En İyi 10 İzmir İngilizce Çevirmen ve Tercüman | Armut

En İyi 10 İzmir İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 270 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Betul Y.

Betul Y.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Seren  A.

Seren A.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır Teknik, Hukuk, Sosyal Bilimler metinleri, tez, proje metinleri üzerine serbest çevirmen olarak çalışıyorum. İşlerimde 1000 karakter 8 lira veya kelimesi 6 kuruştan fiyatlandırma yapıyorum. İşlerimde son kontroller yapılmış ve düzenlenmiş haliyle teslimat tarihi ve saatinde daima hassasiyet gösteriyorum.
Büşra  O.

Büşra O.

İngilizce Çevirmen · Buca, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Çok sayıda transkripsiyon ve çeviri yaptım. En kısa sürede kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyorum.
Sumran E.

Sumran E.

İngilizce Çevirmen · Çeşme, İzmir
Uzun yıllar NATO da tercüman olarak görev yaptım. Amerikan Kültür derneğinde ders verdim. Ayrıca Kurumsal ve özel tercümelerde yaptım.
Nagihan S.

Nagihan S.

İngilizce Çevirmen · Karşıyaka, İzmir
İngilizce uluslararası ilişkiler doktora öğrencisiyim. Başta sosyal bilimler alanında olmak üzere, makale-ödev çevirisi yapmaktayım.
Ömer B.

Ömer B.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.İlk olarak hazırlık muafiyet sınavından aldığım not(87) ile hazırlık bölümünü okumadan geçmeye hak kazandım. 3. sınıfta Erasmus sınavlarından başarılı oldum ve 6 ay süre ile Almanya da bulundum. Şu an C1 seviyesinde ingilizce biliyorum . Bölümüm ile alakalı kaynaklarımın ingilizce olmasından dolayı da bu konuda çok fazla tecrübem vardır.
Mert Y.

Mert Y.

İngilizce Çevirmen · Karabağlar, İzmir
Merhabalar, çocukluğumdan beri İngilizce'yi dersten ziyade günlük hayatımın bir parçası olan bir etmen olarak gördüm. Bu faktör, Kıbrıs'ta aldığım İngilizce eğitimi ile de oldukça ilerlememi sağladı. Lisans eğitimimi de Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası İlişkiler %100 İngilizce bölümünü okuyarak, hazırlığa kalmadan 4 yılda tamamladım. Dolayısıyla günlük konuşma dilinin yanında akademik İngilizce'ye de hakim olduğumu söyleyebilirim. Akademik, ticari ve günlük metinlerinizin çevirisi için siz
Ece G.

Ece G.

İngilizce Çevirmen · Karşıyaka, İzmir
Merhabalar, Ben İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve AB bölümünden mezun oldum, tüm derslerimin İngilizce olmasıyla birlikte okul hayatımda çok sayıda İngilizce makale yazdım, son 8 aydır da aktif olarak Türkçe-İngilizce veya tam tersi çeviri yapmaktayım. İlgilenenler benimle iletişime geçebilir.
Eylül G.

Eylül G.

İngilizce Çevirmen · Konak, İzmir
Ege Üniversitesi nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı okuyorum. Yds puanım 90. Bir proje kapsamında ortaokul öğrencilerine İngilizce ders veriyorum. Çeviri işlerinizde de yardımcı olmak isterim.
Ozan Ö.

Ozan Ö.

İngilizce Çevirmen · Karabağlar, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi - Dilbilim bölümünden mezun oldum ve şu an Genel Dilbilim üzerine yüksek lisans yapmakta olan, lisansta aldığım sesbilim, biçimbilim ve toplumdilbilim eğitimi çerçevesinde dillerin yapısı ve toplum-dil ilişkisi üzerine çalışmalar yaparak çeviri üzerine yoğunlaşan birisiyim. Çeviremeyeceğim metin henüz yazılmamış olandır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
SEDEN ÖZSAYGI
İngilizce Çeviri   26/06/2019

İngilizce seviyesi , konuşma akıcılığı çok iyi. Kendileri bize çok yardımcı oldular. İş konusunda titiz ve duyarlı bu da, iş kalitesi açısından bizim için faydalı oldu. teşekkür ederim.

         
Selin Aşık
İngilizce Çeviri   16/06/2019

Cok cok memnun kaldim. Bayram olmasina ragmen özverili calismasiyla vaktinde ceviriyi teslim etti. Kesinlikle öneriyorum...

         
Yelda Kökçü
İngilizce Çeviri   04/06/2019

İşini layığı ile belirlenen sürede yapan bir çevirmenle çalıştım. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

         
Ayşegül Akbay
İngilizce Çeviri   17/05/2019

Tertemiz bir Türkçe ile, gecikmesiz, zamanında, tertipli bir dosya takdimi ile uygun fiyatlı, mükemmel çeviri hizmeti. Herkese tavsiye ederim.

         
Naz Saba
İngilizce Çeviri   30/04/2019

Çok memnun kaldım, Özellikle, sadece İngilizce tezimin Profreading edilmesi değil, aynı zamanda bilgi ve deneyimlerini de ilave ederek tezimi geliştirilmesine ve çok iyi seviyede hazırlamama yardımcı olmuştur. Teşekur ederim.

         
Büşra Sümeyye Bıyık
İngilizce Çeviri   18/04/2019

Uğur Bey çeviri konusunda bana tüm samimiyetiyle hiçbir maddi kaygı gütmeden yardımcı oldu. Kendisine minnettarım, çevirisinden de oldukça memnun kaldım, profesyonel bir şekilde çalışıyor. Çevirinizi istediğinizden daha erken bir sürede tamamlıyor. Ücret konusunda da takdiri size bırakıyor:) Her şey için çok teşekkürler Uğur Bey. Çeviri yaptırmak istiyorsanız hiç düşünmeden başvurabilirsiniz.

         
Güler Yılmaz
İngilizce Çeviri   16/04/2019

Akın Bey, iletişimi kuvvetli, müşteriyle nasıl konuşacağını bilen, iş etiği olan bir çevirmen. Kendisinden talep ettiğimiz bir çeviriyi kısa sürede tarafımıza ulaştırırken, aynı zamanda kaliteli ve titiz bir çalışmanın ürünüyle karşılaştığımızı söyleyebilirim. Kendisine emeği için teşekkür ederiz. Çeviri işinizi gönül rahatlığıyla kendisine teslim edebilirsiniz.

         
Yener Yılmaz
İngilizce Çeviri   06/03/2019

Harika kibar bir insanla çalıştım. Çalışma ahlaki yüksek, görev bilinci, sorumluluğu üst seviyede olan bir arkadaş, siddetle tavsiye ediyorum

Benzer Meslekler
İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz