En İyi 10 İzmir Bahçe ve Çim Bakım Bahçıvanı

4 Bahçe Bakımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 254 Bahçe ve Çim Bakım Bahçıvanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selcuk O.

Selcuk O.

Bahçe ve Çim Bakımı · Çeşme, İzmir
Çim serme uygulama ve Basit otomatik sulama sistemi. Bahçenizin tek seferlik ve senelik bakım ve temizliği yapılır.
Eyyüp  Ş.

Eyyüp Ş.

Bahçe ve Çim Bakımı · Bayraklı, İzmir
Bahçe düzenleme peyzaj sulama sistemleri ağaç budama çim serme Çiçek dikme ağaç dikme v.b işler profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. 35 yıllık tecrübemiz ile hertürlü bahçe işleriniz yapılır. En iyi fiyat garantisi verilir. Kaliteli işçilik sağlam malzeme en önemli hedeflerimizdir.
Efe Peyzaj Ve Otomatik Sulama Sistemleri

Efe Peyzaj Ve Otomatik Sulama Sistemleri

Bahçe ve Çim Bakımı · Bornova, İzmir
Art Peyzaj ve Otomatik Sulama Sistemleri İzmir ve çevresinde Peyzaj ve Otomatik Sulama Sistemleri alanında hizmet vermekteyiz. Şirketimizde 2 ziraat mühendisi 1 peyzaj mimarı ve saha ekibimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz
Mustafa  K.

Mustafa K.

Bahçe ve Çim Bakımı · Narlıdere, İzmir
Merhaba iyi günler her türlü bahçe bakımı budaması yaparım 10 yıllık bahcıvanlık deneyimimle en güzel bir sekilde bakımını yaparım ilaclama budama temizlik bahcede ne isi varsa yaparım
Pişkin fidancılık

Pişkin fidancılık

Bahçe ve Çim Bakımı · Ödemiş, İzmir
Doğru çeşit ve sağlıklı fidan için titizlikle çalışan bir firmayız. yaklaşık 50 yıllık üretim geçmişimiz bulunmakta tüm üretim aşamalarını kendimiz takip edip pazarlamasınıda gerçekleştiriyoruz. firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güven esasına dayalıdır.
Berna S.

Berna S.

Bahçe ve Çim Bakımı · Gaziemir, İzmir
30 yıllık tecrübemiz ile bahçe düzenlemeden bakımına ; peyzaj proje, uygulamadan danışmanlık hizmetine kadar geniş bir skalada hizmet vermekteyiz.
Ekrem Ş.

Ekrem Ş.

Bahçe ve Çim Bakımı · Karşıyaka, İzmir
İzmir'de ödemiş ve tirede hazır rulo çim üretim tesislerimiz; birlikte çalıştığımız fidanlıklarımız. Son teknoloji ekipman ve uzman kadromuzla: İç mekan ve dış mekan peyzaj çalışmaları Ağaçlandırma, bitkilendirme hizmetleri Bahçe ve çiçek bakım hizmetleri Otomatik ve damla sulama sistemleri kurulumu Kurumsal ve bireysel danışmanlık hizmetleri Direnaj ve altyapı oluşturma Bahçr toprağı, bitki ve.çüm temini Hizmetleri veren 12 yıllık aile şirketiyiz
Egemen K.

Egemen K.

Bahçe ve Çim Bakımı · Çeşme, İzmir
Konu ile alakalı Ziraat Mühendisleri ve Peyzaj Mimarı bulunduran ekibimizle garantili hizmet vermekteyiz.
Ahmet B.

Ahmet B.

Bahçe ve Çim Bakımı · Bayraklı, İzmir
Ender Peyzaj olarak;peyzaj tasarım ve uygulama, bahçe düzenleme, bitki üretimi, çim, hazır rulo çim ve peyzaj sulama sistemleri konusunda 2009 yılından beri faaliyet göstermekte olup alanında projelendirme, uygulama bakım danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz. Firmamız faaliyete geçtiği günden günümüze kadar sektörde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmalar arasında kendisine haklı bir yer edinmiştir.
Musa K.

Musa K.

Bahçe ve Çim Bakımı · Çeşme, İzmir
Bahçe yapımı ve otomatik sulama işlerini layığınla yapılır havuz temizlik+bakımı kaliteli güler yüzlü hizmet
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tutku Erten
Bahçe Bakımı   27/11/2019

Lavantisgarden Cemil Akar ile yapılan bahçe ve çim bakımından çok memnun kaldık . Ellerine sağlık. Söz verdiği saatte başlayıp bitirdi. Tertemiz bir çalışma oldu. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum. Istediğimizden de iyi bir iş çıkardılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Onka Grup
Bahçe Bakımı   13/09/2019

kendisine çok teşekkür ediyorum, Son derece kibar ve nazik bir beyefendidir. Tavsiye ederim kesinlikle.

         
Hazal Ezgi Ağdoğan
Bahçe Bakımı   08/07/2019

Lavantisgarden Cemil Bey den çok memnun kaldık. İşini gayet iyi ve profesyonel şekilde yaptı. İhtiyaç halinde kendisi ile tekrardan çalışmayı düşünüyoruz.

         
Bahçe Bakımı   30/06/2019

LavantisGarden Cemil abiye çok teşekkür ederim. Yıllardır el değmemiş olan bahçemize yapmış olduğu mükemmel dokunuşlarla 1 gün içerisinde nelerin gerçekleşebileceğini bizlere gösterdi. iş ahlakı , titizliği ve disiplinli çalışması ile apartmanımızın çehresini değiştiren cemil abi önderliğindeki lavantisgarden ekibini şiddetle tavsiye ederim..

         
Serkan Erkocaaslan
Bahçe Bakımı   03/06/2019

Beklediğimizden hızlı ve kaliteli bir iş oldu. Alanında profesyonel bir ekiple çalışmaktan çok memnun kaldık.

         
Büşra Temurcin
Bahçe Bakımı   21/05/2019

Lavantis farden Cemil bey burada yorumları okurken hiç mi menun olmayan yok demiştim ama sizin yaptığınız işte memnun olmayacak olduğunu sanmıyorum. Her şey söylediğinizden bile güzel oldu teşekkürler. Ellerinize sağlık.

         
Gul Ünlü
Bahçe Bakımı   19/05/2019

Tam dedikleri saatte gelerek çok kısa bir surede titizlikle işlerini bitirdiler.Can Temizlik gerçekten işlerini dürüstlükle ve profesyonelce yapıyor.Çok çok tesekkurler.Gerçekten memnun kaldık ve bundan sonra bahçe bakım ve ilaçlama işleri için tek adresimiz CAN TEMIZLIK.

         
mustafa sezer arık
Bahçe Bakımı   09/05/2019
gallery thumbnail

CEMİL AKAR LAVANTİSGARDEN İşini böyle gönülden yapan iş hayatında çok çok çok az insan tanıdım . dört dörtlük nedir diye sorsanız CEMEL AKAR derim . Bizim istediğimiz 1 di Cemil AKAR 10 Katını bırakıp bahçemizi güzelleştirdi . Nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum kendisine . Arabasıyla geldi ve TEK BAŞINA BİR ORDU GİBİ mükemmel bir iş çıkardı . fotoğraflarla öncesi sonrası yapıyorum ki başka birine telefon açmanıza gerek yok CEMİL AKARI BULUN GERİSİNİ DÜŞÜNMEYİN . İŞİN BAŞINDA BİLE DURMADI

Bahçe Bakımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz