En İyi 10 İzmir Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 735 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yavuz G.

Yavuz G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
.Net teknolojileri ile Web, Mobil, Desktop uygulamaları ve Arduino, Raspberry Pi ve isteğiniz doğrultuda elektronik, robotik, gömülü sistem projeleri geliştiriyorum. Pascal, C, C++, C#, Java, JavaScript, HTML5, CSS3, PHP, ASP.Net, JQuery, Ajax, AngularJS
Ferhat Ş.

Ferhat Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
C# programlama dilinde ve .NET kütüphanesinde tecrübeli ve hakim, Multithreading tabanlı uygulama geliştirme konularına tecrübeli ve hakim, Asp. Net Web Api gelişitirme konusunda tecrübeli ve hakim. Web Servis Mimarisi(SOAP), JSON ve XML veri yapıları konusuna tecrübeli ve hakim, HTML5, CSS3, Javascript, JQuery, Bootstrap teknolojilerine hakim ve tecrübeli. MS SQL Server programlama bilgisine hakim ve tecrübeli,İlişkisel Veri tabanı tasarımı ve Store Prosedur ,View vb.  araçların kullanma konu
Muharrem C.

Muharrem C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Narlıdere, İzmir
ERP, MRP 2 ( Üretim Planlama Takip ve Kontrol), Sipariş - Satın Alma - Stok Planlama - Lojistik Yönetimi, Kanal Yönetimi, Finans - Muhasebe Yönetimi, Terazi - Yazarkasa - POS - Perakende Çözümler, BARKOD Uygulamaları, El terminali Uygulamaları, Sıcak Satış ( Hot Sell ), Restoran - Cafe -Fastfood Yönetimi, Personel Verimlilik Takip Kontrol, RF ID uygulamalarıdır.
Erdinç K.

Erdinç K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Bilgisayar Programlama (Önlisans-Mersin) ve İstatistik (Lisans-Ege) mezunuyum. Sektördeki yaklaşık 10 yıllık bir deneyimin ardından freelance olarak çalışmaya başladım. Detaylı bilgi için tr.linkedin.com erdinckaya adresini ziyaret edebilirsiniz.
Mümin Celal P.

Mümin Celal P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Bilgisayar Mühendisiyim. Yazılım konusunda çok heyecanlıyım ve bana verilen görevi layıkıyla yerine getirebilirim. C#, Asp.Net & MVC Core, HTML5, CSS3, JavaScript, Jquery, SignalR, WebSocket, Rest, Soap, XML, JSON bilmekteyim ve her geçen gün kendimi hem bildiğim teknolojilerde hemde yeni teknolojilerde geliştirmekteyim. Tamamıyla gelişime açık biriyim.
Onurhan İ.

Onurhan İ.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kemalpaşa, İzmir
10 yıldır çeşitli firmalar tam zamanlı yazılım geliştirme danışmanı olarak çalışmaktayım. Endüstriyel Otomasyon Öğretmenliği yapıyorum şu anda.Yazılım konusunda ihtiyaçlarınıza düşündüğünüzden daha iyi şekilde yardımcı olabilirim. Web siteleri, kurumsal yazılımlar, endüstriyel yazılımlar, kişi ve firmaya özel projelerde hizmet vermekteyim.
Eray Y.

Eray Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Profesyonelliği back-end tarafında olan full stack Developer ım. Web , Android , Windows desktop ve uyarlanabilir platformlarda makine öğrenmesi uygulamaları üzerinde aktif olarak çalışıyorum.
Mustafa K.

Mustafa K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kemalpaşa, İzmir
.net c# javascript konularında çözümler üretebilirim. Projelerin dokümantasyonunu yapabilirim. Projenin gerçekleştirme aşamalarının planlamasını ve takibini yapabilirim. C# ile ihtyacınız olan özel class ları kodlayıp kaynak kodları ile teslim ederim.
Volkan T.

Volkan T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Menemen, İzmir
C# Dilinde isteğe özel masaüstü programı yapabilir ve geliştirebilirim. Yaptığım bir kaç işin fotoğrafları profilimde mevcuttur.
Cem Y.

Cem Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Tire, İzmir
Yazilim Muhendisiyim istediginiz website veya yazilimi istediginiz zamanda ve kalitede yaptirabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   07/02/2020

hakan bey işinde Başarılı işinin hakkını veren bir arkadaş vermiş olduğu tarihte işi teslim etti Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

         
Berkay Yolasığmaz
Freelance Programcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz