En İyi 10 Keçiören Web Site Yapımı | Armut

En İyi 10 Ankara Keçiören Web Site Yapımı

4 Web Site Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Keçiören bölgesinde 57 Web Site Yapımı Uzmanı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Metehan Bacı

Metehan Bacı

Web Site Yapımı · Keçiören, Ankara
Sizin için kaliteli, arayüzü göze hoş gelen firmanızı, kendinizi.tanıtmak için ve ya ne üzerine site istiyorsanız sizi ve sitenizi ziyaret eden kullanıcıları memnun edebilecek bir web site yapabilirim. Bu linklerden yaptığım bazı sitelere göz atabilirsiniz. www.cllegends.com www.weareplay.net
İbrahim Ünsal

İbrahim Ünsal

Web Site Yapımı · Keçiören, Ankara
Bazı yazılım şirketlerinde çalıştıktan sonra kendimi Html, Css, Jquery, Bootstrap, Php, Sql, Wordpress, Opencart sistemlerinde profesyonel düzeyde geliştirme fırsatı buldum. Yapı olarak hiç bir zaman karşı tarafı üzebilecek, özensiz şeyler yapmadım. Her çalışmalarım detaylı olmuştur.
Buse Özgan

Buse Özgan

Web Site Yapımı · Keçiören, Ankara
1 yıllık profesyonel olarak e-ticaret web sitesi konusunda çalışıldı. Opencart, wordpress ve cs cart ta e ticaret siteleri hazırlandı. Wordpress tabanlı web sitesi hazırlanır. Çalışma mantığı olarak teklif alınır , istekler alınır ve isteklere göre bir web sitesi hazırlanmaya başlanır.Web siteleriniz responsive olarak hazırlanır ve en kısa zamanda teslim edilir. Multiple language(çoklu dil ) seçenekli site yapılır.
Eker Elektrik&bilgisayar

Eker Elektrik&bilgisayar

Web Site Yapımı · Keçiören, Ankara
Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. Okulumu 3.lük derecesi ile bitirdim. Önlisans öncesi Mesleki Teknik Lisede Bilişim Teknolojileri alanında eğitim gördüm ve bölüm ikinciliği ile bitirdim. Bu sene dikey geçiş ile mühendisliğe geçeceğim ve Web Sitesi yapımı, Logo tasarımı, web tasarım vb. işleri ile çalışmak istiyorum. Bunlar daha önce yapmış olduğum ve kendime güvendiğim programlardır. Benimle çalışmak isterseniz ulaşabilirsiniz.
Cihangir Taşkın

Cihangir Taşkın

Web Site Yapımı · Keçiören, Ankara
Web Tasarım alanında özgüveni, tecrübesi, yetenek ve hayalgücü yüksektir. Gelişen teknolojileri iyi takip eder. Müşterileri ile arasında çok iyi bağlar kurar. İyi niyetlidir. İşini hatasız yapar.
50elli

50elli

Web Site Yapımı · Keçiören, Ankara
Tecrübeli ve birçok şirket veya kişisel sitelerin yapımı tasarımı domain hizmetleriyle uğraşmış bir firma.
Fidan Network Technologies

Fidan Network Technologies

Web Site Yapımı · Keçiören, Ankara
Fidan Network Technologies olarak 2014 yılında başlattığımız faaliyetlere Web Tasarım ve Youtube sektöründe atılım yapan bir firma olmakla birlikte çalışmalarımız devam etmektedir. Produksiyon , Seslendirme , Sosyal Medya , Seo çalışması , Kurumsal Kimlik , Logo Çalışması , İçerik Oluşturma , Strateji Oluşturma
Medya Nef

Medya Nef

Web Site Yapımı · Keçiören, Ankara
Hertürlü Kurumsal Web Sitesi E-Ticaret Siteleri ve Google Seo Çalışmaları HERŞEY DAHİL Olarak Garantili Bir Şekilde Tasarlanır.
Yusuf Göksu

Yusuf Göksu

Web Site Yapımı · Keçiören, Ankara
6 yıldır web teknolojileri ile ilgileniyorum. Birçok dilde, framework ile özel şirketlere, devlet dairelerine web aplikasyonları geliştirdim. Bunun yanında firmalara grafikerlik ve seo danışmanlığı yapıyorum.
Mehmet Çelik

Mehmet Çelik

Web Site Yapımı · Keçiören, Ankara
2013 yılından beri lise ve üniversite de aldığımı web tasarım alanında ki bilgilerimin üstüne kendi emeklerimi ve tecrübemi de katarak yapmış olduğum web sitelerinde her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla vermeyi amaçladım. Sizlerinde her türlü alandaki web sitelerini yapmak için hazırım
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Muhammed akif Korkmaz
Web Site Yapımı   19/05/2018

Gerçekten tam anlamıyla harika bir tasarım oldu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

         
Hakan Alp
Web Site Yapımı   03/05/2018

Muhteşem bir iş çıkardı. Geçekten çok memnun kaldık. İstediğimiz gibi içimize sinen bir site oldu. Kendisini kesinlikle öneriyorum.

         
Öznur May
Web Site Yapımı   11/04/2018

Ajansay dan web sitesi kurulumu için hizmet aldım. İstediklerim konusunda gerekeni yaptılar. Özverili ve titiz bir çalışma sonucu istediğim siteye kavuştum. Sonrasında takıldığım konularla da ilgili yardımcı oluyorlar. Teşekkürler.

         
Murat SARITOPRAK
Web Site Yapımı   06/04/2018

Petekmedya çalışanlarına ve özellikle Görkem beye vermiş oldukları kaliteli hizmet için teşekkür ederim,

         
Uğur Ceran
Web Site Yapımı   22/03/2018

Samimi ve çözüm odaklı çalışıldı zamanında ve hızlı çözüm üretildi her konuda her dakka ulaşabiliceğiniz ve güvenebileceğiniz bir ekip ile karşılaşacağınızı unutmayın. sonuna kadar hak ediyorlar

         
Yusuf Öztürk
Web Site Yapımı   24/01/2018

iş takibi gayet güzel,her istediğimizi fazlasıyla yaptılar.İnsani ilişkileride gayet başarılı.Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Web Site Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz