En İyi 10 İzmir 3D Teknik Çizim Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 557 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Salih Orçun G.

Salih Orçun G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
5 yıldır 3d modelleme üzerine çalışmaktayım. Yaptığım projeler ağırlık olarak iç mekan üzerine, çalışmalarımda istenilen fikirleri birebir yansıtabilmeye çok önem veriyorum. Ayrıca 3ds max programının sağladığı render kalitesi ile fotogerçekçiliğe en yakın sonuçlar çıkarabiliyorum. www.salihorcun-gursel.squarespace.com adresinden kendi çalışmalarımın bulunduğu portfolyoya ulaşabilirsiniz.
Orbay E.

Orbay E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karabağlar, İzmir
Uzun yıllardır bu sektörde uzman ekipler ile çalışmaktayız. Kaliteli profesyonel işçilik ile çalışıyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyet ve güvenini sağlamaktır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Barış Kutsal K.

Barış Kutsal K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Urla, İzmir
Yüksek öğrenimimi İngilizce Mimarlık Lisans üzerine yapıyorum, portfolyomda da birer kopyaları bulunan çok sayıda çeşitli etkinlik afişleri, logolar, çeviriler ve 3D modellemeler yaptım. Aynı zamanda gitar ve şan eğitimleri verdim. Kendimi bu alanlarda geliştirmeye devam edip gelirimi buradan sağlamak amacındayım. İşini zevkle yapan bir mimar olarak, mimarlık özel sektöründe büyük ölçekli projelerin tasarım, projelendirme, planlama, detaylandırma, modelleme ve görselleştirme tecrüb
Hakan H.

Hakan H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kemalpaşa, İzmir
2007 yılından bu yana profesyonel olarak teknik resim ve render hazırlamaktayım. 2010 yılından bu yana ise bu işin eğitmenliğini yapmaktayım.
Ahmet D.

Ahmet D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
Mimari / İç Mimari'de tasarım, uygulama ve görselleştirme alanlarında tecrübeliyim. 3ds Max, Autocad ve Ps programlarını gerektirdiği profesyonellikte kullanmaktayım. Bir çok projeyi yuz yuze görüşmeden tamamen sanal ortamda anlayıp, çizip teslim edebilmekteyim. Freelance olarak yapabileceğim işler arıyorum.
Mehmet İ.

Mehmet İ.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden Bilgisayar programcılığı bölümünden mezun oldum 3d Mimari Görselleştirme ile uğraşıyorum.
Gürol V.

Gürol V.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
Modelleme, render, post production, animasyon, portfolyo, broşür ve benzeri görsel tasarım işleriniz için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyorum. alttaki linke tıklayıp portfolyoma ulşıp, işlerime göz gezdirebilirsiniz.
Talha O.

Talha O.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
4. sınıf makine müh. öğrencisinden uygun fiyata 2 boyutlu yada 3 boyutlu tasarım, modelleme, üretim yardımı.
Melih Y.

Melih Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
Ulusal ve uluslararası yarışmalardan ödüllü mimarlık öğrencisi. Teknik çizim ve 3D modelleme konusunda detaylı bilgi sahibi. Makûl fiyat politikası izleyen, pratik odaklı mimar adayı.
Mrt Sinav

Mrt Sinav

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
3 boyutlu tasarımlarınız istediginiz detaylarda çizilir modelleri.İmalata yönelik resimleri hazırlanır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
OĞUZ ÇİMEN
3D Teknik Çizim   29/06/2020

Güzel bir üç boyutlu çalışma teslimi. İlgili ve detaycı bir yaklaşım ile iyi bir sonuç. Teşekür ederim.

         
Beyzanur Adanaş
3D Teknik Çizim   17/06/2020

projemi en hızlı ve en güzel şekilde yaptığınız için ne kadar teşekkür etsem az, mükemmel bir çalışma oldu sizinle tekrar çalışmak çok isterim işinizde son derece başarılısınız tebrik ediyorum.🙏

         
Ş. Nida Y.
3D Teknik Çizim   03/05/2020

Projenin başından sonuna kadar fikirlerimi alarak ilerledi. Özellikle arazi modelleme ve cephe tasarımı konusunda kararsız olduğum durumlarda bir mimar olarak önerilerini paylaşması çok iyiydi. Kendisine çok teşekkür ederim. İleride tekrar çalışmak isteyeceğim bir mimar.

         
Ertugrul Yazici
3D Teknik Çizim   07/03/2020

Soykan bey çok yardım sever ve hızlı çözümler sunuyor. Çalışmaları gerçekten başarılı. Teşekkürler tekrardan.

         
3D Teknik Çizim   14/10/2019

teklif verdiği günden itibaren; sürekli yardımcı olan;çizimleri detaylı anlatımı; fikir vermesi; istediklerimi çizmesi mükemmeldi. arkadaşa iş hayatında başarırlar dilerim..

         
3D Teknik Çizim   09/01/2019

Verdigi hizlindestek icin cok tesekkur ediyorum..hizli ve kaliteli bir calismmaiz oldu..calismaya da devam edecegiz

         
Mehmet Çağlar Kırmızı
3D Teknik Çizim   23/10/2018

Kesinlikle işine özverili ve profesyonel birisi. Her konuda yardımcı oldu. Kendisi ile ilgili olmayan durumlarda bile yardım etti. Böyle zamanda böyle ilgili ve alakalı birilerini bulmak çok çok. Hüseyin beye teşekkür ederim.

         
Yazgı Yılmaz
3D Teknik Çizim   28/08/2018

Esra Hanım'a beklentilerimizin çok çok üzerinde ve uygun fiyata verdiği hizmetten dolayı Koffie Winkel olarak teşekkür ederiz.Profesyonel bir tasarımcı...

Benzer Meslekler
3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz