En İyi 10 İzmir Hızlı Okuma Özel Ders Öğretmeni

4 Hızlı Okuma Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 18 Hızlı Okuma Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İsa  G.

İsa G.

Hızlı Okuma Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
İlkokullarda sıkça karşılaştığımız - DİSLEKSİ - HECELEYEREK OKUMA, - SÖZCÜKLERİ YANLIŞ OKUMA, - EKLERİ YANLIŞ OKUMA, - OKUDUĞUNU ANLAYAMAMA, sorunlarında çocuğunuzu özel derslerle kolayca başarıya ulaştırabilirim.
Fatma T.

Fatma T.

Hızlı Okuma Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
Hızlı ve etkin okuma özel ders ile okul ve iş hayatında çabuk odaklanma ve anlamayı kolaylaştırmaktadır. Ders başarısını arttırmaktadır. Kreş ve ana okullarına da kurs verebilirim. 3-7 yaş arası çocukların zihinsel potansiyelini geliştirme eğitim programı ile zeka , hafıza ve odaklanmaları sağlanarak, motor ,görsel, işitsel anlamaları arttırılarak. Zihinsel potansiyelini geliştirme sağlanmaktadır.
Elif C.

Elif C.

Hızlı Okuma Özel Ders · Konak, İzmir
Etkili ve hızlı okuma konusunda kendini geliştirmek isteyen herkes programıma katılabilir. ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin okuma alışkanlığı kazandığı aynı zamanda da okuma hızlarının değiştiği gözlenir.
Canses O.

Canses O.

Hızlı Okuma Özel Ders · Güzelbahçe, İzmir
Bilgiye ulaşmanın, öğrenmenin en kısa yollarından biri de anlayarak hızlı okumadır. Birçok alanda olduğu gibi okuma hızınızı teknik çalışmalar ve egzersizlerle geliştirmemiz mümkündür. Nasıl ki atletler hızlarını antrenmanlarla artırabiliyorlarsa, bizler de anlayarak hızlı okuma çalışmaları ile okuma hızımızı arttırabilir; bu yeteneklerimizi üst düzeyde kullanmamız için kendimize yardımcı olabiliriz.  Programın amacı : • Odaklanmayı artırmak, • Algıda seçicilik yaratmak, • Sınavda zaman t
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

Hızlı Okuma Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz