En İyi 10 Kağıthane Ürün Fotoğraf Çekimi | Armut

En İyi 10 Kağıthane İstanbul Ürün Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kağıthane bölgesinde 45 Ürün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bahadır K.

Bahadır K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
Reklam Ve Moda Sektörüne yönelik çalışmalarla birlikte hayal ettiğim kareleri çekmek ile başlayan macerada 12 yıllık profesyonel deneyim ile Seyrantepede 300 metrekarelik stüdyomuz içerisinde canlı dekor değişik renke fon ve 6x6 sonsuz fonlu calışma alanımıza ekibimizle ürünlerinizin titizlikle çekilmesi icin sizlere hizmet vermeye hazırız manken seçenekleri, sac - makyaj destegi, katalog tasarım ve baski aşamlarında da sizlere alternatif çözümler sunmaktayız
Selçuk B.

Selçuk B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Profesyonel Çekim ve Yapım Hizmetleri: Ürün Videoları ve Ürün Fotoğrafları Çekimi (Katalog ve veya E-Ticaret Siteleri için) Reklam Filmi Çekimi ve Yapımı Viral Film Çekimi ve Yapımı Tanıtım Filmi Çekimi ve Yapımı TV Programları Çekimi ve Yapımı Model, Manken ile Ürün Çekimi Katalog Çekimi Havadan Görüntüleme (Drone, Flycam) Save The Date Düğün Hikayesi Çekimleri Diğer Tüm Çekim Hizmetleri ile Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz.
Lookatme Art Photography

Lookatme Art Photography

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
MSÜ Fotoğraf Bölümü mezunuyum. Sizlere ve dostlarınıza iyi hizmet vermek ve kalıcı dostluklar elde etmek amacıyla ürünlerinizin çekimiyle birlikte işyerlerinizin, fabrikalarınızın ve tesislerinizin iç veya dış mekan mimari fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirebilirim.
Studio Nubu

Studio Nubu

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
Studio Nubu, 2012 yılında kurulmuş, idealist, işini gerçekten seven çalışanlarıyla, her zaman daha iyisini, daha kaliteli ve hızlı sunmaya çalışan, yaratıcı görseller üreten bir firmadır.
Sk-cw Reklam Hizmetleri

Sk-cw Reklam Hizmetleri

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
2002 den beri profesyonel fotoğraf çekimleri (serdarkutlu.com) ve reklam ajansı hizmetleri (sk-cw.com) vermekteyiz. Kurumsal Reklam ve Tanıtım Çekimleri Tanıtım Filmi Çekimi Katalog Çekimi Endüstriyel Fotoğraf Çekimi Ürün Fotoğraf Çekimi Gıda Çekimi Mekan Çekimi Mimari Çekimler Drone Çekimi Pozitif enerjimizle hizmetinizdeyiz.
Gökhan T.

Gökhan T.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Ürün cekimleri, kişisel çekimler, fotograf ve video alanlarında profesyonel studyomuzda ve dış mekanlarda cekimlerinizi yapabiliriz
Fua Advertising Studio

Fua Advertising Studio

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Sarıyer, İstanbul
Biz; bir görselin hayata geçmesi için gereken herşeyi aynı çatı altında toplayarak, size süreci tek merkezden yönetme kolaylığını sağlarız. FUA Advertising Studio, 2010 yılında kurulduğundan bu yana, fotoğraf çekimi (moda, ürün, yemek, cast, mimari ve mobilya), video çekimi (klip ve kısa tanıtım filmi), grafik tasarım (Kurumsal Kimlik çalışması ve web tasarımı), prodüksiyon (sanat yönetmenliği, set tasarımı ve aksesuar, casting, styling, saç, makyaj, lokasyon araştırma ve ekipman kiralama) v
Studio La Boheme Fotoğrafçılık

Studio La Boheme Fotoğrafçılık

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
Studio La Boheme 2015 yılında kendi alanlarında uzman 3 girişimci tarafından e-ticaret sektörüne yönelik creative çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Hizmetlerimiz Danışmanlık E-ticaret deneyimli creative ekibimiz ile sitenizi inceleyip satış rakamlarına yansıyacak şekilde aksiyon listelerini belirliyor ve ekibinizi hedeflere en kısa şekilde ulaşmaları için teorik ve pratik olarak destekliyoruz. Çekim planlamasının en doğru şekilde yapılması ve zaman yönetiminin e-ticaret sektörü
Reza Z.

Reza Z.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Beyoğlu, İstanbul
Fashion - modeling - advertising - event http://www.povtv.tv/blog/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/reza_zeinaliy
Ali Osman E.

Ali Osman E.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
E-Ticaret, katalog ve ürün çekimlerinizi profesyonel stüdyomuzda son teknoloji ekipmanlarla yapıyor, arzu ederseniz kendi yerinizde de hizmet verebiliyoruz. Ayakkabı, giyim, endüstriyel ürünler, gıda&yemek, still life, art line, dekupe, takı&mücevher çekimlerinde uzman kadromuz ile çalışın, işlerinizi kolaşlaştırın.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Esra Kurt
Ürün Fotoğraf Çekimi   30/08/2018

Öncelikle Erhan Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Kendi işini yapar gibi ilgilendi bizim işimizle. Yeri geldi bazı ağır eşyalarımızı taşıyamadık onların taşınmasında yardımcı oldu yeri geldi biz de kendsine yardımcı olduk. İnanılmaz güzel ve eğlenceli bir çekim gerçekleştirdik. Hem kalite hem memnuniyet açısından tekrar çalışmak ister misin diye sorsalar kesinlikle evet cevabını verirdim. Kendisi bizlere hediye olarak sosyal medya için ekstra küçük videolar çekti ve bundan bir ücret almadı :)

         
Burak Yalçın
Ürün Fotoğraf Çekimi   29/08/2018

Herkese merhaba. Hayatımda almış olduğum en güzel hizmet idi. Benim için önemli olan iletişim durumunu en güzel şekilde sağladık ve samimi bir dille yazıyorum çok memnun kaldım. Ürünleri çektikten sonra örnekleri gördüğüm an doğru bir tercih olduğunu anladım. Ziya Bey ilginiz için sizlere çok teşekkür ederim, umarım her şey gönlünüzce olur. Sevgi ve saygılarımla...

         
Soner MUTLU
Ürün Fotoğraf Çekimi   14/08/2018

Yağmur hanım profesyonel ekipmanları, tecrübesi ve samimi yaklaşımı ile işini Layıkıyla yapan ve çok memnun kaldığımız bir Fotoğrafçı. Çekimleri oldu bittiye getirmeden gayet sakin ve tam istediğimiz şekilde yapmıştır. Kendisinden çok memnun kaldık ve bundan sonraki projelerde de kendisi ile çalışacağımız konusunda uzlaştık. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Ürün Fotoğraf Çekimi   23/07/2018

İşini hakkıyla yapan nadir ve güzide insanlardan bir tanesi herkesin çalışması gereken tek insan. Çok teşekkürler...

         
Anıl Tek
Ürün Fotoğraf Çekimi   16/07/2018

İsimde Profosyonel Mûşteri Hizmeti Gayet İyi. İsleri Eksiksiz Teslim Etti.Cekimler Gayet Güzel Ve Profosyoneldi. Teşekkürler Hakan Bey.

         
Serkan Dede
Ürün Fotoğraf Çekimi   16/07/2018

Zeynep hanıma ve eşine güler yüzlü ve kaliteli hizmet için teşekkür ederim. Tüm gün sıkılmadan yorulmadan çekim yaptılar ve sonuçlar mükemmel oldu kesinlkle tavsiye ederim bir sonraki işlerde görüşmek üzere.

Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz