En İyi 10 İzmir Freelance Yazılımcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 872 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ümit Gündüz

Ümit Gündüz

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Android ve iOS uygulamalar geliştiriyorum. Buna bağlı backend ve web admin paneli gibi web'e yönelik işler de yapıyorum.
Mümin Celal Pinar

Mümin Celal Pinar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Uzun yıllardır sektörde çeşitli profesyonel yazılımlar geliştirmekteyim. Kaliteli ve hızlı yazılım geliştirmek için gereken herşeyi yapmaktayım. Kuvvetli iletişim ve kaliteli yazılım en büyük önem verdiğim konulardır. Yetkinliklerim: - ReactJS - React Native - NodeJS - MsSQL - MongoDB - .Net Core - Typescript - Angular
Uğur Çalbay

Uğur Çalbay

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karabağlar, İzmir
Merhaba, Bilgisayar teknolojileri ve bilişim sistemleri mezunuyum. 4 yıllık eğitimim ardından Bilgisayar Mühendisliği üzerinde yüksek lisans yaptım. 5 yıldır sağlık sektöründe hastane otomasyonları geliştiren bir firmada yazılım geliştirme uzmanıyım. Bilgi sahibi olduğum konular Oracle veritabanı , Java ve C# Masaüstü uygulamaları, Web tabanlı projeler. Her türlü web yada masaüstü uygulamalarınız isteğinize göre yapabilirim ya da yarım projeleriniz devam ettirebilirim.
Fatih Gürpınar

Fatih Gürpınar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karabağlar, İzmir
Mükemmel olduğumu söylemem. Öncelikli olarak kendimi web yazılımlarında geliştirdim. Şimdi de IOS ve Android üzerine mobil uygulamalarda geliştirmekteyim. İşi zamanında bitirmek ve erken uyanmak prensiplerim arasındadır.
Didem Kayalı

Didem Kayalı

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Ege Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. 3 yıldır aktif olarak yazılım sektöründe çalışıyorum. Son 1 yıldır Turkcell e danışmanlık yapıyorum. Daha çok Microsoft ürünleri ile geliştirmeler yapıyor, .net framework ü üzerinde çalışıyorum.
Eda Keser

Eda Keser

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
C#,MSSQL,Asp.NET,HTML,CSS tecrübelerim mevcuttur. Takip sistemleri , otomasyon yazılımları ,her türlü masaüstü ya da web programlarında yardımcı olabilirim.
Ecode Bilgisayar Yazılım Ve Mühendislik

Ecode Bilgisayar Yazılım Ve Mühendislik

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
2011 yılında kurulan ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, yazılım geliştirme ve uygulama konularında faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır. Uzman ve deneyimli yazılım ekibiyle, bilişim alanında ARGE Projeleri, yazılım üretimi, geliştirmesi ve bilgi işlem danışmanlığı hizmetlerini vermektedir. ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik Vizyonu Yazılım teknolojilerini kullanarak firmaların tüm iş süreçlerinde verimliliklerini ve karlılıklarını arttırmak için bilgi işlem çözümleri üretmekt
Ahmet C.

Ahmet C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Platform bağımsız olarak isteklerinizi profosyenel çözümlerle karşılamak isterim.
Nurullah Türkyılmaz

Nurullah Türkyılmaz

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Software developer olarak kariyerime global bir şirkette devam etmekteyim. Ek olarak freelancer işler yapıyorum. Zaten işim bu olduğu için fazla tarife gerek yok. İhtiyaçlarınızı doğru belirlediğimiz sürece çıkan üründen memnun kalacaksınız. Çekinmeden arayabilirsiniz. .net, mvc, entityframework, asp.net, wepapi, desktop application HTML, javascript, css Web tasarım, bakım, Hosting
Aykut Atış

Aykut Atış

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü son sınıf öğrencisiyim. ProBina da statik çözümleme ve AutoCAD den mimari proje çizme üstüne, staj yerlerim ve freelance işler dahilinde tecrübeliyim. Yaptığım, girdiğim her işte düzenli ve temiz çalışmak, yapabildiğimin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ayrıca öğrenci bütçeme katkı olması dolayısıyla iş tekliflerinizi bekliyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayse Kiraz
Freelance Programcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

         
Oğuzhan Kormanlı
Freelance Programcı   04/07/2020

Bilgi birikim olarak kesinlikle güvenilir biri. Yardımcı olabilmek için gerçekten gece gündüz elinden geleni yapan çok dürüst biri. Yardımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim.

         
Bilal Açıkel
Freelance Programcı   28/05/2020

Aldığı işi zamanında ve gereklerine uygun bir şekilde tamamlayan bir profesyonel , sizlerle iletişimde bulunarak projenizi isteklerinize uygun bir şekilde yönlendiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Fatma Dulger
Freelance Programcı   13/05/2020

Kendisine iki tane web sitesi yaptirdim. Ikisi de mükemmel oldu. Ve Kisa surede teslim etti. Cok memnun kaldim. Cok guvenilir birisi. Ve kaliteli isler yapiyor. Iciniz rahat bir sekilde islerinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mahmut Yavşan
Freelance Programcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Berkay Yolasığmaz
Freelance Programcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz