En İyi 10 Kadıköy İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 292 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakan K.

Hakan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Probleminizin çözümünün olmadığını düşünmeyin. Eğer özgün bir çözüme ihtiyaç duyuyor iseniz, profesyonel bir destek gerekli ise, size yardımcı olabilirim.
Emre B.

Emre B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
2007 yılı bilgisayar mühendisliği bölümü mezunuyum, 2006 yılından bu yana ağırlıklı backend developer olarak , son 6.5 yılı türkiyenin en büyük bankalarının birinde olmak üzere çeşitli yazılım geliştirme ekipleri içerisinde yer aldım. Dotnet platformu ağırlıklı olmak üzere, oracle/sql mongodb, informatica gibi teknolojiler üzerinde tecrübelerim mevcuttur.Hali hazırda çeşitli danışmanlık ve uzaktan veya müşteri ortamında yazılım destek hizmetleri vermekteyim.
Burak K.

Burak K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Otomasyon sistemleri için .Net ile çeşitli haberleşme protokoller(Tcp/Ip, Modbus, Profinet, RS232, RS422, RS485, RFC, webservice call, csv file exchange, direct database vb) ile çeşitlitli paltformlar ve methotlar (ADO.NET, Entity Framework, Asp.Net, Asp.Net Mvc, Windows Form)kullanarak ABB nin robotlarını, PLC leri, barkod okuyucular, etiket makinaları, tartı makinaları, SAP ve veritabanlarının integrasyonunu yapan uygulamalar yazıyorum.
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring Boot ile web tabanlı yazılımlar ve Pyhon(Tensorflow ve Keras) da başlangıç seviyesi derin öğrenme projesi yapabilirim. (Projenizi yaptırmak istediğinizden ve ne yaptıracağınızdan emin olduktan sonra iletişime geçebilirsiniz)
Sercan K.

Sercan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Maltepe, İstanbul
Merhabalar, Masaüstü, mobil, web ve gömülü yazılım ihtiyaçlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Mustafa D.

Mustafa D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
2 yıldır aktif olarak bir yazılım geliştirme ekibinin üyesi olarak çalışmaktayım. Legacy uygulamaları parçalayıp Spring Boot(microservice) uygulamalarına çevirmek ve uygulamaların/servislerin ölçeklenmesinden sorumluyum. Aktif olarak kullandığım teknolojiler: Spring Boot, Spring Cloud, Spring Data, Hazelcast, Redis, Spring Security, OAuth2, ELK, MySQL, MongoDB, Hibernate, JSF, Mockito, JUnit, Spring Cloud Contract, Spring Cloud Netflix
Yasin İ.

Yasin İ.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beşiktaş, İstanbul
Kayseri Teknopark ta bulunan firmamızda işini severek yapan bir yazılım ekibimizle verdiğimiz tekliflerin ve sözlerin arkasında durarak, kaliteli ve güçlü sistemleri sizler için yapıyoruz. Teknopark ile birçok büyük ve orta ölçekli projeye imza attık sırada proje neden sizinki olmasın ?
Oğuzhan K.

Oğuzhan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar, bir web sitesine, bir yazılıma, işlerinizi kolaylaştıracak bir araca ihtiyacınız varsa irtibata geçebilirsiniz. İşlerinizin süresini kısaltacak, bir çok işi tek tık ile halledecek bir yazılıma ihtiyacınız varsa lütfen haber verin. İşinize en uygun çözümü üretmek için elimden geleni yaparım.
Emre  E.

Emre E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Bilgisayar mühendisiyim. Masaüstü yazılımlarınızı ve Web site arayüzlerinizi tasarlayabilirim. Askere gitmeden önce 1 yıl boyunca 2 farklı firmada .NET Developer olarak çalıştım.
Behran K.

Behran K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Web iOS yazılım geliştirici olarak kariyerime devam ediyorum. Çalıştığım şirkette son olarak https: mobile.donanimhaber.com sitesini yaptım. Freelance olarak yaptığım iOS projeleri arasında Groupama ya yaptığım Kaskopilot (http: www.kaskopilot.com.tr) uygulaması ve İstanbul da faaliyet gösteren bir startup için BodyBeat fitness uygulaması (http: www.bodybeat.co) bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçmenizi rica ederim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   07/02/2020

hakan bey işinde Başarılı işinin hakkını veren bir arkadaş vermiş olduğu tarihte işi teslim etti Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

         
Hasan Keremoğlu
Freelance Programcı   29/01/2020
gallery thumbnail

Bu programi yazdirmak icin Armut.com a daha evvelde yazmistim. birturlu aradigim programciyi bulamadim. Ta ki Tekin beye kadar. Programima 2 aylik bir sure vermistim. Yaklasik 3-5 gunde halletti. Daha da hizli olabilirdi ben doneleri vermekte geciktim. Ki ayrica bu siralarda hastanede bir de yakiniyla ugrasiyordu. Konusuna gayet hakim. Basta belitmedigim kucuk bir eklenti icin ise ayrica para istemedi. Paranin hakkini kesinlikle veriyor.Bundan sonraki islerimde herzaman 1. sirada olacak. tskler

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz