En İyi 10 K. Maraş Doğalgaz Proje Firması

4 Doğalgaz Proje Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

K. Maraş civarında 10 Doğalgaz Proje Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Turan G.

Turan G.

Doğalgaz Proje · Onikişubat, K. Maraş
Fırat üniversitesi makine mühendisliği mezunu.Mekanik montaj ve borulama konularında şantiye deneyimine sahip yangın tesisat projesi olmak proje deneyimine de sahiptir.Müşteri odaklı yeni tasarım ya da mevcut sistem üzerinden AR-GE çalışması hizmeti ve sistem revizyonu çözüm odaklı danışmanlık hizmetleri verilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Muhammet Karakavuz
Doğalgaz Proje   17/01/2020

Verdikleri saatte adresime geldiler güleryüzlü işi bilen arkadaşlar temiz titiz bir şekilde kombi in montajını yaptılar hatta yeni daire olduğu için su saati takılı değildi rica ettim gereken malzemeleri aldım saatinde bağlayıverdiler sağolsunlar yaptıkları iş içime sindi herşey den necdet bey ekibine teşekkürler.

         
Caner Yeni
Doğalgaz Proje   15/01/2020

Verilen isi anlaşılan fiyat dahilinde tamamladı. İş yoğunluğu sebebi ile sürede biraz uzama oldu ancak ilgili tavırlarıyla mağduriyet yaşatmadı.

         
Murat Ak
Doğalgaz Proje   05/01/2020

Hakan usta fiyat konusunda yardımcı olmaya çalıştı. Yoğun olduğu halde işi zamanında bitirmek için elinden geleni yaptı. İletişim konusunda hiç bir problem yaşamadım. Çok memnun kaldım.

         
Atilla Atilla
Doğalgaz Proje   16/12/2019

Kendisi cok düzgün, işini layıkıyla yapan günümüz piyasasında zor bulunan bir özellik olan güvenilirliği müsteriye yansitan bir profesyonel.Siz işi ona bırakın gözünüz arkada kalmasın.Ben öyle yaptım.Emekleri icin kendisine teşekkürler...

         
Akif Saltık
Doğalgaz Proje   06/12/2019
gallery thumbnail

ilk gün geldiler detaylı işi anlattılar fiyatlarda diğer firmalara göre makuldü.2 iş günüde tüm işler bitmiş gerisi doğalgaz dağıtıcısına kalmıştı çok şükür onlarda bitti. artık sıcak evimizde oturmanın keyfini yaşıyorız. teşekkürler verdiğiniz kaliteli ve temiz iş için.

         
Figen Kırtay
Doğalgaz Proje   29/11/2019

Çok teşekkür ederiz verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık hayırlı işler diliyorum tekrar teşekkür ederiz

         
Can Güler
Doğalgaz Proje   19/11/2019

Arkadaşlar gayet başarili.Hem fiyatları uygun hemde işlerini sıkı takip edip güler yüzlü hizmet veriyolar. Tavsiye ederim👏🤝👍

         
Alp Doğan
Doğalgaz Proje   25/05/2019

Umut bey müşterisiyle çok ilgili her konuda çok yardımcı oluyor anlaşdıktan sonra hemen ertesi gün ürünün montajını gerçekleştirdi işlemlerin her anında müşterisini bilgilendiriyor ışık hızında çalışıyor çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

Doğalgaz Proje hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz