En İyi 10 Kandıra Kocaeli Bilgisayar ve Laptop Tamiri

4 Bilgisayar ve Laptop Tamiri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Kandıra Aziz Bilişim

Kandıra Aziz Bilişim

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · Kandıra, Kocaeli
KANDIRA AZİZ BİLİŞİM (ESKİ ADI İLE EKOTON BİLGİSAYAR) 2008 YILINDAN BERİ BİLGİSAYAR, LAPTOP TAMİRİ, YEREL AĞ VE İNTERNET HİZMETLERİ, YEDEK PARÇA, ÇEVRE BİRİMLERİ VE SARF MALZEMESİ SATIŞI, VS. KONULARDA KALİTELİ VE PROFESYONEL HİZMET VERMEKTEDİR. 9 YILDIR MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞTIK, HALA AYNI ANLAYIŞLA ÇALIŞMAKTAYIZ.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahmet D.
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   17/03/2021

aldığım hizmetten çok memnun kaldım gün içerisinde laptopu tamir ettiler akşam saatlerinde teslim aldım.

         
Vedat L.
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   02/02/2021

Kendisine artık dostum demek istiyorum. Çünkü o derece saygılı, ilgili, yardımsever, güler yüzlü ve bilgili bir insan. Onca saat kardeşim olsa ilgilenmezdi diye düşünüyorum. Yapılan işlemleri detaylı anlatmaya gerek yok. Çünkü herkesin isteği ve arızası farklı olabilir. Ancak maddi anlamda beni benden çok düşündüğünü rahatlıkla söyleyebilirim. Gözünüz kapalı her türlü işinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Çözüm ve tecrübesi üstesinden gelmeye gayet yeterli birisidir.

         
Ayşenur Ü.
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   21/01/2021

İbrahim bey, dürüst, saygılı ve işini titizlikle zamanında yaptı. Bilgisayarımın tüm sorunlarını çok kısa bir sürede çözebildi. Kendisine teşekkür ederim, herkese tavsiye ediyorum.

         
Fatih B.
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   10/01/2021

2 laptop bir yazıcı ve bir tablet onarımı için başvurdum, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

         
Ayhan K.
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   11/12/2020

İbrahim Bey işini hakkıyla yaptı, böyle uzman işin ehli kişilerin varlığı çok sevindirici. Teşekkürler..

         
Ayşe A.
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   09/11/2020

Benim bilgisayarıma Corel programı yüklenmesi gerekiyordu sadece ama bu kısacık işi titizlikle yaptılar. Cüneyt bey ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim. İşimi kısa sürede hallettiler çok bekletmediler beni. Bilgisayar ihtiyacınız varsa eğer uğramanızı tavsiye ederim fiyatlar çok uygun. 👍

         
İbrahim Ö.
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   14/08/2020

İnternetten arayarak bulduğum bir yerdi. Aldığı yorumlara güvenerekten müracaat ettim kendilerine. Açıkçası umduğumdan çok daha iyi çıktı. Gerçek anlamda çok samimi ve içten bir yardımseverlik sergilediler. Bilgisayar şirketinin biçtiği fiyatın neredeyse yarısından daha az bir ücrete tamiri gerçekleştirdiler. Ayrıca gecenin 10 buçuğunda 30 km kadar yol geldiler sağolsunlar teslimat için. Hiç çekinmeden, güvensizlik çekmeden özverili arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz. Bilgisayar konusunda yardıma ihtiyacı olan herkese burayı önereceğim. Tekrardan elinize kolunuza sağlık, çok ama çok teşekkür ederim.

         
Kenan B.
Bilgisayar ve Laptop Tamiri   16/05/2020

mavi ekran hatası nedeniyle servise vermiş olduğum pc yi evden aldılar ve sonrasında pcyi onarıp evime teslim ettiler. gerçekten murat bey ve arkadaşlarına teşekkür ederim pc yi onarım sürecinde de gayet kibar bir şekilde bilgi verdiler.. tekrardan hepsine teşekkürler..

Bilgisayar ve Laptop Tamiri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz