En İyi 10 Kağıthane İstanbul Keman Özel Ders

4 Keman Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Larysa D.

Larysa D.

Keman Özel Ders · Şişli, İstanbul
Müzisyen ailede doğdu, ailenin müzik yetenekleri doğduğu şehrin tarih kitaplarında bahsediliyor. Kendisi uzun yıllardır (35 sene) müzik öğretmenliği yapıyor, konserler veriyor, senfoni ve halk orkestralarda yer alıyor, kendi okulun ve ülkesini yürtdışında temsil ediyor. 20 senedir Türkiyede İstanbul da yaşıyor, türk vatandaşı.
Özgür K.

Özgür K.

Keman Özel Ders · Şişli, İstanbul
Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü ve Kocaeli Üniversitesi Müzik Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. 19 Ekim 1989 yılında İstanbulda doğdu.Müzik eğitimine 8 yaşında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında başladı.Aynı yıl İstanbul Radyosu TRT Çoçuk Korosu nun yetenek sınavlarını kazandı ve burada 5 yıl ses eğitimi aldı. İlk ve orta öğretimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı n da tamamladı. Keman eğitimini Bora Kayalar, Zeynur Erengönül, Sa
Duygu Kangaloğlu

Duygu Kangaloğlu

Keman Özel Ders · Şişli, İstanbul
Kendi evimde yada tercihinize gore kendi evinkzde özel keman dersi vermekteyim. Mimar sinan egitimine sahip disiplinli ve her seviyeye uygun keman bilgisi olan bir egitmenim.
Cengiz  A.

Cengiz A.

Keman Özel Ders · Şişli, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisiyim. Keman ve piyano dersleri veriyorum. Sabırlı ve ilgili bir eğitmenim. Her yaşa eğitim verebilirim. İlk ders ücretsizdir. ders sonunda devam etmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.
Nurcan B.

Nurcan B.

Keman Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Keman ve Piyano Eğitimi Müzik eğitimine küçük yaslarda başladım. Bu alanda master mezunuyum ardindan doktora eğitimine 2 yıldır devam etmekteyim. 11 yildir bir oda orkestrasında keman üyesiyim. Ve şahsi olarak da bir cok konser gerceklestirdim hala da devam etmekteyim. Bir universitede 2.5 yıl müzik bolumunde ogretim görevliliği yaptım. Su an bir bilim sanat akademisinde piyano ve keman derslerini yurutmekteyim. Uzun süredir özel piyano ve keman dersleri de vermekteyim.
Gamze G.

Gamze G.

Keman Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
Yaklaşık 8 senedir klasik keman eğitimi alan bir öğrenciyim.Batı müziğinde ileri seviyede eğitim gördüm.Nota ve ritim bilgim de mevcuttur.
Aykut A.

Aykut A.

Keman Özel Ders · Güngören, İstanbul
20 yıldır keman dersi veriyor her aksam sahne yapıyorum keman dersimi nota ile keman calma teknikleri ile tsm usul ve makamıyla ögretıyorum derslerım 1 saat ile 1.5 saat arasıdır ders bası 100 liradır ayda 4 ders veriyorum
Rukiye A.

Rukiye A.

Keman Özel Ders · Şişli, İstanbul
Eğitimine 8 yaşında keman çalarak başlayan Altınel, lisede İstanbul Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü yarı zamanlı eğitimini kazanarak profesyonel müzik hayatına giriş yapmıştır. Lisans düzeyinde ise tam zamanlı keman ve piyano bölümü eğitimini bitirmiştir. Bunların yanı sıra Bilkar Çoksesli Korosu ve İstanbul Avrupa Korosu gibi bünyelerde koristlik yapmıştır. 4 senedir hem profesyonel müzisyenlerle birlikte projelerde yer almakta, hem de özellikle çocuklar olmak üzere her yaştan bireye özel d
Sevval K.

Sevval K.

Keman Özel Ders · Fatih, İstanbul
Merhaba, Ben Șevval. Yaşım 20 yaklaşık 8 yıldır keman üstüne tecrübem var. Şuan da viyola çalıyorum, keman derlerim suzuki ile ilerler. Aynı zamanda orkestralarda da yer alıyorum. Benimle dersler çok keyifli geçer ;)
Gülizar İ.

Gülizar İ.

Keman Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Keman çalmaya ilk 4 yaşında başladım. Güzel Sanatlar lisesi ( 11 yıl ) ve Konservatuar ( 4 yıl ) mezunuyum. Bir çok orkestralarda; Opera stüdyosu, Devlet Tiyatroları ve Devlet orkestrasında çalıştım. Bu okullarda elde ettiğim bilgi ve birikimi sizlere aktarmaya çalışacağım. 11 yıldır tüm yaş gruplarındaki öğrencilere keman eğitimi veriyorum. Ayrıca ABRSM, LCM ve KONSERVATUAR sınavlarına da her seviyeden öğrenci hazırlıyorum. Amacım size rahatlıkla, hiç sıkılmadan, hızlı bir şekilde keman çalm
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nejdet Kılıçoğlu
Keman Özel Ders   07/01/2020

Kendim iç mimarim, Hakan Bey'den iş yerimdeki kişisel ofisimde ders alıyorum. Kişisel analiz yeteneği çok kuvvetli. Müzik bilgisi de ona keza. Birçok enstrümanı çalabiliyor. Boğaziçi Caz Korosu ve TRT bünyesindeki korolarda görev alan bir kişi. Tarık Sezer, Yeşim Salkım gibi kişilerle sahne almış. Aynı zamanda kendi korosu var ve oraya şeflik yapıyor. Açıkcası bunlar harika şeyler. Herkes böyle biriyle karşılaşamaz. İyi ki diyorum. Teşekkürler armut.

         
F K
Keman Özel Ders   07/12/2019

Bilgi aktarımı, anlatımı ve cana yakınlılığı harika. İşine olan saygısı ve sanatkârlığı takdire şayan. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle :)

         
Adem Yavuz Alev
Keman Özel Ders   15/11/2019

Verdiği eğitimden çok memnun kaldım. Verdiğim ücretin her kuruşuna değdiğine emimim. Mimar sinan çıkışlı olması ve buna ek olarak öğretmenlik eğitimide almasından dolayı bilgileri çok iyi aktarabiliyor ve sizi çok iyi analiz edebiliyor. Kendisi zaten çok iyi bir kemancı olup size en iyi en doğru eğitimi verecektir.

         
Şükrü Apaydın
Keman Özel Ders   27/10/2019

İşine olan saygısı ve profesyonelliği muazzam .Müziğe olan sevgisi sizi de heyecanlandırıyor. Teklifi verdiği günün akşamı 1 dakika bile gecikmeden evime geldi .Derste oldukça sabırlı, eğlenceli ve ısrarcı. Bir şeyi yapamadığım zaman pes etmeyip motive etti .

         
Ayşe Usluel
Keman Özel Ders   16/10/2019

Caner hocadn keman ve piyano drsi alıyorz.Derslre yeni başladk ama şmdiden doğru bi karar oldugnu düşünüyrm.Kendsi eğitmli, donanmlı, sıcak,çocuklrla iyi anlaşan biri.hem konsrvatuar mezunu hem sanatçı olması bunda büyük etken.İşin uzmanı değlm ama,benim anladğm bir kişinn küçük yaşta konsrvatuarda eğitm almasyla belli bir yaştan sonra sadece üni.de müzik eğitmi alması çok farklı.Müzik eğitmnde doğru hocalrla çalşmak çok önmli.Öncedn ders aldğmz hocalr sadece üni.de egitm almştı o yüzdn hüsrandı

         
Cihan Altunay
Keman Özel Ders   15/10/2019

Caner hoca tam aradığımız gibi gerçekten profesyonel birisi...Hatta akademisyen olarak bu işi ucuza bile yaptığını düşünüyorm daha önce gittiğimz kursta 50 dk ders vermelerine rağmen hiç verimli olmuyordu Caner hoca 40 dk da 2 ders kadar verimli oldu diyebiliirm. Önemli olan zaman değil hocanın niteliği olduğunu anladım. Ders almak isteyenlere kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

         
Fatih Kılıç
Keman Özel Ders   22/09/2019

Hayatımda verdiğim en doğru karar bu olsa gerek gerçekten hayallerim gerçekleşmeye başladı ben eğitim alırken bu kadar mutlu olacağımı tahmin bile edemiyoken şimdi gerçekten şimdi isteklerim yerine gelmeye başladı güler yüz anlayışınız için gerçekten size minnettarım herşey için çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar herkes e tavsiyemdir hiç şüpheniz olmadan ders alabilirsiniz 😄

         
Tuğba Boztepe
Keman Özel Ders   15/08/2019

Kendisiyle bir 35-40 dklik deneme dersi yaptık,tanıştık. Çok güler yüzlü ve açıklayıcı biri ders konusunda. Ayrıyetende ders verilen yer konum olarak Marmaraya çok rahat biryerde. Derse Eylül başı gibi başlıcağız kendisiyle umarım dersler hem verimli ve öğreti geçer. Keman dersi almak isteyen herkese kendisiyle görüşmesini tavsiye ederim.

Keman Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz