En İyi 10 Kadıköy İstanbul Makale Yazımı

4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 52 Makale Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yavuz D.

Yavuz D.

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
2005 yılından beri aktif olarak akademik danışmanlık yapıyorum. Makalenizin hazırlanması konusunda danışmanlık yapabilirim. Makalenizi, araştırmanızın amaçları doğrultusunda bilimsel araştırma yöntemleri ve güncel istatistik teknikleri ile analiz ediyorum. Veri analizini; SPSS, AMOS, LISREL ve CMA gibi istatistik programlar ile gerçekleştiriyorum. Analiz sonucu elde edilen bulguları istenen formata uygun olarak tablo ve grafik eşliğinde raporluyorum. Makalenizi istediğiniz derginin y
Nesrin K.

Nesrin K.

Makale Yazımı · Adalar, İstanbul
ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Bölümüm gereği uzun yıllar boyunca çok fazla konuda çok fazla İngilizce makale yazdım. İç rahatlığıyla makalelerinizi emanet edebilirsiniz. Benimle çalışmayı düşünürseniz yazdığım makalelerden bazılarını sizlerle paylaşabilirim seve seve. İşinizi istediğiniz gibi ve istediğiniz zamanda teslim alacağınızdan şüpheniz olmasın, bir ODTÜ’lü sizi asla yarı yolda bırakmaz :)
Emrah Ö.

Emrah Ö.

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Halihazırda kâr amacı gütmeyen dergilerde yazarlık yapıyorum. İşlerinizi zamanında teslim ederim. Dürüst ve çalışkanım.
Dila  O.

Dila O.

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi, Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezunuyum. Yazıya olan ilgimden dolayı bir buçuk yıldır freelance metin yazarlığı yapıyorum. Birden fazla konuda (Gıda, turizm, sağlık vs.) seo uyumlu ve özgün web sitesi içerikleri hazırladım.
Emre T.

Emre T.

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
Merhaba ben Emre. Yaklaşık 10 senedir web ve SEO projelerinde aktif olarak rol alıyorum. Yönettiğim 100’ün üzerinde SEO projeleri arasında ulusal markalar, e-ticaret siteleri, kurumsal web siteler ve bloglar yer almaktadır. İçeriklerinizi Neden Bana Hazırlatmalısınız? Özellikle içerik alında Google arama motorunda üst sıralara çıkarabildiğim çok fazla içerik mevcut. SEO alanında aktif olarak hizmet verdiğim için dünyadaki SEO gelişmelerini anlık olarak takip ediyorum. Hazırladığım iç
Burak O.

Burak O.

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
Herhangi bir sektör yada konu ile alakalı makale hizmeti vermekteyim. Kalıcı ve uzun vadeli çalışmak önceliğim. İçrikler tamamen özgün olup anahtar kelimeler dikkate alınarak yazılmaktadır. Belirtilen aüre zarfında iş teslimi tarafınıza iletilmekte olup, eklenmesini istediğiniz durumlarda editleme yapılmaktadır.
Tuğra C.

Tuğra C.

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
Yaklaşık 6 yıldır mali mevzuatla iç içeyim. Şu anda da mali konularla ilgili çeşitli dergilere makaleler gönderiyorum. Bu alanla ilgili olarak makaleye ihtiyaç duyanlar email yoluyla benimle iletişime geçebilirler.
Zeynep Sarsılmaz Sosyolekt İçerik Pazarlama Ajansi

Zeynep Sarsılmaz Sosyolekt İçerik Pazarlama Ajansi

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
-web içeriği -seo uyumlu web içeriği -e-mail marketing bültenleri -kreatif adwords ve facebook instagram reklamları -ürün açıklamaları -seo uyumlu ürün açıklamaları -blog içeriği -seo uyumlu blog içeriği -her nevi backlink içeriği -haber -basın bülteni -kurumsal kimlik çalışması -danışmanlık b2b ve b2c konularında ayrı ayrı uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımız var. kişi ya da kurum fark etmeksizin herkese hizmet verebiliyor, fatura kesebiliyoruz.
Engin Ö.

Engin Ö.

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
Lise hayatım boyunca günlük yazmış biriyim, makaleleri kaliteli yazmam konusunda en çok katkıyı sağlayandır kendileri :) Yaklaşık 10 yıldır oyun ve teknoloji sektörünü yakından takip ediyorum. Bunun yanında karşındakini menun et ki oda seni memnun etsin felsefesinde biriyimdir.
Halil İbrahim  K.

Halil İbrahim K.

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul
Ben Halil İbrahim KIR. 2010 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandım. 4 yılda 3.00 ortalama ile 2014 yılında mezun oldum. Konya Karatay Üniversitesinde Kamu Hukuku dalında yüksek lisans yapmaktayım. Ve buradaki ilk dönem ortalamam 3.70. Yüksek lisansa devam ediyorum ve aynı zamanda bir avukatın yanında çalışmaktayım ve ceza hukuku alanında savunmalar hazırlamaktayım. Hukuki konularda makale yazmak için bu siteye üye oldum. Şimdiden sevgili arkadaşlardan teklifler bekliy
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gamze Öztürk
Makale Yazımı   05/02/2020

Hızlı , iş bitirici saygılı hazırlamam gereken tezimden ötürü çok yardım aldım , herkese tavsiye ederim.

         
Makale Yazımı   15/01/2020

Araştırma metotları dersi için ; danışmanlık hizmeti aldım. Kendisi bu derse baya hakim , sınav öncesi beni araştırma desenleri konusunda bilgilendirdi. Tavsiye ediyorum. En önemlisi işini severek ve dürüstlükle yapıyor . Bir çok yerden danışmanlık aldım hepsinde para mevzusu çok geçiyordu Serkan Bey buna takılmıyor. Yaptığı için kalitesi ortada.

         
Melih Sezgin
Makale Yazımı   15/01/2020

Eşimin ödevi konusunda kendisinden destek aldık, kısa zamanda mükemmel destek oldu, hiçbir problem yaşamadık. teşekkür ederiz

         
Tolga Pektaş
Makale Yazımı   06/01/2020

Tez yazım sürecinde uzman danışmalığı, bilgilendirmesi, özverisi ve işi profesyonelce yapması dolayısıyla çok memnun kaldım. Teşekkür ederim

         
Safa Çevik
Makale Yazımı   13/12/2019

Nesrin hanıma teşekkür ediyorum maddi ve manevi olarak çok yardımcı oldu işini hakkıyla düzgün ve dürüst bir şekilde yapan nadir insanlardan gözünüz kapalı güvene bilirsiniz. Yazdığı makale oldukça güzel ve başarılı

         
Irmak Özel
Makale Yazımı   14/11/2019

Ödevimi çok hızlı ve özenli bir şekilde yaptı gözüm kapalı bütün ödevlerimi yaptıracağım kişi kesinlikle :)

         
Yunus Yaman
Makale Yazımı   04/11/2019

Gerçekten yazmayı seve birisi. Gönül rahatıyla çalışmalarınızı emanet edebilirsiniz. İstediklerimi tam anlamıyla yazıya döktüğü iÇin kendilerine çok teşekkür ederim. Memnuniyetle tavsiye ediyorum.

         
Dilara Karayazi
Makale Yazımı   21/10/2019

Gamze hanım işinde oldukça profesyonel ve çok kısa bir sürede makalemi tamamladı. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz