliyorum. Arkadaslar (siddetle tavsiye ediyorum. ) paramın karşılıgını fazlasıyla aldım..

         
Eylül Erdemir
Yoga Özel Ders   08/11/2018

Eda Hanım gerçekten işini çok severek ve iyi yapan biri, yogayı bu kadar seveceğim hiç aklıma gelmezdi. Tavsiye ederim :)

         
Gülnur Ertan
Yoga Özel Ders   07/11/2018

Kişiliği, davranışları, ses tonu çok samimi ve rahatlatıcı. Yoga konusundaki bilgisi ve deneyimi sayesinde de çok şey öğreniyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Serhat Okan
Yoga Özel Ders   14/10/2018

Nisa Hanım’a burdan teşekkür etmek istiyorum gerçekten kendisi inanılmaz bir hoca beklentilerimin üzerinde bir ders oldu. Bunu bir ders olarak görmeyip severek ve zevk alarak yaptığına inancım tam bu yüzden kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Yoga Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz