En İyi 10 İzmir Köpek Eğitim Merkezi

4 Köpek Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 87 Köpek Eğitim Merkezi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Çağdaş Sincer

Çağdaş Sincer

Köpek Eğitimi · Karşıyaka, İzmir
K9,K5 Koruma Eğitimleri, Temel ve İleri itaat Eğitimleri , Köpek Gezdirme ve Pet Pansiyon Hizmeti.Ayrica köpek rehabilitasyon seansı icin sahsin kendi evinde hizmet sistemi.(daha hızli çözüm) . REFERANSLI EĞİTİM.
Beyza Kıvrak

Beyza Kıvrak

Köpek Eğitimi · Çiğli, İzmir
SELAM. Temel eğitimler konusunda kuskusuz sekilde köpeklerinizin eğitim göreceğine emin olabilirsiniz. (pati ver, çak, otur, bekle, yat, zıpla, öp, dön, yukarı-asagı, bekle ve tasmasız yürüyüş.)
Mehmet Akın

Mehmet Akın

Köpek Eğitimi · Buca, İzmir
Köpeğinizle ilgili tüm sorunları bir ömür buyu çekmek zorunda kalmadan sadece 20 ve 1 Ay içersinde sosyelleşme ve itaat eğitimi köpek sahiplerinle birlikte en anlaşılır bir şekilde anlatım ve uygulama yaptırmaktayım
Aytaç Mert

Aytaç Mert

Köpek Eğitimi · Karşıyaka, İzmir
Ww.aytacmert.com sitesini inceleyebilirsiniz. federasyonun ulusal yada uluslararasi sinavlarina girmeyen hicbir egitmene itibar etmeyiniz. kopek egitimi ciddi bir istir. Kucucuk hatalar kopegin ve sahibinin hayatini zehir edebilir. egitim gerek kopek sahibiyle gerekse egitim sonrasi sahiple calisarak kopek sahibine de kopek idareciligini ogreterek olmalidir.
Hi Dog Club Dog Traning Center

Hi Dog Club Dog Traning Center

Köpek Eğitimi · Konak, İzmir
Özellikle duyarlı ve bilinçli bir köpek sahibi örneği olup, pozitif eğitim metotlarını tercih ederek bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Ne yazık ki Türkiye’de yaygın kanı çok yanlış bir şekilde eğitimin 6. hatta 8. aydan önce başlanamayacağıdır — oysa biz köpek eve geldiği gün, yani henüz 2 aylıkken eğitime başlıyoruz ve bu sayede mucize sonuçlar elde ediyoruz. Zira 2-4 ay arası, köpeklerde “kritik sosyalleşme dönemi”dir ve davranışlarını tüm hayatı boyunca etkileyecek olan kararteri bu sür
Derya  Atak

Derya Atak

Köpek Eğitimi · Balçova, İzmir
Kötü köpek yoktur. Kötü sahip vardır. Ona bir yuva sunmak, yemek vermek ve sevgi vermek dışında ne yapıyorsunuz?
Bobi Koleji

Bobi Koleji

Köpek Eğitimi · Konak, İzmir
Bobi Koleji Pozitif Köpek Eğitim Merkezi, her ırk ve her yaşta köpeklerle, köpeğin kendi alanında sahibi ile yapılan eğitim sistemini benimsemiştir. Çünkü doğru eğitim sistemi köpeğin kendi alanında yapılmasıdır. Köpek evinden ve sahibinden uzaklaştığını hissettiği andan itibaren sorunlar karşımıza çıkar. Şimdiye kadar birçok sahip ve köpek ile çalıştık. Hemen hemen her iş sektöründen bize ulaşan elit köpek sahipleri oldu ve bu 11 senelik maceramızda asla kötü ayrıldığımız hiç kimse de olmadı.
Zafer  Gebenli

Zafer Gebenli

Köpek Eğitimi · Seferihisar, İzmir
7 yıldır profesyonel anlamda köpek eğitmenliği yapıyorum. İtaat, köpek davranışları ve sosyalizasyon konularında; köpek sahibi ile birlikte çalışarak eğitim hizmeti Vermekteyim.
Kuzey Dog Club

Kuzey Dog Club

Köpek Eğitimi · Menderes, İzmir
Kuzey Dog Club, 20 yıllık köpekli yaşam birikiminin, hayvan sevgisi ve hassas bir işletmecilik anlayışıyla birleşmesidir. Burası; sadece can dostlarınıza daha kaliteli bir yaşam sunmakla kalmaz, size de doğru bir hayat arkadaşı olmayı öğretir.
Murat  Güçlü

Murat Güçlü

Köpek Eğitimi · Konak, İzmir
1 haftalık pozitif köpek eğitimi ve davranış bozuklukları uzmanı Sizin evinizde sizin yanınızda köpeğimizi eğitiyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
HAKAN DAL
Köpek Eğitimi   30/03/2020

Size arkadaşımızın tavsiyle ulaştık, çok methetmişti ama inanmamıştık, şimdi az bile söylemiş diyorum.. Bu kadar kısa zamanda inanılmaz değişti, bambaşka bir köpecik duruyor karşımızda şimdi, bizdeki davranış hatalarını tespitiniz ise efsane, çook çook teşekkür ederiz ...

         
Sevim Berika Kaya
Köpek Eğitimi   27/03/2020

1 ay boyunca yavrumuzla çok güzel ilgilenildi. Oluşabilecek sıkıntılarda da yine yardımcı olacağını belirtti. Venüs artık çok daha sakin ve akıllı bir köpek. Teşekkür ederiz :)

         
Enis Tasoz
Köpek Eğitimi   10/03/2020

Nazlı hanım gerçekten bizim yaramaza karşı inanılmaz sabırlıydı. İtaat eğitiminden memnun kaldık ama daha önemlisi köpek bakmakla ilgili doğru bildiğimiz yanlışları öğrendik

         
Zafer Uçmaz
Köpek Eğitimi   21/12/2019

Herkeze tavsiye ederim onur arkadaşımı işinde gayet başaralı sabırlı bilgili bildi herseyı anlatıyor gine bir can sahıplenırsem gine onur arkadaşımla calişmak isterim👍👍👍

         
Figen Özdoğanoğlu
Köpek Eğitimi   20/11/2019

Çağdaş Beyden köpeğim oscar için eğitim aldık sorunumuzu kısa sürede çözdü çok teşekkür ediyoruz Çağdaş Beye ve Armut ailesine (artık eve tuvaletini yapmayan mutlu bir oğlumuz var👍👍)

         
Soner Kaya
Köpek Eğitimi   15/09/2019

İlgili ve beklentinizin fazlasını karşılayan sorularınızı ne doğru şekilde cevap veren bir marka tavsiye edebilirim.

         
Ayda Cavuldar
Köpek Eğitimi   29/08/2019

İyiki bu siteye üye olmuşum ve sizinl tanışmışım. Mia kızımla ilgili çok sorunlar yaşıyorduk birkaç yer araştırdıktan sonra sizi bulduğum ve sizi seçtiğim için kendimi okadar şanslı hissediyorumki. Benim kızımı adeta bir meleğe dönüştürdüğünüz için, güler yüzünüz için, kızımı hergün video paylaşarak çok fazla özletmediğiniz için, ailecek kendisine verdiğiniz sevgi ve vaktiniz için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Herkese ama herkese tavsiye edebilirim. 5 Yıldız sizin için az!!Sevgiyle kalın.

         
Yıldız Çakmaktaş
Köpek Eğitimi   08/08/2019

Benim 1.5 aylık kızımın eğitimi için Murat beyden eğitim aldık. Kızım 6haftalık eğitimden sonra onu daha çok sevdik. Bütün kötü huylarını unutmuş👍 . Ve gerçekten söz dinler oldu artık. Murat beye verdiği hizmet için gerçekten çok teşekkür ediyorum.

Köpek Eğitimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz