En İyi 10 Kadıköy Web Yazılım ve Tasarım | Armut

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy bölgesinde 130 Web Yazılım ve Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ecole Teknoloji

Ecole Teknoloji

Web Yazılım ve Tasarım · Fatih, İstanbul
Ecole Bilgisayar olarak 20 yıldır Web Tasarım, Bilgisayar sistemlerine teknik desteği ve çeşitli USB promosyon ürünlerinin satışını yapmakta olup Akınsoft İstanbul Fatih bayisidir. Konusunda amatör ruhla profesyonelce çalışan firmamız, önce kalite ve iyi iş sonra para demektedir. Bizimle çalışmak kaliteli, titiz ve sonuç odaklı olmak demektir. Ecole Bilgisayar
Ahmet Burak A.

Ahmet Burak A.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Reklamcılık mezunuyum, 6-7 yıllı aşkın bir süredir web developerlık yapmaktayım. Aldığım işin fiyatı ne olursa olsun baştan savma iş çıkartmam, işime saygım vardır, bana her zaman ulaşabilirsiniz, iş teslim ettikten sonra ortadan kaybolmam 2 yıl sonra bile projenizle ilgileniyor olacağım
Onur Ö.

Onur Ö.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
İtiraf etmeliyim ki ben hafif derecede narsist (patolojik düzeyde değilim), biraz egoist ve biraz da hırslıyım, ancak bu hem bana hem de benim dışımdaki herkes için faydalı bir karakter özelliğidir, dolayısıyla bu duygularıma ihanet etmem nesnenin doğasına aykırıdır, işte bu nedenle aşağıdaki 2 unsurdan asla şaşmam, 1. İşi kısıtlı zamanda en iyi şekilde yaparım, referanslarımdan bunu anlayacaksınız, 2. Hem müşterinin hem de kendi iyiliğim için projeyi zamanında bitiririm (Çok nadiren bazı proje
Hasan D.

Hasan D.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Kurumsal Web Tasarım Müşterilerinizin hızlı açabileceği, içeriğine kolay ulaşabileceği, kurumsal kimliğinizin tarz ve renklerini yansıtarak,hazırlanan web siteniz tüm tarayıcı (browser) çeşitleri ile hatasız olarak çalışarak, Google, yahoo,gibi arama motorlarında, sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alsın. iPad, iPhone ve diğer mobil cihazlarla uyumlu,Tüm tarayıcılarla uyumlu, Kullanıcı dostu web tasarımı hizmetleri vermekteyiz. Bunun yanı sıra logo tasarımı ,markalaştırm
Serhad S.

Serhad S.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
.Net tabanlı yazılım geliştirme konusunda 5 yılı aşkın tecrübem bulunmaktadır. Türkiye de özel sektörde bankacılık ödeme sistemleri, e-ticaret siteleri ve şirket içi iş akışı/süreç yönetimi ile ilgili projelerin geliştirilmesinde görev aldım. Database yapısının tasarlanmasında, projenin ana yapısının oluşturulmasına ve kodlanmasına kadar tüm aşamalarda detaylı bilgi sahibiyim. Şu anda yurtdışında özel bir bankada web güvenlik uzmanı olarak çalışıyorum. Aynı zamanda bağımsız olarak projeler geli
Taybo Ltd. Şti.

Taybo Ltd. Şti.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
20 yıla yakın zamandır web sayfaları yapıyorum. Daha uzun bir süredir yazılımla uğraşıyorum. Yaklaşık son 8 yıldır php ile olmak üzere 13 yıldır web uygulamaları geliştiriyorum. Hem tasarım hem de yazılım olarak hizmet veriyorum. Talebe uygun web yazılım ve uygulamaları, wordpress siteleri, eklentileri (plugin), yada web tabanlı kurumsal iş yazılımları konusunda tecrübeliyim ve bu konularda hizmet veremeye devam ediyorum.
Easy W.

Easy W.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Kurumsal bir şirkette yazılım danışmanı olarak çalışmaktayım. Bir yandan da kişisel projelerimi yazarken bir yandan freelance işler alarak ekibimle farklı projeler arıyoruz. Web üzerinde istediğiniz özelliklerde sitenizi sizinle devamlı irtibat halinde olarak hayata geçiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilk amacımız olduğu için sorunsuz bir süreç ve satış sonrası desteğimizle size yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.
Black & White Agency

Black & White Agency

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Yıllardır breysel olarak verdiğimiz web tasarım hizmetini artık bir şirket bünyesine taşıma yolunda her geçen gün daha büyük adımlar atmaktayız. Kısa ve öz olarak; Black & White Agency (Siyah Beyaz Yazılım Ajansı) 2014 yılının son aylarında planlanarak 1 Ocak 2015 tarihine yetiştirilen aceleye gelmiş Web sitesi, Logo ve Banner tasarımı Fotoğraf çekimi ve düzenleme İllustrator çizim Script programlama HTML Tema Düzenlemesi Grafik Animasyon Flash ve Resim reklam görüntüleri hizmetl
Efonaltı

Efonaltı

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. İşlerimize bakmak için www.efonalti.com adresimizi inceleyebilirsiniz.
Mustafa S.

Mustafa S.

Web Yazılım ve Tasarım · Kadıköy, İstanbul
Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesi doğrultusunda; etkin, ekonomik, yenilikçi bilgi teknolojileri ile çözümler üretmek, müşteri ile bütünleşerek, müşterimizin istekleri doğrultusunda web sitesini istenilen sürede ve biçimde yapıp müşterimize teslim etmek. Daha önceden yapmış olduğumuz web siteleri hakkıda bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Batuhan ATLI
Web Yazılım ve Tasarım   17/06/2018

Anlaştıgımız süreden dahada kısa sürede bitirp teslim etti Secan bey aynı zamanda ilgi ve alakası harikaydı . Geçekten çok başarılı birisi tekrar çalışmak isterim açıkçası.

         
uğur Kartal
Web Yazılım ve Tasarım   26/01/2018

Gayet ilgililer, ve resmi çalışıyorlar, sözleşme, fatura vs. şuana kadar sorun yok proje aşaması devam ediyor. Alakadarlıkları için teşekkür ediyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

         
Erol Ersöz
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Her konuda bizi bilgilendiren internetteki bütün işlerimizi emanet ettiğimiz başarılı bir ekip ofisteki tüm arkadaşların güler yüzlü ve ilgili hali ise bizi ayrıca mutlu etti seo da verdikleri sözü tutan, güvenilir bir firma net hareketin tüm ekibine ve özellikle Erkan Beyin ilgisine ayrıca teşekkür ederiz.

Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz