En İyi 10 Kadıköy İstanbul Ürün Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 278 Ürün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur K.

Onur K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Günümüzde ürünlerini daha geniş çevrelere duyurmak, özelliklerini ön plana çıkarmak ve hatırda kalıcı bir marka olabilmek için en önemli unsurlardan biri ürünlerin profesyonel bir bakış açısı ile fotoğraflarının çekilmesi. Herbir kare fotoğraf yeni bir yolculuğun ilk adımı gibidir. Bu yolculuğa benimle beraber çıkmak ister misiniz? Ürün/katalog/showroom çekim hizmeti vermekteyim. Profesyonel çekim ve hızlı/eksiksiz teslim ile markanız bir adım daha önde.
Zuhal U.

Zuhal U.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Bir yapım şirketinde kameraman olarak çalışmaktayım.ayrıca dış çekim, ürün fotograf çekimi,emlak fotoğrafçılığı,doğum fotografçılığı,vide çekim ve video montaj kurgu alanında eşimle birlikte çalışmaktayız. Görüşmek Dileğiyle. Zuhal&gürdal KARABULUT
Tuncer Ö.

Tuncer Ö.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Ürün ve katalog çalışmalarınızı titizlikle görselleştiriyoruz. Sizin görsel sorunlarınız, bizim fotoğrafik maceralarımızdır. Oluşturulan grafik taslağa en uygun fotoğrafı çekiyoruz. İstenen konsepte hızla adapte olup, kendi kişisel bakış açımızı da katarak projeyi sonuçlandırıyoruz. İster kendi stüdyomuzda, isterse müşterinin ortamında stüdyomuzu kurar çekimleri tamamlarız.whatsapp:
Burak  B.

Burak B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel modeller, styling ekibi ve makyözlerle; ürün, moda, reklam, katalog, cast, çocuk, düğün, her türlü stüdyo ve dış mekan fotoğraf çekimleriniz için hizmetinizdeyim. İletişim için internet sitemi ziyaret edebilirsiniz. www.burakbayrakstudio.com
Selçuk B.

Selçuk B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Profesyonel Çekim ve Yapım Hizmetleri: Ürün Videoları ve Ürün Fotoğrafları Çekimi (Katalog ve veya E-Ticaret Siteleri için) Reklam Filmi Çekimi ve Yapımı Viral Film Çekimi ve Yapımı Tanıtım Filmi Çekimi ve Yapımı TV Programları Çekimi ve Yapımı Model, Manken ile Ürün Çekimi Katalog Çekimi Havadan Görüntüleme (Drone, Flycam) Save The Date Düğün Hikayesi Çekimleri Diğer Tüm Çekim Hizmetleri ile Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz.
Mert Ö.

Mert Ö.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kadıköy, İstanbul
Verdiğim hizmetler, -Etkinlik fotoğrafı (konser, defile, toplantı.vb) -Moda Katalog çekimi -Ürün fotoğrafı -Mimari fotoğraf -Portre / Headshot -Yemek fotoğrafı -Yemek stilistliği -Profesyonel Retouch -Kısa/Uzun metraj reklam filmi -Video kurgu,montaj,color correction
Serap Akar omega yapim

Serap Akar omega yapim

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Ümraniye, İstanbul
15 yildir medya sektörunde televizyon programlari hazirlayip sunuyorum. Anadolu universitesi fotografcilik ve kameramanlik bölümü ögrencisiyim. 1 yildir kendi ajansimi açtım. Tanıtim filmleri reklam filmleri tv programlari hazırliyorum. 10 yıla yakin yönetmen asistanlığı yaptim. Doğum fotografçılığı ve videoları, dış mekan dügün fotoğrafcılıgı ve video klipleri keyifle hazırlıyorum. Sizin de en güzel anlarınızı birlikte hazirlamaya ne dersiniz? Ben varım..
Uğur  E.

Uğur E.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Beşiktaş, İstanbul
MUDO, JOKER, SOOBE gibi firmalara Fotoğraf ve Video ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sundum.Sunduğum hizmetler ayrıca kişisel web sitemde de görülebilir. Firmalar ve kişiler yıllarca birlikte çalışmamızın sonucunda daima iyi görsellere eriştiler. Katalog, E-Ticaret, Dekupe, Reklam fotoğraf ve video ihtiyaçlarınız için iletişime rahatlıkla geçebiliriz.
Flânuer Yapım

Flânuer Yapım

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Flanuer Yapım ; fashion film sektöründe başladığı faaliyetlerine müzik, ürün çekimleri, katalog çekimleri, kampanya videoları, belgesel ve animasyon yapımlarıyla devam ederek, ürettikleri içerikleri elliden fazla ülkeye ihraç eden global bir şirkettir. Bünyesinde çok değerli sanatçıları ve git gide büyüyen kadrosu ile gelecek kuşaklara umut vaat etmektedir.
Ayrıca Flanuer sadece bir yapım şirketi değil kaosun içindeki yalnızlık, farklı bir perspektif ve bir yaşam biçimidir. Tıpkı siyah beyaz
Urnisa G.

Urnisa G.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Maltepe, İstanbul
2014 yılından bu yana yemek ve ürün fotoğrafçılığıyla uğraşıyorum. Çeşitli dergiler, restoranlar, şirketler ve kitaplar kitapları için profesyonel yemek, ürün fotoğrafçılığı ve food styling yapmaktayım. Instagram hesabımdan çalışmalarıma göz atabilirsiniz. https://www.instagram.com/urnisa/
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mithat Can Kömürcüoğlu
Ürün Fotoğraf Çekimi   07/01/2020
gallery thumbnail

Kendisiyle yaptığımızın işin istediğimiz şekilde sonuçlanmasının yanı sıra tanıştığımız için de ayrıca memnun olduğum biri oldu. Gerçekten herşey net ve şeffaftı. Ömer Abi nin verdiği teklifte hem rekabetçi idi hem de fiyatın çok üzerinde çalışmalar yaptı. Çünkü sadece sizin istediklerinizi değil bu işi canı gönülden yaptığı için istediklerinizin de ötesini sunuyor. Umarım bu alanda çok daha iyi işlere imza atar. Kendisine gönül rahatlığı ile çekimlerinizi yaptırabilirsiniz.

         
Yücel SARI
Ürün Fotoğraf Çekimi   20/11/2019

Ozan Bey ile hem atölye hem de ürettiğimiz makinaların çekimi için anlaşmıştık. Planladığımız zamanda geldi, Çekimler sırasında verdiği fikirler ve çekim kalitesi ile beklentimizin üzerinde hizmet aldık. Kesinlikle tavsiye ederiz. Daha sonraki projelerimizde kendisi ile tekrar çalışmak isteriz.

         
Mehmet Unsal
Ürün Fotoğraf Çekimi   01/11/2019

Armut.com üzerinden bu şekilde kaliteli bir ajans ile tanıştığım için mutluyum. Tüm sorularıma içtenlikle cevap aldım. Ne istediğimi gayet iyi bir şekilde anladılar ve ihtiyaçlarıma cevap verecek şekilde kaliteli bir hizmet sundular. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Başak Başak
Ürün Fotoğraf Çekimi   12/09/2019

Fatih Bey cok ilgili ayrica isinde uzman biri. Cok memnun kaldık cekimler harika oldu tam istediğimiz gibi. Uzun yıllar birlikte calisacagiz.

         
Pınar Ergün
Ürün Fotoğraf Çekimi   10/07/2019

Bu kadar işine saygı duyan ve bu kadar ilgi alakayla, uğraşla, bıkmadan usanmadan çalışan fotoğrafçıyla çalıştığım için çok memnun kaldım. İyi ki Okan beyi seçmişim. Sizin gibi işinde bu kadar detaycı ve umursayan bir sanatçı bulmak zor gerçekten. Kesinlikle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz !

         
Samil Kahraman
Ürün Fotoğraf Çekimi   09/05/2019

Ziya bey bugüne kadar tanıştığım en iyi fotoğrafçı diyebilirim. İşini bu denli özenli ve mükemmel yapan çok az kişi gördüm. Bundan sonra işim oldukça başka fotoğrafçı düşünmeksizin Ziya bey ile çalışırım.

         
Seydi Koç
Ürün Fotoğraf Çekimi   06/01/2019

Müthiş hızlı ve kaliteli fotoğraflar aldım. Bu kadar kaliteli ve etkileyici fotoğrafları, bu hızda almayı beklemiyordum. Neslihan hanım gerçekten işinin çok ehli bir fotoğrafçı. Bize karşı çok ilgiliydi ve çekim sırasında, sonrasında her türlü bilgilendirmeyi titizlikte yaptı. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Ys Danışmanlık Hizmetleri
Ürün Fotoğraf Çekimi   31/12/2018

Profosyonel hizmetiniz ve beklentinin Üzerinde bir çalışma yaptığınız için size ve güler yüzlü ekibinize çok teşekkür ederim bundan sonraki çalışmalarımızı sizinle yapmaktan memnuniyet duyarım.

İlçe İlçe Ürün Fotoğraf Çekimi
Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz