En İyi 10 İzmir İngilizce Çevirmen ve Tercüman | Armut

En İyi 10 İzmir İngilizce Çevirmen ve Tercüman

4 İngilizce Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 292 İngilizce Çevirmen ve Tercüman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Betul Y.

Betul Y.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
ODTU mezunuyum 18 sene ingilizce ogretmenligi yaptim cok sayida makale ve yazi tercumesi yaptim 2 sene yurtdisinda bulundum
Seren  A.

Seren A.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi İngilizce Tercümanlık mezunuyum. Yaklaşık 4 yıldır Teknik, Hukuk, Sosyal Bilimler metinleri, tez, proje metinleri üzerine serbest çevirmen olarak çalışıyorum. İşlerimde 1000 karakter 8 lira veya kelimesi 6 kuruştan fiyatlandırma yapıyorum. İşlerimde son kontroller yapılmış ve düzenlenmiş haliyle teslimat tarihi ve saatinde daima hassasiyet gösteriyorum.
Ezgi Y.

Ezgi Y.

İngilizce Çevirmen · Konak, İzmir
2 Amerika da olmak uzere 8 yil yurtdisi tecrubeli doktorali kimya muhendisiyim. Teknik ve pratik ingilizceyi isimde ve ozel hayatimda kullanmaktayim.
Meryem B.

Meryem B.

İngilizce Çevirmen · Konak, İzmir
Ege Üni. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Daha önce altyazı çevirmenliği yaptım, şu an aktif olarak bir firmanın dış ticaret departmanında sözlü/yazılı çeviri yapıyorum.
Hakan Emre Y.

Hakan Emre Y.

İngilizce Çevirmen · Buca, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümü öğrencisiyim. Bölümümün ingilizce olmasından kaynaklı derslerin dışında da ingilizce içeriklerle uğraşabilirim.
Özlem E.

Özlem E.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi nde Mütercim Tercümanlık bölümünde okumaktayım. İngilizce sözlü ve yazılı tercüme deneyimlerim olmuştur. Aynı zamanda uygun bulduğum alanlarda İngilizce özel ders de veriyorum. 2011-12 yıllarında AFS programı ile Ohio Amerika da yaşadım 2014-15 yıllarında ise Erasmus ile Hannover Almanya da yaşadım Yurtdışı deneyimi ve tercüme konusunda bana hitap eden konularda yardımcı olabilirim.
Sumran E.

Sumran E.

İngilizce Çevirmen · Çeşme, İzmir
Uzun yıllar NATO da tercüman olarak görev yaptım. Amerikan Kültür derneğinde ders verdim. Ayrıca Kurumsal ve özel tercümelerde yaptım.
Dilşad K.

Dilşad K.

İngilizce Çevirmen · Balçova, İzmir
20, Dokuz Eylül Tıp 3.sınıf öğrencisi, latin danslarına meraklı, İngilizceden sonra 2.yabancı dil olarak A2 seviyesinde şuan Almanca öğrenmekte.
Başak K.

Başak K.

İngilizce Çevirmen · Bornova, İzmir
Yazılı ve sözlü çeviri hizmeti vermekteyim. Fiyat yapılacak çevirinin içeriği, uzunluğu ve teslim süresine göre değişiklik göstermektedir.
Baha K.

Baha K.

İngilizce Çevirmen · Buca, İzmir
Dünya genelinde tanınmış Freelance platformlarında ( Upwork, Freelancer gibi) İngilizce-Turkce makale, deneme, hikaye çevirileri yapıyorum. Ayrıca ilkokuldan üniversiteye kadar her alanda İngilizce ödev hazırlıyorum. Bu anlamda da bir şirkette bir süre çalıştım. İngilizce ile ilgili her türlü proje de beraber çalışabiliriz. Yaptığım çevirileri veya ödevleri istediğiniz süre içinde teslim ediyorum. Bu konuda sıkıntı yasamayacaginizi garanti edebilirim. Beraber çalışmak dileğiyle.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Devrim Şanslı
İngilizce Çeviri   11/09/2019

Enerjisi cabası on numara! Çok bilgili ama eğlenceli bir profesyonel biri. Balçova, Narlıdere, Karşıyaka ve Güzelbahçe de en iyi öğretmen ödüllerini hak etti. son derece memnun kaldık Eric Bey :)

         
Cansu Bulut
İngilizce Çeviri   07/09/2019

Betül hanım ve eşi olcay bey, teknik detaylar iceren dökümanımı terminlerine uyarak ve titizlikle çevirdiler. Hem kendilerine hem de armut.com a tesekkur ederim ve tavsiye ederim.

         
Mehmet ÜNAL
İngilizce Çeviri   04/09/2019

İşlerinin ehli insanlar. Hemen cevap verip hemen yardımcı oldular. Fiyat uygun. Hatta bedava. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim

         
Aslı Türksoy
İngilizce Çeviri   20/08/2019

Burada İngilizce bildiğini iddia eden bir sözde tercüman tarafından mağdur edilmiştim. Ardından Merve hanım ile iletişime geçtik. Çok çok kötü bir haldeki karman çorman bir metni bile toparladı sağ olsun. Mütercim tercümanlık bölümünden mezun bir yeminli tercüman olmasına rağmen fiyatları şişirmiyor. Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Kesinlikle aldığı ücreti sonuna kadar hak ediyor. Tekrar teşekkürler! Sevgiler..

         
Ender Yalçın
İngilizce Çeviri   20/08/2019

Güzel ve temiz bir iş çıkartıldı. Betül Hanım ve Eşi sağolsunlar, istediğim tarihte işi teslim ettiler. Hatta birkaç ek iş konusunda da, seve seve karşılık beklemeden yardım edebileceğini ifade ettiler. Yaptıkları işi severek ve karşı tarafı yormadan yapıyorlar, teşekkürler emeğiniz için :)

         
Sefa Kahraman
İngilizce Çeviri   07/08/2019

Selman bey oldukca isinde basarili ve iletisimi iyi olan bir insan. Aktif iletisim halinde kabileceginiz ve teknik anlamda da basarili. Güvenebilirsiniz. Tesekkurler Selman bey.

         
Begüm Yilmaz
İngilizce Çeviri   01/08/2019

Meltem 10000 kelimelik Türkçe den İngilizce ye olan çeviriyi gayet özenle ve ilgiyle, çok kısa bir sürede tamamladı. Kendisiyle çalışmak çok güzeldi. İleride yapılabilecek projelerde de kendisiyle iş yapmanın mümkün olabileceğini gördüm. Tavsiye ederim!

         
ATİLA AKBAŞ
İngilizce Çeviri   30/07/2019

İngilizce çeviri ihtiyacım için çevirmen arayışı içindeydim. İlk çeviri hizmetinden memnun kaldım ve yeni çeviri ihtiyaçlarım için de çalışmaya devam ediyorum. Çeviri kalitesi güzel ve iletişimleri gayet hızlı. Tavsiye ederim.

İngilizce Çeviri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz