En İyi 10 Karşıyaka 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Karşıyaka İzmir 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 162 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gizem Ç.

Gizem Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Dokuz Eylul Universitesi 2013 mezunuyum. Mezuniyetimden itibaren tasarım süreçlerinin bütün aşamasında aktif olarak yer aldım. Az çoktur felsefesiyle küçük objelerden büyük mekânlara kadar farklı ölçeklerde üretim yapıyorum.
Ayça  T.

Ayça T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Hastane, ofis, villa, kreş, müze tasarımlarının teknik çizimlerini ve 3 boyutlu modellemelerini yaptım. Aynı zamanda mobilya tasarımları yapıp teknik çizimlerini ve 3 boyutlu çizimlerini yaptım ve bu mobilya tasarımlarını hayata geçirdim.
Buşra  Ö.

Buşra Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Yenilikçi ve tasarım odaklı olarak hizmet vermek asli amacımız. Günceli takip etmek, müşteri odaklı çalışmak, tecrübelerimizi paylaşmak adına çalışmaktayız. *3D Cephe Tasarımı *Renkli Kat Planı *Mimari Avan Proje Hazırlanması *Ruhsat projelerinin hazırlanması *Enerji Kimlik Belgesi
Cansın  Ö.

Cansın Ö.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
Merhaba. Şehir ve Bölge Planlama ve Mimarlık Bölümü eğitimi ile ilgilendiğim 3 boyutlu mimari modelleme , 3 boyutlu iç mekan modelleme , konsept çizimleri gibi görselleştirmeler ile sizlere sağladığım projeler sayesinde kafanızda oluşacak tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedefliyorum. Sizleri iyi analiz edip istekleriniz doğrultusunda hayatınıza küçük dokunuşlar yaparak sizlere estetik mekanlar tasarlayabilmek isterim. 3Dsmax - Sketchup - Vray for Max ve Vray for Sketchup - photosho
Temmuz B.

Temmuz B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Merhabalar, Teknik çizimlerinizde ve tasarımlarınızı modelleme konusunda size yardımcı olabilirim. Hem 2 boyut hem de 3 boyut çizim konusunda yeteri kadar tecrübe sahibi olduğumu düşünüyorum.
Gizem K.

Gizem K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, ben Gizem KUMRAL. Mimar ve iç mimarım. 2 yıldır 3dmax modelleme üzerinde uğraşıyorum . 3 boyutlu modelleme işlerinizi, mimari ve iç mimari dekorasyon tasarım ihtiyaçlarınızı incelikle ve detaylarla size sunmaktan büyük keyif duyarım.
Eren B.

Eren B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Balçova, İzmir
Makine mühendisiyim, Endüstriyel Tasarım üzerine yüksek lisans yaptım. Aktif olarak da bir tasarım şirketinde çalışıyorum. Solidworks ve Fusion 360 programlarına hakimim, 3 boyutlu modelleme ve teknik çizimin yanı sıra ihtiyaca göre statik analizler de yapmaktayım.
Ceren Ç.

Ceren Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi iç mimarlık mezunuyum. Kullandığım programlar ve verilecek hizmet: .Kişiye özel tasarım .3D Modelleme (3D MAX, SketchUp) .Teknik çizim (AutoCad) Zamanında ve hızlı bir şekilde iş teslimi yapılır.
Ebru K.

Ebru K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Konak, İzmir
'Sanat, herşeyi değiştirme gücüne sahiptir. Önemli olan sanatkar olabilmek ve sanatı yorumlayabilmektir.' Bir mimar olarak, mesleğime duyduğum saygı, beni özverili ve detaycı çalışmaya yöneltmiştir.
Soner Ş.

Soner Ş.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Balçova, İzmir
2d projeleriniz fotoğraf kalitesinde 3d görselleştirme yapılır.kullandığım programlar 3d max,photoshop,Autocad
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlker Yerlikaya
3D Teknik Çizim   30/04/2019
gallery thumbnail

3d modelleme işini hakkı ile yapan başarılı hizmet veren bir arkadaş. İleride de çalışmayı düşünüyorum.Yaptıkları güzel çalışma için teşekkür ederim

         
Bengü Karasu
3D Teknik Çizim   06/02/2019

iletişim ve hız olarak gayet iyiydi. kısa sürede güzel işler yaptı, ekstra projemizde yardımcıda oldu. arkadaşımla beraber çok memnun kaldık. yine olsa yine tercih ederiz. tekrardan çok teşekkürler..

         
Samet Şahingöz
3D Teknik Çizim   30/11/2018

İşinde özverili ve profesyonel birisi ve işini titizlikle takip ediyor. Her konuda yardımcı oluyor. Fiyat konusunda ise elinden gelen yardımı yapıyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Hüseyin beye çok teşekkür ederim.

         
berkay küçükarslan
3D Teknik Çizim   28/07/2018

İşi hızlı ve zamanında teslim aldık. İşimize yarayan farklı fikirkeri de olan yaratıcı bir tasarımcı kendisi. Çok memnun kaldık.

         
3D Teknik Çizim   20/07/2018

Müthiş bir iş çıkardı.Emeğine sağlık! Gönül rahatlığı ile çalışılır Onur ile,ısrarla tavsiye edebilirim.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Şerif Yüksel
3D Teknik Çizim   10/06/2018

emre bey isini son derece hakim, ihtiyacimiz olan projeleri beklentimizinde uzerinde gerceklestirdi. vaad ettigi sure, fiyat ve iscilikte sozlerini tuttu.

         
Vuslat TUNCER
3D Teknik Çizim   15/05/2018

Hem çok süratli hem de çok kaliteli bir hizmet aldım. Profesyonel bir yaklaşımla karşılaştım, çözüm odaklı bir hizmet sunuldu. Çok tşk ederim.

         
Selen Melisa Kayaoğlu
3D Teknik Çizim   24/12/2017

Beklediğimden de iyi iş çıkardı. Zamanında ve sorunsuz teslim aldım. Hiç düşünmeden tekrar çalışabileceğim bir tasarımcı.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz