En İyi 10 Kartal Bebek Doğum Fotoğrafçısı - Armut

En İyi 10 İstanbul Kartal Bebek Doğum Fotoğrafçısı

4 Bebek Doğum Fotoğrafçısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Handan Özçelebi

Handan Özçelebi

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Maltepe, İstanbul
AÖF Fotoğrafçılık kameramanlık mezunuyum.7 senedir profesyonel anlamda fotoğraf çekiyorum.Son 3 yıldır profesyonel anlamda hastane doğum , yenidoğan bebek ve özel gün fotoğrafçılığı yapıyorum. Gelin en mutlu gününüzde sizi en güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirelim. En kısa zamanda görüşmek dileklerimle.
Oya B.

Oya B.

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Kartal, İstanbul
Hamile, Doğum, Yenidoğan, Hastane odası, Cakesmash (pasta patlatma) Yaş günü çekimi, Konseptli bebek çekimi, 1 Yaş çekimleri için bana ulaşabilirsiniz.
Sevil Aslan

Sevil Aslan

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Kartal, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum. 2 yıldan beri doğum fotoğrafı çekiyorum. Bu mutlu anınızı ölümsüzleştirmek isterim. İnstagram ; dogumfotografcılıgı_
Happy And Mori

Happy And Mori

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Kartal, İstanbul
Happy and Mori, "babies, ladies and pets photography" mottosuyla, -Doğum için gün sayan anneleri en güzel halleriyle fotoğraflıyor, - Dünyaya yeni gözlerini açan minik bebekler için en kıymetli kareleri özel konseptlerle ölümsüzleştiriyor, - Keyif dolu mutlu aile fotoğrafları yakalıyor, -Çocukların özel günlerinde yanında oluyor, anlarını ölümsüzleştiriyor, -Ve tüm bunların yanında, ailelerin en özel fertlerinden biri olan evcil hayvanlarını da unutmuyor. Dileyenler için özel konseptler
Hatice Söyleyici

Hatice Söyleyici

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Kartal, İstanbul
Sizin en mutlu anlarınıza şahit olmanın gerektirdiği sorumluluğun bilincinde teknik ve kompozisyon içeren mutluluk dolu albümleriniz için buradayım.
Serpil Çakır Photography

Serpil Çakır Photography

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Maltepe, İstanbul
Doğum Öncesi-Doğum Anı-Doğum sonrası 💫Hamile Çekimi-Babyshower 💫Konseptli yenidoğan bebek çekimi 💫Yaş konseptli çekim 💫Dış ve iç mekan Fotoğraf çekimi
Rüya Arslan Savaştürk

Rüya Arslan Savaştürk

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Pendik, İstanbul
Eğer siz de en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek ve kaliteli hizmete uygun fiyatla ulaşmak istiyorsanız benimle irtibata geçin.
Kübra Öztürk

Kübra Öztürk

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Pendik, İstanbul
Sanat tarihi lisans mezunu , fotograf aşıgı biri olarak sanat fotografciliginin yaninda isim kadar cok sevdigim mucizeleride ölümsüzlestirme kararı aldım.Dogum oncesi , özellikle dogum anı ve dogum sonrası heyecandan hatirlayamayacaginiz o ilk anları her zaman yasatmayi amacliyorum.
Ipek Tok

Ipek Tok

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Pendik, İstanbul
Doğum - bebek, doğum günü fotoğrafları çekilir. doğum fotoğrafçılığı için: doğumdan önce evde veya dışarda hamile çekimi, hastanede çekim, doğum anı, doğum sonrası, istenilirse evde yeni doğan konseptli çekim. eğer aile isterse ömür boyu açıp bakabileceğiniz albümler.
Şükran Uslu

Şükran Uslu

Bebek Doğum Fotoğrafçısı · Pendik, İstanbul
Sizin için özel olan o gününüze eşlik etmek için en güzel anlarınızı kalıcı sonsuz hale getirebilmek için bana ulaşabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tamer Karakus
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   17/08/2017

Buket hanım sağolsun ani gelişen doğumuma çok hızlı bir şekilde ve tam zamanında yetişti. Hiç bir anımızı kaçırmadı. Fotoğraflarda harika görünüyor. Ellerinize sağlık. Bundan sonra aile fotoğrafçımız sizsiniz.

         
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   14/08/2017

Gayet memnun kaldık. Nesrin hanım eşiyle beraber geldi. Eşi çekimleri yaptı. Kendi bebeklerin güzel poz vermesini sağladı.

         
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   07/08/2017

Nesrin Hanıma doğumdan 3 gün önce ulaştık. Doğum saatinde hastanede olmak üzere anlaştık ancak sürpriz oldu ve doğum sabah çok erken saatte oldu. Uzak mesafeden gelmesine rağmen Nesrin Hanım doğuma zamanında yetişti. Doğum fotoğrafçılığı konusundaki tecrübesi sayesinde doğumda ve odadaki çekimlerde bizi de yönlendirerek güzel kareler yakaladı. Çekim sonrasında ise digital fotoları hastanede kopyalayıp verdi. Kişilik olarak da rahat iletişim kurabileceğiniz, iş konusunda esnek davranan, çok tatlı

         
Ezgi Kurt
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   16/06/2017

Bir fotoğrafçı ancak bu kadar içten olabilirrr. Burcu Hanım çok pozitif! Doğum koçu gibi bir an boş bırakmadan motive ediyor. İyi ki içgüdülerimle hareket etmişim. Asilimle seni öpüyoruz Burcu Teyzesiii 💖

         
Fahrettin Keskin
Bebek Doğum Fotoğrafçısı   05/06/2017

Güler yüzü ile elinden geleni en güzel şekliyle yapan, çekimleri gayet güzel olan Tuğba Hanım'a ilgi ve alakası için teşekkürler

Bebek Doğum Fotoğrafçısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz