En İyi 10 K. Maraş Bahçe Duvarı Firması

3 Bahçe Duvarı Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Erdem Delice

Erdem Delice

Bahçe Duvarı Yapımı · Elbistan, K. Maraş
İnşaat mühendisiyim Anahtar teslim her türlü iş yapılır . Tadilat işleri ve mütahitlik hizmeti verilir.
Mehmet  Güneş

Mehmet Güneş

Bahçe Duvarı Yapımı · Göksun, K. Maraş
Türkiye nin neresinde olursanız olun taş duvar (istinat çevre şömine merdiven yürüyüş yolu) hiç farketmez biz oradayız taş işiniz varsa bizimle görüşüp fiyat almadan karar vermeyin İletişim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bahaddin D.
Bahçe Duvarı Yapımı   04/12/2020

Apartmanımıza, Ahmet bey ile bahçe duvarımızı yaptık, standart bahçe duvarının dışında ek taleplerimizi karşıladı. Yapılan işçilik ve duvarın düzgünlüğü tüm apartman sakinlerince beğenildi. İlk kez kendisi ile iş yaptık ama 40 yıldır çalışıyormuşuz gibi sorunsuz tamamladık işi.

         
Deniz E.
Bahçe Duvarı Yapımı   27/08/2020

İşçilik 10 üzerinden 10. İnsan ilişkisi de 10 üzerinden 10. Gözünüz kapalı işi verebilirsiniz. Mehmet bey ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
Said A.
Bahçe Duvarı Yapımı   13/08/2020

Evimizin Duvar Ve Kaba Inşaat Işlerini Gününden Önce Bitirdiler. Öncelikle Mimr Suna Hanım Ve Eşi Salıh Beye Daha Sonrada Tüm Ekibe Teşekkür Ederiz Elinize Emeğinize Sağlık.

         
Adem A.
Bahçe Duvarı Yapımı   12/07/2020

Çimkar yapı dekorasyona aldığım hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum gerçekten işçilikleri mükemmel herkese tavsiye ediyorum.

         
Selçuk K.
Bahçe Duvarı Yapımı   04/06/2020

12x3 metre yükseklikte perde beton duvar yapım işini 1,5 metre yükseklik olarak revize ederek tamamladık. İsteklerimize elinden geldiğince cevap verdi. Pazartesi başladı bugün 4 günde kalıpları söktü.

         
Halil K.
Bahçe Duvarı Yapımı   19/04/2020

Ali bey ilgili alakalı, hemen cevap verdi. A dan Z ye en iyi fiyat ve kaliteli hizmet vermekte. Hızlı ve estetik işler yapmakta.

         
Güvenç Ç.
Bahçe Duvarı Yapımı   21/05/2019
gallery thumbnail

Tam söylediği gibi ve tam söylediği sürede duvarımızı yapıp teslim etti. ellerine sağlık Nurullah usta. Kapımızın önünde moloz vs de bırakmadı güvenimizi boş çıkarmadı bu sebeple sitemizden başka iş de alıp çalışmaya devam etmekte.

         
Ahmet D.
Bahçe Duvarı Yapımı   28/07/2018

Hodres Home Sahibi Fatih Bey ile çalışmak son derece memnuniyet vericiydi. İçimize sinen bir bahçe duvarı ve çiçeklik yaptı. İşin yapılışı esnasında karşılık fikir alış verişi yaparak istediğimiz yönde bir imalat yaptı. İş sonunda temizlik de yaparak tertemiz bir çevre teslim ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Bahçe Duvarı Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz