En İyi 10 Kadıköy Web Yazılım ve Tasarım | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy bölgesinde 156 Web Yazılım ve Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Easy W.

Easy W.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Kurumsal bir şirkette yazılım danışmanı olarak çalışmaktayım. Bir yandan da kişisel projelerimi yazarken bir yandan freelance işler alarak ekibimle farklı projeler arıyoruz. Web üzerinde istediğiniz özelliklerde sitenizi sizinle devamlı irtibat halinde olarak hayata geçiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilk amacımız olduğu için sorunsuz bir süreç ve satış sonrası desteğimizle size yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.
Onur K.

Onur K.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
3 yılı aşkın süredir başta web projeleri olmak üzere profesyonel olarak yazılım yapıyorum. Veritabanı tasarımından başlayarak arka yüz ve ön yüz geliştirmelerinin tamamına hakimim.
Onur Ö.

Onur Ö.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
İtiraf etmeliyim ki ben hafif derecede narsist (patolojik düzeyde değilim), biraz egoist ve biraz da hırslıyım, ancak bu hem bana hem de benim dışımdaki herkes için faydalı bir karakter özelliğidir, dolayısıyla bu duygularıma ihanet etmem nesnenin doğasına aykırıdır, işte bu nedenle aşağıdaki 2 unsurdan asla şaşmam, 1. İşi kısıtlı zamanda en iyi şekilde yaparım, referanslarımdan bunu anlayacaksınız, 2. Hem müşterinin hem de kendi iyiliğim için projeyi zamanında bitiririm (Çok nadiren bazı proje
Baffo Digital

Baffo Digital

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Baffo Digital ailesi olarak, iş ortaklarımızın web tasarım, web yazılım, Google Adwords & SEO, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı gibi konularda her türlü ihtiyaçlarında yanındayız.
Netiys

Netiys

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Netiys, 2014 yılından beri sektörde faaliyet göstermektedir. Web tabanlı projelerle hayata gözlerini açmış; mobil ve masaüstü yazılım alanlarında da hizmet verecek konuma gelmiştir. Yerli yazılımın dünya piyasalarında hatırı sayılır yer bulabilmesi temel hedeflerinden biridir. Kendi geliştirdiği "İçerik Yönetim Sitemi" ve yazılım kütüphaneleri başarıyla projelerinde kullanmakla birlikte, uluslararası ölçekte ses getirmeyi umduğu IDE (Integrated Development Environment) projesi üzerinde çalışmay
Black & White Agency

Black & White Agency

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Yıllardır breysel olarak verdiğimiz web tasarım hizmetini artık bir şirket bünyesine taşıma yolunda her geçen gün daha büyük adımlar atmaktayız. Kısa ve öz olarak; Black & White Agency (Siyah Beyaz Yazılım Ajansı) 2014 yılının son aylarında planlanarak 1 Ocak 2015 tarihine yetiştirilen aceleye gelmiş Web sitesi, Logo ve Banner tasarımı Fotoğraf çekimi ve düzenleme İllustrator çizim Script programlama HTML Tema Düzenlemesi Grafik Animasyon Flash ve Resim reklam görüntüleri hizmetl
Hasan D.

Hasan D.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Kurumsal Web Tasarım Müşterilerinizin hızlı açabileceği, içeriğine kolay ulaşabileceği, kurumsal kimliğinizin tarz ve renklerini yansıtarak,hazırlanan web siteniz tüm tarayıcı (browser) çeşitleri ile hatasız olarak çalışarak, Google, yahoo,gibi arama motorlarında, sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alsın. iPad, iPhone ve diğer mobil cihazlarla uyumlu,Tüm tarayıcılarla uyumlu, Kullanıcı dostu web tasarımı hizmetleri vermekteyiz. Bunun yanı sıra logo tasarımı ,markalaştırm
Tekin Web Tasarım

Tekin Web Tasarım

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
10 Seneye yakın bir süredir farklı sektörlerdeki kurumların web hizmetleri alanında çözüm ortağıyız. Kurumların ihtiyaç duydukları hizmetleri analiz edip, bunları sürekli artan deneyim ve bilgi birikimimiz ile pekiştirip, en uygun profesyonel çözümleri üretiyoruz. Yazılım ve tasarım başlı başına profosyonellik gerektiren bir sanattır. Günümüz teknoloji çağında yazılım ve tasarım için kullanılan diller ve araçlar sürekli yenilenmekte ve gelişmektedir. Bunların sürekli takibini yaparak en
Efonaltı

Efonaltı

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. İşlerimize bakmak için www.efonalti.com adresimizi inceleyebilirsiniz.
Freelance Web Mobil Hizmetleri

Freelance Web Mobil Hizmetleri

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Web Tabanlı Yazılım ve Tasarım çözümleri üreten, tamami bilgisayar mühendislerinden olusan genc ve dinamik bir grubuz. Bir isi alinca hakkiyla soz verdigimiz zamana yetistiren, sürekli ulasilabilir, iyi mühendislik ve gorsel dizayn yeteneklerimizle musteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Aslan
Web Yazılım ve Tasarım   27/06/2018

Kesinlikle tavsiye ederim, işin başından sonuna kadar hiç bıkmadan usanmadan her türlü isteğimizi yerine getirdik ve çok güzel beklentimizin üstünde bir iş çıkardı Armut.com araciligiyla kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Aydoğan ile tanışmamıza vesile oldugu icin Armut.com a ayriyetten teşekkür ederim.

         
Batuhan ATLI
Web Yazılım ve Tasarım   17/06/2018

Anlaştıgımız süreden dahada kısa sürede bitirp teslim etti Secan bey aynı zamanda ilgi ve alakası harikaydı . Geçekten çok başarılı birisi tekrar çalışmak isterim açıkçası.

         
uğur Kartal
Web Yazılım ve Tasarım   26/01/2018

Gayet ilgililer, ve resmi çalışıyorlar, sözleşme, fatura vs. şuana kadar sorun yok proje aşaması devam ediyor. Alakadarlıkları için teşekkür ediyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz