En İyi 10 Kadıköy İstanbul İnşaat Maliyet Hesaplama

4 İnşaat Maliyet Hesaplama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 11 İnşaat Maliyet Hesaplama Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Serkan Yalçınkaya

Serkan Yalçınkaya

İnşaat Maliyet Hesaplama · Ümraniye, İstanbul
11 yıllık inşaat tecrübem vardır ince işler üzerine. Kesin hesap - hakediş- teklif hazırlama. İtina ile hakedişleriniz teklifleriniz hazırlanır
Osman Yalçınkaya

Osman Yalçınkaya

İnşaat Maliyet Hesaplama · Kadıköy, İstanbul
Dört yıldır proje bedelleri 1 milyon ile 1 milyar lira arası değişen çeşitli projelerin hakediş ve keşif hazırlama konularındaki deneyimlerimle her zaman yanınızdayım.
Ersin ÖZMEN

Ersin ÖZMEN

İnşaat Maliyet Hesaplama · Maltepe, İstanbul
2010 yılından itibaren mega projelerde görev aldım. Keşif ve hakediş hazırlamada profesyonel bir ekip arkadaşlarım var. Emeğinizin karşılığını doğru şekilde almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.
Demet İsmihan

Demet İsmihan

İnşaat Maliyet Hesaplama · Beşiktaş, İstanbul
İhale Hazırlığı ve Yönetimi (Taşeron İhaleleri, İdari İhaleler); Teklif Hazırlama ve Yönetimi (Teklif Paketlerinin Anahtar Teslim Hazırlanması) -BOQ Summary (EPY) - BID (Keşif ve Keşif Özetlerinin, Mali Teklif Dosyalarının Oluşturulması -Projects Summary (Proje Özetlerinin Oluşturulması) -Bills of Quantities / Bills of Quantities / Analysis Study (Metraj ve Malzeme Listesi ve Analiz Çalışmalarının Hazırlanması) -Tender Package /Final Tender Package (İhale Paketinin Oluşturulması ve Tamamla
Turan Miraç KARACA

Turan Miraç KARACA

İnşaat Maliyet Hesaplama · Üsküdar, İstanbul
Türkiyenin önde gelen ünversitelerinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldum. Büyük çaplı bir çok projede teknik ofis mühendisi olarak metraj ve hakediş çalışmaları başta olmak üzere bir çok pozisyonda çalışarak tecrübe kazandım. Bu alanda son derece titizlikle yaptığım çalışmalarda bir çok taktir ve iş teklifi aldım ve almaya devam ediyorum
FURKAN PAMUK

FURKAN PAMUK

İnşaat Maliyet Hesaplama · Üsküdar, İstanbul
2014 yılından itibaren özel sektörde inşaat mühendisi olarak çalışmaktayım. Hem inşaat uygulama yöntemlerine hakim hem de mesleki bilgisayar programlarını planlama ve teknik ofis sorumlusu olarak iyi kullanmaktayım.
Osman Özdemir

Osman Özdemir

İnşaat Maliyet Hesaplama · Beşiktaş, İstanbul
Tck ve Dsi kurumları dahil bilumum altyapı işletine ait kesin hesap , hakediş , metraj , ihale teklif hazırlama işleri .
HALİL KILIÇ

HALİL KILIÇ

İnşaat Maliyet Hesaplama · Ataşehir, İstanbul
2014 YILI ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MEZUNUYUM. İKİ SENEDEN FAZLA HAKEDİŞ-METRAJ (ÜST YAPI-ALTYAPI) İŞLERİ İLE İLGİLENDİM.
Nurullah Büyük

Nurullah Büyük

İnşaat Maliyet Hesaplama · Ataşehir, İstanbul
Metraj, Keşif, Hakediş, Mukayeseli Keşif, Kesin Hesap işlemleriniz en ince ayrıntısına kadar hazırlanır.
Gökhan Sevinç

Gökhan Sevinç

İnşaat Maliyet Hesaplama · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, 12 yıllık mesleki tecrübemde İnşaat Mühendisi olarak gerek saha gerekse teknik ofis çalışmalarında bulundum. Son 8 yılda teknik ofis ağırlıklı kamu işlerinde çalıştım. Metraj, keşif, yaklaşık maliyet, ihale dosyası hazırlama, teknik şartname oluşturma, mukayeseli keşif, iş programı, kesin hesap oluşturma gibi çalışmaları farklı idareler ile (TOKİ,İPKB,MEB,Belediyeler vb.) yaptım ve halen devam ediyorum. Ayrıca özel sektörde de benzer çalışmalarda bulundum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erol C.
İnşaat Maliyet Hesaplama   23/09/2020

www.ihalehesapci.com web sayfası sahibi Ahmet Cem AKYILDIZ'dan Cami inşatında kullanılacak malzemelerin detaylı dökümlerinin yapıldığı metraj işini aldık. Tarafımıza verilen hizmetten memnunuz. Armut ve Hizmeti aldı Ahmet beye teşekkür ederiz.

         
Mustafa A.
İnşaat Maliyet Hesaplama   12/02/2020

İstediğimiz alçıpan ve seramik hakedişlerimizi kısa sürede teslim etti teşekkür ederiz, tavsiye ederim.

         
Filiz B.
İnşaat Maliyet Hesaplama   17/09/2019

İhtiyacım olan metrajları kısa bir sürede teslim etti. Teknik olarak da gerekli desteklerini aldık. Teşekkür ederiz .

         
Ahmet Y.
İnşaat Maliyet Hesaplama   13/12/2018

Fiyattan daha önce işe gösterdiğiniz önem ve hassasiyet için teşekkür ederim. Sizden almış olduğum hesap sonuçlarının doğruluğundan ve hassasiyetinizden yeterince memnun kaldım.

İnşaat Maliyet Hesaplama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz