En İyi 10 İzmir Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni

4 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 39 Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Burak İ.

Burak İ.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders · Bayraklı, İzmir
I’m a graduate from Ege University major in Turkish Teaching. My master degree is Turkish Teaching for foreigners. As of right now I’m working at Tömer, İzmir which is a part of Ankara University. I’m teaching Turkish as a foreign language at every level. Due to the circumstances that we re in I ll continue my classes online. Ege Üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. Yabancılara Türkçe öğretimi alanında yüksek lisans yapıyorum. Halen Ankara Üniversitesi Tömer, İzmir şubesinde öğretim ele
Cihad K.

Cihad K.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders · Foça, İzmir
Hello, I give Turkish lessons for foreign people in English. I graduated from Bogazici University Turkish language department. If you want to speak and write Turkish fluently don't hesitate to contact me. Merhaba, Boğaziçi Üniversitesi Türk dili ve edebiyatı mezunuyum. İlköğretim, lise ve üniversite düzeyinde Türk dili ve edebiyatı ile ilgili özel ders veriyorum. Bunun yanında İngilizce konusunda da yardımcı olabilirim.
Burak Celil  Ö.

Burak Celil Ö.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders · Çiğli, İzmir
2014 yılından beri aktif olarak çalışmaktayım. Dershanelerde ve kolejlerde görev yaptım. 2016 ALES Güz Oturumu Sözel bölümünde Türkiye genelinde ilk bine girdim. Bizim mesleğimizde önemli olan sadece bilgili olmak değil bildiklerini öğrencilerine en iyi şekilde aktabilmektir. Ders verdiğim öğrenci gözle görülür bir değişim yakalayamaz ve memnun kalmazsa bir kuruş para talep etmem. Sadece dil bilgisi dersleri değil, güzel konuşma ve hitabet dersleri de veriyorum. Bu alanda da sertifikam var.
ASLI A.

ASLI A.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir
Merhabalar; I am a student at the Fine Arts University textile and fashion design department. I like to be with different cultures. I love South Korea and Asia. It was great to practice Turkish with someone who was Korean. I have a talented and fun character. You know :) . Everyone loves learning with fun.My speech is clear and understandable. Evet, buradan sonrası türkçe :). ingilizcem çok iyi değil çünkü :) Güzel , güvenilir, ve eğlenceli vakit geçirerek türkçe öğrenelim.
Gürkan  B.

Gürkan B.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders · Buca, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunuyum. "Ankara Üniversitesi TÖMER Türkçenin Yabancı Dil Olarak Öğretimi Sertifikası na sahibim." Türkçenin yabancı dil olarak öğretimi alanında 3 yıllık ders deneyimine sahibim halen bu alanda A1 seviyesinden C2 seviyesine kadar farklı gruplarla çalışıyorum. Teknoloji tabanlı Türkçe öğretimi üzerine çalışıyorum. Birebir ders ortamında yahut uzaktan eğitim yoluyla Türkçe dersleri verebilirim. I have graduated from th
Erdal Ö.

Erdal Ö.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders · Konak, İzmir
Learn Turkish with me. I have been teaching Turkish and Culture of Turkey for about ten years. I am good at teaching Turkish. I do my business that I know Best
Tarık T.

Tarık T.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders · Narlıdere, İzmir
Dünyanın pek çok ülkesinden Türkçe öğrenmek isteyenlere beş yıldır A1 A2 B1 B2 seviyeleri ile NATİVE dersleri vermekteyim. as a native speaker,I have been teaching TURKISH grammar A1 A2 B1 B2 levels and also speaking too, for five years to students from all around the world. If you want to learn Turkish Language you can connect with me.
Tamer Y.

Tamer Y.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders · Çiğli, İzmir
For those people looking for a native Turkish teacher, I m officially a certified teacher by Yunus Emre Institute and I ve been teaching Turkish to foreign learners for a year. I have all the materialls we need and we will use them effectively. I m looking forward to hearing from you. Have a nice day if you read this.
Esin Burcu  İ.

Esin Burcu İ.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders · Karşıyaka, İzmir
2017 yılında Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. 2018 yılında Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. 2018 yılında Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsünde Türk Dünyası Edebiyatları Ana Bilim Dalında yüksek lisans yapmaya başladım. Tez aşamasındayım. 2016-2019 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tömer bünyesinde Rusça kursunu tamamlayarak diploma aldım.
Talat A.

Talat A.

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders · Konak, İzmir
Kamu okulunda yabancılara Türkçe dersi veriyorum .7 yıllık mesleki deneyimim var . Fiyat konusunda esneklik sağlayabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tuğba Arzu Hürcan
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   11/05/2020

Davut has been nice teacher adapted lessons to the level of the student. He is very interactive to improve Turkish conversation which was my objective. He knows what needs to be done. I strongly recommend Davut as Turkish teacher

         
Metin Bekil
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   04/10/2019

İlk ilki ders gayet iyiydi. Derya Hanım işini titizlikle yapan bir öğretmen. Herkese tavsiye ederim.

         
ISMAIL HACIISMAIL
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   09/04/2019

I am very grateful to Mr. Davut. An understanding, open minded, and patient person especially with my ever-changing and busy schedule. and more importantly: no racism like that we smell everywhere.

         
Muhammet Hasuygur
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   27/03/2019

I am a business man from China, I have a factory near Gebze city, I am learning Turkish with Mr Davut Bey now. He is a very strict and patient teacher, his lessons always prepared and on schedule, very good teacher!

         
Fikrolog Tasarım Danışmanlık
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   12/02/2018

Sadık bey yazdıklarının da ötesinde gerçek bir profesyonel. Kendisi yabancı arkadaşıma türkçe öğretirken ileri düzey ingilizcesini de çok verimli kullanıyor. Karşısındakine sadece dil öğretmekle kalmıyor. Kültürü de işliyor. Dilin vurgusunu seslenişlerini de başarılı bir şekilde öğretiyor. Beklediğimizin çok ötesinde bir hizmet aldık. Çok teşekkür ederiz.

         
Yiğit Kirpi
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   21/10/2017

Elif Hanım çok iyi bir öğretmen, çok sıcak ve ilgili. Öğrencinin ihtiyacı olan şeyi anlayıp karşılığında aktarımı güzel yapıyor. Uygulamalarla çok yardımcı oluyor, konuları anlatım ve açıklama bakımından gayet donanımlı. Ögrencisi olarak sıkılmıyorsunuz. Kısa surede ilerleme kaydettik, tüm samimiyetimle tavsiye ederim.

         
Mohamed Salah
Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders   01/08/2017

I ve been taking Turkish private lessons with Zeynep Hanim for over a month (2 lessons per week schedule). She s a fantastic teacher, her teaching skills are amazing as she starts by understanding your needs and goals, and customises a study plan for you to meet those needs. For example, i am focused on conversation speaking more than formal writing and that s how we spend most of the class time. She s also flexible when it comes to timing of the lessons. Great experience!

Yabancılar İçin Türkçe Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz