Hizmet Ver
YKS Matematik Özel Ders

4 Osmaniye Kadirli YKS Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadirli civarında 29 YKS Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kadirli YKS Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 29 YKS Matematik Öğretmeni, Kadirli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Kadirli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kadirli içinde yazılan 70 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 20 kişi Kadirli YKS Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kadirli Osmaniye YKS Matematik Öğretmeni

Bülent G. photo

Bülent G.

22.05.2022

YKS Matematik Özel Ders · Kadirli, Osmaniye

10 yıllık matematik öğretmeniyim, ortaokul , lise , kpss ve DGS öğrencilerine matematik özel dersi vermekteyim . Her seviyeye uygun ders anlatımı yapabilirim . İlgili ve sabırlı bir öğretmenim .

Emel K. photo

Emel K.

17.12.2022

YKS Matematik Özel Ders · Kadirli, Osmaniye

Yeni nesil matematik müfredatına uygun,sınava yönelik çalışmalar yapmaktayım.öğrenci seviyesine uygun kaynak taraması ve düzenli ders takip sistemi uygulamaktayım

Gamze A. photo

Gamze A.

23.08.2022

YKS Matematik Özel Ders · Kadirli, Osmaniye

5 yıldır matematik alanında özel ders vermekteyim. Öğrencilerimden genellikle ilgilenen, öğrencilerin üzerinde duran, motivasyonunu yükselten her konuda yanında olan, güler yüzlü gibi geri bildirimler almaktayım. Bir kaç öğrencimin başarısını paylaşmak istiyorum: Tyt matematik de 3 net yaparken,...

Ahmet G. photo

Ahmet G.

04.10.2021

YKS Matematik Özel Ders · Kadirli, Osmaniye

Üniversite sınavına hazırlık aşamasında 1e1 özel ders vermenin yanında ;kişiye özel, seviyelendirilmiş 80K soru havuzundan, konu hazırlık, şimdi çöz ,sora çöz, 1 ay sonra çöz testleri oluşturup değerlendirmesi anında yapılmaktadır. Bunun yanında Yapay Zeka Destekli Öğrenci Takip Programını...

Adil K. photo

Adil K.

15.02.2022

YKS Matematik Özel Ders · Kadirli, Osmaniye

Matematiği sevdirmek temel prensibimiz. Matematiği daha eğlenceli bir hale getiriyoruz. Ben matematiği öğrenmek istiyorum diyen herkesin matematik sorununu kaldırıyoruz.

İlayda K. photo

İlayda K.

09.02.2023

YKS Matematik Özel Ders · Kadirli, Osmaniye

Merhaba. Kocatepe Üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği bölümünü bitirdim. Özel bir kurumda çalışıyorum atama bekleyen öğretmenlerdenim. Lise/ilköğretim matematik ve geometri özel ders veriyorum, bunun için deneyimliyim. Öğrencilerimi bekliyorum😊

Eren Ç. photo

Eren Ç.

24.10.2022

YKS Matematik Özel Ders · Kadirli, Osmaniye

Hacettepe Üniversitesi İlköğretim matematik öğretmenliği bölümünden yüksek şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Dört yıldır özel kurumlarda ders anlatımı ve soru çözümü yaptım. Bire bir çalıştığım yüzlerce öğrencim oldu ve aktif olarak çalıştığım öğrenci mevcut. Süreci en güzel şekilde yürütmek için...

Habip K. photo

Habip K.

20.09.2022

YKS Matematik Özel Ders · Kadirli, Osmaniye

Birebir takip hafta hafta hedef belirleme kavram ve yeni nesil içeriklere uygun kaynak önerisi ve takibi titizlikle yapılır. Hedefler koyma ve bu hedefleri aşama aşama gerçekleştirerek gerçek hedeflere ulaşmak için doğru adres.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadirli YKS Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kadirli YKS Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde YKS Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! YKS Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- YKS Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  YKS Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. YKS Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin YKS Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- YKS Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Osmaniye Kadirli YKS Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Osmaniye Kadirli YKS Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl