En İyi 10 İzmir Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir bölgesinde 314 Freelance Programcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mustafa G.

Mustafa G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
İzmirde bir yazılım firmasında çalışıyorum lisede aldığım eğitim ile 5 yıllık bir tecrübem var hem frontend,hemde backend tarafında, graphic bilgimde var iyi günler.
Ege Ş.

Ege Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karabağlar, İzmir
Mobil, web platformu ve Windows platformundaki uygulamalar geliştirebilecek bir bilgisayar mühendisi
Mehmet E.

Mehmet E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kemalpaşa, İzmir
70 e yakın "C" dili ile yazdığım program, arayüz bulunmakta. ihtiyaca yönelik olarak programlama yapabilmekteyim. Hizmetimin fiyatıyla değil kalitesiyle yarışırım.
Murat Ö.

Murat Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Torbalı, İzmir
2003 yılından bu gune profesyonel yazılımcı olarak çalışıyorum. php mysql jquery sistemlerinde uzmanım. Proje bazlı çalışıyorum. Tamamiyle kendi sistemlerimi kullanır istediğiniz ölçüde projeleri gerçekleştirebilirim.
Yavuz G.

Yavuz G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
.Net teknolojileri ile Web, Mobil, Desktop uygulamaları ve Arduino, Raspberry Pi ve isteğiniz doğrultuda elektronik, robotik, gömülü sistem projeleri geliştiriyorum. Pascal, C, C++, C#, Java, JavaScript, HTML5, CSS3, PHP, ASP.Net, JQuery, Ajax, AngularJS
Rıfat O.

Rıfat O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karabağlar, İzmir
Mekatronik mühendisi olmamdan ve bu bölümün en önemli dallarından biri olan yazılım konusunda kendimi geliştiriyorum. Daha da açıklayıcı olarak kendimi front-end (arayüz tasarımcısı) ve back-end (yazılım geliştiricisi) olarak geliştiriyorum.
Yusuf K.

Yusuf K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
- Mobil Uygulama Yazılım ve Geliştirim; (IOS & Android) - Web Tabanlı Uygulama Yazılım ve Geliştirim; - Masaüstü Uygulaması Yazılım ve Geliştirim; Ekibimizin ayrı ayrı hakim olduğu diller; Asp.net, MVC 5, C , C++ , C# , Java, PHP, J2EE, Phyton MsSql Server, MySql Soap Web Service Integration, Web Api Entity Framework CodeFirst , Dapper Ajax,Jquery, JavaScript, HTML/HTML5, CSS/CSS3, Maven, ionic, Angularjs,Telerik, Kendo, Bootstrap Karşıl
Burak B.

Burak B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bayraklı, İzmir
Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisiliği mezunu web ve mobil uygulamaları geliştiren bir yazılım aşığı yazılımcı.
Kaan K.

Kaan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Buca, İzmir
Software Developer At VeriPark. ⌂ C# Asp.Net MVC ⌂ VeriChannel ⌂ MsSql ⌂ JQuery ⌂ Angularjs ⌂ Angular 6 ⌂ Typescript ⌂ SOAP ⌂ REST
Uğur Ç.

Uğur Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karabağlar, İzmir
Merhaba, Bilgisayar teknolojileri ve bilişim sistemleri mezunuyum. 4 yıllık eğitimim ardından Bilgisayar Mühendisliği üzerinde yüksek lisans yaptım. 5 yıldır sağlık sektöründe hastane otomasyonları geliştiren bir firmada yazılım geliştirme uzmanıyım. Bilgi sahibi olduğum konular Oracle veritabanı , Java ve C# Masaüstü uygulamaları, Web tabanlı projeler. Her türlü web yada masaüstü uygulamalarınız isteğinize göre yapabilirim ya da yarım projeleriniz devam ettirebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

         
Freelance Programcı   14/03/2018

Çok sabırlı ve başarılı bir programcı zor durumdaydım bana çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz