En İyi 10 Kadıköy Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 236 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ömer Kazanç K.

Ömer Kazanç K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ataşehir, İstanbul
Marmara bilgisayar mühendisiyim web yazılım, php, Java script,open cart e-ticaret Sitesi, adamın panelli hertürlü site ve yazılım işleri
Yasin K.

Yasin K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Bilişim sektörlerde toplamda 20 yıldan fazla tecrübem bulunmaktadır. Her türlü kurumsal/bireysel yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. JAVA teknolojileri üzerine uzmanım. Web, masaüstü, mobil alanlarda profesyonel ürünler çıkarabilirim.
Ceren A.

Ceren A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beşiktaş, İstanbul
3 senedir yazılımcı olarak çalışmaktayım, bilgisayar mühendisiyim. Projeleriniz için yardımcı olmaktan mutluluk duyarım
Engin K.

Engin K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi nde bilişim sistemleri bölümü araştırma görevlisiyim ve Bilgisayar Mühendisiliği bölümünde Doktora yapıyorum. Freelance olarak java ve android platformlarında yazılım geliştiriyorum. Aynı zamanda Java ve android dersleri ve projeleri için de destek vermekteyim. Buna ek olarak web-sitesi gelistirme konusunda da yardımcı olabilirim.
Tunay A.

Tunay A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ataşehir, İstanbul
C#,Asp.NET MVC yazılım uzmanıyım. CRM,ERP,Raporlama,Muhasebe projeleri tecrübelerim bulunmakta. İhtiyaçlarınızı karşılamak için buradayım.
Hasan B.

Hasan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Ataşehir, İstanbul
• Sanal Mağazacılık Raporlama ( Tamamı bana ait , Asp.NET - MVC - KENDO UI) • Bigg Sales ( ASP.NET - MVC - Katmanlı Mimari ) • ( ASP.NET – MVC – Kişisel paylaşım sitesi)
Sertaç E.

Sertaç E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Kendimi C# üstüne geliştridim. Windows Forms, ASP.NET ve MVC üzerine çalışmalarım bulunmaktadır. Daha önce PHP üzerine de site geliştirdim ama yeni başlayacak bir proje için MVC tercih ederim.
İrfan B.

İrfan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
ODTU mezunu, 8 yillik kurumsal yazilim mimarileri tecrubesi olan, c# ve java dillerine hakim biriyim. Universite ogrencisi arkadaslarima ya da profesyonel is hayatina kendini hazirlamak isteyen meslektaslarima yardimci olabilirim.
Behran K.

Behran K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Web iOS yazılım geliştirici olarak kariyerime devam ediyorum. Çalıştığım şirkette son olarak https: mobile.donanimhaber.com sitesini yaptım. Freelance olarak yaptığım iOS projeleri arasında Groupama ya yaptığım Kaskopilot (http: www.kaskopilot.com.tr) uygulaması ve İstanbul da faaliyet gösteren bir startup için BodyBeat fitness uygulaması (http: www.bodybeat.co) bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi rica ederim.
Mustafa D.

Mustafa D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
2 yıldır aktif olarak bir yazılım geliştirme ekibinin üyesi olarak çalışmaktayım. Legacy uygulamaları parçalayıp Spring Boot(microservice) uygulamalarına çevirmek ve uygulamaların/servislerin ölçeklenmesinden sorumluyum. Aktif olarak kullandığım teknolojiler: Spring Boot, Spring Cloud, Spring Data, Hazelcast, Redis, Spring Security, OAuth2, ELK, MySQL, MongoDB, Hibernate, JSF, Mockito, JUnit, Spring Cloud Contract, Spring Cloud Netflix
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz