En İyi 10 Karşıyaka İzmir 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 193 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gizem Ç.

Gizem Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Dokuz Eylul Universitesi 2013 mezunuyum. Mezuniyetimden itibaren tasarım süreçlerinin bütün aşamasında aktif olarak yer aldım. Az çoktur felsefesiyle küçük objelerden büyük mekânlara kadar farklı ölçeklerde üretim yapıyorum.
Gamze E.

Gamze E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Autocad, Archicad, Lumion, Photoshop, Adobe Premiere programlarına hakimim. Modelleme, Render, Animasyon hizmeti vermekte ve sunum paftası yapmaktayım.
Salih Orçun G.

Salih Orçun G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
5 yıldır 3d modelleme üzerine çalışmaktayım. Yaptığım projeler ağırlık olarak iç mekan üzerine, çalışmalarımda istenilen fikirleri birebir yansıtabilmeye çok önem veriyorum. Ayrıca 3ds max programının sağladığı render kalitesi ile fotogerçekçiliğe en yakın sonuçlar çıkarabiliyorum. www.salihorcun-gursel.squarespace.com adresinden kendi çalışmalarımın bulunduğu portfolyoya ulaşabilirsiniz.
Eren B.

Eren B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Balçova, İzmir
Makine mühendisiyim, Endüstriyel Tasarım üzerine yüksek lisans yaptım. Aktif olarak da bir tasarım şirketinde çalışıyorum. Solidworks ve Fusion 360 programlarına hakimim, 3 boyutlu modelleme ve teknik çizimin yanı sıra ihtiyaca göre statik analizler de yapmaktayım.
Melih Y.

Melih Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Bornova, İzmir
Kendimi daha çok görselleştirme, modelleme ve tasarım konularında geliştirdim. Bu yüzden photoshop, revit, rhino, 3ds max ve autocad'de programlarına çok hakimim.Özellikle photo-realistic mimari renderlarımı daha detaylı görmek isterseniz www.3dvisx.com adresinden çalışmalarımıza bakabilirsiniz
Emre F.

Emre F.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Firmalara yada şahıslara 3D modelleme hizmeti vermekteyim.Düşünceyi sanal ortamda gerçek hale getiriyorum ve projelerinizde ön tanı imkanı sağlıyorum.Makine Mühendisiyim .Autocad,3dmax ,Vray ve photoshop kullanıyorum.Uygun fiyatlı kaliteli render yaptırmak isteyenler ulaşabilir.
Beril  A.

Beril A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Mimari ve inşaat sektöründe çeşitli kurumsal mimarlık ofislerinde ve inşaat şirketlerinde 5 yıllık tecrübeden sonra freelance olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. Müşteri taleplerine ve isteklerine göre, iç mekan tasarımı, dış cephe görselleştirme, mimari ruhsat projelendirme ve mimari uygulama hizmetlerini vermekteyim.
Levent Ö.

Levent Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
10 yıllık tecrübeyle Mimari projelerinizi fotoğraf gerçekçiliğinde dijital dünyaya uyarlıyorum. Günümüzde lüxden çok artık bir ihtiyaç haline 3d Mimari Görselleştirme; uygulama öncesi hayallerinizdeki tasarımın uygulama bittiğinde nasıl görüneceği hakkında fikir vereceği gibi projenize daha bitmeden satışında da destek olacaktır.
Madcave Envisage Design Office

Madcave Envisage Design Office

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Madcave Envisage Tasarım Bürosu olarak, mimari görselleştirme(Architecture Visualizion - Archviz) ve endüstriyel tasarım (Industial Design) başta olmak üzere, tasarım kavramının bir çok farklı dalında hizmet vermekteyiz. Yaratıcılığımız ve analitik düşünce yapımız ile, gereksinim duyduğunuz ve hayal ettiğiniz tasarımları gerçekleştiriyoruz.
Hüseyin Ö.

Hüseyin Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Merhaba 14 yıldır arge ve mühendislik hizmetileri vermekteyim sizlerden gelecek tasarım imalat modelleme işlerinde yol arkadaşınız olarak çözüm üretmek için burdayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serdar YÜKSEKDAĞ
3D Teknik Çizim   07/11/2019

GenTasarım da çalışan benimle ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.Çok memnun kaldım tam bir iş kolikler ve sundukları imkanlar çok tatmin edici.

         
Tolga Kök
3D Teknik Çizim   02/11/2019

Seda hanım çok özverili bir şekilde kısıtlı bir zamanda projemize yardımcı oldu. Kesinlikle öneriyorum.

         
Barış Karabulut
3D Teknik Çizim   27/10/2019

cok anlayışlı isinde uzman prof. bir arkadaş cok memnun kaldi kesinlikle tavsiye ederim cokunhizki geri donus ve kaliteli hizmet

         
İrem Kaymakcı
3D Teknik Çizim   28/05/2019

Projemde bana destek olduğunuz için teşekkürler gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz baştan sona çok disiplinli ve detaylı çalışıldı muhteşemsiniz 🙏🏼

         
Mete Aktomas
3D Teknik Çizim   19/02/2019

Harika bir hizmet aldim. Bu isi yaptirirken ABD den (8 saatlik bir zaman farki var) iletisim kurmama ragmen hicbir sorun olmadi. Isin sonucu da benim icin olumlu, bu tarz bir ise ihtiyaci olan herkese de tavsiye ederim.

         
Mehmet Çağlar Kırmızı
3D Teknik Çizim   23/10/2018

Kesinlikle işine özverili ve profesyonel birisi. Her konuda yardımcı oldu. Kendisi ile ilgili olmayan durumlarda bile yardım etti. Böyle zamanda böyle ilgili ve alakalı birilerini bulmak çok çok. Hüseyin beye teşekkür ederim.

         
Ramazan Güngörmüş
3D Teknik Çizim   31/08/2018

İlk defa internet üzerinden bir hizmet aldım yapılan işden cok memnun kaldım erhan bey kaliteli ve sözüne güvenilir bir insan tekrar ellerine saglık tüm dostlarıma tavsiye edegim saygılar

         
İbrahim Kayakiran
3D Teknik Çizim   04/05/2018

arkadasimiz son derece ilgili bir sekilde ve sözunü tutarak benim istedigimi teslim etti . ellerine saglik aldigi paranin hakkini verdi saolsun basarilar dilerim bu konuda bundan sonraki cözüm ortagim kendisi

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz