En İyi 10 Kağıthane Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi | Armut

En İyi 10 Kağıthane İstanbul Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kağıthane bölgesinde 40 Ürün Fotoğraf Çekimi Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Selçuk B.

Selçuk B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Profesyonel Çekim ve Yapım Hizmetleri: Ürün Videoları ve Ürün Fotoğrafları Çekimi (Katalog ve veya E-Ticaret Siteleri için) Reklam Filmi Çekimi ve Yapımı Viral Film Çekimi ve Yapımı Tanıtım Filmi Çekimi ve Yapımı TV Programları Çekimi ve Yapımı Model, Manken ile Ürün Çekimi Katalog Çekimi Havadan Görüntüleme (Drone, Flycam) Save The Date Düğün Hikayesi Çekimleri Diğer Tüm Çekim Hizmetleri ile Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz.
Cmfturkey

Cmfturkey

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Nişantaşında bulunan kendı studıo muzda her turlu urun reklam tekstıl fotograf ve video cekımlerınızı aradıgınız en uygun butcelerle yapıp tarafınıza teslım etmekteyız
Unitead.studio

Unitead.studio

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
2015 yılından beri Unitead.Studio olarak reklam sektörünün tam ortasında hizmet vermekteyiz.Fotoğraf ve video temsilciliği , reklam ve moda fotoğrafları çekim prodüksiyonu,yeni nesil medyacılık ile yerel ve global markalara verdiğimiz hizmetle tanınıyoruz.Yeni bir açılım ile siz değerli Armut.com kullanıcıları için pratik ,hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Umarım sizlerle çalıışma ve tanşma fırsatı buluruz.
Bahadır K.

Bahadır K.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
Reklam Ve Moda Sektörüne yönelik çalışmalarla birlikte hayal ettiğim kareleri çekmek ile başlayan macerada 12 yıllık profesyonel deneyim ile Seyrantepede 300 metrekarelik stüdyomuz içerisinde canlı dekor değişik renke fon ve 6x6 sonsuz fonlu calışma alanımıza ekibimizle ürünlerinizin titizlikle çekilmesi icin sizlere hizmet vermeye hazırız manken seçenekleri, sac - makyaj destegi, katalog tasarım ve baski aşamlarında da sizlere alternatif çözümler sunmaktayız
Studio La Boheme Fotoğrafçılık

Studio La Boheme Fotoğrafçılık

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
Studio La Boheme 2015 yılında kendi alanlarında uzman 3 girişimci tarafından e-ticaret sektörüne yönelik creative çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Hizmetlerimiz Danışmanlık E-ticaret deneyimli creative ekibimiz ile sitenizi inceleyip satış rakamlarına yansıyacak şekilde aksiyon listelerini belirliyor ve ekibinizi hedeflere en kısa şekilde ulaşmaları için teorik ve pratik olarak destekliyoruz. Çekim planlamasının en doğru şekilde yapılması ve zaman yönetiminin e-ticaret sektörü
Ali Osman E.

Ali Osman E.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
E-Ticaret, katalog ve ürün çekimlerinizi profesyonel stüdyomuzda son teknoloji ekipmanlarla yapıyor, arzu ederseniz kendi yerinizde de hizmet verebiliyoruz. Ayakkabı, giyim, endüstriyel ürünler, gıda&yemek, still life, art line, dekupe, takı&mücevher çekimlerinde uzman kadromuz ile çalışın, işlerinizi kolaşlaştırın.
Violet  Y.

Violet Y.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Şişli, İstanbul
Biz reklam filmleri yapımı üzerine uzmanlaşmış, Antalya merkezli yaratıcı bir video üretim şirketiyiz. Reklam ajanslarının veya marka ekibinizin tasarladığı reklam filmlerini ve ürün çekimlerinizi; en yeni teknolojilerle, ideal koşullarda, hızlı ve amacına uygun şekilde hayata geçiririz. İşimizi yaparken tecrübemiz ile bilgimizi birleştirir, konusunda uzman arkadaşlarımızla her yeni projede ilk günkü heyecanla çalışırız.Sürekli dünyayı izler, trend belirler,yeni trendleri takip ederiz. Mü
Harun O.

Harun O.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Fatih, İstanbul
Full Frame fotoğraf makinelerimiz ve aydınlatma ekipmanlarımızla beraber ürün fotoğraf çekimlerinizi ve dekupe işlemlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Balans Reklam Fotoğrafçılığı

Balans Reklam Fotoğrafçılığı

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
15 senedir kaliteli ve fark yaratan işler çıkararak ürün fotoğrafı çekimleri gerçekleştirmekteyiz. Bir çok kurumsal firma ile iş ortaklığımız devam etmektedir. Başlıcaları, hotiç, saatvesaat, antik, atlas halı, hisar halı, mercedes, temsa, ülker, sarar ve daha birçoğu. Kendi stüdyomuzda ve dış çekimlerde hizmet vermekteyiz. Kurumsal, kaliteli ve fark yaratan işlere imza atmak için buradayız.
Fotoğraf Atölyesi

Fotoğraf Atölyesi

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Kağıthane, İstanbul
Ürün Fotoğrafçılığına ileri bir boyut getirmek,yapmakdanda öte yaratmak için değerli abilerimize,ablalarımıza,kardeşlerimize; siz değerli müşterilerimize her daim hizmet.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Burak Yayla
Ürün Fotoğraf Çekimi   30/05/2018

E-ticaret için ürün foto çekim işlemi için çalıştık birlikte. başta bana gelen tekliflerde seçici davrandım açıkcası herkesle çalışmak istemedim çünkü ürün foto çekimi ayrı bir fotoğrafçılık dalı.kendisiyle anlaştık ve işin sonunda resimlerden inanılmaz derecede memnun kaldım.kesinlikle çok itinalı ve yaratıcı çalışmalar olmuş.gelecekte kafam çok rahat şekilde kendisiyle tekrar iletişime geçip çalışacağım. kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine de tesekkur ederım emegınden ötürü.

         
Kadir Avşaroğlu
Ürün Fotoğraf Çekimi   06/05/2018

Selçuk a yaptığı tüm fedakarlıklar ve iyi iş için teşekkür ediyorum. işi olmayan konular ile ilgili dahil yardım eden, ekstra iş yapmaktan ve her türlü destek vermekten imtina etmeyen, harika bir insan. Kesinlikle ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır, tavsiye ederim çalışmanızı bu insanla, Teşekkürler

         
Batuhan Obuz
Ürün Fotoğraf Çekimi   06/04/2018

Hem piyasaya göre çok uygun fiyatla ürün çekimimi yaptırdım hemde tam istediğim gibi oldu , çok memnun kaldım.

         
Gizem Saylam
Ürün Fotoğraf Çekimi   05/04/2018

Bir sonraki projemde yine aynı şirketle çalışmak isterim. İşine olan bağlılığı ve sorunlara pratik bir şekilde çözüm üretebilmesi bence herşeyden önemliydi. Çok güzel bir çalışma oldu.

         
Ürün Fotoğraf Çekimi   26/03/2018

Uzun süreli projelerinizde çalışmak isteyeceğiniz biri Atilla Bey.Kontrast Pro.Foto çözüm üreten, dinleyen bir oluşum. Markamız icin uzun süre çalışacagimiz bir partner👌🏻

         
Ferhat Kurt
Ürün Fotoğraf Çekimi   24/03/2018

Aykut Bey ile 2 tam gün boyunca ürün kataloğumuzu oluşturmak için çalıştık. Tüm çalışma süreci boyunca son derece sabırlı ve güleryüzlüydü. Çekim sonrası katalog fotoğraflarını teslim edeceğini belirttiği zamanda ve kalitede teslim etti. Kesinlikle tekrar çalışmak isterim.

Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz