En İyi 10 Kadıköy Bağlama Özel Ders | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Bağlama Özel Ders

4 Bağlama Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 12 Bağlama Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Nesimi G.

Nesimi G.

Bağlama Saz Özel Ders · Şişli, İstanbul
Merhaba.İ.T.Ü konservatuarında eğitim aldım.yaklaşık 11 senedir özel ve kurumlarda bağlama eğitmenliği yapmaktayım. Enstruman çalmanın insanı hayatın stresinden uzaklaştırdığını, insanlarin ufuklarnı genişlettiğine inanıyorum.Telli çalgıların birden fazla öğrenme şekli vardır.Amacım notalarla öğrenciyi boğmak değil,kolay yöntem ve tekniklerle bağlamayı öğretip müziği sevdirmek.Öğrenci hangi metodu daha kolay anlaşılır bulur ise o metodu öğrenciyle birlikte uygularız. Ders saatlerini öğreni
Umutcan  E.

Umutcan E.

Bağlama Saz Özel Ders · Maltepe, İstanbul
-İTÜ DEVLET KONSERVATUARI ÖĞRENCİSİYİM -GÜZEL SANATLAR MEZUNUYUM -BAĞLAMA PİYANO SOLFEJ DERSİ VERİYORUM -ERDAL ERZİNCAN ÖĞRENCİSİYİM DİPLOMALI OLARAK KURSUNDAN MEZUNUM -GÜZEL SANATLAR VE KOSNERVATUARA HAZIRLIĞA YÖNELİK KAPSAMLI DERSLERDE VERİYORUM
Kadri G.

Kadri G.

Bağlama Saz Özel Ders · Şişli, İstanbul
İstanbul teknik Üniversitesi Türk musikisi devlet konservatuvarı müzik teorileri bölümü öğrencisiyim. Güzel sanatlar lisesi mezunuyum aynı zamanda aşağı yukarı 8 yıldır bağlama çalıyorum.
Doğan Y.

Doğan Y.

Bağlama Saz Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Ataşehir belediyesinde on yıldır bağlama eğitmenleri yapmaktayım. Birçok farklı müzik kurumlarında öğretmenlik geçmişim oldu. Erol Parlak bağlama beşlisinde yer aldım.
Nilay  E.

Nilay E.

Bağlama Saz Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Ege üniversitesi Türk musikisi devlet Konservatuvarı son sınıf öğrencisiyim bağlama eğitimi veriyorum uzun ve kısa sap olmak üzere. Başlangıç seviyesinden itibaren piyano eğitimide veriyorum.
Engin Ç.

Engin Ç.

Bağlama Saz Özel Ders · Beykoz, İstanbul
Merhaba. Ben Istanbul Teknik Universitesi Turk Muzigi Devlet Konservatuarinda son sınıf ögrencisiyim. Yaklasik 13 yildir baglama caliyorum. 4 sene kadardir da muzik kurslarinda egitmenlik yapiyorum.Baglama düzeni bozuk düzen(karadüzen) müstezat düzeni fidayda düzeni misket düzeni abdal düzeni bağlama düzeninde şelpe tekniği ve bunlar gibi bir çok farklı düzende eğitim gördüm.Öğrencinin durumuna göre görmüş olduğum düzen,tekniklerin hepsinde eğitim verebilirim. Yine öğrencinin seviyesine göre
Önder Ö.

Önder Ö.

Bağlama Saz Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi/İstanbul Devlet Konservatuarı mezununda nitelikli, pratik ve özel metotlarla nota/solfej ve bağlama eğitimi.
Yiğit G.

Yiğit G.

Bağlama Saz Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
2000 yılından bu yana özel ve grup keman ve bağlama dersleri veriyorum. İzmir , İstanbul ve Berlin de çeşitli müzik merkezlerinde görev aldım. Şu anda İstanbul da özel ders vermeye devam etmekteyim. Bağlama ve Keman öğrenmek isteyen her yaşa uygun programlar uyguluyorum. Çok keyifli geçen derslerimizle , siz de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Bayram S.

Bayram S.

Bağlama Saz Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
19 yıldır bağlama ve müziğin içerisindeyim. Notalarla ve kolay tekniklerle bağlamayı size öğretmek için buradayım.
Atakan Y.

Atakan Y.

Bağlama Saz Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Edip Akbayram ın bağlamacısı Yolcu Bilginç ten 5 sene ders aldım. 13 senedir bağlama çalıyorum. Güzel Sanatlar Lisesi ni bitirdim ve şuanda Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı nda eğitimime devam etmekteyim. Kişiye özel birebir ya da grup olarak dersleri veriyorum. (Bağlama dersini notalı veriyorum) Öğrenci evinde ya da kendi evimde çalışmalarımı yürütüyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Karaca
Bağlama Özel Ders   15/07/2019

Burak hocam geldiği ilk günden itibaren yüksek ilgi ve sabrıyla bize bir arkadaş gibi yaklaştı. Bağlama çalma becerisi yanında öğretme kabiliyetiyle de bağlamada ilerlememize büyük katkı sundu. İyi ki Burak hocayı tercih etmişiz.

         
Serhat Sevgen
Bağlama Özel Ders   12/07/2019

Merhabalar öncelikle Armut.com a teşekkürler. Burak Hocaya da ayrıca teşekkür ederim. Öğretim metodu ve sabrı üst düzey dersler eğlence ve oldukça verimli. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Rıdvan Taşlıtepe
Bağlama Özel Ders   03/07/2019

Burak bey son derece işinin ehli mütavazi bir hoca Çok memnunum kendisinden ve aynı zamanda birlikte çalışmaya da devam ediyoruz

         
Muhammet Ali Özdel
Bağlama Özel Ders   25/04/2019

Şener hocamdan yaklaşık 4 aydır ders alıyorum. Kendisi hem çok iyi bir eğitmen hemde çok iyi bir insan. Ayrıca benim gibi bir yetenek yoksununa karşı çok sabırlı bir şekilde öğretmeye çalışıyor. Ciddi anlamda ilerleme kaydettirdi bana.

         
Hasan Bahça
Bağlama Özel Ders   19/04/2019

Hoca kendini geliştirmiş bilgili birisi ve genç olmasına rağmen çok yetenekli derslerimizden çok memnunum. Sevgiler

         
Ferhat Alan
Bağlama Özel Ders   01/03/2019

Aykut hocam çok tecrübeli bir eğitimci olurmu olmazmı yapabilirmiyim diye hiç tereddüt etmeden çalmaya başlıyorsunuz resmen gerek kişiliği gerek eğitimi kesinlikle tavsiye ederim

         
Isa Utangan
Bağlama Özel Ders   21/02/2019

Her şeyden önce sanata gonül vermiş Yasin SAYAN hocama ve çalışma arkadaşlarına güler yüzleri ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çok güzel ve kendinizi iyi hissedeceginiz bi sanat merkezi. Bağlama konusunda bilgi ve deneyimleriyle bana ufuk açıcı ve yol gösterici oldular. Tesekkürler...

         
Osman Aydın
Bağlama Özel Ders   19/02/2019

Aykut hoca kesınlıkle çok iyi öğretiyor..alt yapısı sağlam ,zorlamadan elınden gelenın en iyisini yaptıgını gördum..kesınlıkle kendısıyle devam edecegım..

Bağlama Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz