En İyi 10 Kars Butik Pasta ve Kurabiye Tasarımcısı armut'ta

En İyi 10 Kars Butik Pasta ve Kurabiye Tasarımcısı

4 Butik Pasta ve Kurabiye Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kars bölgesinde 2 Butik Pasta ve Kurabiye Tasarımcısı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Eyüp Bey
Butik Pasta   21/02/2017

Gökçe hanım gerçekten ellerinizden mükemmel bir emeğin ürünü çıkmış. Sipariş ettiğim nişan pastamız beklediğimizden çok daha güzeldi. Adrese de teslim edilmesi zaten ekstra mutluluk katıyor. Teşekkürler bu mükemmel pasta için. Ellerinize emeğinize sağlık :)

         
Zeynep İnal
Butik Pasta   01/02/2017

Ben de meslektaşım gibi pasta tasarımcısıyım. Fakat çevremdeki arkadaşlardan istemedim anneme pasta yapın diye. Çekinerek de olsa sipariş verdim. Sağ olsun meslektaşım çok güzel bir pasta yaptı. Görseli ve lezzeti çok güzel. Bir pasta tasarımcısı olarak tavsiye ederim. Memnun kalacaksınız.💐💐💐Gülten Hanım ellerinize sağlık.

         
Bahriye Polat
Butik Pasta   24/01/2017

İstediğim görselin birebir aynı olması,lezzetinin mükemmel olması ve Zeynep Hanım ın güleryüzü doğum günümüzü muhteşem kıldı.Teşekkürler poycake :)

         
Duygu Sanli
Butik Pasta   10/01/2017

Doğum gününe özel butik pasta için birkaç teklif içerisinden Rabia Eroğlu'na verdiğim siparişten son derece memnun kaldım. Yaptığı pastanın düşündüğümden de güzel olması, zamanında teslimi için kendisine, ne zaman başım sıkışsa yardım almak için tercih ettiğim sitenizin doğru düzgün zamanında ve alakadar işleyişine teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

         
Tuba Büyükbaş
Butik Pasta   18/12/2016

Ellerinize, emeğinize sağlık :) Uzun zamandır yediğimiz en güzel pastaydı diyebilirim. Herkesin hem görüntü olarak hem de tat olarak beğendiği hoş bir organizasyon oldu. Zamanında gelen siparişimiz ve istediğimiz görüntüyü yakalamış olmanız bizim için en önemli şeydi. Tekrar tekrar teşekkürler :)

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Kars için Butik Pasta ve Kurabiye hizmeti mi veriyorsun?  Hizmet Vermek İçin Ücretsiz Üye Olseni de burada listeleyelim!