En İyi 10 Kadıköy İstanbul Bağlama Saz Dersi

4 Bağlama Saz Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 13 Bağlama Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cabir N.

Cabir N.

Bağlama Saz Dersi · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesinde müzik öğretmenliği okuyorum. Bölumüm Bağlama. Profesyonel eğitim almak istiyorsanız iletişime geçin.
Ali D.

Ali D.

Bağlama Saz Dersi · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar ben Ali; 25 yaşındayım. 10 yılı aşkın süredir bağlama çalıyorum.2 yıl kursa giderek nota eğitimi ile birlikte bağlama dersi aldım.Şu anda ders verdiğim öğrencilerle temel nota bilgisi ve solfej metodu ile çalışmaktayım.
Nur Pembeci

Nur Pembeci

Bağlama Saz Dersi · Üsküdar, İstanbul
Lise ve üniversite konservatuvar mezunuyum, branşım bağlama. Yaklaşık 15 yıldır her yaş grubuna özel ve grup olarak bağlama eğitimi veriyorum.
Atakan Y.

Atakan Y.

Bağlama Saz Dersi · Ataşehir, İstanbul
Edip Akbayram ın bağlamacısı Yolcu Bilginç ten 5 sene kadar özel ders aldım. 14 senedir bağlama çalıyorum. Güzel Sanatlar Lisesi ni bitirdim ve şu anda Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Ana Bilim Dalı nda eğitimime devam ediyorum. 7 senedir özel ders veriyorum. Kişiye özel birebir ya da grup olarak derslerimi veriyorum. Öğrenci evinde ya da kendi evimde çalışmalarımı yürütüyorum. Bağlamayı keyif alarak öğrenmek istiyorsanız iletişime geçiniz :)
İlker  K.

İlker K.

Bağlama Saz Dersi · Ümraniye, İstanbul
Merhabalar, yaklaşık beş yıldır özel bağlama dersi veriyorum. Eğitim bilgilerim: Karakuş Müzik (3 yıl)
İhsan Ç.

İhsan Ç.

Bağlama Saz Dersi · Beyoğlu, İstanbul
Türk halk müziği koroları ve bir çok konser çalışmasında yer almış olan İhsan Çevik'le;dilerseniz evinizde dilerseniz Taksim Tüneldeki ofisimizde özel bağlama dersi.
Umutcan  E.

Umutcan E.

Bağlama Saz Dersi · Maltepe, İstanbul
-İTÜ DEVLET KONSERVATUARI ÖĞRENCİSİYİM -GÜZEL SANATLAR MEZUNUYUM -BAĞLAMA PİYANO SOLFEJ DERSİ VERİYORUM -ERDAL ERZİNCAN ÖĞRENCİSİYİM DİPLOMALI OLARAK KURSUNDAN MEZUNUM -GÜZEL SANATLAR VE KOSNERVATUARA HAZIRLIĞA YÖNELİK KAPSAMLI DERSLERDE VERİYORUM
N G.

N G.

Bağlama Saz Dersi · Şişli, İstanbul
İ.T.Ü Konservatuvar Ses Eğitimi Telli çalgıların birden fazla öğrenme şekli vardır.Amacım notalarla öğrenciyi boğmak değil,kolay yöntem ve tekniklerle bağlamayı öğretip müziği sevdirmek.
Kartuğ B.

Kartuğ B.

Bağlama Saz Dersi · Kadıköy, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi Türk müziği Devlet Konservatuarı Türk Halk Müziği anabilim dalı mezunuyum.Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı na bağlı olarak bir devlet okulunda müzik öğretmenliği yapmaktayım.Yazmış olduğum fiyat saatlik fiyattır ve haftada 1 saat fiyatıdır. Haftada 2 saat 250 TL 3 saat 300 TL dir.Detayları konuşmak için aramanız yeterli.
Önder Ö.

Önder Ö.

Bağlama Saz Dersi · Kadıköy, İstanbul
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi/İstanbul Devlet Konservatuarı mezununda nitelikli, pratik ve özel metotlarla nota/solfej ve bağlama eğitimi.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zeynep Aydogan
Bağlama Saz Dersi   03/12/2019

oglumun 4 derste bu kadar başarılı olmasi ,hocamızın sayesinde ne kadar teşekkür etsek azdır 😊 çocuklarımızı güvenle gonderebilecegimiz bir yer

         
Ahmet Yasir ÜLKER
Bağlama Saz Dersi   01/12/2019

Aydın Hocam her konuda eksiksiz bir şekilde bana yardımcı oluyor. Öğretme gayreti içerisinde olan eşsiz bir insan. Bağlama aşkı aşılıyor karşısındakine. Ben bugüne kadar gittiğim kurslardan çok memnun kaldım. Verimli geçtiğini düşünüyorum. Aydın hocamı da bağlama konusunda herkese şiddetli bir şekilde tavsiye ediyorum. Despot bir tarzı kesinlikle yok. 40 yıllık arkadaşınızmış gibi. Kısacası hoca adamın dibi arkadaşlar

         
Alper Taşdelen
Bağlama Saz Dersi   13/11/2019

Hem samimiyeti hem bilgisi ile gerçek anlamda bu işin hakkını veriyor kendisi.Bir işi bilmek ile ayrı öğretebilmek ayrı şeylerdir hem biliyor hem öğretebiliyorsan ders verebilirsin.Kendisi de bu işi layıkıyla yapıyor zaten.

         
Mehmet Emin
Bağlama Saz Dersi   12/11/2019

10 yıllık bir bağlama çalma süresi ve bunun üzerine konservatuvar eğitimini gördüğü için öğretimi de gayet güzel Ve başarılı kendiside çok kaliteli ve çok iyi bir insan.

         
Ensar Aktepe
Bağlama Saz Dersi   25/10/2019

İyiki Burak hocayı tanımışım enerjisi sabrı bilgisiyle birleştiği zaman muazzam bir kişilik çıkıyor meydana Yaptığımız dersler gayet eğlenceli ve verimli geçiyor kısa sürede bana saz la öğrettikleri benim için cok değerli işi ustadan öğreneceksin dedikleri bu olsa gerek . Saz çalmayı öğrenmek isteyen herkeze gönül rahatlığıyla tavsiye ederim pişan olmazsınız

         
Sinan Egemen
Bağlama Saz Dersi   17/10/2019

Görüştük ve derse başlamaya karar verdim. Bu iş ders olduğu için tek seferlik bir şey değil, memnuniyet belirtecek bir seviyede değiliz. Sisteminiz tek seferlik işlere göre kurgulanmış. Boya badana yaptırmıyorum; ders alacağım ve bu uzun erimli bir iş. Yıldız vermek, ödeme yapmak, biten işin fotoğrafı, tekrar birlikte çalışmak şeklinde toplamaya çalıştığınız veriler tek seferde yapılacak bir işe göre planlı, özel ders gibi durumlara ayrı uyarlanacak bir kurgu geliştirmelisiniz.

         
ZEHRA ÖZLEM
Bağlama Saz Dersi   26/09/2019

Ufkay hoca ile ilk dersimde bile çok verim aldım. Kişiye göre program belirliyor. Herkese gözü kapalı tavsiye ederim.

         
Mehmet Karaca
Bağlama Saz Dersi   15/07/2019

Burak hocam geldiği ilk günden itibaren yüksek ilgi ve sabrıyla bize bir arkadaş gibi yaklaştı. Bağlama çalma becerisi yanında öğretme kabiliyetiyle de bağlamada ilerlememize büyük katkı sundu. İyi ki Burak hocayı tercih etmişiz.

Bağlama Saz Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz