En İyi 10 İzmir Çatı Tamir ve Aktarma Firması

4 Çatı Tamiri ve Aktarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 388 Çatı Tamir ve Aktarma Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Bektas Tarhan

Bektas Tarhan

Çatı Tamiri ve Aktarma · Urla, İzmir
Isımızın sonuna kadar arkasındayız müşteri müşteriyi çeker anlayışıyla çalışıyor işimizi önemsiyor büyük bir titizlikle yapiyoruz
Cengiz  Kestr

Cengiz Kestr

Çatı Tamiri ve Aktarma · Bornova, İzmir
Uzun yıllardan beri bu işle uğraştığım için her türlü tecrübeye sahibim.yaptığım butün işlerimi standartlara uygun olarak yapıyorum.
Cemil Muhikanci Sinan İzolasyon

Cemil Muhikanci Sinan İzolasyon

Çatı Tamiri ve Aktarma · Konak, İzmir
Teras çatı aktarma dere temel perde izolasyonlar garantili yapılır Polaratan sürme yalıtımlar garantili yapılır negatif ten gelen sular garantili kesilir
Erkan Demir

Erkan Demir

Çatı Tamiri ve Aktarma · Karşıyaka, İzmir
Firmam demir inşaat çatı izalasyon sistemleri uygulaması olorak.20.yılık tecrübemizle hizmetvermekteyiz saygılarımla
Adem Yaramaz

Adem Yaramaz

Çatı Tamiri ve Aktarma · Çeşme, İzmir
Uzun yıllardır bu sektörde profesyonel ekibimiz ile birlikte çalışmaktayız. Kaliteli malzemeler kullanarak profesyonel ekinimiz ile en iyisini yapmayı hedefliyruz İstanbul a hizmet vermekteyiz. Ücretsiz keşif imkanımız bulunmakla birlikte zamanında iş bitiriyoruz. Çıraklığını yapmadiğin işin patronu olamazsın.Biz bu ilke ile yola çıkıp. Kaliteli eleman kadrosu ile siz işveren lerimizin hizmetindeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Mustafa Bülbül

Mustafa Bülbül

Çatı Tamiri ve Aktarma · Kemalpaşa, İzmir
Çatı tadilat,tamirat,baca tıkanıklıkları, duvar örme, bahçe duvarları örme işi yapıyorum İnşaat ustasıyım
Muzaffer Durdi

Muzaffer Durdi

Çatı Tamiri ve Aktarma · Bornova, İzmir
İşimde memnuniyet benim için önemlidir. senedir bu isle uğraşiyorum.Yaptığım işin güzelliğini gördüğünüzde devamının geleceğinede eminim. Referans numaralarımız: -
Süleyman  Çelenk

Süleyman Çelenk

Çatı Tamiri ve Aktarma · Buca, İzmir
Her türlü ahşap ve kiremit yeni çatı yapımı, mevcut çatı yalıtım, izolasyon ve onarımı, betonarme çatı zemini, inşaat temel zemini izolasyonu ve sac çatı kaplamalar dahil olmak üzere membran döşeme hizmetlerini en iyi işçilik ve malzeme kalitesiyle yapmaktayız. Ücretsiz keşif hizmetimiz mevcuttur.
Sefa  Keleş

Sefa Keleş

Çatı Tamiri ve Aktarma · Bayraklı, İzmir
Yaklaşık 10 yıldır bu mesleğin içindeyiz (BABA MESLEĞİ)öncelik saygı sevgi ve güven ve tabiki müşteri memnuniyeti temelden çatıya kaba inşaat temelden çatıya anahtar teslim tadilat tamirat oda bölmeleri şömine kiremit çatı Demir çatı sandviç panel işleriniz (İTİNA İLE YAPILIR)
Ufuk Kılıç

Ufuk Kılıç

Çatı Tamiri ve Aktarma · Karabağlar, İzmir
İşleriniz uygun fiyat ve titizlikle yapılır garantilidir şahıs olduğum için firmalara göre daha uygun fiyata işleriniz yapılır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vedat G.
Çatı Tamiri ve Aktarma   15/11/2020

Emrah bey yaptığı işin arkasında duran sözün eri bir usta çatımızı düzgün bi şekilde tadilatını yaptı çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim hayırlı işleriniz olsun .

         
Çatı Tamiri ve Aktarma   02/10/2020

Şeref usta vaadettiği gün ekibiyle geldi, çatıdaki çürük tahtaları değiştirdi, duvar kenarındaki sığ kalıp taşma yapan oluğun üzerine mebran yapti, kırık kiremitleri değiştirdi, çıkan hafriyat atıklarını aşağıya indirdi ve aynı gün işini bitirip, teslim etti, parasını da aldı. Dostça ayrıldık Teşekkürler, emeklerinize sağlık.

         
Oguz A.
Çatı Tamiri ve Aktarma   11/08/2020

Çatı ve tadilat işlerini anahtar teslim olarak gerçekleştiren Yavuz Ustaya teşekkür ederim. Yavuz usta iletişim: 0541 529 54 29

         
Selcen Ç.
Çatı Tamiri ve Aktarma   21/07/2020

3 katı fiyat verdikleri işi, hızlı ve kaliteli malzemeler kullanarak 2 saatte tamamladı. Kendisine şükranlarımı sunuyorum.

         
Ayhan Y.
Çatı Tamiri ve Aktarma   13/05/2020

İşin uzmanı ve dürüst söz verdiği tarihte geldi işi tahminimden erken ve beklediğimden daha güzel teslimetti ortalığı tertemiz bıraktı tebrik ederim herkeze tavsiye ederim

         
Ayşen T.
Çatı Tamiri ve Aktarma   17/04/2020

Yapmış oldukları titiz ve güvenilirli iş için teşekkür ediyorum ustaların ellerine sağlık iyi çalışmlarr..

         
Ali A.
Çatı Tamiri ve Aktarma   21/02/2020

ÖZCAN USTA ÇATIYA ÇIKAR ÇIKMAZ HEMEN SORUNUN NERELERDEN GELDİĞİNİ ÇÖZDÜ VE ERTESİ GÜN GELİP İŞİ HALLETTİ VE BİR DAHA AKINTININ SENELERCE OLMAYACAĞI GARANTİSİNİ VERDİ.ELİNİZE SAĞLIK ÖZCAN USTA İYİKİ SENİN GİBİ USTAYI BULDUM:

         
Çatı Tamiri ve Aktarma   30/01/2020

Çatı onarım talebimiz irtibat sonrasındaki gün ve saatte gerçekleşti. Verilen sürede de tamamlandı. İşlemin önce ve sonrası sorunlu ve sorun olabilecek her yer tek tek tespit edilerek fotoğraflarla bildirildi. İşçilik, malzeme, güven, titiz çalışmaları ve iletişimlerinden çok memnun kaldık. kesinlikle önerebileceğimiz tercih edilebilecek bir firma. iş teslim sonrası ilk yağışta kontrol içinde geldiler takipçi olmaları ayrıca güzeldi. aldığımız hizmet için Ustamıza, ekibine ve Armut com’a çok teşekkür ederim.

Çatı Tamiri ve Aktarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz