En İyi 10 Kadıköy Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 221 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Melih K.

Melih K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Öğrenciliğim sırasında part time başlayan iş hayatıma Yaklaşık 3 senedir Java Yazılım Uzmanı olarak Kafein Yazılım şirketinde devam etmekteyim. Bu süreçte bir çok projede görev aldım. (Stajım sırasında yaptığım şirketin izin masraf sürecini takip eden uygulamanın ve uygulamaya bağlı çalışan CRM mobil uygulamanın fotoğraflarını görebilirsiniz. ) Kullandığım teknolojiler; Java, J2EE, SQL, C, Python, JavaScript, JQuery, AJAX, SQL, HTML, CSS, PL/SQL, Maven,
Ramazan T.

Ramazan T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
1991 doğumluyum. Niğde Üniversitesi Bilgisayar programcılığı mezunuyum. Freelance olarak; C# ile Masaüstü ve Web sayfası tasarımı ve programlama, MsSql SSRS raporlama vb. alanlarda en son yenilikler kullanılarak oldukça performanslı uygulamalar ile hizmet vermekteyim. Ayrıca, C# Asp.Net Web Form, Asp.Net MVC, HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery, MsSql, alanlarında tecrübeliyim.
Bora T.

Bora T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
C# dilinde SolidWorks eklentisi ve masaüstü uygulamaları yazıyorum. Göümülü sistem yazılımı. PLC programlama. Python.
Yasin K.

Yasin K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Üsküdar, İstanbul
Bilişim sektörlerde toplamda 20 yıldan fazla tecrübem bulunmaktadır. Her türlü kurumsal/bireysel yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. JAVA teknolojileri üzerine uzmanım. Web, masaüstü, mobil alanlarda profesyonel ürünler çıkarabilirim.
Gürkan S.

Gürkan S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Yaklaşık 3 yıldır kendi bağlantılarım vasıtasıyla freelance yazılımcı olarak projeler gerçekleştiriyorum. Bu platform vasıtasıyla çalışma alanımı genişletmek istiyorum. Aldığım işleri bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da titizlikle ve hızlı bir şekilde tamamlamak üzere iş tekliflerinizi bekliyorum.
Arzu G.

Arzu G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Firmanıza özel yazılım geliştirilir. Sizin ihtiyaçlarınıza yönelik, özelleştirilebilen uygulamalar, sizin belirlediğiniz fiyata geliştirilir. 12 yıllık kurumsal yazılım geliştirme tecrübemizle, ihtiyacınıza en uygun çözümler üretilir. Kullanmadığını modüller için boşa para harcamayın, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik, işinizi kolaylaştıracak ve analiz araçlarıyla kârınızı arttıracak çözümler üretiyoruz. İhtiyaçlarınızı belirleyip kısa sürede uygulamanızı teslim ediyoruz. Kullandıkç
Engin A.

Engin A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
8 Yıldır Çeşitli Platformlarda Bilgisayar Programı Yazmaktayım. Proje Bazlı İşlerde Yardımcı Olabilirim.
Gozde K.

Gozde K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri ve Finans Matematiği mezunuyum, Big-Data, Hadoop, SQL, PL/SQL, Java, Algoritmalar vb. konularla ilgileniyorum. Şu andaki işim İş zekası ile ilgili.
Samet T.

Samet T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
12 senelik tecrübe ile e-ticaret yazılım kurulumları,e-ticaret modülleri geliştirme,n11,gittigidiyor ve epttavm hizmetleri,Erp modülleri ve erp danışmanlık hizmetleri vermekteyim, Mobil uygulamar , sosyal medya eklentileri
Ali G.

Ali G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kadıköy, İstanbul
10 yıldır c#, .net, asp.net, mvc, sql, asp.net core yani microsoft teknolojileri üzerinde uzmanlığım vardır. Aktif olarak senior .net pozisyonunda çalışmaktayım
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz