En İyi 10 İzmir Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 708 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali İhsan  Y.

Ali İhsan Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Merhaba ; Özel bir şirkette yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Yazılım ile ilgili her türlü sorununuza çözüm bulabilir ve yazılım ve sql ile ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilirim. Daha detaylı bilgi için iletişime geçmemiz gerekli
Mustafa K.

Mustafa K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kemalpaşa, İzmir
.net c# javascript konularında çözümler üretebilirim. Projelerin dokümantasyonunu yapabilirim. Projenin gerçekleştirme aşamalarının planlamasını ve takibini yapabilirim. C# ile ihtyacınız olan özel class ları kodlayıp kaynak kodları ile teslim ederim.
Mümin Celal P.

Mümin Celal P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Asp.Net & MVC Core, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, XML, JSON bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Melih G.

Melih G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, php, c# (masaüstü ve web yazılım) geliştirme üzerine yedi yıldır profesyonel bir şekilde çalışmaktayım. İhtiyacınız olan yazılım çözümlemelerini web sitesi, masaüstü uygulama ve android mobil uygulama olarak geliştirebilirim.
Erdinç K.

Erdinç K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Bilgisayar Programlama (Önlisans-Mersin) ve İstatistik (Lisans-Ege) mezunuyum. Sektördeki yaklaşık 10 yıllık bir deneyimin ardından freelance olarak çalışmaya başladım. Detaylı bilgi için tr.linkedin.com erdinckaya adresini ziyaret edebilirsiniz.
Ezgi E.

Ezgi E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Urla, İzmir
Aktif olarak 2 yıldır sektörde çalışmaktayım. ancak 8 yıldır bir çok web projesi hayata geçirdim. html,css, php, asp.net,c#, mysql,mssql,postgresql, telerik bilgisine sahibim. kullanıcı odaklı projeler gerçekleştirmekteyim.
Dinçer G.

Dinçer G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Urla, İzmir
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. İzmir Teknoparkta HBS Solutions şirketinde part time programcı olarak çalışıyorum. Vourla Mag dergisinin IT ekibindeyim. Unity üzerinde Mobil oyun geliştirdim. Freelancer olarak başta Wordpress site kurulum/düzenleme ve kurumsal Android/iOS uygulama geliştirme olmak üzere freelance yazılım tekliflerinizi bekliyorum. -Wordpress- vourlamag.com hbssolutions.net -Google Play Store- play.google.com/store/apps/details?i
Volkan T.

Volkan T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Menemen, İzmir
C# Dilinde isteğe özel masaüstü programı yapabilir ve geliştirebilirim. Yaptığım bir kaç işin fotoğrafları profilimde mevcuttur.
Atlas S.

Atlas S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, Şahıs, Şirket veya Ürün tanıtımı gibi alanlarda web sitenizi hazırlayabilir, SEO optimizasyonu ile Google aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlayabiliriz. Aynı zamanda talebinize özel Mobil uygulama geliştirebiliriz.
Zafer S.

Zafer S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karşıyaka, İzmir
Kişiye ve ihtiyaca özel yazılımlar geliştiriyorum. Çalışma geçmişim ve çözüm geliştirdiğim firmaların farklı yelpazelerde olması sebebiyle çözüme daha kısa sürede ve daha ihtiyaca yönelik daha kullanışlı yazılımlar hazırlıyorum. Otomasyon ve endüstriyel alanlarda da uygulamalar geliştriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

Benzer Meslekler
Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz