En İyi 10 İzmir Video Editörü

3 Video Düzenleme Montaj Kurgu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 725 Video Editörü hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Uğur Ürkmez

Uğur Ürkmez

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Konak, İzmir
İtina ile istediğiniz şekilde işlerinizin kurgusu ve montajı yapılır. Fiyat konusunda anlaşılabilir. Güven önceliklidir.
Fotokopter Prodüksiyon Ve Havadan Cekim

Fotokopter Prodüksiyon Ve Havadan Cekim

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Balçova, İzmir
Havadan & Yerden fotoğraf ve video çekimlerinde, ayrıca çekimlerin kurgulanması aşamalarında ciddi güvenilir ve tescilli bir firma olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Fotokopter Prodüksiyon olarak 2007 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Hedeflerinizi hayal gücümüzle bir araya getirerek sunduğumuz işlerimizde sizlerin memnuniyetini gözlerinizde görmek Fotokopter in tüm etik anlayışının temel taşını oluşturmaktadır. Kimi zaman büyük organizasyonlarınızın ( konserle
Oğuzhan Kuyucu

Oğuzhan Kuyucu

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Karşıyaka, İzmir
Final Cut, Premiere Pro ve After Effects ile projelerinizin kurgusunu yapabilirim. Gerekli durumlarda hareketli efektler kullanabilirim.
Hasan  Taş

Hasan Taş

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Konak, İzmir
Ege Üniversitesi - Radyo Televizyon ve Sinema mezunuyum. Video çekimi ve post prodüksiyon alanında size uygun fiyatta hizmet vermekteyim.
Murat AFŞIN

Murat AFŞIN

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Bornova, İzmir
Resim, Video Montajı yapmak. Youtuber ve dijital mecralarda seyir keyfini arttırmak. Animasyon ve gerekli yazıler ile bilgilendirmek. Reklam yapmak. Dijital medya yayın içeriğini yayın stili ve politikasına göre düzenlemek. Dijital medya içeriklerini, kitap ve makalelerin taslaklarını gözden geçirmek, düzenlemek. metni geliştirmek için yorumlar sunmak ve başlıklar önermek. Dijital mecralarda yer alacak metnin görselle uyumunu kontrol etmek.
Hulisi Kayacı

Hulisi Kayacı

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Bornova, İzmir
Merhaba ,2011 yılında fotoğrafla tanıştım. Hemen herkes gibi hobi olarak başlayan süreç profesyonelliğe adım atmamla birlikte iş haline dönüştü. 2017 yılından itibaren video üretmeye başladım. Adana ve civar illerde bir çok ajans, kişi ve kurumlarla çalışmalar yürüttüm. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Ahmet Ulaş

Ahmet Ulaş

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Karşıyaka, İzmir
Merhaba :) profesyonel bir şekilde; firmanızın ya da bireysel çalışmalarınızın montaj işlemini sizin isteginize ve beğeni kriterlerinize göre kaliteli bir şekilde yapmaktayım. Bu süreçte sizinle sürekli irtibat halinde kalip, sizlerden geri dönüş alarak video kurgusunu, en iyi hâle getirmek için uğraş vermekteyim. İyi bir iş için sizinle ekip halinde çalismaya hazırım.
Mehmet Oğuzhan Macar

Mehmet Oğuzhan Macar

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Urla, İzmir
Videolarınızın kurgusunu yapabilir, slaytlar ve kinetik videolar hazırlayabilir, küçük işletmeler için tanıtım videoları hazırlayabilirim. Yaptığım işlerden bazı örneklere linklerden ulaşabilirsiniz. ((*)yıldızlı bölümleri eğik çizgi ile değiştiriniz) vk.com*videos goo.gl*euPSa goo.gl*PLQqMG goo.gl*vXwKt goo.gl*PxVnKH
Raymond Manczarek

Raymond Manczarek

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Urla, İzmir
Çeşitli konularda kaydedilen görüntülerinizi, izlenmesi daha keyifli hale getirme konusunda yardımcı olabilirim. Çekim hataları ve görünmesi istenmeyen bölümlerden arındırıp; müzik, konuşma sesi, yazı, grafik, efektler ekleyerek görüntülerinize dinamiklik katabilirim. Uzun çekim süresi nedeniyle izlenmesi güç olan görüntülerinizi özet kısa filmler haline getirebilirim. Fotoğraf ya da video görüntülerinden özel günlere yönelik klipler hazırlayabilirim. Tüm bunları yaparken Canopus Edius,
Derya Kurtuluş

Derya Kurtuluş

Video Editörü Düzenleme Montaj Kurgu · Çiğli, İzmir
Adobe Premier, Photoshop ve After Effect Programları konusunda bilgi sahibiyim. Program jeneriği, kj, hava durumu yol durumu templateleri hazırlayabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Su Ö.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   22/02/2021

aldığımız hizmetten çok memnunuz. istediğimiz her şeyi eksiksiz, sabırla yaptı. verdiği fiyatın ve beklentimizin çok üstünde bir iş teslim etti. kendisi ile iletişim çok sorunsuz ve etkin biş şekilde ilerledi. video işimiz olduğundan bundan sonra direk kendisi ile teması geçeceğim.

         
Özgür Y.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   07/12/2020

kardeşim ellerine sağlık gerçekten her konuda yardımcı oldu ortak kararlar alarak işçilerimiz de ilerleme yaptık.hersey için teşekkür ederim 🙏😊

         
Barış E.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   23/11/2020

Onur konusuna çok hakim ve özveriyle çalışan, yaptığı işe kendisinden bir şeyler katan iyi bir profesyonel. YouTube kanalım için kendisiyle çalışıyorum ve çok memnunum. Tereddüt etmeden kendisine ulaşabilirsiniz.

         
Deniz P.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   05/10/2020

Ürünlerimin tanıtımı ile ilgili kendi vizyonundan yaptıgı katılımlarla birlikte çok güzel bir video hazırladı. Emeginize Saglık.

         
Yunus V.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   13/09/2020

Adem Bey Edit’i profesyonelce ve hızlı yapıyor. Ve en sevdiğim yanıysa değiştirmek istediğiniz yerler olduğunda, kaç defa olursa olsun söylemenizle yapması arasında çok zaman oynamıyor ve hemen halledip gönderiyor.

         
Abdullah K.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   13/08/2020

işlerinde çok iyiler hic bir plan yokken sıfırdan kurgu yapilip video ortaya cikti tebrik ediyorum ece hanımı ve sinem hanımı

         
Aysun B.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   16/06/2020

İlk defa yapmış olduğum işe rağmen bana kendi tecrübesiyle çok yardımcı oldu. Aynı gün işini bitirdi ve çok sıcakkanlı. Bundan sonra ki her işimde kendisiyle devam edeceğim. Sizde güvenebilirsiniz bence.

         
Ceylan K.
Video Düzenleme Montaj Kurgu   28/05/2020

Barış Bey profesyonel yaklaşımıyla video çekiminden sonrası montaj, edit ve diğer düzenlemeler konusunda oldukça yardımcı oldu. Eda Hanım ile birlikte harika bir iş çıkardılar. Kesinlikle çalışmanızı öneririm.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
Video Düzenleme Montaj Kurgu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz