En İyi 10 İzmir Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 İzmir Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 459 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muharrem C.

Muharrem C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Narlıdere, İzmir
ERP, MRP 2 ( Üretim Planlama Takip ve Kontrol), Sipariş - Satın Alma - Stok Planlama - Lojistik Yönetimi, Kanal Yönetimi, Finans - Muhasebe Yönetimi, Terazi - Yazarkasa - POS - Perakende Çözümler, BARKOD Uygulamaları, El terminali Uygulamaları, Sıcak Satış ( Hot Sell ), Restoran - Cafe -Fastfood Yönetimi, Personel Verimlilik Takip Kontrol, RF ID uygulamalarıdır.
Kaan  K.

Kaan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, Mobil Oyun Geliştirme ve Web & Logo Tasarımı Sunuyorum Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Google Play de 2 oyunum var. Unity ile oyunlar yapıyorum. Ayrıca birçok web ve logo tasarımı yapıyorum. Neden beni seçmelisin: 1: - En düşük fiyata çok kaliteli hizmet sunuyoru. 2: - GooglePlay de 10k + indirmem bulunuyor. 3: - Proje bitiminden sonra sınırsız yardım.
Yiğit  Ö.

Yiğit Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Orta ölçekli firmaların ara yazılım çözüm hizmetini özel olarak oluşturabiliriz. Firma içi kullanabileceğiniz ana yazılım hizmetide vermekteyiz. En önemli bakış açımız ; Elde ettiğiniz yazılım verilerinin, Sizin için raporlayarak anlam katmamızdır .
Murat Ö.

Murat Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Torbalı, İzmir
2003 yılından bu gune profesyonel yazılımcı olarak çalışıyorum. php mysql jquery sistemlerinde uzmanım. Proje bazlı çalışıyorum. Tamamiyle kendi sistemlerimi kullanır istediğiniz ölçüde projeleri gerçekleştirebilirim.
Idn Yazılım Ve İnternet Teknolojileri

Idn Yazılım Ve İnternet Teknolojileri

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
IT sektöründe her zaman öncü firma olmayı başarmış ve IT sektörüne yön vermiş bulunmaktayız. IDN Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri olarak yeni açılmış bir firma olmamıza rağmen, çalışan ekibin uzun süre alanlarında deneyimli, yeni teknolojileri takip edip geliştirilen yazılımlarda üst düzey yazılım teknikleri kullanılmaktadır. Bu şekilde sektörün zirvesinde kalmayı her zaman başardık. Uluslararası sertifikasyona sahip ekibimiz ile anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Her zaman önceliğimizi, müş
Güvenç Ç.

Güvenç Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Android,ios yazılım geliştirme.Nesne tabanlı programlama,proje bazlı yazılım(motor sürme,eksenli makine tasarımı),robotik sistem tasarım ve yazılımı
Kemal Y.

Kemal Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
9 Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisi mezunuyum mevcut projelerde yer alabilirim, Veya küçük çaplı projeleri gerçekleştirebilirim
Serhat E.

Serhat E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Web yazılım ve mobil uygulama gelistirmekteyim.Tecrubelerimi sizinle paylasmak ve size en uygun hizmeti vermek icin hazirim.
Irem U.

Irem U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gaziemir, İzmir
Yeditepe universitesi bilgisar muhendisligi bolumunden mezun olarak sektore atildim. Halihazirda projelerde calismaktayim.
Ömer G.

Ömer G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ödemiş, İzmir
Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu. Web alanında araştırılıp öğrenilemeyecek bir şeyin olmadığına inanan teknoloji delisi. Yeteneklerim: -Asp.net -Mssql -Mysql -Css -Wordpress -Joomla -Html -Photoshop -Dreamweaver -Adobe Fireworks
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz