En İyi 10 Karabağlar Kedi Oteli Pansiyonu | Armut

En İyi 10 İzmir Karabağlar Kedi Oteli Pansiyonu

4 Kedi Oteli Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Hasan Akdemir

Hasan Akdemir

Kedi Oteli Pansiyonu · Karabağlar, İzmir
Sizlere Paşam Kedi Pansiyonu olarak evinizden uzağa gitmek mecburiyetinde kaldığınızda kedilerinizi emanet edebileceğiniz sevgi dolu, sıcak, güvenli ve kafessiz bakım sağlayan bir olanak sunmak istedik. Üstelik sizler aklınız ailenizin küçük fertlerinde kalmadan işlerinizi tamamlarken bir yandan da sokaktaki savunmasız hayvanların tedavi ve mama ihtiyaçlarına katkıda bulunmuş olacaksınız.
Marla Şükran Taşan

Marla Şükran Taşan

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Merhabalar İZMİR DE YAŞIYORUM. iletişim:05530932151 Kediler özgürlüğüne düşkün canlılardır amacımda onları stres ortamından uzak olacakları şekilde özgürce misafir etmektir. Seyahate çıktığınızda kedinizi sıcak, huzurlu, güvenli ev ortamında ağırlıyorum. Kedinize toplu yada tek başına kalacağı konforlu konaklama imkanı sağlıyorum.Ayrıca talep ettiğiniz takdirde kedinize veya kedilerinize kendi evinizde bakabilirim. İstediğiniz zaman aralıklarında ziyaret ederek bakımını yapar, sevgi göste
Yasemin Erbey

Yasemin Erbey

Kedi Oteli Pansiyonu · Karşıyaka, İzmir
12 yaşında erkek kısır bir kedi sahibiyim.4+1 merkezi ısıtmalı Evimizin bir odası kedimiz içindir. Kedimiz çok uysal ve sosyaldir. Hayvansever bir aileyiz. Ev ortamında kesinlikle dışarıya çıkmadan güvenilir bir şekilde kedinizi misafir edebiliriz. İsterseniz mama sizden ister bizden olabilir. kedinizi evinizden de alabiliriz. bizimle iletişime geçmeden karar vermeyiniz.
Semra Aktürk

Semra Aktürk

Kedi Oteli Pansiyonu · Çiğli, İzmir
Emkli hemşireyim. Kedi sever bir aileyiz. Yıllardır kedimiz var. Kedi bakımı konusunda tecrübeliyiz. Kedinizi güvenilir bir ortamda misafir edebiliriz. Evde kısır,uysal aşılı bir kedimiz var.
Mervan Büyüktürk

Mervan Büyüktürk

Kedi Oteli Pansiyonu · Karabağlar, İzmir
Veteriner hekimim aktif olarak pet kliniğin de çalışmaktayım, ufaklığınıza kendi evimde memnuniyetle ev sahipliği yapmak isterim :)
Kedili Günler Kedi Pansiyonu

Kedili Günler Kedi Pansiyonu

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Selin Timur

Selin Timur

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Evim bahçelikli sakin ve nezih bir ortamdadır.Kendi evcil hayvanlarımda olduğu için bu işi eğlenerek ve zevk alarak yapıyorum.İzmir içi tüm ilçelerden kedi bakımı yapabilirim hayvanları çok seviyorum :)
Sinem Ballı

Sinem Ballı

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Herkese Merhaba . Kendimi tanıtma konusunda pek becerikli değilimdir. O yüzden sizlere hem şahsi hem de misafirlerimi yayınladığım İnstagram hesaplarının linkleri yazdım. patili günler dilerim.
Cem Türkoglu

Cem Türkoglu

Kedi Oteli Pansiyonu · Konak, İzmir
Kırmızı Veteriner Kliniği nde 2014 yılından itibaren Veteriner Hekim olarak hizmet vermekteyim. kedi ve köpeklerinizin rahatça kalabileceği bir ortam sunuyorum.
Ecem Ateş

Ecem Ateş

Kedi Oteli Pansiyonu · Buca, İzmir
Evimizde annem, kız kardeşim ve 2 kedimizle yaşıyoruz. Seyahate gidicek arkadaşların böyle bir hizmet aradığını, geçiçi olarak kedi misafir edebileceğimizi yeni duyduk. Kendi kedimiz gibi onlardan ayırt etmeden, fotoğraflarla bilgilendirerek yavrularınızı misafir edebiliriz :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yusuf Karabenli
Kedi Oteli   02/02/2018

İstediğim zaman bilgi aldım . İstediğim zaman kedimi emanet ettim ve istediğim zamanda teslim aldım . Daha ne olsun :) Gayet Güler yüzlü bir insanla karşılaşacağınıza emin olun . Bilgiside bakım için gayet yeterli.Kedimin videolarını ve resimlerini İnstagram üzerinden takip edebildim ve mutlu olduğunu gördüm .

         
Nurbetül Yıldırım
Kedi Oteli   17/01/2018

Kibar, sevgi dolu, merhametli, güvenilir ve hekim bakış açısıyla kontrolcü bir kedi ablası Gizem Hanım. Canınızın bir parçasını emanet ederken gönül rahatlığıyla kendisini arayabilirsiniz ve aradığınızda doğru kişi olduğuna karar vereceksiniz zaten;) İlk düşüncesi; para kazanmaktan ziyade kedinizin gerçekten mutlu olması ve bunu hissedebilmek size derin bir huzur verecek. Biz Gizem ablamızı çok sevdik, kendisine buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz;))

         
Ceren Oymak
Kedi Oteli   16/01/2018

Seda hanımdan uzun süreli kedi oteli pansiyon hizmeti aldım. Kendisi çok sevgi dolu, ilgili ve kedi bakımından çok iyi anlayan birisi. Kedime cok ozenle baktı. Seda hanım hemen hemen her gün video ve fotograf gonderdi. Kendisine yardımları için minnettarım. Kedimi şehir dışına çıktığımda bırakmam gerekirse yine, Seda hanıma gönül rahatlığıyla bırakırım.

         
Merih Can Eygi
Kedi Oteli   13/01/2018

3 çocuğum ve ben Gülcan Meraloğlu na çook teşekkür ederiz. Sadece 1 hafta kaldılar ama gayet sakinleşmişler. Bu kadar kısa sürede böylesine diyecek yok. Sabah akşam gelen videolar, resimlerle kedilerimi her an görebildim. Zaten çocuklarımı Gülcan ablalarına teslim ettiğim gün gözümün arkada kalmayacağını anlamıştım."Kedim nerede kalacak, güzel ilgilenilecek mi" gibi şeyler düşünmeden teslim edebilirsiniz. Bol oyunlu, özgür ve negatif enerjiden mesafelerce uzak bu yer çocuğunuza çok iyi gelecek!

         
Atilla Karaca
Kedi Oteli   05/01/2018

ŞÜKRAN HANIM MÜTHİŞ BİR HAYVANSEVER. KEDİMİZE SEVGİNİN EN ÜSTÜNÜ GÖSTERDİ. 02.02.2018 TARİHİNDE TEKRAR 6 GÜN İÇİN BIRAKACAĞIM.

Kedi Oteli hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz