En İyi 10 Kadıköy Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 264 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Feyza A.

Feyza A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Ben Çukurova Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği mezunuyum. Programlama her zaman beni kendine çeken bir konu olduğundan bu konuda sürekli yeni şeyler öğrenmekteyim. Algoritma oluşturmak ve çözümsel yaklaşmak bir yetenektir. Yazılım dilleri bu yeteneği dışarı vurduğunuz araçlardır. C ve Arduino projelerinde, ödevlerde sizlere beklediğiniz kalitede işlerle dönüş yapacağıma güvenebilirsiniz.
İbrahim Ş.

İbrahim Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben İbrahim. Bilgisayar mühendisiyim ve istanbulda bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, JAVA Spring Boot ile web tabanlı yazılımlar ve Pyhon(Tensorflow ve Keras) da başlangıç seviyesi derin öğrenme projesi yapabilirim. (Projenizi yaptırmak istediğinizden ve ne yaptıracağınızdan emin olduktan sonra iletişime geçebilirsiniz)
Emre B.

Emre B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Yaklaşık olarak 1.5 yıldan beri JAVA ilgilenmekteyim ve Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği nde 2. sınıfa geçtim. Özenli, disiplinli ve titiz çalışmaya gayret gösteririm.
Mehmet A.

Mehmet A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beşiktaş, İstanbul
OOP,AOP Tekniklerine sadık kalarak .NET teknolojileri (MVC CORE, MVC, Web API,ASP WEB FORM, Entity Framework, OWIN,-ıDENTITY) ve HTML,CSS,JS,JQUERY,REACT,ANGULAR kullanmaktayım. Sektörel olarak 10 yıla aşkın tecrübem bulunmaktadır.
Vahid J.

Vahid J.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
Mikroişlemciler Programlama ( Stm32,PIC ve android )platformlar da 4 senedir çalışıyorum ve bu alanda TCP/IP , MODBUS ,OPC , WIFI , Bluetooth ,GSM gibi Haberleşmeler farklı projeler de Tecrübe kazandım . Projelerinizde en iyi şekilde tamamlamayı Garanti ediyorum.
Emre D.

Emre D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
10 Yılı aşkın süredir yazılım ile uğraşıyorum. Son 7 senedir de sektörde yazılım şirketlerinde çalıştım. Web tasarım ile başlayan yolculuğum sonrasında back-end programlama (php,coldfusion,c#) ve front-end(html,jquery,css) ile devam etti sonrasında ise Unity ile oyun programlamaya başladım. Son 2 senedir Unity ile oyun programlama yapıyorum. Kinect ve VR Gözlük için oyun yazılımı geliştiriyorum. Şu anda bağlı olduğum bir şirket var ancak boş zamanlarımı değerlendirmek için hizmet vermeye hazırı
Mustafa D.

Mustafa D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
2 yıldır aktif olarak bir yazılım geliştirme ekibinin üyesi olarak çalışmaktayım. Legacy uygulamaları parçalayıp Spring Boot(microservice) uygulamalarına çevirmek ve uygulamaların/servislerin ölçeklenmesinden sorumluyum. Aktif olarak kullandığım teknolojiler: Spring Boot, Spring Cloud, Spring Data, Hazelcast, Redis, Spring Security, OAuth2, ELK, MySQL, MongoDB, Hibernate, JSF, Mockito, JUnit, Spring Cloud Contract, Spring Cloud Netflix
Birkan B.

Birkan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Maltepe, İstanbul
Profosyonel veya ufak yazılımlara ihtiyaç duyduğunuzda gerek bunların planlanması, gerek uygulama üzerine dökülmesi gerekse de bu etaplarda karşınıza çıkabilecek sorun ve sıkıntılarınıza istinaden bir çözüm danışmanına ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizlere çözüm ortağı olmaktan onur duyarak çalışmalarınızı beklemekteyim.
Snr S.

Snr S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Türkiyenin önde gelen yazılım şirketlerinde yazılımcılık yaptım. Pek çok konuda Android,C sharp java, node gibi ana dallar dışındada tecrübelerim var.Program kalitesi ve ömrü benim için önemlidir. Sonraki işlerime referans olacak işler çıkarırım.
Sinan A.

Sinan A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Yazılım Mimarı, Microsoft .Net teknolojileri ile ilgili özel yazılım danışmanlığı. Mobil IOS (Objective-C, Swift) yazılım danışmanlığı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Freelance Programcı   14/03/2018

Çok sabırlı ve başarılı bir programcı zor durumdaydım bana çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz