En İyi 10 Kartepe Kocaeli Çatı İzolasyon

4 Çatı İzolasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartepe civarında 12 Çatı Yalıtım Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
ÇatıBor İzolasyon Kocaeli

ÇatıBor İzolasyon Kocaeli

Çatı Yalıtım ve Çatı İzolasyon · Kartepe, Kocaeli
ÇatıBor selüloz esaslı bor katkılı doğal bir yalıtım ürünüdür.Isı ve ses yalıtımının yanında içeriğindeki bor bileşenleri sayesinde alev almaz yangın güvenliği sağlar ve bünyesinde haşerat barındırmaz.Selülozun lifli yapısı sayesinde nefes alır terleme ve rutubeti önler.Tamamen doğaldır kanserojen içermez.Zamanla boulmaz. Özel püskürtme makinaları ile uygulanan ÇatıBor ile yazın serin kışın sıcak mekanlar sunuyoruz. -Konutlar -İşyerleri -Sanayi tesisleri -Hayvan çiftlikleri -Ağaç ve pref
Reşat  Özcan

Reşat Özcan

Çatı Yalıtım ve Çatı İzolasyon · Kartepe, Kocaeli
Teras yapımı çelikle ahşabın bütünleşmesi farklı modeller ağaç direkler zamanla çürüme yapıyorlar biz farklı çalış ma yapıyoruz
Çatibor Yalitim

Çatibor Yalitim

Çatı Yalıtım ve Çatı İzolasyon · İzmit, Kocaeli
Selüloz esaslı bor katkılı doğal yalıtım,Çatıbor ile %70 e varan enerji tasarrufu sağlamak mümkün.İçeriğindeki bor bileşenleri sayesinde alev almaz,haşere ve böceklenmeyi önler.Püskürtme yöntem ile uygulanır,ısı köprüsü oluşturmaz.
Yurt Yalıtım

Yurt Yalıtım

Çatı Yalıtım ve Çatı İzolasyon · İzmit, Kocaeli
Yurt yalıtım Bor ile yalıtımın çıktığı ilk günden beri bu uygulamayı kullanmaktadır. 12 yılı aşkın süredir aynı ekiple aynı şevkle Kocaeli ve Adapazarı bölgelerinde yüzbinlerce metrekare çatıyı ve onbinlerce metrekare duvarı Borla yalıtmıştır. Isı - ses - yangın - nem yalıtımında 1 numara
Savaş  Güloğlu

Savaş Güloğlu

Çatı Yalıtım ve Çatı İzolasyon · Gölcük, Kocaeli
En iyi ısı-ses-yangın yalıtımı. Ekonomik. Böcek bakteri mantar barındırmaz. 60.yıl performans ömrü. TSE Belgesi garantimiz vardır. Uzun yıllardır bu sektörde uzman ekiplerimiz ile çalışmaktayız.Yaptığımız işler garantilidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Serhat  Tekin

Serhat Tekin

Çatı Yalıtım ve Çatı İzolasyon · İzmit, Kocaeli
Guvenilir bu işi 15 yıldır yapıyor çevrem çok ama internetten iş aramak aklıma gelmezdi .bazı reklamlardan dolayı bende uyu oldum o yüzden yeniyim bu sitede çatı tadilat .aktarım su yalıtımı. Sıfır çatı. Kremit membran şıngıl .duvar yapımı boya ve mumyalama gb
Mahmut Ozturk

Mahmut Ozturk

Çatı Yalıtım ve Çatı İzolasyon · Arifiye, Sakarya
YALIBOR ISI SES YANGIN çatı yalıtım püskürtme yöntemi ile hizmet vermekteyiz. Türkiye nin her yerine hizmetimiz vardır.
İzocell Borlu Yalıtım Sistemleri

İzocell Borlu Yalıtım Sistemleri

Çatı Yalıtım ve Çatı İzolasyon · Arifiye, Sakarya
İzocell Bor Katkılı Isı-Ses-Yangın Yalıtımı Dünyada Selülozik izolasyon malzemesi, Selüloz yalıtımı, Selüloz yünü,Borlu Yalıtım gibi isimlerle bilinir. Selüloz ve Bor’un mükemmel uyumu sonucu ortaya çıkan İzocell; ısı,ses ve yangın yalıtımını aynı anda yapmak suretiyle yalıtımda profesyonel çözümler sunmaktadır.Ülkemizde ısı yalıtımı konusunda genel olarak ciddi bir çalışma olmakla beraber,İzocell yalıtım sektördeki 12 senelik deneyimiyle sizlere profesyonel çözümler sağlıyor.
Özcan Usta

Özcan Usta

Çatı Yalıtım ve Çatı İzolasyon · Arifiye, Sakarya
Nano teknoloji şimdi hizmetinizde tam istediğiniz ısı - ses - yangın yalıtımı arkçı su dayanımı küf mantar rutubet önleyici haşarat ve kemirgen hayvan barındırmaz bodrum ters tavan ve çatı izolasyonu YALIBOR ürünü şimdi istanbul pendik te YALIBORYALITIM hizmetinizde mobil araçlarla pratik ve hızlı çözüm ustaya ayrı malzemeye ayrı para ödemenize gerek yok eviniz yada iş yeriniz yazın serin kışın sıcak olsun paranız cebinizde kalsın . Arayın ücretsiz keşif yapalım .
Starbor Sakarya

Starbor Sakarya

Çatı Yalıtım ve Çatı İzolasyon · Adapazarı, Sakarya
Bgb yapı Starbor yalıtım malzemesinin Türkiye distribitörüdür. Starbor doğal, yüksek performanslı, antibakteriyel ve uzun ömürlü bir yalıtım ürünüdür.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vedat Kula
Çatı İzolasyon   19/09/2020

İşinde uzman, kaliteli çalışma için kendilerine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim gönül rahatlığı ile işinizi yaptırabilirsiniz.

         
İsmail UMAYSIZ
Çatı İzolasyon   14/07/2020

Her şeyden önce Kadir bey e ve ekibine çok teşekkür ederim. Vaktinde temiz ve hızlı. Ellerinize sağlık. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler Kadir usta.

         
Çatı İzolasyon   09/07/2020

Heşey ile mükemmel işçilik yaptılar. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye edebilirim. Çatım 10 numara oldu.

         
Murat Dinçoğlu
Çatı İzolasyon   12/06/2020

5 yıldız işçilik , ben çok memnun kaldım. sorunumu istediğim şekilde en kısa sürede halletti. Eline sağlık Sezai usta.

         
Erkan Deniz
Çatı İzolasyon   11/06/2020

Armut sayesinde cati ustasi ahmet turan beye çok teşekkür ederim.ellerine sağlık.cok güzel bir ıs çıkardı.

         
Serhat ŞENER
Çatı İzolasyon   23/02/2020

Bu site aracılığı ile iletişime geçtim. söz verdiği gibi işi zamanında ve doğru bir şekilde tamamladığı için kendisine teşekkür ederiz.

         
Ahmet Koc
Çatı İzolasyon   18/11/2019

Anlastigimiz gün ve ücrete sıkıntı olmadan islerini yaptılar. Gayet efendi insanlar. Malzeme konusunda yeni yapıldı kış aylarında inşallah istediğimiz verimi alırız. İlgili bir fima bir kaç hafta sonra da yaptıkları is icin bir sıkıntı var mi şeklinde geri dönüş yapacaklarını söylediler.

         
Tekin Özdemir
Çatı İzolasyon   10/11/2019

İnşaat ve tadilat sektöründe bu denli beyefendi bu denli titiz çalışan bir sektörün varlığı beni çok memnun etti. Başta Mustafa Kaya Bey olmak üzere tüm zebra yapı elemanları ve bu işe aracılık yapan armut. com yetkililerine teşekkürlerimi sunuyorum. Anlaştığımız o iş bitti yarın başka bir yerde yeni bir iş için Zebra Yapı ile etüde çıkacağız

Çatı İzolasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz